Kokius įrenginius naudinga turėti kiekvienoje vonioje?

Šiandien siūlomų įrenginių asortimentas tikrai nėra mažas, todėl neretai keliamas klausimas, kuriuos iš jų būtina įsigyti. Šį kartą pakalbėkime apie tai, kokius prietaisus naudinga turėti kiekvienoje vonioje, ir į ką vertėtų atsižvelgti renkantis  tinkamiausius.

Svarstyklės

Vonios svarstyklės gali būti elektroninės arba mechaninės. Mechaninės svarstyklės vilioja patrauklia kaina, tačiau toks įrenginys ne visada gali užtikrinti pakankamą tikslumą. Elektroninės svarstyklės yra gerokai tikslesnės (jos gali rodyti svorį maždaug vienos dešimtosios tikslumu).

Kai kurių modelių elektroninės svarstyklės taip pat gali matuoti kūno masės indeksą (KMI), išsaugoti ankstesnius duomenis, taip pat gali turėti šviečiantį ekraną (todėl svertis galima tamsoje), ir t.t. Jei ieškote pakankamai funkcionalaus įrenginio, elektroninės svarstyklės – kaip tik jums.

Elektrinis dantų šepetėlis

Elektriniai dantų šepetėliai leidžia paprasčiau palaikyti tinkamą burnos higieną, nes toks įrenginys per minutę gali atlikti gerokai daugiau judesių nei valantis dantis mechaniškai. Elektrinių dantų šepetėlių pasirinkimas yra ganėtinai didelis, todėl renkantis tokį prietaisą naudinga atsižvelgti į keletą jo savybių.

Pirmiausia reikėtų įvertinti, kokia yra dantų šepetėlių judėjimo kryptis – vieni jų sukasi ratu, o kiti veikia priešingos vibracijos principu (nors pastarieji yra brangesni, tačiau jie pasižymi efektyvesniu dantų valymu). Elektriniai dantų šepetėliai gali būti įkraunami arba veikti su baterijomis (patogiau ir pigiau naudoti įkraunamus šepetėlius).

Tarpdančių irigatorius

Irigatorius užtikrina dar efektyvesnę dantų priežiūrą, nes jis padeda išvalyti sunkiai prieinamas vietas. Renkantis tokį prietaisą naudinga atsižvelgti į vandens talpą (kuo ji bus didesnė, tuo ilgiau vienu užpildymu galėsite naudotis prietaisu), pasidomėti, ar įrenginys turi skirtingų vandens slėgio režimų, ar jis turi skirtingus antgalius, ar juo galima naudotis duše, ir t.t. Taip pat irigatoriai gali būti belaidžiai arba su laidu: nors laidinių irigatorių vandens talpa įprastai yra didesnė, tačiau belaidžiai yra kompaktiškesni, todėl juos galima pasiimti į kelionę ir nesukti galvos, ar pakaks vietos lagamine.

Plaukų džiovintuvas

Plaukų džiovintuvas praverčia visiems, kuriems yra aktualu greitai išsidžiovinti plaukus. Renkantis tokį prietaisą dažnai svarbiausiu kriterijumi tampa šio įrenginio galia: ploniems ir trumpiems plaukams pakanka 1200-1500 W galios džiovintuvo, tiesiems ar banguotiems plaukams – 1300-1800 W, o storiems ir garbanotiems plaukams geriausia rinktis 1600-2000 W galios (ar dar galingesnį) džiovintuvą.

Plaukų džiovintuvų technologijos gali smarkiai skirtis: pigiausi yra metalinius ar plastikinius kaitinimo elementus turintys prietaisai, tačiau jie sausina plaukus ir gali juos pažeisti. Kur kas palankesniu pasirinkimu gali būti džiovintuvai su keramikiniais kaitinimo elementais, neigiamų jonų džiovintuvai, turmalino džiovintuvai, ir t.t. Nors tokių įrenginių kaina yra aukštesnė, tačiau jie tausoja plaukus ir padeda greičiau juos išdžiovinti.

Kiti įrenginiai

Vyrams gali būti naudinga įsigyti barzdaskutę ar plaukų kirpimo mašinėlę, moterims – epiliatorių ar fotoepiliatorių, ir t. t. Rinkdamiesi vonioje naudojamus prietaisus visuomet įsitikinkite, kad jie bus naudojami pakankamai dažnai, nes priešingu atveju tiesiog išleisite pinigus, o pasirinkti įrenginiai užims papildomą vietą patalpoje. Ieškodami tinkamiausių įrenginių visuomet atsižvelkite į tam tikras pagrindines jų savybes, o kilus tam tikriems klausimams pasitarkite su konsultantais.

pr2021/135

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kviečiame pasidalinti gerumu su sergančiais kraštiečiais

Adventas. Vieniems tai tauraus susikaupimo ir rimties metas… Kitiems – malonių, džiugių rūpesčių laikotarpis, kuomet reikia pasirūpinti dovanomis artimiesiems, suplanuoti, kas puikuosis ant kalėdinio stalo ar kokių spalvų žaisliukais puošti eglutę. Deja, tokios nuotaikos tvyro ne visuose namuose… Kai kuriems iš mūsų šiomis dienomis širdį kamuoja nerimas, sumaištis, baimė… Kai kam šios dienos – grumtynės su likimu… Lemiamos grumtynės už gyvenimą… 2021 m. gruodžio 3 d. 15.30 val. Pagėgių miesto parke vyksiančios kalėdinės eglutės įžiebimo šventės metu Pagėgių savivaldybės Vydūno

Orai. Nauja savaitė prasidėjo snygiu

Gismeteo.lt praneša, kad šiandien pirmadienį iš pietryčių Lietuvą pasieks nauja, gausių kritulių zona. Nakties valandomis daug kur snigo, vietomis smarkiai, rytiniuose rajonuose lietus maišėsi su šlapdriba. Temperatūra tuo metu svyravo nuo 2 laipsnių šalčio iki 2 laipsnių šilumos. Dieną mišrūs krituliai vyraus visoje šalyje, vietomis gausūs. Vakarinėje šalies pusėje gali kilti ir pūgos. Pūs smarkokas šiaurinių krypčių vėjas. Vilniuje ir Klaipėdoje termometrų stulpeliai sieks 2, Kaune apie 1 laipsnį šilumos.  Panevėžyje bus apie nulį, Šiauliuose apie 1 laipsnį šalčio. Tokie

Baltosios mišrainės paslaptys

baltoji mištainė

Jeigu bėgant metams pabodo tradicinis baltosios mišrainės receptas – ne bėda. Vilma Juodkazienė, prekybos tinklo „Iki“ maisto ekspertė, sako, kad vos keliais ingredientais papildžius šį visiems puikiai pažįstamą patiekalą, jis gali įgauti naujų spalvų ir skonių.    Receptą sukūrė prancūzas Yra manančių, jog populiarioji baltoji mišrainė yra lietuviškas patiekalas, tačiau taip nėra. Pasakojama, kad XIX amžiuje šias ikoniškas salotas sukūrė Rusijoje dirbęs prancūzų šefas Liusjenas Olivjė. Siekdamas įtikti aukštuomenei, jis nusprendė pasiūlyti šį tą neįprasto, įkvėpto prancūziškų maisto gaminimo tradicijų.

Kalėdinis žąsų turgus Mažojoje Lietuvoje. NEPRAŽIOPSOKIT!

Gruodžio 18 d. lygiai 8 VAL. iš ryto Pagėgiuose, Turgaus g. prasidės vienintelis Lietuvoje „Kalėdinis žąsų turgus Mažojoje Lietuvoje“! 2017 m. „Kalėdiniam žąsų turgui Mažojoje Lietuvoje“ suteiktas tautinio paveldo produkto sertifikatas. Bus programa Jomarke alasą kels, kupčystę riktingai ves pievininkai, sūrininkai, paukštininkai. Veiks lioterija „Laimėk žąsį“, sušildys tija, kafija ir švarczupė! Pirkti bus visokio tavoro, reiks tik derėtis maloniai. Jomarko „šukdytojai“ – aktoriai Jonas Buziliauskas (Beausis) ir Giedrius Viduolis (Tata). Visus lietuvius ir lietuvaites iš visų miestų, miestelių ir ūkių

Taip pat skaitykite