Kaip išsirinkti urną, jei ji parduodama internetu?

Urnos perkamos ne kasdien, tad natūraliai kils daug klausimų, kaip prireikus išsirinkti tinkamą.

Urna yra svarbus sprendimas mylimam žmogui, nes šis aksesuaras ne tik atlieka savo vaidmenį praktikoje, bet ir yra ilgalaikis atsisveikinimo su mylimu žmogumi prisiminimas. Kadangi galima rinktis iš daugybės formų ir spalvų, lengva pasiklysti tarp daugybės pasiūlymų. Todėl mes sukūrėme bendrą vadovą, kuris padės jums nuspręsti, kuri urna geriausiai tinka jūsų situacijai ir poreikiams.

Urną rinkitės pagal dydį. Kaip išsirinkti tinkamiausią?

Jei nuspręsite urną užkasti į žemę, urnos dydis neribojamas – galite rinktis laisvai.

Tačiau jei planuojate urną laikyti kolumbariume, gaukite daugiau informacijos apie jūsų pasirinkimui tinkamą kolumbariumo dydį. Taip pat įvertinkite, ar ateityje šioje nišoje bus kitų urnų, ar tai vienintelė urna toje vietoje. Nepamirškite viską apgalvoti išmintingai.

Ar urna turi būti kompaktiška? Urnas puikiomis kainomis galite rasti internete: anaka.lt el. parduotuvėje, o svetainėje prie kiekvienos prekės yra pažymėtas urnos dydis, tad gerai įsižiūrėję neapsiriksite, elektroninė parduotuvė itin patogi.

Iš kokios medžiagos bus pagaminta urna? Ar jos skiriasi?

Urnoms gaminti naudojamos įvairios medžiagos – akmuo, medis, stiklas, metalas, plastikas, molis ir kt. Taip pat galite įsigyti urnas iš ekologiškų medžiagų – po užkasimo tokios urnos per trumpą laiką suirs. Urnos svoris, kaina ir išskirtinumas priklauso nuo medžiagos. Jei planuojate laidotuves lauke, atsižvelkite į metų laiką ir oro sąlygas. Jei urna bus laikoma kolumbariume, įvertinkite jos naudojimo laiką.

Galite rinktis pagal dizainą. Jei mėgstate puošnų dizainą, rinkitės urnas iš stiklo ar akmens, ypač jei jas laikysite namuose.

Biudžetas, kurį galite skirti urnai, taip pat yra svarbu, tad prieš pirkdami turite apie tai pasvarstyti.

Kremavimo urnos gali būti nuo labai paprastų iki nebrangių ir brangių iki unikalių. Sunkiais taupymo ar laidotuvių atidėjimo laikais išlaidos gali atrodyti didelės, tačiau labai svarbu mokėti kiek įmanoma daugiau arba neviršyti savo lūkesčių. Nesąžiningi laidotuvių organizatoriai urnų kainą kartais slepia bendrųjų paslaugų sąskaitose – netapkite šios aferos auka ir žinokite, kiek urna jums kainuoja.

Bendroji darna su aplinka taip pat yra svarbus veiksnys

Urnos būna su dviguba kapsule ir be kapsulių. Rinkdamiesi urną, turite žinoti, kur dėsite  mirusiojo pelenus. Yra du būdai: pirmasis – supilti pelenus į specialią kapsulę, o po to kapsulę įdėti į urną; antrasis – pelenus supilti tiesiai į urną ir uždaryti. Esminio skirtumo čia nėra – abiem atvejais pelenai yra saugūs ir gerai laikomi.

Vieta, gėlės, muzika, spalvos – jei viskas gerai, aplinka bus graži.

Organizuodami laidotuves visada atsižvelkite į metų laiką, mirusiojo amžių ir religines ypatybes. Natūralu, kad urna dažniausiai būna laidotuvių centre, todėl renkantis reikėtų atsižvelgti ir į kitus laidotuvių atributus – visas svarbias detales sujungti į visumą.

Būkite atsargūs rinkdamiesi urnų pardavėją, nes visuose regionuose yra ir prastos kokybės gaminių. Pasirinkus ne pigiausią urną, rizika mažesnė, tačiau rinktis brangiausią urną gali ir nevertėti. Pasikalbėkite su pardavėju ir paklauskite gamintojo.

pr2022/065

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Nuvilnijo 18-oji Pagėgių literatūrinio pavasario šventė

Iškeliaujant kalendoriniam pavasariui, 2022 m. gegužės 25 d., Vydūno viešoji biblioteka kvietė į 18-ąją Pagėgių literatūrinio pavasario šventę „Atidengsiu Tau žodį it širdį…“. Paliesti meno Sveikindama gausiai Vydūno viešojoje bibliotekoje susirinkusius svečius bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė kalbėjo, jog „tiems, kurie į save neįsileidžia poezijos, muzikos, meno patirčių, labai sunku nusakyti, ką reiškia būti paliestam meno, būti įkvėptam, kaip kažkokia nematoma jėga užpildo sielą iki pat kraštų ir po to būna taip lengva matyti tik grožį… aplink save skleisti tik gėrį…

Pasodintas Mažosios Lietuvos rožynas

Šilutės šventė šiemet prasidėjo gražiu veiksmu – miesto širdyje pasodintas Mažosios Lietuvos rožynas. Naujajame gėlyne prie Šilutės kultūros ir pramogų centro (Lietuvininkų g. 6) vasarą galėsime gėrėtis žalia, balta, raudona spalvomis   (Mažosios Lietuvos istorinės vėliavos spalvos).  Akcijos dalyviai atstovavo skirtingiems laiko tarpams: praeičiai, dabarčiai ir ateičiai. Visi kartu, nuotaikingai,  dalyvaujant Savivaldybės administracijos direktoriui, direktoriaus pavaduotojai, miesto mokyklų atstovams, Šilutės kultūros ir pramogų centro ir Šilutės kamerinio dramos teatro vadovėms, Šilutės seniūnui, istorinėms asmenybėms – lietuvininkei ir  dvarininkui Hugo Šojui – 

Kodėl verta naudoti ketaus keptuves maisto gamybai?

Ketus kaip gamybos medžiaga turi daug privalumų. Pavyzdžiui, ilgas tarnavimo laikas, atsparumas deformacijai ir korozijai, taip pat šiluminė talpa. Vienintelis ketaus indų trūkumas gali būti didelis svoris. Tačiau ketaus virtuvės reikmenys turi daugybę privalumų, paaiškinančių šio tipo virtuvės reikmenų populiarumą tarp šiuolaikinių namų šeimininkių, daugiau informacijos ir platų pasirinkimą rasite pardavėjo puslapyje. Ketaus keptuvę verta naudoti maisto gamybai dėl kelių priežasčių: Pirmoji priežastis – ketaus keptuvė itin patikima. Ji tikrai patvari, savo savininkams tarnauja ne tik metus, bet ir dešimtmečius.

Saulės poveikis plaukams. Patarimai, kaip juos apsaugoti nuo išsausėjimo

Kone kiekvienas žino, kad vasarą būtina pasirūpinti odos apsauga nuo saulės. Tačiau kur kas rečiau susirūpinama savo plaukais. Jų priežiūra vasarą yra ypatingai svarbi, todėl šiandien žeriame patarimus kaip juos apsaugoti nuo išsausėjimo ir kitų bėdų. Saugus dažymas Saulė – tai laimės šaltinis. Jos dėka žmogaus organizme gaminasi vitaminas D, gerėja nuotaika ir bendra savijauta. Nors grožio specialistai gali nepagailėti karčių žodžių saulei dėl jos žalos odai ir plaukams, visgi svarbiausia čia – ne vengti saulės, o išmokti saugiai ja

Taip pat skaitykite