Kokį automobilį rinktis dirbant kurjeriu?

Mikroautobusai būna įvairių dydžių ir formų, kuriais pristato siuntinius į jūsų ar kaimynų namus. Pristatymo įmonėms reikia patikimų, erdvių mikroautobusų, kad galėtų teikti aukščiausios klasės pristatymo paslaugas.

Nenuostabu, kad Covid-19 pandemija tikriausiai nulėmė didžiulį pristatymo į namus paslaugų paklausos padidėjimą. Kai negalėjome išeiti iš namų ir eiti į parduotuves, pasitikėjome tuo, kad daiktai, kuriuos pirkome internetu, buvo atnešti iki mūsų durų. Dėl to pasikeitė įpročiai. Dabar, nors galime eiti į parduotuves, mūsų natūralus instinktas dažnai yra spustelėti telefoną ir užsisakyti.

Gerai pristatymo paslaugai reikia patikimų transporto priemonių

Tačiau renkantis mikroautobusus ar lengvuosius automobilius, yra didžiulė jų pasiūla. Išsinuomoti juo bene prasmingiausia, nes įmonės moka fiksuotas mėnesines įmokas už naujus furgonus, kuriems taikoma gamintojo garantija.

Nuo ko pradėti renkantis šiam tikslui tinkamiausią automobilį?

Jei krovinius ar prekes pristatote miestuose ar priemiesčiuose, žinote, kad manevringumas ir patogumas sustoti yra labai svarbu, kai per dieną tenka sustoti keliasdešimt kartų. Turėdami puikų kompromisą tarp bagažinės vietos ir lengvo vairavimo, žiūrėkite, kad automobilis būtų tinkamas pagal jūsų pristatymo atstumams ir pastatymo vietoms.

Didelė erdvė, didelis pasirinkimas. Nors tai skamba kaip įprasta patraukli rinkodaros kalba, tai 100 % pasitvirtina. Ilgalaikė automobilių nuoma Vilniuje gali pasiūlyti labai daug įvairių furgonų ir autobusiukų nuomai, tinkamų bet kokiam kurjerio darbui.

Pagrindiniai veiksniai, kurie galėtų turėti įtakos jūsų automobilio pasirinkimui pristatymo įmonei ar kurjerių darbui pateikiami šiose rekomendacijose.

Kiek prekių jums reikės pristatyti kasdien?

Prekių kiekis, kurį turėsite pristatyti kasdien, natūraliai turės įtakos jūsų furgonų pasirinkimui. Tačiau vien todėl, kad gabenate daug svorio, nereiškia, kad jums būtina didžiulis mikroautobusas. Dideli mikroautobusai puikiai tinka didelėms (pagal tūrį) siuntoms. Lengvieji automobiliai labiau tinka daugybei mažesnių prekių. Lengvieji automobiliai labai tinka trumpųjų distancijų kurjeriams.

pr2022/192

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Vydūno viešojoje bibliotekoje ir filialuose – skaitmeninio raštingumo lavinimas

Pagėgių krašto bibliotekos nuolatos organizuoja mokymus, kurių metu ugdomos bei gilinamos gyventojų šiuolaikinių skaitmeninių technologijų panaudos žinios. Tokiu būdu įgyjami ir sėkmingai pritaikomi įgūdžiai. Jie labai praverčia norint efektyviai, įvairiapusiškai saugiai ir atsakingai naudotis internetu. Mokymai suaugusiems Ir šių metų lapkričio 15-18 d. Vydūno bibliotekoje vyko  pradedančiųjų skaitmeninio raštingumo mokymai suaugusiems „Viešosios paslaugos internetu kiekvienam“ bei „Tekstinio dokumento rengimas“. Dalyviai išklausė vyresniosios bibliotekininkės bibliografiniam-informaciniam darbui Astos Andrulienės dėstytą 8 val. kursą. Kadangi grupės dalyviai buvo dėmesingi ir žingeidūs, jie buvo

Orai: kalendorinę žiemą pradėsime savaitgalio šaltuku

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba informuoja apie šią savaitę būsiančius šalčius. Paskutinės rudens trys dienos atneš orų permainų: žadami staigūs ir nemenki šalčiai. Taip baigsis lapkritis, paskutinis rudens mėnuo, jau pažėręs ir sniego, ir atnešęs šalčių. Ketvirtadienį prasideda kalendorinė žiema. Lapkričio 29 d., antradienį, naktį dangų dengs stori debesys, vietomis iškirsi negausūs krituliai, daugiausia sniegas. Kai kur bus slidu, gali susiformuoti silpna lijundra. Pūs nestiprus pietryčių, rytų vėjas. Vės nuo 4 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos. Antradienio dieną kai kur kris

Kviečia balsuoti populiariausio 2022 m. Šilutės rajono sportininko rinkimuose

Šilutės rajono savivaldybės Sporto taryba trečius metus iš eilės rengia populiariausio Šilutės rajono sportininko rinkimus, kuriuose viską lemia tik visuomenės balsavimas. Laimėtojas bus apdovanotas 500 eurų piniginiu prizu. Šiais metais Šilutės r. savivaldybės administracijai pateiktos aštuonios kandidatūros. Balsuoti ir pareikšti savo nuomonę gyventojai gali iki 2022 m. gruodžio 8 d. 17.00 val. Pristatome kandidatus: Evelina Brazdeikytė. Klubo „Rusnės žirgai“ kolektyvo pasididžiavimas ir pavyzdys jauniesiems raiteliams. Pasak kolegų, Evelina neįmanomus dalykus paverčia įmanomais, o jos optimizmu užsikrečia visas kolektyvas. Sunkiu darbu

Dianos Nausėdienės padėka Pamario krašto ugdymo įstaigoms

Artėjant didžiosioms metų šventėms, pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė, Lietuvos Prezidento Gitano Nausėdos žmona, pakvietė kiekvieną savivaldybę dalyvauti akcijoje „Jaukūs namai“. Sukurti kalėdinius namelius, kuriais papuošta Prezidentūros kalėdinė eglė – simbolinis Lietuvos valstybės medis. Šilutės rajono savivaldybė sulaukė  D. Nausėdienės padėkos Šilutės rajono savivaldybės ugdymo įstaigoms už prisidėjimą prie šios gražios akcijos ir sukūrusiems visą namelių miestą!

Taip pat skaitykite