Klaipėdos medelyno dekoratyviniai augalai

Jūsų sodo dekoratyviniais augalais pasirūpins medelynas. Klaipėda yra miestas, kuriame rasite platų dekoratyvinių augalų asortimentą ir galėsite pasikonsultuoti su profesionaliais specialistais, kurie pasiūlys geriausių apželdinimo sprendimų tiek privatiems sodams, tiek viešosioms erdvėms. Skaitykite toliau ir sužinokite apie profesionalų kraštovaizdžio kūrimą bei atraskite platų želdynų asortimentą geromis kainomis.

 

Sodas, kuriame jauku ir gera

Apie gražų ir jaukų sodą svajoja daugelis. Neatsitiktinai norisi matyti daugiau gamtos, būti žalumoje, tarp jaukių medžių ir krūmų, kurie vasarą džiugina mus savo vešlia lapija ir suteikia malonų pavėsį. Dekoratyviniai augalai, nors ir pažiūros ir atrodo ne tokie natūralūs, kaip laukiniame miške, irgi yra gamtos dalis, tuo pačiu jie suteikia tvarkos ir simetrijos pojūtį.

Tam, kad sodas būtų gražus ir įrengtas tvarkingai, naudingos profesionalių kraštovaizdžio architektų paslaugos, kuriomis pasirūpins medelynas. Klaipėda yra viena iš vietų, kur galite kreiptis pagalbos, atvykti už miesto, į gamtos prieglobstį ir apžiūrėti sodinukus gyvai. Pasitarsite su konsultantais, išsirinksite labiausiai tinkamus sodinukus, esant reikalui, kraštovaizdžio architektas atvyks į Jūsų kiemą, ištirs aplinką ir parinks geriausius apželdinimo sprendimus.

 

Dekoratyvinių augalų pasirinkimas

Augalų sodinukai gali būti labai įvairūs. Tai skirtingo dydžio medžiai ir krūmai, įvairiaspalviai augalai gražesnei sodo aplinkai. Atkreipkite dėmesį ne tik į estetinį, bet ir į praktinį apželdinimo augalais aspektą. Tinkamai parinkti ir susodinti augalai gali tapti puikia gyvatvore, kuri suteiks uždaresnės ir privatesnės erdvės pojūtį arba pavėsine, teikiančia malonų pavėsį. 

Visais kraštovaizdžio kūrimo aspektais gali pasirūpinti profesionalus specialistas, padėsiantis jums išsirinkti labiausiai tinkamus augalus ir tinkamai suprojektuoti aplinką. Specialisto paslaugos nepamainomos tiek apželdinant gatves miestuose ir miesteliuose, tiek kuriant privačius uždarus sodus. Kiekvienu atveju bus parinkti labiausiai tinkami sprendimai atsižvelgiant į Jūsų poreikius, teritorijos dydį ir supančią aplinką.

Medelynas Klaipėdoje – platus dekoratyvinių augalų asortimentas įvairiausiems poreikiams. Įsigykite įvairių augalų sodinukų nedidelėmis kainomis ir pasirūpinkite gražios bei jaukios aplinkos kūrimu.

pr2021/75

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Miškų savininkus kviečia apžiūrėti savo miškus

Šių metų sausis tik įpusėjo, o Lietuvoje jau du kartus siautė stiprūs vėjai. Jie laužė ir vertė medžius miškuose, parkuose, pakelėse, gyvenvietėse. Sprendžiant iš gaunamų pranešimų, labiausiai nukentėjo Vakarų Lietuvoje, Dzūkijoje ir Panevėžio regione esantys miškai. Valstybinė miškų tarnyba kviečia miškų savininkus apžiūrėti savo miškus ir vėjo pažeistus medžius sutvarkyti iki pavasarinio atšilimo. Valstybinės miškų tarnybos miško sanitarinės apsaugos specialistai pažymi, kad 2021 metų vasarą šalies miškai kentėjo nuo labai karštų orų. Labiausiai nusilpo eglės, todėl pernai eglynuose gausėjo žievėgraužių

Šilutėje veikianti įmonė „Klasmann-Deilmann“ dalį gamybos žada perkelti į Latviją

Portalas 15min.lt praneša, kad problemos su Kinija kai kuriuos Lietuvos verslininkus skatina keisti savo planus. Keli jau pranešė iškeliantys dalį gamybos iš Lietuvos. Tai planuoja daryti ir durpių substratus gaminanti Šilutėje įsikūrusi „Klasmann-Deilmann“. Kinija nuo gruodžio pradžios aktyviai blokuoja Lietuvos įmonių eksportą – Kinijos muitinės duomenimis, gruodį į Kiniją pateko prekių iš Lietuvos tik už 3 mln. eurų, kai rugsėjį šis skaičius siekė 44 mln. eurų. Be to, Kinija spaudžia ir tarptautines bendroves nenaudoti Lietuvoje gaminamų komponentų. Vietoj Lietuvos pasirinkusio

Dviem iš trijų lietuvių trūksta vitamino D. Kaip jo gauti su maistu? 

Pastebimai pagerinti gyvenimo kokybę ir sumažinti įvairių ligų grėsmę – tokį poveikį gali turėti pakankamas vitamino D kiekis organizme. Jis padeda užtikrinti tinkamas smegenų funkcijas, sustiprina imuninę sistemą, apsaugo nuo vėžio, įvairių infekcijų, širdies ir kraujagyslių ligų. Viena produktų grupė – ypatinga Šeimos gydytojas V. Morozovas akcentuoja vitamino D svarbą žmogaus organizmui. Anot mediko, šis elementas stiprina sveikatą bei imunitetą, padeda išvengti onkologinių bei širdies ir kraujagyslių ligų, pagerina gyvenimo kokybę. Tiesa, pažymi pašnekovas, kad pilnai atsiskleistų visa vitamino D

Minime Ievos Simonaitytės 125-ąsias gimimo metines

Sausio 23 d. minimos Ievos Simonaitytės 125-osios gimimo metinės. Šiuos metus Seimas paskelbė I. Simonaitytės metais. Šia proga pateikiame ištraukų iš Domo Kauno parengtos knygos „Aš esu Etmės Evė: Ieva Simonaitytė amžininkų liudijimuose“. Leidinyje, skirtame įprasminti šios Mažosios Lietuvos metraštininkės atmintį, publikuojami penkiasdešimt septynių žmonių, pažinojusių arba artimai besibičiuliavusių su rašytoja, sakytiniai liudijimai. Jie užrašyti 1978–1983 metais. Tikrasis vardas Evė Ieva Simonaitytė (1897–1978) – išskirtinio likimo asmenybė. Pavainikė, benamės duktė. Būdama penkerių, jau žinojo lemtį: aš esu Etmės Evė. Nuo

Taip pat skaitykite