Klaidos, kurios dažniausiai pasitaiko renkantis šilumos siurblius

Tikriausiai nė vienos gyvenamosios patalpos negalėtume įsivaizduoti, kad ji neturi šildymo sistemos. Nors dažniausiai esame pripratę prie centrinio šildymo, jeigu gyvename įprastame daugiabutyje, tačiau šildymo sistemų yra įvairių. Ir kartais gali būti sunku išsirinkti, kuris variantas geriau. Priimant geriausią sprendimą, reikia žinoti ne vien tik to prietaiso pliusus, bet ir kokių klaidų reikėtų vengti.

Šiame straipsnyje norime papasakoti daugiau apie klaidas, kurių reikėtų vengti renkantis šilumos siurblius.

Pasirenkamas pigiausias variantas

Neretai žmonės, norėdami sutaupyti, renkasi kiek įmanoma pigesnį variantą. Žinoma, šilumos siurbliai nėra iš pačių pigiausių investicijų. Tačiau jeigu bus per daug taupoma, rezultatu galima stipriai nusivilti.

Žemiausia kaina rodo, kad prietaisas nėra pagamintas iš aukščiausios rūšies medžiagų ar detalių. O jeigu šilumos siurbliai oras-oras ar kitas variantas dirbs nuolatos, tai tokios detalės greitai susidėvės. Jas reikės keisti arba remontuoti. Tai reiškia, kad bus papildomų išlaidų.

Neapskaičiuojama, koks šilumos siurblys tiktų labiausiai

Kaip jau minėjome, šilumos siurblių pasiūla yra pakankamai didelė, todėl kartais ne visi įsigilina į kiekvieno siurblio privalumus ir minusus, kad galėtų pasirinkti tinkamiausią variantą. Pavyzdžiui, vienos rūšies įrenginys dirbs kiek garsiau. O jeigu namuose turi būti tylu, papildomas garsas gali erzinti.

Todėl net smulkiausias niuansas gali būti labai svarbus i turėti įtakos renkantis.

Perkama fizinėse, o ne internetinėse parduotuvėse

Dar viena klaida, kuri pastebima gana dažnai – iki šiol nemaža grupė žmonių tokius įrenginius perka fizinėse parduotuvėse. Tačiau išsirinkti šilumos siurblį internetu yra gana paprasta ir gaunama kur kas daugiau naudos.

Tikriausiai vienas svarbiausių kriterijų yra kaina. Labai dažnu atveju internetinėse parduotuvėse taikomos įvairios akcijos, kurios leidžia daiktą įsigyti pigiau nei įprasta. Tad tokiais pasiūlymais reikia naudotis. Dar vienas privalumas: galima palyginti prekes skirtingose parduotuvėse. Tai leidžia tinkamiau išsirinkti sau tinkamą variantą.

Montavimo darbus atlieka patys

Nors įvairių šilumos siurblių montavimas nėra labai sudėtingas, vis dėlto tokius darbus verta palikti profesionalams. Jie labiau šį darbą išmano, žino, į ką atkreipti dėmesį ir kt. Padaryta net menkiausia klaida gali nulemti, kad prietaisas dažniau ges arba negalės dirbti visu pajėgumu. Dėl šios priežasties susisiekite konsultacijai su vilniauskatilai.lt specialistais.

pr2023/18

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Lietuvos bankas siūlo atsisakyti 1 ir 2 euro centų monetų. Kaip apvalintų kainas?

Lietuvos bankas (LB) siūlo atsisakyti 1 euro cento ir 2 euro centų monetų. Anot banko duomenų, nuo euro įvedimo Lietuvos gyventojai kas metus pameta apie trečdalį milijono tokių monetų. Pamestų cento monetų bendra vertė nuo euro įvedimo siekia 2,4 mln. eurų. Pasak Lietuvos banko Politikos, emisijos ir kontrolės skyriaus vyriausiosios specialistės Editos Lisinskaitės, šioms monetoms pakeisti ir tvarkyti Lietuvos valstybė kasmet išleidžia pusę milijono eurų. „Valstybė kasmet išleidžia po pusę milijono eurų šių monetų (kurių didžiąją dalį pametame) kaldinimui ir

Kaip sekėsi rinkimuose Klaipėdos regiono merams?

Klaipėdos regiono plėtros taryboje bus permainų. Joje dirbs ir buvusių, ir naujų merų, tarybų narių, o veikla prasidės patvirtinus galutinius rinkimų rezultatus. Žinoma, ir naujosioms politikų taryboms apsisprendus, ką jos deleguos į Regiono plėtros tarybą. Klaipėdos regiono plėtros taryboje svarstomi šių savivaldybių reikalai: Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Šilutės, Kretingos, Skuodo r., Neringos savivaldybių. Ilgas kelias per kopas Šis meras eina 50-uosius metus. Jis – iš anapus marių. Buvo žvejys-motoristas, kasininkas-inspektorius, miško darbininkas. Nuo 2013 metų – meras. Baigęs Klaipėdos

Priešgaisrinės tarnybos ZIL-ams – po 30 metų…

Šilutės rajono savivaldybės taryba svarstys jai pavaldžios Priešgaisrinės tarnybos praėjusių metų veiklos ataskaitą ir apsispręs, ar jai pritarus. Retai sulaukia dėmesio ši tarnyba, vadovaujama Dariaus Endzelio. Pasidomėkime ataskaita. Šilutės r. savivaldybės priešgaisrinė tarnyba įregistruota 2016 m. Tarnyba vykdo pirminius gelbėjimo darbus gaisrų ir katastrofų, gamybinių avarijų metu, teikia techninę pagalbą savivaldybės organizacijoms ir gyventojams ekstremalių situacijų atvejais. Tarnyba finansuojama iš valstybės ir savivaldybės biudžeto. Tarnyba yra pavaldi rajono savivaldybei, tačiau išvykusi į incidentą, ji tampa pavaldi Valstybinei priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai,

Nors rugsėjo 1-oji toli…

Šilutės rajono savivaldybės taryba kovo pabaigoje planuojamame posėdyje svarstys sprendimo projektą dėl švietimo įstaigų. Ketinama nustatyti  bendrojo ugdymo mokyklose, gimnazijose, Žemaičių Naumiesčio mokykloje-darželyje, Traksėdžių Šilojų mokykloje numatomą klasių skaičių, mokinių skaičių jose, priešmokyklinio ugdymo grupių skaičių ir vaikų skaičių jose, nurodant klasių jungimus. Mokyklų vadovai pateikė Švietimo ir kultūros skyriui numatomą mokinių ir klasių skaičių, priešmokyklinio ugdymo grupių ir vaikų skaičių jose 2023–2024 m. m., specialiųjų poreikių mokinių skaičių bendrojo ugdymo mokyklose. Pagal pateiktą informaciją bendrojo ugdymo ir Traksėdžių Šilojų

Taip pat skaitykite