Kokius įrenginius naudinga turėti kiekvienoje vonioje?

Šiandien siūlomų įrenginių asortimentas tikrai nėra mažas, todėl neretai keliamas klausimas, kuriuos iš jų būtina įsigyti. Šį kartą pakalbėkime apie tai, kokius prietaisus naudinga turėti kiekvienoje vonioje, ir į ką vertėtų atsižvelgti renkantis  tinkamiausius.

Svarstyklės

Vonios svarstyklės gali būti elektroninės arba mechaninės. Mechaninės svarstyklės vilioja patrauklia kaina, tačiau toks įrenginys ne visada gali užtikrinti pakankamą tikslumą. Elektroninės svarstyklės yra gerokai tikslesnės (jos gali rodyti svorį maždaug vienos dešimtosios tikslumu).

Kai kurių modelių elektroninės svarstyklės taip pat gali matuoti kūno masės indeksą (KMI), išsaugoti ankstesnius duomenis, taip pat gali turėti šviečiantį ekraną (todėl svertis galima tamsoje), ir t.t. Jei ieškote pakankamai funkcionalaus įrenginio, elektroninės svarstyklės – kaip tik jums.

Elektrinis dantų šepetėlis

Elektriniai dantų šepetėliai leidžia paprasčiau palaikyti tinkamą burnos higieną, nes toks įrenginys per minutę gali atlikti gerokai daugiau judesių nei valantis dantis mechaniškai. Elektrinių dantų šepetėlių pasirinkimas yra ganėtinai didelis, todėl renkantis tokį prietaisą naudinga atsižvelgti į keletą jo savybių.

Pirmiausia reikėtų įvertinti, kokia yra dantų šepetėlių judėjimo kryptis – vieni jų sukasi ratu, o kiti veikia priešingos vibracijos principu (nors pastarieji yra brangesni, tačiau jie pasižymi efektyvesniu dantų valymu). Elektriniai dantų šepetėliai gali būti įkraunami arba veikti su baterijomis (patogiau ir pigiau naudoti įkraunamus šepetėlius).

Tarpdančių irigatorius

Irigatorius užtikrina dar efektyvesnę dantų priežiūrą, nes jis padeda išvalyti sunkiai prieinamas vietas. Renkantis tokį prietaisą naudinga atsižvelgti į vandens talpą (kuo ji bus didesnė, tuo ilgiau vienu užpildymu galėsite naudotis prietaisu), pasidomėti, ar įrenginys turi skirtingų vandens slėgio režimų, ar jis turi skirtingus antgalius, ar juo galima naudotis duše, ir t.t. Taip pat irigatoriai gali būti belaidžiai arba su laidu: nors laidinių irigatorių vandens talpa įprastai yra didesnė, tačiau belaidžiai yra kompaktiškesni, todėl juos galima pasiimti į kelionę ir nesukti galvos, ar pakaks vietos lagamine.

Plaukų džiovintuvas

Plaukų džiovintuvas praverčia visiems, kuriems yra aktualu greitai išsidžiovinti plaukus. Renkantis tokį prietaisą dažnai svarbiausiu kriterijumi tampa šio įrenginio galia: ploniems ir trumpiems plaukams pakanka 1200-1500 W galios džiovintuvo, tiesiems ar banguotiems plaukams – 1300-1800 W, o storiems ir garbanotiems plaukams geriausia rinktis 1600-2000 W galios (ar dar galingesnį) džiovintuvą.

Plaukų džiovintuvų technologijos gali smarkiai skirtis: pigiausi yra metalinius ar plastikinius kaitinimo elementus turintys prietaisai, tačiau jie sausina plaukus ir gali juos pažeisti. Kur kas palankesniu pasirinkimu gali būti džiovintuvai su keramikiniais kaitinimo elementais, neigiamų jonų džiovintuvai, turmalino džiovintuvai, ir t.t. Nors tokių įrenginių kaina yra aukštesnė, tačiau jie tausoja plaukus ir padeda greičiau juos išdžiovinti.

Kiti įrenginiai

Vyrams gali būti naudinga įsigyti barzdaskutę ar plaukų kirpimo mašinėlę, moterims – epiliatorių ar fotoepiliatorių, ir t. t. Rinkdamiesi vonioje naudojamus prietaisus visuomet įsitikinkite, kad jie bus naudojami pakankamai dažnai, nes priešingu atveju tiesiog išleisite pinigus, o pasirinkti įrenginiai užims papildomą vietą patalpoje. Ieškodami tinkamiausių įrenginių visuomet atsižvelkite į tam tikras pagrindines jų savybes, o kilus tam tikriems klausimams pasitarkite su konsultantais.

pr2021/135

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Menininkė unikaliai pavaizdavo internetą 

Žinoma menininkė Jolita Vaitkutė trimis meniniais kūriniai pavaizdavo internetą – naudodama namuose randamus daiktus ji įkūnijo su kokiomis savybėmis jai siejasi naujos kartos 5G internetas. Neįprasta, nauja forma lietuvių kūrėja perteikė namų interneto greitį ir stabilumą. „Užduotis pavaizduoti internetą buvo sunki. Juk internetas mums – būtinas, tačiau jo apčiuopti ar pamatyti negalime. Dažnai internetą priimame kaip duotybę – kad jis tiesiog yra. Visgi jam dingus vos akimirkai, iškart jo pasigendame. Kurdama ieškojau formų kaip perteikti svarbiausias interneto savybes – tam

Sekmadienį – į muziejų nemokamai

2023-aisiais, kaip ir ankstesniais metais, Kultūros ministerijai pavaldūs muziejai kiekvieną paskutinį mėnesio sekmadienį kviečia lankytojus apžiūrėti savo nuolatines ekspozicijas nemokamai. Lankytojų taip pat lauks Kernavės archeologinės vietovės muziejus. Pirmoji tokia proga – jau šį sekmadienį, sausio 29 d. „2022 metais nemokamo muziejų lankymo paskutinį kiekvieno mėnesio sekmadienį galimybe pasinaudojo 336 251 lankytojas. Tai gerokai daugiau nei 2021-aisiais ir 2020-aisiais, kai lankytojų skaičius svyravo apie 200 tūkst. kasmet. Tiesa, reikia atsižvelgti į tai, kad tai buvo vadinamieji pandeminiai metai ir dėl

Dėl potvynio kai kuriuose valstybinės reikšmės keliuose draudžiamas eismas

Dėl spartaus vandens lygio kilimo Lietuvos vakarinėje dalyje daugėja apsemtų valstybinės reikšmės kelių. Potvynio metu pablogėja ne tik kelio dangos konstrukcija, bet ir kyla pavojus patiems eismo dalyviams. Būtent todėl šiuo metu maždaug 37-38 km valstybinės reikšmės rajoninių kelių ruožuose dėl apsėmimo yra ribojamas eismas. Vieni kelių ruožai yra pravažiuojami, kituose eismas draudžiamas. Dėl padidėjusio vandens kiekio Lietuvos vakarinėje dalyje apsemti 16 valstybinės reikšmės rajoninių kelių ruožai, kuriais draudžiamas eismas. Didžiausias – 60 centimetrų  – vandens gylis nustatytas rajoniniame kelyje

Projektų valdymo programos

Projektų valdymo programomis valdomi tam tikro proceso rinkiniai, kuriais siekiama didesnio masto efektyvumo. Projektų valdymas apima atskirų užduočių koordinavimą, o programos valdymas yra susijusių sugrupuotų projektų koordinavimas. Projektai sujungiami į programą, kai tokio rinkinio valdymo nauda yra didesnė atskirų vienetų valdymą. Susijusi sąvoka yra projektų portfelio valdymas – metodas, skirtas organizacijoms valdyti ir įvertinti daugybę projektų sugrupuojant juos į strateginius portfelius. Tada analizuojamas portfelių bendras efektyvumas, jų įvertinimai lyginami su faktinėmis išlaidomis, ar jie atitinka didesnius strateginius organizacijos tikslus. Taigi,

Taip pat skaitykite