Kai virtuvėje norisi ryškiau ir išskirtiniau

 Spalvų rinkimasis virtuvės erdvei sukelia nemažai streso. Taip yra todėl, nes vieni siūlo rinktis neutralias spalvas, kad būtų lengva derinti baldus, o kiti siūlo kaip tik rinktis ryškias spalvas ir išsiskirti iš minios. Kokią virtuvės spalvą rinktis, priklauso nuo jūsų, tik nepamirškite, jog tai yra jūsų namai ir juose turite jaustis puikiai, o ne slegiančiai.

Rožinė ir geltona

Rožinė spalvos virtuvė yra praturtinta švelnumu, romantika ir elegancija. Šią spalvą galima naudoti ne tik savo madoje, bet ir pritaikyti prie namų interjero. Interjero dizainerių teigimu, rožinė spalva dar ilgą laiką nesiruošia išeiti iš mados, todėl ją rinktis itin rekomenduojama. Tiesa, rožinė spalva virtuvėje gali būti ne vienintelė, tad ją galima derinti su marmuriniu paviršiumi. 

Geltona spalva dėl savo ryškumo yra dėmesį pritraukianti spalva. Ji spinduliuoja džiaugsmu, linksmybėmis, laime ir teigiamu požiūriu. Sakoma, kad ši spalva simbolizuoja net išmintį ir intelektualumą. Geltoną spalvą galima derinti su skirtingomis medienos rūšimis. Taip pat geltona spalva yra funkcionali, nes puikiai atspindi aplinkos šviesą.
Iris.lt parduotuvėje galite atrasti įvairiausių tipų virtuves ir išsirinkti sau geriausią! Juk norisi bent šiek tiek spinduliuoti unikalumu.

Žalia ar mėlyna?

Pirminės žalios spalvos vaizdas gali mus nukelti į pavasario, gamtos, jaunystės ar vasaros melancholiją. Tiesa, ši spalva simbolizuoja harmoniją ir nuolatinį augimą. Vien dėl tokių asociacijų, žalia spalva privalo būti daugumoje virtuvių. Juk galite pasirinkti tik kelias detales, kurios suteiks namams daugiau natūralumo. Žalią spalvą galima derinti su šiltais metalo atspalviais t. y. auksu ir variu, todėl jūsų virtuvė bus ne tik gamtiška, bet ir pabrėžianti tam tikras erdvės vietas.

Mėlyna spalva simbolizuoja ramybę, tad jeigu jūsų namuose jos labiausiai trūksta – rinkitės šią spalvą. Mėlyna spalva turi daugybę skirtingų atspalvių, todėl išsirinkti sau patraukliausią nebus sunku. Ši spalva virtuvei suteiks erdvumo ir artumo su gamtos reiškiniais: dangumi, oru ir vandeniu. Galima manyti, jog mėlyna spalva gali nederėti su virtuve, tačiau pasirinkus šią spalvą sukursite subtilios, stilingos ir unikalios erdvės vaizdą. 

O gal monochrominė?

Monochrominė spalva (vienspalvė) virtuvė yra išties įdomus ir išskirtinis variantas. Monochrominė spalva labiausiai tinka tų žmonių virtuvėse, kurie yra drąsus skirtingiems interjero dizaino stiliams bei nebijo kitų žmonių reakcijos. Interjero specialistai teigia, jog renkantis vienspalvę virtuvę, būtent jai suteiksite prabangos ir modernumo pojūtį. Žinoma, norint tokio tipo virtuvės, teks pasiteirauti specialistų nuomonės, kadangi neturint žinių apie vienspalviškumą, vėliau gali kilti nesklandumu su bendru virtuvės vaizdu. Galite patys susikurti norimą dizainą, o vėliau jį pateikti savo interjero dizaineriui, o šis pateiks savas realias įžvalgas. 

pr2021/68

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Ilgąjį savaitgalį policija sustiprino greičio ir blaivumo kontrolę.

Ilgąjį savaitgalį, rugpjūčio 12-15 d., Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai keliuose vykdė sustiprintą leistino greičio kontrolę, tikrino vairuotojų blaivumą. Patruliuojantys pareigūnai, keliuose užfiksavo 32 transporto priemonių leistino greičio viršijimo atvejus (Tauragės mieste ir rajone – 17; Šilalėje – 5; Šilutėje – 8; Pagėgių savivaldybėje – 2). Nustatyta atvejų, kai leistinas greitis buvo viršytas daugiau kaip 50 km/val. Šilutės rajone 51-erių vyras automobiliu BMW važiavo 162 km/h greičiu, maksimalų leistiną greitį viršydamas 90 km/h greitį. Kitas 48-erių vyras kelyje Vilnius

Policija tiria galimą žmogžudystę

Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai tiria šiuos įvykius. Į Šilutės rajono policijos komisariatą kreipėsi vyras, gim. 1949 m., dėl suklastotos pirkimo-pardavimo sutarties perkant automobilį „Subaru Forester“. Sutartyje įrašyti klaidingi pardavėjo duomenys. Rugpjūčio 10 d. Vilkyčių k., Saugų sen., pažįstami asmenys sukėlė fizinį skausmą nepilnametei, gim. 2005 m., ir iš jos pavogė telefoną „Huawei I6“. Rugpjūčio 11-12 d. Petrelių k., Saugų sen., nenustatyti asmenys iš traktorių bakų, kurie priklausė moteriai, gim. 1995 m., pavogė 150 litrų žymėto dyzelino. Nuostolis 210 eurų.

Kvepalų rinkiniai. Savybės, kurias labiausiai vertina pirkėjai

Kvepalai naudojami įvairiais atvejais: kasdien, laisvalaikiu ar išskirtinėmis progomis. Ir kiekvienam iš šių atvejų dažniausiai tinka skirtingi aromatai. Todėl labai populiaru rinktis kvepalų rinkinius, kuriuos gali sudaryti trijų, keturių, šešių ar daugiau skirtingų kvepalų buteliukai. Kvepalų rinkiniai gali būti vyriški, moteriški arba universalūs (unisex). Talpa irgi gali būti įvairi – nuo 2 ml iki 10 ml. Tai galima laikyti privalumu – tokius kvepalus paprasta vežtis į kelionę ar nuolat patogiai nešiotis rankinėje, vežiotis automobilyje. Bet šios priežastys ne vienintelės, kodėl

Kas yra nagų ir odelių aliejus?

Nagų aliejus skirtas nuolatinei nagų priežiūrai po higieninės grožio procedūros. Šis produktas minkština odeles ir neleidžia joms šerpetoti. Rekomenduojama aliejus nagams ir odelėms naudoti reguliariai tam, kad būtų skatinamas sveikų nagų augimas ir užtikrinama puiki nagų ir odelių išvaizda. Šie aliejai taip pat būna papildyti įvairiais vitaminais, kurie lėtina senėjimo procesą bei saugo ląsteles nuo sužalojimo. Kada naudoti aliejų? Nagų odelės yra pakankamai kietos, tad atliekant higieninę grožio procedūrą, jas pirmiausia reikia atstumti jas apelsinmedžio lazdele, o vėliau nukirpti nagų

Taip pat skaitykite