Kaip išsivalyti atlikus statybinius darbus?

Statybos yra didžiulis iššūkis – ne tik finansiniu, bet ir logistiniu požiūriu. Visas procesas dažnai trunka mėnesius. Po statybų namuose dar laukia valymo darbai. Ir nors apie valymą po statybų kalbama mažai, tai – didelė problema. Valymas po statybų ar renovacijos dažniausiai užgožia visą permainų džiaugsmą, kai pagalvoji apie visur tvyrančias dulkes ir daugybę valandų trunkantį valymą. Dažų likučiai, statybinės medžiagos, sunkus purvas – visa tai reikalauja jėgos, ryžto ir tinkamų chemikalų bei kitų priemonių.

Norint pasiekti optimalų efektą ir sumažinti darbų apimtį, galbūt verta į pagalbą pasitelkti profesionalią komandą? Šiame straipsnyje aptarsime valymo įmonės pasirinkimo po statybos darbų privalumus.

Nepaisant to, kad iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad patalpų išvalymas yra gana paprasta užduotis, iš tikrųjų žmonės susiduria su tokiais sunkumais:

 • remonto metu ant paviršių dažnai lieka klijų, dažų, lako ar montavimo putų pėdsakų. Todėl savarankiškai gali būti sunku jas pašalinti nepažeidžiant paviršiaus;
 • nėra kur dėti didelių gabaritų statybinių atliekų;
 • statybinės dulkės, be to, kad dengia viską aplinkui, turi įdomią savybę – valymo metu jos pakyla į orą ir vėl nusėda ant jau švaraus paviršiaus.
Valymo paslaugų privalumai:
 • Ideali švara namuose po remonto darbų. Valymo įmonės darbuotojai naudoja profesionalias valymo priemones, kurių įprastuose prekybos centruose neparduoda. Su šiomis priemonėmis lengvai pašalinamos dėmės ir nešvarumai, taip pat ir nuo kilimų bei minkštų baldų.
 • Saugios priemonės. Visos valymo procese naudojamos priemonės yra visiškai saugios tiek žmogui, tiek aplinkai, todėl jas leidžiama naudoti ir vaikų kambariuose.
 • Siekdama pagerinti darbų kokybę ir sutrumpinti valymo laiką, valymo įmonė naudoja profesionalią įrangą.
 • Prieinamos kainos. Kuo daugiau valymo įmonių atsiranda rinkoje, tuo labiau visiems prieinamas yra profesionalus valymas.
 • Kvalifikuoti darbuotojai. Kiekvienas valymo įmonės darbuotojas praeina būtinus mokymus prieš pradedant darbus.
Kas įeina į valymo po statybos darbų paslaugas?

Atsižvelgdami į investuotojo poreikius, valymo įmonės darbuotojai gali pritaikyti veiklos apimtį prie individualaus duoto užsakymo pobūdžio. Tačiau dažniausiai valymo po statybų paslaugos apima tokias veiklas:

 • grindų ir sienų plovimas;
 • nešvarumų, pvz., dažų, klijų, skiedinių pašalinimas;
 • sanitarinis valymas;
 • siurbimas, dulkių valymas;
 • langų, durų valymas;
 • šiukšlių ir kitų renovacijos atliekų išvežimas.
pr2022/164

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Po vandeniu atsidūrusio Vilkyčių automobilių sporto komplekso šeimininkai skaičiuoja nuostolius

Šilutės rajone esantis Vilkyčių automobilių sporto kompleksas – vienintelė Lietuvoje trasa, kurioje jau daugelį metų vyksta Europos automobilių autokroso čempionato etapas. Šios varžybos suplanuotos ir šiemet. Jos vyks birželio 8-9 d. Tačiau organizatorių planus ramiai ruoštis varžyboms sujaukė gamta – dalis Vilkyčių automobilių sporto komplekso nukentėjo nuo potvynio. Kebeliuose, ant Veiviržo upės kranto 1987-ais metais Kazimiero Gudžiūno įkurtas automobilių sporto kompleksas kasmet sutraukia tūkstančius automobilių sporto gerbėjų. Čia per metus organizuojamos mažiausiai trejos tarptautinės automobilių kroso ir ralio kroso varžybos.

Bavarijos princas Luitpoldas papasakojo apie giminystės ryšius su Lietuva

Nedaugelis žino, kad Lietuvą ir Vokietijos Bavarijos žemę nuo seno sieja ypatingi santykiai. Istoriniai šaltiniai byloja apie garsiosios Vitelsbachų dinastijos giminystės ryšius su Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės (LDK) valdovų dinastijomis, Aukštutinės Bavarijos Ingolštato universitete studijavo ne vienas Lietuvos didikas, o ant ilgiausios pasaulyje Burghauzeno pilies vartų iki šiol puikuojasi herbas su Vyčio simboliu.   Glaudų Lietuvos ir didžiausios pagal plotą Vokietijos žemės ryšį patvirtina ir Jo Karališkoji Didenybė Bavarijos princas Luitpoldas. Praėjusiais metais jis lankėsi Lietuvoje, kur aptarė verslo klausimus ir

Katyčiuose rasta granata, Šilutėje – gaisras virtuvėje

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Vasario 22 d. vakare Skvero g., Katyčiuose, rasta rankinė granata. Įvestas planas „Skydas“. Atvykę išminuotojai rastą rankinę granatą išsivežė. Vasario 21 d. per pietus ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą apie gaisrą daugiabučiame name H. Zudermano gatvėje, Šilutėje. Pranešta, kad bute gaminant maistą užsidegė aliejus. Gaisro metu apdegė virtuvės baldai ir buitinė technika. Aprūko 30 m² lubų ir sienų. Nuo sausio 24 iki vasario 3 d. vyras, gim. 1986

To nebuvo dešimt metų! Dėl potvynio atidarytos Kauno hidroelektrinės pralaidos

Kauno HES

Kauno hidroelektrinėje (Kauno HE), kurią valdo „Ignitis gamyba“, pirmą kartą per daugiau nei 10 metų dėl potvynio buvo atidarytos pralaidos, kad iš Kauno HE tvenkinio būtų išleidžiamas perteklinis vanduo. Hidroelektrinės pralaidų atidarymas nors retas, bet įprastas procesas. Dažniausiai jis vykdomas tuomet, kai vandens debitas yra didesnis už debitą, kurį galima praleisti per hidroagregatus elektros energijos gamybos proceso metu.  Pralaida keletui dienų buvo atidaryta praėjusią savaitę. Paskutinį kartą dėl potvynio Kauno hidroelektrinės pralaida buvo pakelta 2013 m. Pasak „Ignitis gamybos“ gamybos

Taip pat skaitykite