Kaip išsivalyti atlikus statybinius darbus?

Statybos yra didžiulis iššūkis – ne tik finansiniu, bet ir logistiniu požiūriu. Visas procesas dažnai trunka mėnesius. Po statybų namuose dar laukia valymo darbai. Ir nors apie valymą po statybų kalbama mažai, tai – didelė problema. Valymas po statybų ar renovacijos dažniausiai užgožia visą permainų džiaugsmą, kai pagalvoji apie visur tvyrančias dulkes ir daugybę valandų trunkantį valymą. Dažų likučiai, statybinės medžiagos, sunkus purvas – visa tai reikalauja jėgos, ryžto ir tinkamų chemikalų bei kitų priemonių.

Norint pasiekti optimalų efektą ir sumažinti darbų apimtį, galbūt verta į pagalbą pasitelkti profesionalią komandą? Šiame straipsnyje aptarsime valymo įmonės pasirinkimo po statybos darbų privalumus.

Nepaisant to, kad iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad patalpų išvalymas yra gana paprasta užduotis, iš tikrųjų žmonės susiduria su tokiais sunkumais:

 • remonto metu ant paviršių dažnai lieka klijų, dažų, lako ar montavimo putų pėdsakų. Todėl savarankiškai gali būti sunku jas pašalinti nepažeidžiant paviršiaus;
 • nėra kur dėti didelių gabaritų statybinių atliekų;
 • statybinės dulkės, be to, kad dengia viską aplinkui, turi įdomią savybę – valymo metu jos pakyla į orą ir vėl nusėda ant jau švaraus paviršiaus.
Valymo paslaugų privalumai:
 • Ideali švara namuose po remonto darbų. Valymo įmonės darbuotojai naudoja profesionalias valymo priemones, kurių įprastuose prekybos centruose neparduoda. Su šiomis priemonėmis lengvai pašalinamos dėmės ir nešvarumai, taip pat ir nuo kilimų bei minkštų baldų.
 • Saugios priemonės. Visos valymo procese naudojamos priemonės yra visiškai saugios tiek žmogui, tiek aplinkai, todėl jas leidžiama naudoti ir vaikų kambariuose.
 • Siekdama pagerinti darbų kokybę ir sutrumpinti valymo laiką, valymo įmonė naudoja profesionalią įrangą.
 • Prieinamos kainos. Kuo daugiau valymo įmonių atsiranda rinkoje, tuo labiau visiems prieinamas yra profesionalus valymas.
 • Kvalifikuoti darbuotojai. Kiekvienas valymo įmonės darbuotojas praeina būtinus mokymus prieš pradedant darbus.
Kas įeina į valymo po statybos darbų paslaugas?

Atsižvelgdami į investuotojo poreikius, valymo įmonės darbuotojai gali pritaikyti veiklos apimtį prie individualaus duoto užsakymo pobūdžio. Tačiau dažniausiai valymo po statybų paslaugos apima tokias veiklas:

 • grindų ir sienų plovimas;
 • nešvarumų, pvz., dažų, klijų, skiedinių pašalinimas;
 • sanitarinis valymas;
 • siurbimas, dulkių valymas;
 • langų, durų valymas;
 • šiukšlių ir kitų renovacijos atliekų išvežimas.
pr2022/164

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Vydūno viešojoje bibliotekoje ir filialuose – skaitmeninio raštingumo lavinimas

Pagėgių krašto bibliotekos nuolatos organizuoja mokymus, kurių metu ugdomos bei gilinamos gyventojų šiuolaikinių skaitmeninių technologijų panaudos žinios. Tokiu būdu įgyjami ir sėkmingai pritaikomi įgūdžiai. Jie labai praverčia norint efektyviai, įvairiapusiškai saugiai ir atsakingai naudotis internetu. Mokymai suaugusiems Ir šių metų lapkričio 15-18 d. Vydūno bibliotekoje vyko  pradedančiųjų skaitmeninio raštingumo mokymai suaugusiems „Viešosios paslaugos internetu kiekvienam“ bei „Tekstinio dokumento rengimas“. Dalyviai išklausė vyresniosios bibliotekininkės bibliografiniam-informaciniam darbui Astos Andrulienės dėstytą 8 val. kursą. Kadangi grupės dalyviai buvo dėmesingi ir žingeidūs, jie buvo

Orai: kalendorinę žiemą pradėsime savaitgalio šaltuku

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba informuoja apie šią savaitę būsiančius šalčius. Paskutinės rudens trys dienos atneš orų permainų: žadami staigūs ir nemenki šalčiai. Taip baigsis lapkritis, paskutinis rudens mėnuo, jau pažėręs ir sniego, ir atnešęs šalčių. Ketvirtadienį prasideda kalendorinė žiema. Lapkričio 29 d., antradienį, naktį dangų dengs stori debesys, vietomis iškirsi negausūs krituliai, daugiausia sniegas. Kai kur bus slidu, gali susiformuoti silpna lijundra. Pūs nestiprus pietryčių, rytų vėjas. Vės nuo 4 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos. Antradienio dieną kai kur kris

Kviečia balsuoti populiariausio 2022 m. Šilutės rajono sportininko rinkimuose

Šilutės rajono savivaldybės Sporto taryba trečius metus iš eilės rengia populiariausio Šilutės rajono sportininko rinkimus, kuriuose viską lemia tik visuomenės balsavimas. Laimėtojas bus apdovanotas 500 eurų piniginiu prizu. Šiais metais Šilutės r. savivaldybės administracijai pateiktos aštuonios kandidatūros. Balsuoti ir pareikšti savo nuomonę gyventojai gali iki 2022 m. gruodžio 8 d. 17.00 val. Pristatome kandidatus: Evelina Brazdeikytė. Klubo „Rusnės žirgai“ kolektyvo pasididžiavimas ir pavyzdys jauniesiems raiteliams. Pasak kolegų, Evelina neįmanomus dalykus paverčia įmanomais, o jos optimizmu užsikrečia visas kolektyvas. Sunkiu darbu

Dianos Nausėdienės padėka Pamario krašto ugdymo įstaigoms

Artėjant didžiosioms metų šventėms, pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė, Lietuvos Prezidento Gitano Nausėdos žmona, pakvietė kiekvieną savivaldybę dalyvauti akcijoje „Jaukūs namai“. Sukurti kalėdinius namelius, kuriais papuošta Prezidentūros kalėdinė eglė – simbolinis Lietuvos valstybės medis. Šilutės rajono savivaldybė sulaukė  D. Nausėdienės padėkos Šilutės rajono savivaldybės ugdymo įstaigoms už prisidėjimą prie šios gražios akcijos ir sukūrusiems visą namelių miestą!

Taip pat skaitykite