Kalėdinis savaitgalis: smurtas, naminė, neblaivi 33 metų vairuotoja atsitrenkė į stulpą…

Tauragės apskr. VPK informuoja apie ilgo kalėdinio savaitgalio ir ankstesnius įvykius.

Gruodžio 26 d., antrąją Kalėdų dieną, po pietų Žemaičių Naumiesčio g., Šilutėje,  automobilį „ Saab 9-3“ vairavo neblaivus (2,81 prom.) vyras, gim. 1985 m. Vyras buvo sulaikytas.

Tos pačios dienos vakare Traksėdžių k., Šilutės sen., vaikinas, gim. 2003 m., sukėlė fizinį skausmą nepilnametei, gim. 2004 m.

Gruodžio 24 d., penktadienio, vakare  Šilutėje, vyras, gim. 1997 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviam (1,78 prom.) vaikinui, gim. 2003 m.  Tą patį vakarą pažįstamas asmuo sukėlė fizinį skausmą vyrui, gim. 1982 m. Smurtu paženklinta ir gruodžio 22 d., kai po pusiaunakčio Klaipėdos g., Šilutėje,  vaikinas, gim. 2001 m., sužalojo moterį, gim. 1992 m.

Gruodžio 25 d., per Kalėdas, pavakare namuose V. Kudirkos g., Šilutėje, nepažįstamas asmuo sukėlė fizinį skausmą moteriai, gim. 1978 m. Tos pačios dienos popietę Dzūkų g., Šilutėje, vyras, gim. 1985 m., sukėlė fizinį skausmą merginai, gim. 2002 m. Tos pačios dienos vėlų vakarą Vainute buvo išdaužti namo trijų langų stiklo paketai. Nuostolis 1 500 eurų.

Kalėdų naktį neblaivi (2,73 prom.) 33-ejų metų moteris, vairuodama automobilį „Toyota Corolla“, atsitrenkė į gatvės apšvietimo stulpą ir pasišalino iš eismo įvykio vietos. Moteris buvo sulaikyta.

Gruodžio 23 d., Kūčių išvakarėse, prieš pietus Lietuvininkų g., Šilutėje, pažįstamas asmuo sukėlė fizinį skausmą moteriai, gim. 1969 m.

Tą pačią dieną prieš pietus į Šilutės ligoninę buvo pristatytas sužalotas nepilnametis (gim. 2008 m.). Medikams suteikus pagalbą, paauglys gydomas ambulatoriškai.

Tiriamas ir gruodžio 21 d. vėlaus vakaro įvykis Klaipėdos g., Šilutėje, kai pažįstamas asmuo sukėlė fizinį skausmą neblaiviam (1,04 prom.) vaikinui, gim. 2001 m. Vaikinas buvo pristatytas į gydymo įstaigą.

Gruodžio 22 d.  Kukorų k., Saugų sen., vyro, gim. 1988 m., automobilyje ir ūkiniame pastate buvo rastos 5 talpos su skysčiu, skleidžiančiu specifinį naminės degtinės kvapą…

Tą pačią dieną prieš pietus Ragainės g., Šilutėje, nepilnametis, gim. 2006 m., turėjo ir pareigūnai rado maišelių su galimai narkotinėmis medžiagomis. Per mėnesį laiko iki gruodžio 22 d. iš rūsio Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, buvo pasikėsinta pagrobti įvairius daiktus. Nuostolis 150 eurų. Irgi gruodžio 22 d. pavakare namuose Gardame pažįstamas asmuo sukėlė fizinį skausmą neblaiviam (2,97 prom.) vyrui, gim. 1992 m. Tos pačios dienos vėlų vakarą namuose Gaidelių k., Šilutės sen., pažįstamas asmuo sukėlė fizinį skausmą vyrui, gim. 1996 m.

 

Pagėgių savivaldybėje

Gruodžio 26 d. apie 15.45 val. namuose, Strazdų k., rastas vyro, gim. 1953 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Šiąnakt apie 00.15 val. Strepeikių k., neblaivus (3,16 prom.) vaikinas, gim. 2001 m., sukėlė fizinį skausmą vyrui, gim. 1992 m. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str.  2 d.

Tauragės apskrities VPK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Specialistų rekomendacijos, kaip saugoti sveikatą kaitros metu

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba įspėja apie karštį:  rugpjūčio 12 d., penktadienį, temperatūra popietę kils iki +24-29°C; šeštadienio naktį vės iki 10-15 laipsnių, dieną oras įkais iki +25-30°C; sekmadienio dieną šils iki +26-31°C; Žolinės dieną temperatūra pakils iki +26-31°C.   Aktualu kiekvienam Karštis gali paveikti kiekvieno žmogaus sveikatą, bet ypač jautrūs yra kūdikiai ir vaikai iki 4 metų amžiaus, 65 metų amžiaus ir vyresni žmonės, asmenys, turintys antsvorio, dirbantys sunkų fizinį darbą, sergantys įvairiomis ligomis (endokrininės, inkstų, širdies ir kraujagyslių sistemų). Per

Rugpjūčio viduryje – Žolinė

Žolinė (Dzūkijoje – Kopūstinė) – tai atsisveikinimo su želmenimis ir gėlėmis diena. Javai jau nupjauti ir suvežti, uogos ir vaisiai surinkti, privirta uogienių. Moterys šią dieną rinkdavo gražiausias laukų gėleles, vaistažoles, dėkodavo Žemei už derlių ir grožį. Ūkininkai šiai šventei iškepdavo duonos iš šviežio derliaus ir padarydavo alaus, giros. Žolinės švęsti susirinkdavo visa giminė, buvo prisimenami ir giminės mirusieji. Buvo tikima, – kas neateis kartu švęsti per Žolinę, bus neturtingas. Šventės dieną buvo aukojami gyvuliai ir rituališkai kepama duona: naujojo

Vilniuje atidaroma viena moderniausių teniso arenų Europoje

Po kiek daugiau nei metus trukusios rekonstrukcijos Vilniuje esantis sporto kompleksas „SEB arena“ jau nuo rugsėjo duris atvers kaip didžiausias uždaras teniso, skvošo ir badmintono centras Vidurio Europoje. Atnaujintoje arenoje įrengtas ir pirmasis regione išmanusis teniso kortas, leisiantis organizuoti tarptautinius aukščiausio  lygio turnyrus. Naujojoje arenos dalyje įrengti 7 papildomi kietosios dangos kortai ir centrinis kortas, kurį supa net 1,5 tūkst. žiūrovų talpinančios tribūnos, 4 badmintono aikštelės ir net 10 patiems jauniausiems tenisininkams skirtų mažųjų teniso kortų. „Šiandien jau galime drąsiai

Prasideda ilgasis savaitgalis. Kokių klaidų nedaryti be priežiūros paliekant namus?

Žolinės savaitgalį dalis Lietuvos žmonių mėgausis besibaigiančia vasara, laisvadienius leisdami kurortuose, sodybose ar prie vandens telkinių. Nors tyrimai rodo, kad mūsų šalies gyventojai labiau negu estai ir latviai rūpinasi namų saugumu, draudikai atkreipia dėmesį, kad vasaros mėnesiais, ypač per Žolinę ar kitus ilguosius savaitgalius, be priežiūros palikti namai nukenčia dažniau nei įprastai. Todėl itin svarbu išvykstant pasirūpinti namų ir juose esančio turto saugumu, kad sugrįžus juos rastumėte tokius, kokius palikote. „Ne tik Lietuvos, bet ir kitų Baltijos šalių gyventojai pastaraisiais

Taip pat skaitykite