Kodėl neverta taupyti perkant kėdę darbui?

Pirkdami biuro baldus, daugelis žmonių nori išleisti daugiau biuro stalui nei biuro kėdei. Bet jei atsižvelgsite į tai, kiek valandų praleidžiate sėdėdami ant kėdės ir kokia svarbi kėdė yra jūsų bendrai sveikatai ir patogumui, turėtumėte rinktis atvirkščiai.

Gera biuro kėdė gali pagerinti produktyvumą ir sumažinti sveikatos problemų. Negalite tikėtis, kad darbuotojas, kuris jaučiasi nepatogiai savo kėdėje, kiekvieną dieną atiduos visas savo jėgas. Kėdė taip pat tarnaus ilgus metus, todėl gera kėdė yra vertinga investicija.

Ortopedinės kėdės yra patogiausios ir dažniausiai pasirenkamos zuza.lt.

Kas svarbu, kai perkate kėdę ofisui?

Perkant biuro kėdę reikia atsižvelgti į įvairius veiksnius. Be estetikos ir kainos, labai svarbu atsižvelgti į tai, kaip kėdė veiks kasdien.

Sudarytas trumpas biuro kėdės pirkimo vadovas su keletu svarbių patarimų, kurie padės jums suprasti, kokios kėdės yra ergonominės.

Svarbu, kad pasirinkta kėdė būtų reguliuojama

Turite turėti galimybę reguliuoti kėdės aukštį pagal savo ūgį. Pėdos turėtų patogiai remtis į grindis, nes tai sumažins jūsų nugaros apkrovą.

Jūsų rankos turėtų lengvai pasiekti stalą, kad nesukeltumėte įtampos pečiams. Aukščio reguliavimas yra standartinis beveik kiekvienos biuro kėdės, nes tai labai svarbu. Idealiu atveju kėdė turėtų turėti reguliuojamą atlošą, kad galėtumėte perkelti sėdynės atlošą į priekį arba atgal. Šis reguliavimas neleidžia žmonėms sėdėti per toli atgal arba per toli į priekį savo kėdėje, todėl sumažėja šlaunų įtampa. Ideali kėdė turi būti pakankamai plati ir gili, kad galėtumėte patogiai sėdėti.

Aukštesniems žmonėms reikės gilesnės sėdynės, kad būtų išlaikyta patogi kūno pozicija.

Kuo svarbūs kėdės porankiai?

Atsiremdami alkūnėmis į porankius, leiskite likusioms rankoms iki pat pečių atsipalaiduoti. Idealiu atveju porankiai taip pat būtų reguliuojami, ypač jei perkeliate kėdę arčiau stalo ir nuo jo. Fiksuoti porankiai dažniausiai kliudo stalui ir verčia jus pasitempti, kad galėtumėte patogiai pasiekti stalą.

Apatinė mūsų nugaros dalis yra įgaubtos formos, todėl gera kėdė turėtų išlaikyti išgaubtą formą.  Kontūrinis atlošas suteikia atramą, kad nesusmuktumėte kėdėje. Ši atrama padės apsaugoti stuburą, sumažindama juosmens diskų įtampą.

Kėdė turi būti padengta medžiaga, leidžiančia kūnui kvėpuoti. Daugelis žmonių renkasi medžiaginės kėdės pojūtį. Tačiau yra naujų medžiagų, pvz., tinklelis, kuris puikiai praleidžia orą ir yra lengvai prižiūrimas. Mediena ir plastikas nėra ideali medžiaga biuro kėdėms, ant kurių žmonės praleis daug laiko. Pastarosios gali greitai tapti nepatogios sėdėti. Jūsų kėdė turėtų būtų pakankamai paminkštinta, kad jaustumėtės patogiai visą dieną.

Kodėl svarbu, kad kėdė turėtų kojų ratukus?

Lengvai besisukanti kėdė padės pasiekti įvairias stalo vietas. Kėdės kojų apačioje esantys ratukai padeda lengvai judėti.

Svarbu rasti kėdę, kuri atitiktų bendrą jūsų biuro išvaizdą. Galbūt norėsite tradicinės kėdės arba madingos atmosferos.

Kėdės, kurias naudojate biuruose, posėdžių salėse ir poilsio zonose, gali padėti nustatyti jūsų biuro erdvės toną. Pirkdami kėdes biurui atsižvelkite į tos įmonės veiklos politiką. Ar jie suteikia garantiją savo gaminiams? Ar jie siūlo atsarginę paslaugą, jei kas nors nutiktų?

„Zuza“ siūlo viską ir dar daugiau, dėl to nedvejodami įsigykite norimas kėdes ir darbe jauskitės patogiai.

 pr2023/71

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Miniatiūrų konkursas „Mūsų vienas vardas – Lietuva“

Šilutės pirmoji gimnazija interneto svetainėje pasidalijo štai tokia žinia. Birželio 2 d. Šilutės pirmosios gimnazijos bibliotekoje įvyko respublikinio miniatiūrų konkurso-parodos „Mūsų vienas vardas – Lietuva” baigiamasis apdovanojimų renginys. Sulaukėme svečių iš Šilalės, Tauragės, Kretingos ir Šilutės rajonų. Respublikinio bendrojo ugdymo įstaigų 9-12 klasių mokinių miniatiūrų konkursas-paroda „Mūsų vienas vardas – Lietuva“, skirtas Klaipėdos krašto prijungimo šimtmečiui paminėti. Miniatiūrų autoriai, 9-12 kl. mokiniai, mažo formato kūrinėlyje siekė išreikšti savo požiūrį į gimtąjį kraštą. Miniatiūrų konkurse dalyvavo 11 mokyklų (pateikta 100 darbų):

Už labai geras demokratijos žinias – kelionė į Belgiją

Šilutės Vydūno gimnazija paviešino Nacionaliniame demokratijos žinių konkurse sėkmės sulaukusio Luko Šilinsko įspūdžius iš apsilankymo Briuselyje, Belgijoje. Kuo ši išvyka gimnazistui Lukui buvo įdomi? Paskaitykime. Gegužės 31 dieną Europos Parlamente, Briuselyje, Belgijoje, dalyvavau susitikime su europarlamentaru Liudu Mažyliu. Susitikimo metu buvo aptarti įvairūs Europai ir Lietuvai aktualūs klausimai, išsamiai pristatyti Parlamento darbo principai ir artimiausi tikslai. Po dienos Parlamente lietuvių delegacija su L. Mažyliu susitiko neoficialioje aplinkoje. Parlamentaras papasakojo apie savo kelią nuo mokyklos suolo iki dabartinių pareigų Europos Parlamente.

Įsivyravus sausrai, miškuose didėja gaisrų pavojus

Nusistovėję sausi orai kelia didelį gaisrų pavojų miškuose.  Birželio 5 d. šalies ugniagesiams teko kelis kartus talkinti Valstybinių miškų urėdijos priešgaisrinėms pajėgoms, gesinant miškuose įsiplieskusius gaisrus. Birželio 5  d. vidudienį, Varėnos rajone, Marcinkonių seniūnijoje, Daržinėlių kaime esančiame miške šėlo ugnis – degė medžiai ir miško paklotė. Gaisras nusiaubė 1,4 ha plotą. Tą pačią dieną, vidurdienį, ugniagesiai skubėjo gesinti ir Kretingos rajone, Rūdaičių kaime esančio Joskaudų miško. Atvykus ugniagesiams, jau degė miško paklotė ir jaunuolynas. Beje, atliekant gesinimo darbus buvo rasti

Ekspertas pataria, kaip apsaugoti senjorus nuo sukčių internete: vien pokalbio neužtenka

Vyresni nei 60 m. nuo kibernetinių atakų nukentėję žmonės per metus patyrė 966 mln. dolerių nuostolių. Tuo tarpu nukentėjusieji iki 20 m. – 71 mln. Tokie duomenys paskelbti 2020 m. JAV Federalinio tyrimų biuro internetinių nusikaltimų ataskaitoje. Panašios tendencijos pastebimos ir Lietuvoje Donatas Drakickas, „Tele2“ produkto vadovas, sako, kad nors su vyresniais šeimos nariais reikia kalbėti apie virtualioje erdvėje tykančias grėsmes, tačiau vien to nepakanka. Būtina diegti ir papildomas priemones, kurios saugotų juos nuo sukčių. „Internetiniai sukčiai stengiasi apgauti įvairių

Taip pat skaitykite