Kaip dažnai reikia perkrauti išmanųjį telefoną?

  • Išmaniuosius telefonus rekomenduojama perkrauti bent kartą per savaitę, o turint galimybę – kasdien
  • „Samsung“ išmanieji leidžia nustatyti, kad operacinė sistema persikrautų automatiškai pasirinktu laiku
  • Dėl reguliaraus perkrovimo telefonas veikia sklandžiau ir mažiau „dėvisi“ baterija

 

Telefoną perkraunate tik tada, jei jis įstringa? Siekiant užkirsti kelią išmaniųjų telefonų gedimams ir net paspartinti įrenginio veikimą, reikėtų jį perkrauti dažniau, reguliariai. O kaip dažnai tą reikėtų daryti, pranešime žiniasklaidai pasakoja „Bitės Profai“.

„Jei daugelis žmonių kartais dar prisimena perkrauti savo kompiuterius, tai telefonus – nebent tada, kai jie visiškai užstringa. O be reikalo – reguliarus įrenginio perkrovimas gali leisti išmaniajam sklandžiau funkcionuoti. Pavyzdžiui, „Samsung“ telefonuose žmonėms net nereikia prisiminti to padaryti – aktyvavus funkciją, telefonas persikrauna automatiškai“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Palepinkite bent kartą per savaitę

Kaip ir kompiuterius, taip ir išmaniuosius telefonus, rekomenduojama perkrauti bent kartą per savaitę. O turint galimybę – ir dažniau.

„Reguliariai perkraunant telefoną netgi baterija gali tarnauti ilgiau. Be to, „Samsung“ išmanieji leidžia nustatyti, kad operacinė sistema persikrautų automatiškai pasirinktu laiku, pavyzdžiui, naktį. Norėdami aktyvuoti šią funkciją, keliaukite į nustatymus, pasirinkite „Akumul. ir įrenginio priežiūra“. Spustelėkite tris taškelius ekrano viršuje, dešinėje, bakstelkite „Automatizavimas“ ir „Automatiškai paleisti iš naujo“, – pasakoja „Bitės“ išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Žinoma, kartais nutinka, kad net ir pažangiausi išmanūs telefonai įstringa ir tampa nevaldomi, pavyzdžiui, ekrane rodomas vaizdas sustoja, o įrenginys nereaguoja į jokius mygtukų paspaudimus. Tokiu atveju jį reikėtų perkrauti priverstinai.

Apsaugo nuo gedimų

Be ilgesnio baterijos tarnavimo laiko yra ir daugiau priežasčių, dėl kurių turėtumėte reguliariai perkrauti savo telefoną. Vienos didžiausių – galimybė užsitikrinti sklandų įrenginio veikimą.

„Pavyzdžiui, perkrovus telefoną įprastu būdu (ne priverstinai) išvaloma telefono darbinė atmintis (RAM), kuri paprastai padeda vienu metu palaikyti daugelio programų veikimą. Dėl šios priežasties įrenginys ima veikti greičiau ir sklandžiau. Be to, paleidus telefoną iš naujo, jis pakartotinai prisijungia prie mobiliojo ryšio ir belaidžio tinklo. Tai gali padėti išspręsti ryšio problemas“, – teigia „Bitės Profas“.

Reguliarus telefono perkrovimas padeda apsaugoti įrenginį ir nuo įvairiausių nesklandumų. Kiekvienąkart jums atvėrus internetinį puslapį ar įdiegus (ištrynus) programėlę, įrenginio operacinėje sistemoje yra pridedamas ar pašalinamas specialus kodas. Kartais po šių veiksmų lieka likučių, ilgainiui galinčių tapti telefono sulėtėjimo ar didesnio baterijos energijos suvartojimo priežastimi. Perkrovus telefoną, jie pašalinami ir dažniausiai tai padeda telefonui veikti greičiau.

Kaip perkrauti telefoną įprastu būdu?

„Android“ įrenginius perkrausite nuspaudę palaikę ekrano užrakinimo mygtuką ir ekrane spustelėję „Perkrauti“. Jei šis būdas nesuveikė, „Samsung“ telefonuose paspauskite ir porą sekundžių palaikykite garso mažinimo ir išjungimo mygtukus, tuomet pasirinkite „Perkrauti“.

Jei norite perkauti „iPhone X“ ir naujesnius „iPhone“ telefonus, vienu metu paspauskite ir palaikykite bet kurį garso mažinimo ar didinimo mygtuką kaire ranka ir šoninį mygtuką dešiniąja. Ekrane pasirodžius užrašui „Power off“, mygtukus atleiskite, o slankiklį nuvilkite į dešinę pusę. Telefoną vėl įjungsite nuspaudę ir palaikę dešinėje pusėję esantį įrenginio mygtuką, kol ekrane atsiras užrašas „Apple“.

Norėdami perkrauti „iPhone SE“ (2020), „iPhone 8“, „iPhone 7“ ir senesnės kartos telefonus, palaikykite nuspaudę tik šoninį mygtuką, o ekrane atsiradus užrašui „Power off“, jį atleiskite. Slankiklį nuvilkite į dešinę pusę. Telefoną vėl įjungsite nuspaudę ir palaikę tą patį mygtuką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kaip vykdomos biuro darbuotojų bei IT specialistų atrankos?

Šiandieną daugelyje organizacijų darbuojasi biuro darbuotojai bei IT specialistai. Ar žinote, kaip yra vykdoma jų paieška? Kaip vykdoma biuro darbuotojų paieška? Darbuotojų paieška yra vykdoma etapais. Pirmasis etapas yra susijęs su būsimo darbdavio poreikių išgryninimu. Pokalbių metu yra išsamiai aptariama, kokių darbuotojų yra ieškoma, kokie kompetencijų ir kitų savybių reikalavimai jiems yra keliami, panašūs klausimai. Šis etapas yra labai svarbus, nes tik tiksliai žinant, ko ieškoma, galima tai rasti. Išsiaiškinus realius būsimo darbdavio poreikius, išorės specialistai atlieka siūlomo darbo bei

Kaip išsirinkti ir priderinti rankinę prie savo aprangos?

Gerai pasirinkta rankinė gali būti ne tik funkcionali, bet ir stilinga! Sužinokite daugiau apie pagrindines stiliaus tendencijas ir išsirinkite tinkamiausią rankinę. Stilinga rankinė – nepakeičiama spintos dalis Stilinga ir tinkamo dydžio moteriška rankinė gali ne tik pagerinti jūsų stilių, bet ir padėti su savimi visada turėti svarbiausius daiktus. Žinoma, kartais išsirinkti rankinę gali būti gana sudėtinga užduotis, nes galite rasti tokią daugybę įvairiausių stilių, dydžių ir modelių! Dėl to naudinga sužinoti daugiau apie pagrindines stiliaus tendencijas ir apie geriausius rankinių

Daiktai, be kurių neišsiversite virtuvėje

Yra tiek daug keistų dalykų, kuriais galite užpildyti savo virtuvės stalčius ir spinteles. Kai kurie yra tiesiog nenaudingi, bet kai kurie tikrai yra gana geri pirkiniai, pavyzdžiui, vienkartiniai rankšluoščiai. Štai kelių dalykų, be kurių negalime išsiversti savo virtuvėje, sąrašas. Matavimo šaukštai Kai kepate, daugumoje receptų labai svarbu tiksliai išmatuoti ingredientus. Daug kartų gaminio cheminė sudėtis grindžiama tiksliais skirtingų ingredientų santykiais, o rezultatai gali būti ne tokie puikūs, jei viską sujauksite ir tik sumesite produktus. Todėl kepdami visada naudokite matavimo šaukštus.

Gydomasis masažas. Kada jis reikalingas?

Masažas – tai kombinuotas mechaninis ir refleksinis poveikis audiniams ir organams trinties, spaudimo, vibracijos pavidalu, kuris atliekamas tiesiai ant žmogaus kūno paviršiaus tiek rankomis, tiek specialiais prietaisais, siekiant gydomojo ar kito poveikio. Kada gydomasis masažas yra reikalingas? Kodėl masažas naudingas kiekvienam žmogui? Sveikam žmogui masažas gali padėti palaikyti raumenų tonusą, malšinti patinimą ir nuovargį. O jei nerimaujama dėl nugaros ar kaklo skausmų, buvo traumos kojose ar rankose, tai, žinoma, masažas padės pagerinti raumenų ir sąnarių funkcines savybes. Trumpai tariant, kas

Taip pat skaitykite