Keturmečio sūnaus netektis

Pirmadienį Švėkšnos seniūniją apskriejo baisi žinia – mirė po tėvo vairuojamo traktoriaus su priekaba ratu patekęs ketverių metukų sūnelis.

Rugsėjo 12 d. pavakare Gedminaičių kaimo laukuose 43 metų vyras, važiavęs traktoriumi su priekaba, nepastebėjo atėjusio vaiko, kuris papuolė po priekabos ratu. Prieš 20 val. ligoninėje jis mirė. Vaikui lūžo kaukolės pamatas. Traktorių vairavęs vaiko tėvas buvo blaivus.

Švėkšnos seniūnas Alfonsas Šeputis, kuris šias pareigas eina per 20 metų, „Pamariui“ sakė tokios kraupios nelaimės nepamenantis – to seniūnijoje dar nėra buvę. Šeima – tvarkinga, tėvas dirba įmonėje ir su žmona dar ir ūkininkauja. Laiko gyvulių, augina bulvių, daržovių. Šeima augina dešimtmetį sūnų, dukrą, žuvo mažiausia atžala: berniukui gruodį būtų sukakę penkeri.

„Tiesiog nerandu žodžių apsakyti, kaip dabar jaučiasi tėvai… Tai yra baisu… Buvome nuvykę“, – kalbėjo seniūnas, šeimą apibūdinęs kaip darbščią, tvarkingą, negirtaujančią.

Su seniūnu kalbėjomės antradienį, tąkart jis rūpinosi žuvusio mažylio laidotuvėmis, išplatinti skelbimai, renkamos aukos. Švėkšnos seniūnijos žmonės – sutelkta bendruomenė, jie geba kartu ir džiaugtis, ir liūdėti. Ištiesti pagalbos ranką nelaimėje, paaukoti pinigėlių, anot seniūno, įprasta. „Žinome, kam tokios paramos reikia, mes visi aplinkui vieni kitus pažįstame. Bendruomenei nereikia smulkmenų aiškinti – žmonės supratingi, jautrūs“, – kalbėjo A. Šeputis, prieš tai pasikalbėjęs ir su klebonu, ir duobkasiais pasirūpinęs.

Seniūnas pasakojo, kad namuose tėvai neranda sau vietos, o kas buvo trečiadienį, kai parvežė karstelį su mažylio palaikais… „Prašiau kaimynų, kad šiuo sunkiu metu tėvų nepaliktų vienų, pabūtų šalia…“ – kalbėjo A. Šeputis, priminęs, kad laidotuvės numatytos ketvirtadienį, rugsėjo 15 d. „Baisiausia akimirka išvysti savo vaiką karste… Tai – šokas, sunku net suvokti, kad taip atsitiko“, – liūdnai kalbėjo seniūnas.

Mažylį palaidos Švėkšnos kapinėse.

Stasė SKUTULIENĖ

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Apie saulę ir vandenis. Ieškoti išeities paskatino brangstanti elektra

Praėjusių metų elektros kainos svyravimai rinkoje privertė ne vieną atsakingo verslo subjektą ieškoti išeičių. Įvertinusi energetikos kainų kilimo tendencijas, UAB „Šilutės vandenys“ administracija ėmė svarstyti, kas gi bus artimiausioje ateityje. Išvada aiški, kad jų sunaudojamas elektros kiekis, o jie sunaudoja apie 2 mln. kilovatvalandžių per metus, pabrangs maždaug trigubai… Tokiu atveju turės brangti ir gyventojams bei įmonėms tiekiamas vanduo. Kitu atveju „Šilutės vandenų“ lauktų nemenki finansiniai sunkumai. Bendrovės administracija, jausdama atsakomybę dėl nepalankios situacijos, kreipėsi į savo steigėją – Šilutės

Avarijoje žuvo vyras

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Vasaris prasidėjo skaudžiais įvykiais. Vasario 7 d. rytą šalia Sakūčių k., Kintų sen., apsemtuose laukuose pastebėtas nuo kelio nuvažiavęs ir apvirtęs automobilis „Audi A4“, kurio viduje rastas mirusio vyro, gim. 1974 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Vasario 7 d. naktį Švėkšnoje sustabdytas automobilis „Mitsubishi Carisma“, kurį vairavo neblaivus (2,29 prom.) ir teisės vairuoti neturintis vyras, gim. 1997 m. Vasario 8 d. naktį namuose Pašyšių k.,

Receptas Picos dienai artėjant: visą būrį pamaitinsite už 15 Eur

pica

Ketvirtadienį, vasario 9-ąją, minėsime Tarptautinę picos dieną. Tądien daugelis jos gerbėjų būtent ją užsisakys kavinėje ar į namus. Tačiau sostinės picerijose maža pica gali kainuoti ir 10 eurų, taigi, norint pamaitinti visą šeimą ar draugų kompaniją susidaro nemenka suma. Norintys sutaupyti gali ją išsikepti namuose –  skaičiuojama, kad ruošiant didesnį kiekį, naminė pica su kumpiu žmogui kainuoja apie 3 eurus. Picą kepti namuose – paprasta ir taupu Vilma Juodkazienė, prekybos tinklo „Iki“ atstovė, sako, kad pica yra vienas populiariausių patiekalų,

Išmaniųjų elektros skaitiklių keitimas. Ką būtina žinoti?

išmanusis-skaitiklis

Bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) diegia išmaniuosius elektros skaitiklius, leidžiančius klientams sekti detalų elektros energijos suvartojimą ir pamiršti būtinybę nurašinėti skaitiklių duomenis. Nors naujovės ilgalaikėje perspektyvoje padės taupyti elektrą ir koreguoti vartojimo įpročius, gyventojams gali kilti klausimų dėl skaitiklių keitimo proceso, tikslumo ir suvartotos energijos fiksavimo. Skaitikliai sertifikuoti „Visi išmanieji elektros skaitikliai yra sertifikuoti pagal Europos Sąjungos direktyvose nustatytus standartus ir turi praeiti kokybės patikrą, o atkeliavę į Lietuvą yra dar kartą tikrinami išorinėje nepriklausomoje kokybės laboratorijoje, todėl vartotojai gali

Taip pat skaitykite