Kaip išsirinkti taupų ir ekonomišką šildymo sistemą?

šilumos_siurblysRinkoje siūlomos šildymo sistemos būsimiems individualių namų savininkams atveria didžiules galimybes, tačiau tuo pat metu jie susiduria su dilema, kaip pasirinkti geriausią variantą. Vieni vartotojai bet kokia kaina nori mažiausių eksploatavimo išlaidų, kiti ypač vertina patogumą.

Vis daugiau žmonių, modernizuojančių ar statančių namus, renkasi atsinaujinančius energijos šaltinius, pavyzdžiui, ekologiškus šilumos siurblius. Tačiau dėl plataus ir įvairaus šių prietaisų asortimento gali būti sunku išsirinkti geriausiai mūsų poreikius atitinkantį prietaisą.

Taigi į ką turėtume atkreipti dėmesį rinkdamiesi šilumos siurblį namams šildyti?

Šilumos siurblys šildymui – kuris mums tiks?

Dėl plataus ir įvairaus šilumos siurblių, skirtų namų šildymui ir karštam vandeniui ruošti asortimento praktiškai kiekvienas norintis gali rasti įrenginį, tinkantį jo konkrečiam pastatui ir atitinkantį jo poreikius. Tai gali būti ypač naudinga užsukti į svetainę https://www.katilai.lt/silumos-siurbliai , kur pateikiami geriausi ir šiuo metu populiariausi šių prietaisų modeliai.

Šilumos siurblys yra ekonomiškiausias šildymo šaltinis

Šilumos siurbliai, tai sprendimas, kuris pastaraisiais metais tampa vis populiaresnis.

Taip yra todėl, kad jie yra ne tik vienas iš efektyviausių, bet ir vienas iš ekologiškiausių būdų šildyti namą ir gauti karštą vandenį, o vasarą – vėsinti patalpas. Visa tai todėl, kad, priešingai nei įprastos šildymo sistemos, šie prietaisai šilumos energiją ima iš mus supančios aplinkos oro, žemės ar vandens, neišmesdami į atmosferą jokių kenksmingų medžiagų.

Aktualijos

Šilumos siurbliai net 75 proc. energijos gauna iš atsinaujinančiųjų energijos šaltinių ir tik 25 proc. – iš tinklo, o tai daro didelį poveikį išmetamųjų teršalų kiekio mažinimui. Be to, jie patogūs naudoti ir pasižymi ilgaamžiškumu, nes gali patikimai veikti 20-25 ar net 50 metų. Ir per tą laiką sutaupyti daug lėšų.

Kam geriausia rinktis šilumos siurblį?

Šilumos siurbliai gali būti puikus sprendimas vertinantiems komfortą ir patogumą, siekiantiems sutaupyti ir norintiems, kad investicijos greitai atsipirktų. Šie prietaisai tinka ir naujuose, ir modernizuotuose pastatuose.

Tam įtakos turi ir padidėjęs pasitikėjimas šia technologija, ir mažesnės šių prietaisų kainos.

pr2023/04

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

„Sidabrinės nendrės“ premijai teikiamos dvi kandidatūros

Šilutės r. savivaldybės „Sidabrinės nendrės“ premijos komitetas sulaukė dviejų pasiūlymų, ką apdovanoti „Sidabrinės nendrės“ premija. Tai: Ingrita Riterienė, visuomenininkė, asociacijos „Švėkšniškių sambūris“ vadovė, kultūros puoselėtoja. Teikėjai: Švėkšnos seniūnas ir Šilutės kultūros ir pramogų centro Švėkšnos skyriaus kultūrinės veiklos vadybininkė; Adma Baltutienė, Žemaičių krašto etnokultūros centro etnografė, folkloro kolektyvo „Pilutė“ vadovė. Teikėjai: Žemaičių krašto etnokultūros centras, Žemaičių Naumiesčio seniūnas, Gardamo seniūnė, Degučių kaimo bendruomenė „Rytdiena“, Žemaičių Naumiesčio gimnazija, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis.  „Sidabrinė nendrė“ –  tai aukščiausia Šilutės rajono savivaldybės premija, teikiama

Kėdainiuose įgriuvo tiltas per Nevėžį

Šiandien Lietuvos automobilių kelių direkcija išplatino tokį pranešimą: „Įlūžus sijai, uždarytas eismas Kėdainių tiltu per Nevėžį (rajoniniu keliu Nr. 1906 Aukštutiniai Kaniūkai–Babtai–Labūnava–Kėdainiai nuo 44,37 iki 44,44 km). Informacija apie įvykį buvo gauta iš AB „Kelių priežiūra“ šiandien, sausio 31 d., apie 7.30 val. Eismas tiltu operatyviai uždarytas, statomi apylankos ženklai kaip apvažiuoti uždarytą vietą ir AB Lietuvos automobilių kelių direkcijos specialistai išvyko į vietą įvertinti situacijos. Eismas laikinai kreipiamas apylanka krašto keliu Nr. 144 Jonava–Kėdainiai–Šeduva“. Prezidentas kaltina kelininkus Kaip tik

Tik vienas centas, vertas beveik dviejų milijonų

Jeigu rankoje laikote 1 cento monetą, žinokite, kad labai netolimoje ateityje apyvartoje jų gali ir nebelikti. Antai Kanada vieno cento monetas nustojo kaldinti 2012 metais. Australijoje 1 ir 2 centų monetų nebegamina jau nuo 1992 m. Bahamų salose mažiausio nominalo monetų gamybą ir vartojimą sustabdė 2020 m. sausio pabaigoje. Jungtinės Karalystės Karališkoji monetų kalykla šiais metais paskelbė, jog dėl monetų pertekliaus kitą dešimtmetį jie nebegamins nei 2 svarų, nei 2 pensų monetų. O kaip Europoje? Anot Lietuvos banko, palyginus su

Šilutės rajono Taryboje: netinka niekas, ką pasiūlo opozicija

Sausio 26 d.  įvyko Šilutės rajono savivaldybės tarybos posėdis. Jame dalyvavo 23 Tarybos nariai iš 25: nedalyvavo Zigmantas  Jaunius ir Steponas Kazlauskas. Už biudžetą – 16 balsų Tarybos nariai patvirtinto Savivaldybės 2023 metų biudžetą  – 65 940 870 eurų pajamų. Už biudžetą balsavo 16 Tarybos narių, 7 opozicijos atstovai susilaikė. Jos vardu kalbėjęs Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų atstovas Žygimantas Kurlianskas  sakė, jog padaryti darbai matomi, jiems buvo pritarusi Taryba. Ir retoriškai klausė, ar būtų įmanoma geriau? Esą pagal gautas Europos

Taip pat skaitykite