„Klaipėdos baldams“ vadovaus R. Žolobaila

Stambiai Lietuvos baldų įmonei „Klaipėdos baldai“, priklausančios SBA grupei, vadovauti pradeda didelę vadovaujamo darbo patirtį turintis Ruslanas Žolobaila. Jis keičia iki šiol įmonei kelerius metus vadovavusį Gintautą Vitkevičių.

Ruslanas Žolobaila.

„Nuo šiandien „Klaipėdos baldams“ vadovauti pradeda patyręs profesionalas. Tikimės, kad Ruslano strateginio valdymo patirtis tarptautinėje korporacijoje, naujas požiūris ir šviežios idėjos padės sėkmingai įgyvendinti ambicingus įmonės tikslus ir tapti technologiškai pažangiausia bei efektyviausia baldų gamybos įmone ne tik Lietuvoje. Kartu nuoširdžiai dėkojame buvusiam vadovui Gintautui už nuveiktus prasmingus darbus bei indėlį į organizacijos kultūrą tiek „Klaipėdos balduose“, tiek kitose SBA baldų sektoriaus įmonėse“, – sako SBA viceprezidentas Egidijus Valentinavičius.

Naujasis „Klaipėdos baldų“ direktorius iki šiol 4 metus dirbo gamybos vadovu tarptautinėje kompanijoje „Philip Morris Lietuva“. Prieš tai R. Žolobaila penkiolika metų užėmė įvairias vadovaujančias pareigas šios korporacijos padaliniuose Lenkijoje, Nyderlanduose, Šveicarijoje ir Lietuvoje.

„Įkvepia SBA grupės globali ambicija, inovatyvus požiūris į veiklą ir stiprios vertybės. Tikiuosi su profesionalia ir susitelkusia beveik 900 žmonių „Klaipėdos baldų“ komanda su nauju užsidegimu toliau sparčiai auginti įmonės kuriamą vertę klientams, darbuotojams, akcininkams. „Klaipėdos baldai“ išliks aktyvūs ir socialiai atsakingi Klaipėdos krašto bendruomenės nariai“, – teigia R.Žolobaila.

Prioritetiniai naujojo vadovo laukiantys darbai – „Klaipėdos baldų“ gaminių asortimento plėtra ir gamybos apimčių didinimas.

SBA priklausantys „Klaipėdos baldai“ eksportuoja gaminius į daugiau kaip 50 valstybių, nuo JAV iki Australijos ir Indijos. Įmonės pardavimai pernai siekė 78 mln. eurų.

Klaipėdos pramonininkų asociacija pernai „Klaipėdos baldus“ pripažino socialiai atsakingiausia Klaipėdos krašto įmone.

SBA grupė yra viena didžiausių Lietuvoje, veikianti NT, 
tekstilės ir baldų gamybos sektoriuose. Grupės įmonėse 
dirba apie 5000 žmonių. SBA baldų gamybos sektoriui 
be „Kauno baldų“ priklauso „SBA baldų kompanija“, 
valdanti „Klaipėdos baldus“, „Šilutės baldus“, „Germaniką“,
„Visagino liniją“,„Mebelain“ ir „Laminn“. 
Šiuo metu SBA grupės baldų įmonėse dirba 3740 darbuotojų. 
95 proc. pagamintos produkcijos eksportuojama.

Petras Lingė

 

Hits: 56

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pasaulinė kultūros diena paminėta virtualiai

1935 m. balandžio 15 d. Vašingtone JAV prezidentas Franklinas Ruzveltas ir dvidešimties Lotynų Amerikos šalių atstovai pasirašė sutartį dėl meno ir mokslo įstaigų bei istorinių paminklų išsaugojimo. Dabar ši diena paskelbta Pasauline kultūros diena, siekiant paskatinti saugoti visos žmonijos kultūros vertybes. Šia proga Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Informacijos skyriaus specialistai pakvietė visus kolegas bei kitų kultūros įstaigų darbuotojus, meno kolektyvus, bibliotekos lankytojus dalyvauti virtualioje viktorinoje „Kultūra – tau, man, kitiems…“, skirtoje šiai dienai paminėti. Kultūra kiekvienam iš mūsų yra

Sinoptikai džiugina: savaitgalį kai kur bus iki 19 laipsnių šilumos

Jau keletą dienų netoli mūsų šalies besisukantis ir tankius debesis plukdantis ciklonas niekur nesitrauks ir šiandien, tačiau debesų sluoksnis nebebus toks vientisas, daugelyje rajonų bent retkarčiais pasirodys saulė. Lietaus taip pat bus mažiau – palis tik vietomis, daugiausiai pietinėje šalies dalyje, vyraus trumpalaikio pobūdžio lietus. Įdienojus papūs stiprokas šiaurės rytų vėjas, kai kur gūsiai sieks 15 m/s. Iš rytų plūs šiltesnio oro masė, todėl net ir storesni debesys nesutrukdys orui sušilti iki 9-14 laipsnių. Šeštadienį debesuotumas bus nepastovus – naktį

Šilutės meno mokykla švenčia 55 metų veiklos sukaktį

Pandemija ir karantinai dėl COVID-19 nesutrukdė Šilutės meno mokyklos bendruomenei švęsti savo įstaigos veiklos 55 metų sukaktį. Tereikia užsukti į šios mokyklos interneto svetainę. Šios mokyklos istorija prasidėjo 1965 metų rugsėjo 1 d. Jau peržengtas 55 metų slenkstis. Į gyvenimą išlydėta per 1600 muzikantų, keli šimtai dailės skyriaus mokinių, šokėjų. Būtent muzikos, dailės ir šokio meno mokoma šioje mokykloje, kuri yra papildomo ugdymo, tad tėvai už savo vaikų lavinimą moka nustatytą mokestį. Šventes, kai suguža gausybė svečių, buvusių pedagogų, mokinių,

Nauja tvarka perkant automobilį

Lietuvoje nuo gegužės 1 d. ims veikti Transporto priemonių savininkų apskaitos sistema: pirkdami automobilį gausite specialų kodą. Su Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo ir Administracinių nusižengimų kodekso pakeitimais siejama sistema norima, kad gyventojai nesusidurtų su nesąžininga prekyba automobiliais, o jų teisės būtų apsaugotos, kad būtų suformuota skaidri transporto priemonių bei jų detalių prekyba, sumažėtų šioje srityje nesąžiningų sandorių, valstybė gautų priklausančius mokesčius. Vidaus reikalų ministrė  A. Bilotaitė pastebėjo, kad iki šiol dauguma automobilių pirkimo-pardavimo sandorių vyksta grynaisiais pinigais, taip galima

Taip pat skaitykite