Kanapių aliejus – kokią galią jis turi odai ir plaukams?

Tikėtina, kad apie įvairių aliejų naudą teko girdėti jau ne vieną kartą, tad žmonės tam tikrus aliejus mielai įtraukia į savo mitybą. Tiesa, verta paminėti, kad šios medžiagos neapsiriboja sveikata. Jų naudojimas šiandien itin platus ir suteikia teigiamų savybių ne tik pačiam organizmui, bet ir mūsų odai bei plaukams. Aptarkime, dėl kokių priežasčių verta rinktis tokias kosmetikos priemones, kurių sudėtį papildo kanapių aliejus?

Puiki pagalba turintiems problemų su spuogais

Galima teigti, kad kanapių aliejus ir kosmetikos priemonės, kur jis naudojamas kaip viena pagrindinių sudedamųjų dalių, turi ryškų poveikį spuoguotai odai. Jei turite tokių bėdų, pavyzdžiui, dažnai kamuoja aknė, pamėginkite į veido odos priežiūros rutiną įtraukti priemones su kanapių aliejumi. Ilgainiui pastebėsite, kad bėrimai taps ne tokie gilūs, o švelnesni, oda taps skaistesnė. Kanapių aliejus turi ir priešuždegiminių savybių, o tai dar palankiau veikia sudirgusią ir išbertą odą – ją nuramina. Be abejonės, didžiausią poveikį pajusite tuomet, kai kartu su naudojamomis priemonėmis peržvelgsite ir savo mitybos racioną. Mityba odos būklei – ne mažiau svarbi.

Kanapių aliejus tinkamas odos drėkinimui

Kosmetikos priemonės su kanapių aliejaus komponentu labai padeda išsausėjusiai, pleiskanotai, pavargusiai odai. Kanapių aliejus pasižymi drėkinančiomis savybėmis, tad drąsiai naudokite kremus, losjonus ar šveitiklius su būtent šia sudedamąja dalimi ir džiaukitės lygia, sveika, švelnia oda. Dar daugiau, kanapių aliejus nekemša porų, o dėl gausaus drėkinimo padeda kovoti ir su raukšlelėmis.

Sveikiems ir prižiūrėtiems plaukams

Kanapių aliejus yra labai veiksminga priemonė ne tik kūno, bet ir plaukų priežiūrai. Dėl priešuždegiminių savybių jis padeda nuraminti ir galvos odą, kurią kamuoja įvairios problemos: spuogai, bėrimai, pleiskanojimas, dermatitas ir pan. Naudodami šampūnus, kondicionierius, kaukes su kanapių aliejumi džiaugsitės sveikais, pamaitintais ir žvilgančiais plaukais. Kanapių aliejus papildo plauką drėgme, jie mažiau lūžinėja, įgauna sveiką blizgesį, tampa švelnesni.

Tam, kad pasiekti geriausią rezultatą, labai svarbu kokybiškas priemones su stebuklinguoju kanapių aliejumi tiek plaukams, tiek odai naudoti reguliariai.

pr2021/48

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Moksleivius kviečia dalyvauti konkurse „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“

28-ąjį kartą skelbiamas konkursas „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“. Kviečiami dalyvauti 9–12 klasių ir gimnazijų 1–4 klasių mokiniai. Konkurso tikslas – puoselėti moksleivių pilietiškumą, skatinti juos domėtis dabarties krašto saugumu ir gynybos aktualijomis, Lietuvos valstybės ir Lietuvos kariuomenės istorija. Jaunimas turi galimybių susipažinti su šiuolaikine Lietuvos kariuomene ir visa krašto apsaugos sistema. Konkursą organizuoja Krašto apsaugos ministerija ir Lietuvos kariuomenė, padeda Švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei Kauno technologijos universitetas. Trimis etapais vyksiančio konkurso premijų fondas – 1800 Eur, kurį

Policijai vos spėjus pagirti…

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Praėjusį savaitgalį reidų metu nesulaikius nė vieno neblaivaus vairuotojo, šią savaitę jų vėl yra. Kovo 18-20 d. Tauragės apskr. VPK aptarnaujamoje teritorijoje buvo stabdomos visos transporto priemonės ir tikrinamas vairuotojų blaivumas. Patikrinta 441 transporto priemonė (Tauragėje – 115, Šilalėje – 122, Pagėgių sav. – 94, Šilutėje – 74). Pažeidimų nenustatyta. Kovo 21-os vakare Saugose sustabdytas automobilis „Ford Focus“, kurį vairavo neblaivi (1,67 prom.) moteris, gim. 1992 m. Kovo 20 d. po pietų

Kviečia registruotis norinčius prekiauti šilutės miesto šventėje

2023 m. gegužės 27 d. vyks Šilutės miesto šventė. Organizatoriai kviečia tautodailininkus, liaudies meistrus, prekybininkus iki 2023 m. gegužės 19 d. registruotis norinčius prekiauti šventės metu. Registraciją tvarko Ramutė Girskienė, Šilutės seniūnijos žemėtvarkos inžinierė, tel. 8 441 62 124, 8 699 20 567, el. p. ramute.girskiene@silute.lt 2021-12-16 Šilutės r. savivaldybės tarybos sprendimu Nr. T1-861 nustatytas naujas vietinės rinkliavos už leidimo prekiauti (teikti paslaugas) viešose vietose išdavimą dydis – 2,00 Eur/kv. m. Prieš atlikdami mokėjimą susisiekite su atsakingu darbuotoju ir pasitikslinkite galimus prekybos vietų dydžius. Rekvizitai:

Lietuvos bankas išleido monetą „Kartu su Ukraina“

Lietuvos bankas į apyvartą kovo 16 d. išleido proginę 2 eurų monetą „Kartu su Ukraina“. Didžioji už monetas gautų lėšų dalis (išskyrus nominalą ir pridėtinės vertės mokestį) bus skirta Ukrainai padėti. Kiekvieno, perkančio monetą, pagalba – 10 Eur, bendra monetos kaina – 14,52 Eur. Pagalbos lėšos bus pervestos į Ukrainos nacionalinio banko atidarytą sąskaitą humanitarinei pagalbai rinkti. Šią monetą – tiek numizmatinėje pakuotėje, tiek ritinėliais – galima nusipirkti Lietuvos banko el. parduotuvėje monetos.lb.lt ir Lietuvos banko kasose Vilniuje ir Kaune.

Taip pat skaitykite