Klaidos, kurios dažniausiai pasitaiko renkantis šilumos siurblius

Tikriausiai nė vienos gyvenamosios patalpos negalėtume įsivaizduoti, kad ji neturi šildymo sistemos. Nors dažniausiai esame pripratę prie centrinio šildymo, jeigu gyvename įprastame daugiabutyje, tačiau šildymo sistemų yra įvairių. Ir kartais gali būti sunku išsirinkti, kuris variantas geriau. Priimant geriausią sprendimą, reikia žinoti ne vien tik to prietaiso pliusus, bet ir kokių klaidų reikėtų vengti.

Šiame straipsnyje norime papasakoti daugiau apie klaidas, kurių reikėtų vengti renkantis šilumos siurblius.

Pasirenkamas pigiausias variantas

Neretai žmonės, norėdami sutaupyti, renkasi kiek įmanoma pigesnį variantą. Žinoma, šilumos siurbliai nėra iš pačių pigiausių investicijų. Tačiau jeigu bus per daug taupoma, rezultatu galima stipriai nusivilti.

Žemiausia kaina rodo, kad prietaisas nėra pagamintas iš aukščiausios rūšies medžiagų ar detalių. O jeigu šilumos siurbliai oras-oras ar kitas variantas dirbs nuolatos, tai tokios detalės greitai susidėvės. Jas reikės keisti arba remontuoti. Tai reiškia, kad bus papildomų išlaidų.

Neapskaičiuojama, koks šilumos siurblys tiktų labiausiai

Kaip jau minėjome, šilumos siurblių pasiūla yra pakankamai didelė, todėl kartais ne visi įsigilina į kiekvieno siurblio privalumus ir minusus, kad galėtų pasirinkti tinkamiausią variantą. Pavyzdžiui, vienos rūšies įrenginys dirbs kiek garsiau. O jeigu namuose turi būti tylu, papildomas garsas gali erzinti.

Todėl net smulkiausias niuansas gali būti labai svarbus i turėti įtakos renkantis.

Perkama fizinėse, o ne internetinėse parduotuvėse

Dar viena klaida, kuri pastebima gana dažnai – iki šiol nemaža grupė žmonių tokius įrenginius perka fizinėse parduotuvėse. Tačiau išsirinkti šilumos siurblį internetu yra gana paprasta ir gaunama kur kas daugiau naudos.

Tikriausiai vienas svarbiausių kriterijų yra kaina. Labai dažnu atveju internetinėse parduotuvėse taikomos įvairios akcijos, kurios leidžia daiktą įsigyti pigiau nei įprasta. Tad tokiais pasiūlymais reikia naudotis. Dar vienas privalumas: galima palyginti prekes skirtingose parduotuvėse. Tai leidžia tinkamiau išsirinkti sau tinkamą variantą.

Montavimo darbus atlieka patys

Nors įvairių šilumos siurblių montavimas nėra labai sudėtingas, vis dėlto tokius darbus verta palikti profesionalams. Jie labiau šį darbą išmano, žino, į ką atkreipti dėmesį ir kt. Padaryta net menkiausia klaida gali nulemti, kad prietaisas dažniau ges arba negalės dirbti visu pajėgumu. Dėl šios priežasties susisiekite konsultacijai su vilniauskatilai.lt specialistais.

pr2023/18

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Šiuolaikinių miško namelių privalumai ir patogumai atostogoms

Birštonas, esantis šalia Nemuno upės vingio, yra viena iš populiariausių atostogų vietų Lietuvoje, garsėjanti savo natūralia grožiu ir gydomosiomis mineralinių šaltinių savybėmis. Naturcamp.lt Birštone siūlo unikalią galimybę mėgautis šiuo nuostabiu kurortu, teikiant daugybę privalumų ir patogumų, kurie užtikrina nepamirštamas atostogas. Šiame straipsnyje aptarsime pagrindines priežastis, kodėl verta pasirinkti naturcamp.lt Birštone. Gamtos grožis ir ramybė Birštonas yra žinomas dėl savo gražių kraštovaizdžių, žaliuojančių miškų ir gaivaus oro. Naturcamp.lt siūlo galimybę apsistoti pačioje gamtos širdyje. Miško nameliai vieta, kur galima mėgautis paukščių

Gera žinia specialybę užsienyje įgijusiems lietuviams – kvalifikacija bus pripažinta ir Lietuvoje

Nuo šiol užsienyje įgijus profesinę kvalifikaciją, ji bus pripažinta ir Lietuvoje. Į tėvynę norintiems grįžti lietuviams ar atvykstantiems užsieniečiams nebereikės dar kartą siekti užsienyje jau įgytų kompetencijų, kad galėtų sėkmingai įsidarbinti ar tęsti mokslus Lietuvos profesinio mokymo įstaigoje ar aukštojoje mokykloje. Iki šiol kiekvienas darbdavys ar mokymo įstaiga savarankiškai spręsdavo dėl konkrečios užsienyje įgytos profesinės kvalifikacijos pripažinimo. Vyriausybė patvirtino užsienyje įgyto išsilavinimo ir kvalifikacijų pripažinimo tvarkos aprašą. Nauja tvarka apims ne tik jau iki šiol galiojusį užsienyje įgyto aukštojo išsilavinimo,

Nepaprasti vasaros naktų debesys ir Joninių orai

Kaip informuoja Meteo.lt, būtent taip galima pavardinti naktimis švytinčius sidabriškuosius debesis (trumpinys – NLC). Jie yra unikalūs tuo, kad susiformuoja ne apatinėje (kaip įprasti mums debesys), o viršutinėje atmosferos dalyje (~80 km aukštyje). Tokius nepaprastus debesis galima išvysti tikrai ne kiekvieną vasaros naktį. Jie pasirodo tik keletui valandų pačiomis trumpiausiomis birželio-liepos naktimis. Dar rečiau šie debesys sužimba ypač ryškiai ir apima visą šiaurinį horizontą. NLC nakties danguje reikėtų laukti praėjus bent pusantros valandos po saulėlydžio arba anksti ryte, kol tebėra

Įvertintas Lietuvos penkiolikmečių kūrybiškumas

Lietuvos penkiolikmečiai pasižymi gerais kūrybinio mąstymo gebėjimais. Paskelbti tarptautinio penkiolikmečių tyrimo EBPO PISA 2022 rezultatai rodo, kad Lietuva yra 13-20 pozicijoje tarp 64 šalių. Lietuvos penkiolikmečių rezultatai aukštesni už 47 tyrime dalyvavusių šalių, žemesni – už 12 šalių. Lietuvos mokinių rezultatai statistiškai reikšmingai nesiskiria nuo EBPO šalių vidurkio (33 taškai) kartu su Vokietijos (33), Taivano (33), Ispanijos (33), Čekijos (33), Prancūzijos (32), Nyderlandų(32), Izraelio (32) rezultatais. Tyrime buvo vertinami penkiolikmečių mokinių kūrybinio mąstymo gebėjimai – tiriama, kaip mokiniams sekasi kurti

Taip pat skaitykite