„Klaipėdos baldams“ vadovaus R. Žolobaila

Stambiai Lietuvos baldų įmonei „Klaipėdos baldai“, priklausančios SBA grupei, vadovauti pradeda didelę vadovaujamo darbo patirtį turintis Ruslanas Žolobaila. Jis keičia iki šiol įmonei kelerius metus vadovavusį Gintautą Vitkevičių.

Ruslanas Žolobaila.

„Nuo šiandien „Klaipėdos baldams“ vadovauti pradeda patyręs profesionalas. Tikimės, kad Ruslano strateginio valdymo patirtis tarptautinėje korporacijoje, naujas požiūris ir šviežios idėjos padės sėkmingai įgyvendinti ambicingus įmonės tikslus ir tapti technologiškai pažangiausia bei efektyviausia baldų gamybos įmone ne tik Lietuvoje. Kartu nuoširdžiai dėkojame buvusiam vadovui Gintautui už nuveiktus prasmingus darbus bei indėlį į organizacijos kultūrą tiek „Klaipėdos balduose“, tiek kitose SBA baldų sektoriaus įmonėse“, – sako SBA viceprezidentas Egidijus Valentinavičius.

Naujasis „Klaipėdos baldų“ direktorius iki šiol 4 metus dirbo gamybos vadovu tarptautinėje kompanijoje „Philip Morris Lietuva“. Prieš tai R. Žolobaila penkiolika metų užėmė įvairias vadovaujančias pareigas šios korporacijos padaliniuose Lenkijoje, Nyderlanduose, Šveicarijoje ir Lietuvoje.

„Įkvepia SBA grupės globali ambicija, inovatyvus požiūris į veiklą ir stiprios vertybės. Tikiuosi su profesionalia ir susitelkusia beveik 900 žmonių „Klaipėdos baldų“ komanda su nauju užsidegimu toliau sparčiai auginti įmonės kuriamą vertę klientams, darbuotojams, akcininkams. „Klaipėdos baldai“ išliks aktyvūs ir socialiai atsakingi Klaipėdos krašto bendruomenės nariai“, – teigia R.Žolobaila.

Prioritetiniai naujojo vadovo laukiantys darbai – „Klaipėdos baldų“ gaminių asortimento plėtra ir gamybos apimčių didinimas.

SBA priklausantys „Klaipėdos baldai“ eksportuoja gaminius į daugiau kaip 50 valstybių, nuo JAV iki Australijos ir Indijos. Įmonės pardavimai pernai siekė 78 mln. eurų.

Klaipėdos pramonininkų asociacija pernai „Klaipėdos baldus“ pripažino socialiai atsakingiausia Klaipėdos krašto įmone.

SBA grupė yra viena didžiausių Lietuvoje, veikianti NT, 
tekstilės ir baldų gamybos sektoriuose. Grupės įmonėse 
dirba apie 5000 žmonių. SBA baldų gamybos sektoriui 
be „Kauno baldų“ priklauso „SBA baldų kompanija“, 
valdanti „Klaipėdos baldus“, „Šilutės baldus“, „Germaniką“,
„Visagino liniją“,„Mebelain“ ir „Laminn“. 
Šiuo metu SBA grupės baldų įmonėse dirba 3740 darbuotojų. 
95 proc. pagamintos produkcijos eksportuojama.

Petras Lingė

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Lietuviškos sraigės įtiko ir prancūzų gurmanams

Lemtingas lietuviško verslo sprendimas buvo sraiges ne auginti, o supirkti ir perdirbti. Šaldytus maisto produktus iš sraigių mėsos prieš aštuonerius metus gaminti pradėjusi bendrovė „Darvėja“ aktyviai tyrinėjo Lietuvos ir užsienio rinkas, dalyvavo tarptautinėse parodose. Verslas nusprendė investuoti į sraigių mėsos perdirbimo technologijas ir modernią įrangą. Apie šaldytų sraigių mėsos produktų gamybą, žiūrėkite reportaže: Ši įmonė šiandien skina nuoseklaus darbo ir išplėtotų partnerysčių vaisius – aukštos kokybės lietuviška produkcija pasaulyje tampa vis populiaresnė. Be to, ir pirkėjai Lietuvoje atranda greitai paruošiamus

Provanso paieškos nuvedė į Venckus

Žodis Provansas mums asocijuojasi su Prancūzijos miestais Nica, Marseliu, Kanais, Avinjonu, ir, žinoma, levandomis. Žydintys laukai užburia akis, o kvapas įsimena ilgam. Negalėdami nuvykti į Prancūziją, džiaugiamės turėdami galimybę pasigrožėti šių nuostabių augalų vaizdais ir kvapais visai mūsų pašonėje – Venckų kaime, prie Žemaičių Naumiesčio. Levandų sode mus, būrelį Šilutės moterų seklyčios narių, pasitiko šeimininkai Lina ir Mindaugas Vingiai. Pirmiausia pasivaikščiojome po levandų lauką, supantį didelę seną obelį, dar dosniai dalijančią derlių. Kieme akys krypo į atskiruose didelio sodo kampeliuose

Zigmantas Balčytis išrinktas Lietuvos regionų partijos pirmininko pavaduotoju

Liepos 29 d. istorinėje vietovėje, pirmojoje Lietuvos sostinėje Kernavėje, įvyko neeilinis LR Seimo Lietuvos regionų frakcijos seniūno Jono Pinskaus vadovaujamos partijos suvažiavimas. Ši partija, anot J. Pinskaus,  įgauna naują kryptį – tampa Lietuvos regionų partija su nauja programa, įstatais, o svarbiausia – unikaliu, novatorišku, šalies regionus ir juose gyvenančius žmones, jų tikėjimą geresne dabartimi ir ateitimi atspindinčiu identitetu. Šio neeilinio suvažiavimo metu partijos pirmininko pavaduotoju buvo patvirtintas naujas partijos narys, Seimo narys, Seimo audito komiteto pirmininkas, sukaupęs didžiulę patirtį būdamas

Valstybinė energetikos reguliavimo tarnyba įvertino UAB „Šilutės šilumos tinklų“ finansinį pajėgumą

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT), vykdydama energetikos įmonių veiklos priežiūrą bei siekdama, kad vartotojai gautų nepertraukiamas bei kokybiškas paslaugas, atliko šilumos sektoriuje veikiančių ūkio subjektų finansinio pajėgumo vertinimą. VERT konstatavo, kad 43 šilumos tiekimo įmonių 2020 metų pabaigos finansinis pajėgumas vertinamas kaip pakankamas. Šiame sąraše ir Šilutės rajono savivaldybės uždaroji akcinė bendrovė „Šilutės šilumos tinklai“. UAB „Ukmergės šiluma“ finansinis pajėgumas vertinamas kaip  nepakankamas, nes ūkio subjekto bendrasis finansinio pajėgumo  rodiklis ataskaitiniais metais turi būti didesnis. Valstybinės energetikos reguliavimo tarnybos inf.

Taip pat skaitykite