„Klaipėdos baldams“ vadovaus R. Žolobaila

Stambiai Lietuvos baldų įmonei „Klaipėdos baldai“, priklausančios SBA grupei, vadovauti pradeda didelę vadovaujamo darbo patirtį turintis Ruslanas Žolobaila. Jis keičia iki šiol įmonei kelerius metus vadovavusį Gintautą Vitkevičių.

Ruslanas Žolobaila.

„Nuo šiandien „Klaipėdos baldams“ vadovauti pradeda patyręs profesionalas. Tikimės, kad Ruslano strateginio valdymo patirtis tarptautinėje korporacijoje, naujas požiūris ir šviežios idėjos padės sėkmingai įgyvendinti ambicingus įmonės tikslus ir tapti technologiškai pažangiausia bei efektyviausia baldų gamybos įmone ne tik Lietuvoje. Kartu nuoširdžiai dėkojame buvusiam vadovui Gintautui už nuveiktus prasmingus darbus bei indėlį į organizacijos kultūrą tiek „Klaipėdos balduose“, tiek kitose SBA baldų sektoriaus įmonėse“, – sako SBA viceprezidentas Egidijus Valentinavičius.

Naujasis „Klaipėdos baldų“ direktorius iki šiol 4 metus dirbo gamybos vadovu tarptautinėje kompanijoje „Philip Morris Lietuva“. Prieš tai R. Žolobaila penkiolika metų užėmė įvairias vadovaujančias pareigas šios korporacijos padaliniuose Lenkijoje, Nyderlanduose, Šveicarijoje ir Lietuvoje.

„Įkvepia SBA grupės globali ambicija, inovatyvus požiūris į veiklą ir stiprios vertybės. Tikiuosi su profesionalia ir susitelkusia beveik 900 žmonių „Klaipėdos baldų“ komanda su nauju užsidegimu toliau sparčiai auginti įmonės kuriamą vertę klientams, darbuotojams, akcininkams. „Klaipėdos baldai“ išliks aktyvūs ir socialiai atsakingi Klaipėdos krašto bendruomenės nariai“, – teigia R.Žolobaila.

Prioritetiniai naujojo vadovo laukiantys darbai – „Klaipėdos baldų“ gaminių asortimento plėtra ir gamybos apimčių didinimas.

SBA priklausantys „Klaipėdos baldai“ eksportuoja gaminius į daugiau kaip 50 valstybių, nuo JAV iki Australijos ir Indijos. Įmonės pardavimai pernai siekė 78 mln. eurų.

Klaipėdos pramonininkų asociacija pernai „Klaipėdos baldus“ pripažino socialiai atsakingiausia Klaipėdos krašto įmone.

SBA grupė yra viena didžiausių Lietuvoje, veikianti NT, 
tekstilės ir baldų gamybos sektoriuose. Grupės įmonėse 
dirba apie 5000 žmonių. SBA baldų gamybos sektoriui 
be „Kauno baldų“ priklauso „SBA baldų kompanija“, 
valdanti „Klaipėdos baldus“, „Šilutės baldus“, „Germaniką“,
„Visagino liniją“,„Mebelain“ ir „Laminn“. 
Šiuo metu SBA grupės baldų įmonėse dirba 3740 darbuotojų. 
95 proc. pagamintos produkcijos eksportuojama.

Petras Lingė

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Sukčiai iš moters išviliojo beveik 37 tūkstančius eurų

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone, kuriuos tiria policijos pareigūnai. Sukčiavimo būdu iš moters, gim. 1952 m., buvo išviliota nemaža suma pinigų – 36 926 eurai. Rugpjūčio 12-16 d. Oželių k., Švėkšnos sen., iš miško technikos „John Deere 11“degalų bako pavogtas dyzelinis kuras. Nuostolis 210 eurų. Rugpjūčio 16 d. po pietų Uostadvario k., Rusnės sen., į griovį nuvažiavo automobilis „Nissan Almera“, kurį vairavo neblaivi (1,86 prom.) moteris, gim. 1964 m. Rugpjūčio 16 d. vakare bute Kintuose kilus konfliktui,

COVID-19: kodėl Šilutėje skiepija pasibaigusio galiojimo vakcina?

Paskambinusi moteris papasakojo, kad rugpjūčio 12 d., penktadienį, nuvyko į Šilutės pirminės sveikatos centrą skiepytis nuo COVID-19. Buvo užsiregistravusi prieš savaitę. Iš to paties buteliuko jau buvo paskiepyta žmonių, bet moterį sudomino vakcinos galiojimo laikas. Pasirodo, birželį jis jau pasibaigė, o skiepija dar ir rugpjūčio beveik vidury. Moteris skiepytis atsisakė. Situaciją aiškinomės su Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro direktore Lina Stanišauskiene. Įstaigos vadovė sakė, jog vakcinas parsiveža iš Klaipėdos, kartu yra gautas Sveikatos apsaugos ministro įsakymas, kad vakcina, kurios galiojimo

Karštą dieną atgaivins didelis ąsotis su šaltu vandeniu ir žiupsnelis vaizduotės

Termometro stulpeliams vasarą pasiekus aukščiausią tašką, labiausiai džiugina šviežias ir gaivus gėrimas. Malonaus skonio gėrimų labai nesunku paruošti ir namuose.   Prekybos tinklo „Iki“ atstovė Vilma Juodkazienė teigia, kad karštą dieną atsigaivinti ir atkurti skysčių pusiausvyrą organizme geriausiai padeda geriamasis vanduo. Tačiau norint, kad vanduo nepabostų, vertėtų jį paskaninti įvairiais gaiviais priedais. „Gali būti, kad daugeliui ne visada pavyksta įveikti rekomenduojamą vandens dienos normą, o tai ypač svarbu per karščius. Vis dėlto su žaisminga gėrimo versija privalomos 8 stiklinės, kurios

Perkate būstą nesusituokę. Ką būtina žinoti?

Bendrą gyvenimą pradedančių porų sprendimą įsigyti ar nuomotis būstą dažnai nulemia jų šeiminė padėtis. Vienos didžiausių Lietuvoje nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovių „Realco“ duomenimis, susituokusieji būstus įsigyja 4 kartus dažniau nei gyvenantys neregistruotoje santuokoje. Kas atbaido poras nuo būsto įsigijimo ir į ką atkreipti dėmesį perkant NT nesusituokus, atsako ekspertė.   „Didesnę dalį perkančių būstą sudaro susituokusios arba bent susižadėjusios poros, kurios jaučiasi pakankamai drąsiai kartu pradėti ieškoti bendrų namų. Tačiau populiarėjant gyvenimui oficialiai neįregistravus poros santykių, vis dažniau sulaukiame

Taip pat skaitykite