Kombinuotas vandens šildytuvas – praktiškas variantas

Gyvenantiems kotedžuose arba individualiuose namuose, kuriuose yra įrengti atskiri šildymo katilai, praktiška ir racionalu būtų turėti kombinuotą boilerį. Ką apie jį verta žinoti?

Kombinuotas boileris efektyvus visais metų laikais

Dažnai galima išgirsti kalbant, kad kombinuotas boileris pasiteisina tik žiemą. Mat šis prietaisas vandens šildymui naudoja namuose esančią šildymo sistemą, tad šilto vandens pagaminimo kaštai būna daug mažesni, o štai šiltuoju metų laiku jie, esą nepasiteisina. Ekspertų teigimu, tokios kalbos kyla iš nežinojimo ir kombinuotų vandens šildytuvų specifikos neišmanymo. Pasak minėtų ekspertų, nesudėtingai montuojami ir itin paprastai prižiūrimi kombinuoti vandens šildytuvai gali užtikrinti trokštamą komfortą, naudojantis karštu vandeniu visais metų laikais.

Skirtingi kombinuotų šildytuvų tipai

Šiuo metu vandens šildytuvų rinkoje dominuoja kelių skirtingų tipų kombinuoti vandens šildytuvai. Vieni kombinuoti vandens šildytuvai vandenį šildo, naudodami paprastą elektrinį kaitinimo elementą bei gyvatuką. Šio tipo boileriai taip pat vandenį gali šildyti boilerio talpos viduje esančiu ir vizualiai spiralę primenančiu vamzdžiu, kuris yra prijungtas prie turimo šildymo katilo. „Bakas bake“ tipo vandens šildytuvai vandenį šildo, panaudodami šildymo katile esantį termofikacinį karštą vandenį. Visų minėtų tipų aukščiausios kokybės kombinuotus vandens šildytuvus racionalia kaina galima įsigyti ir internetu. Čia rasite kombinuotus vandens šildytuvus, kuriuos gamina patikimi ir į aukščiausius kokybės standartus orientuoti gamintojai iš visos Europos.

Savybės, kuriomis pasižymi kombinuoti vandens šildytuvai

Patikimų, ilgametę patirtį kombinuotų vandens šildytuvų gamybos srityje turinčių gamintojų boileriai išsiskiria universalumu, praktiškumu, galia bei, žinoma, ilgaamžiškumu. Dvejopo šildymo galimybę suteikiantys įvairios talpos, galios, įtampos ir kt. techninių specifikacijų kombinuoti boileriai plačiai naudojami ne tik namų ūkiuose. Juos dėl minėtų savybių labai dažnai renkasi ir verslo subjektai.

Kombinuotų vandens šildytuvų pranašumas, lyginant su kitomis boilerių rūšimis

Pagrindiniu kombinuotų boilerių pranašumu prieš kitas boilerių rūšis labai dažnai yra įvardijama jau kiek ankščiau šiame straipsnyje minėta jų savybė, t. y., galimybė juos prijungti prie šilumos katilo. Prijungus šio tipo vandens šildytuvus prie turimų šilumos katilų, savininkai šaltuoju metų laiku gali ženkliai sumažinti elektros sąnaudas, o tai reiškia ir mažesnes sąskaitas už elektrą.

pr2023/78

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Nepasiturintiems šalies gyventojams – maisto produktai ir higienos priemonės

Birželio mėnesį nepasiturinčius Lietuvos gyventojus pasieks šiais metais jau trečioji parama maisto produktais. Paramą gaus kiek daugiau nei 205 tūkst. sunkiau besiverčiančių žmonių. Parama nepasiturintiems gyventojams šiemet dar bus dalijama ir rugpjūčio, spalio bei gruodžio mėnesiais. Kartu su birželio ir gruodžio mėnesių maisto produktais gyventojai sulauks ir paramos higienos priemonėmis. „Maisto dalijimas yra viena iš valstybės teikiamos paramos formų, kuri padeda nepasiturintiems ar sunkumų patiriantiems žmonėms. Valstybės teikiama parama visada pasiekia tuos, kam pagalbos reikia labiausiai“, – sako socialinės apsaugos

Kuo svarbūs mineraliniai papildai galvijams?

Mineralinės medžiagos karvių organizme užtikrina fiziologines reakcijas ir apykaitos procesus. Šios medžiagos  dalyvauja įvairiose biocheminėse reakcijose, įeina į kai kurių fermentų sudėtį. Jos įtakoja gyvulių produktyvumą, augimo intensyvumą bei reprodukcines funkcijas. Pagrindinis mikroelementų šaltinis atrajotojams – augalinės kilmės pašarai Mikroelementų kiekį pašaruose ir gyvulio organizme lemia daug veiksnių: dirvožemis, aplinkos sąlygos, pašarų ruošimo ir konservavimo būdas, antagonistiniai mineraliniai elementai, skirtingų pašarų santykis racione. Cheminiai elementai, būtini organizmui egzistuoti, vadinami biogeniniais elementais. Atsižvelgiant į keletą kriterijų, jie skirstomi į makro- ir

Miniatiūrų konkursas „Mūsų vienas vardas – Lietuva“

Šilutės pirmoji gimnazija interneto svetainėje pasidalijo štai tokia žinia. Birželio 2 d. Šilutės pirmosios gimnazijos bibliotekoje įvyko respublikinio miniatiūrų konkurso-parodos „Mūsų vienas vardas – Lietuva” baigiamasis apdovanojimų renginys. Sulaukėme svečių iš Šilalės, Tauragės, Kretingos ir Šilutės rajonų. Respublikinio bendrojo ugdymo įstaigų 9-12 klasių mokinių miniatiūrų konkursas-paroda „Mūsų vienas vardas – Lietuva“, skirtas Klaipėdos krašto prijungimo šimtmečiui paminėti. Miniatiūrų autoriai, 9-12 kl. mokiniai, mažo formato kūrinėlyje siekė išreikšti savo požiūrį į gimtąjį kraštą. Miniatiūrų konkurse dalyvavo 11 mokyklų (pateikta 100 darbų):

Už labai geras demokratijos žinias – kelionė į Belgiją

Šilutės Vydūno gimnazija paviešino Nacionaliniame demokratijos žinių konkurse sėkmės sulaukusio Luko Šilinsko įspūdžius iš apsilankymo Briuselyje, Belgijoje. Kuo ši išvyka gimnazistui Lukui buvo įdomi? Paskaitykime. Gegužės 31 dieną Europos Parlamente, Briuselyje, Belgijoje, dalyvavau susitikime su europarlamentaru Liudu Mažyliu. Susitikimo metu buvo aptarti įvairūs Europai ir Lietuvai aktualūs klausimai, išsamiai pristatyti Parlamento darbo principai ir artimiausi tikslai. Po dienos Parlamente lietuvių delegacija su L. Mažyliu susitiko neoficialioje aplinkoje. Parlamentaras papasakojo apie savo kelią nuo mokyklos suolo iki dabartinių pareigų Europos Parlamente.

Taip pat skaitykite