Kanapių sėklų produktai ‒ laimingam ir sveikam žmogui

Gamtos perlai mus gali nudžiuginti sveiku ir gražiu kūnu, tik mūsų pasirinkimas ‒ ar mes juos vartosime. Juk gamta ir yra mes, mūsų kūnas ir mūsų siela, tad reikia priimti jos lobius, kurie pasiekiami ranka.

Kokybė visai šalia 

Vieni tokių turtų yra kanapių aliejus, tiksliau, sėklos iš kurių jis yra gaminamas. Taip pat ir lapeliai, kurie virsta arbata, galiausiai, kiti gaminiai, kurie pasiekia lietuvių namus tiesiai iš mūsų krašto žolininkų. Vieni tokių yra https://zaliasisauksas.lt. Čia Jūsų laukia ne tik plati gaminių pasiūla, tačiau ir patarimai, kurie padės suprasti – kodėl šis auksas vertas Jūsų dėmesio. 

Kūnui ir sielai 

Puiku tai, kad kanapių sėklos yra naudojamos ne tik kūnui palepinti, tačiau taip pat ir sielai. Arbata tinka sielai, kadangi padeda pailsėti, aliejus ‒ kūnui, kadangi jis tampa sveikesnis ir tuo pačiu gražesnis. Gaminių universalumo ribos yra labai plačios, tad nieko keisto, kad vis daugiau žmonių įsitraukia į kanapių gaminių pasaulį, kadangi jų labai daug, o nauda – pati didžiausia ir veikia skirtingas gyvenimo sferas. 

Ar verta išbandyti? 

Kadangi yra labai daug teikiamų komentarų, kai kurie žmonės abejoja, ar naudos gali būti tikrai tiek daug. Žinoma, geriausia yra išbandyti, kadangi tai bus Jūsų paties eksperimentas, kuris leis matyti kas ir kaip. Tik bandydami rinkitės tokius gaminius, kurie tikrai geros kokybės, patikimi, kurie tokių prekybininkų, kurie gali pateikti sertifikatus, kurie įrodo gaminio natūralumą. 

Reikia reguliarumo

Galiausiai, nauda vartojant aliejų bus tik tokiu atveju, jeigu jis bus vartojamas reguliariai. Taip pat yra ir su arbata. Po vieno karto dažniausiai efektas labai mažas. Juk tai yra homeopatija. Jai reikia laiko. Galiausiai pamatysite labai akivaizdžius skirtumus. Tik nemeskit kelio, kai esate viduryje jo. Augalams reikia laiko, kol jie įrodo savo naudą bei vertę. 

Jūsų kūnas yra vertas geriausio ir nuostabu, kad tą geriausią pasiekti šiuo metu yra gana paptasta. Tik reikia įtraukti tai į savo gyvenimą.

pr2022/023

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Pirmosios ponios Dianos Nausėdienės vizitas Pagėgių sav. Vydūno viešojoje bibliotekoje

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė lankėsi Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje, kur dalyvavo bendroje edukacijoje ir diskusijoje su Pagėgių Šv. Kryžiaus parapijos Carito, Meno ir sporto mokyklos neformaliojo suaugusiųjų švietimo bei Pagėgių sav. neįgaliųjų draugijos atstovais, bibliotekos lankytojais. „Be galo malonu būti tarp aktyvių, skaitančių, mąstančių, socialiai atsakingų žmonių. Ačiū jums už tai, kad esate tie Vydūno įkvėpti spinduliai, nešantys ir dalijantys šviesą kitiems, ypatingai jaunimui. Tai be galo svarbu, tai kuria atvirą, drąsią ir tvirtą bendruomenę“, – sakė D. Nausėdienė.

Joninėms ant Rambyno kalno 140 metų

Šventas mūsų kalnas ir šita vieta – buvo taip per amžius, bus taip visada. Daug čia buvo švenčių, keitėsi laikai, o Rambynas žilas matė visa tai… Regimantas Šilinskas „Ant Rambyno“   Prieš 140 metų ant legendomis apipinto didingo Rambyno kalno pirmą kartą suskambo lietuviška daina, eilėmis ir scenarijų žodžiais prabilo mėgėjiškų teatrų dalyviai, o susirinkę žiūrovai iš visos Lietuvos iki ryto klausėsi muzikos, juokėsi, verkė ir dainavo kartu. Buvo kartu. Ši šventė – gyvoji tradicija, o jos meninė ir kultūrinė

Vogė alkoholinius gėrimus

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Nuo kovo 2 iki gegužės 2 dienos 38-erių metų vyras per 8 kartus iš parduotuvės Šilutėje pavogė alkoholinių gėrimų už 154 eurus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Į Šilutės r. PK kreipėsi vyras, gim. 1977 m., dėl socialiniame tinkle paskelbtos šmeižiančios informacijos apie jį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Birželio 11 d. vakare Saugose akivaizdžiai neblaivus (tikrintis neblaivumą atsisakė) vyras, gim. 1971 m., sužalojo 6 metais už save vyresnį vyrą. Įtariamasis sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Į

Ant naujo pašto ženklo – pirmą sykį Klaipėdoje startuosiančios didžiųjų burlaivių lenktynės

Šiandien, birželio 14 d. Lietuvos paštas išleidžia Natalijos Vaišnorienės kurtą pašto ženklą „Lietuvos didžiųjų burlaivių regata“. Pašto ženklo nominalas – 1,55 Eur, tiražas – 40 tūkst. vnt. Antspaudavimas pirmos dienos datos spaudu išleidimo dieną vyks Klaipėdos pašte, adresu H. Manto g. 7. Didžiųjų burlaivių lenktynių „The Tall Ships Races“ starto uostu šįmet pirmą kartą istorijoje taps Klaipėda. Į Lietuvos uostamiestį birželio 27-30 d. suplauks didieji burlaiviai, o birželio 30-ąją iš Klaipėdos startavę burlaiviai lenktyniaus iki Helsinkio. Liepos 7 dieną jie

Taip pat skaitykite