Kai virtuvėje norisi ryškiau ir išskirtiniau

 Spalvų rinkimasis virtuvės erdvei sukelia nemažai streso. Taip yra todėl, nes vieni siūlo rinktis neutralias spalvas, kad būtų lengva derinti baldus, o kiti siūlo kaip tik rinktis ryškias spalvas ir išsiskirti iš minios. Kokią virtuvės spalvą rinktis, priklauso nuo jūsų, tik nepamirškite, jog tai yra jūsų namai ir juose turite jaustis puikiai, o ne slegiančiai.

Rožinė ir geltona

Rožinė spalvos virtuvė yra praturtinta švelnumu, romantika ir elegancija. Šią spalvą galima naudoti ne tik savo madoje, bet ir pritaikyti prie namų interjero. Interjero dizainerių teigimu, rožinė spalva dar ilgą laiką nesiruošia išeiti iš mados, todėl ją rinktis itin rekomenduojama. Tiesa, rožinė spalva virtuvėje gali būti ne vienintelė, tad ją galima derinti su marmuriniu paviršiumi. 

Geltona spalva dėl savo ryškumo yra dėmesį pritraukianti spalva. Ji spinduliuoja džiaugsmu, linksmybėmis, laime ir teigiamu požiūriu. Sakoma, kad ši spalva simbolizuoja net išmintį ir intelektualumą. Geltoną spalvą galima derinti su skirtingomis medienos rūšimis. Taip pat geltona spalva yra funkcionali, nes puikiai atspindi aplinkos šviesą.
Iris.lt parduotuvėje galite atrasti įvairiausių tipų virtuves ir išsirinkti sau geriausią! Juk norisi bent šiek tiek spinduliuoti unikalumu.

Žalia ar mėlyna?

Pirminės žalios spalvos vaizdas gali mus nukelti į pavasario, gamtos, jaunystės ar vasaros melancholiją. Tiesa, ši spalva simbolizuoja harmoniją ir nuolatinį augimą. Vien dėl tokių asociacijų, žalia spalva privalo būti daugumoje virtuvių. Juk galite pasirinkti tik kelias detales, kurios suteiks namams daugiau natūralumo. Žalią spalvą galima derinti su šiltais metalo atspalviais t. y. auksu ir variu, todėl jūsų virtuvė bus ne tik gamtiška, bet ir pabrėžianti tam tikras erdvės vietas.

Mėlyna spalva simbolizuoja ramybę, tad jeigu jūsų namuose jos labiausiai trūksta – rinkitės šią spalvą. Mėlyna spalva turi daugybę skirtingų atspalvių, todėl išsirinkti sau patraukliausią nebus sunku. Ši spalva virtuvei suteiks erdvumo ir artumo su gamtos reiškiniais: dangumi, oru ir vandeniu. Galima manyti, jog mėlyna spalva gali nederėti su virtuve, tačiau pasirinkus šią spalvą sukursite subtilios, stilingos ir unikalios erdvės vaizdą. 

O gal monochrominė?

Monochrominė spalva (vienspalvė) virtuvė yra išties įdomus ir išskirtinis variantas. Monochrominė spalva labiausiai tinka tų žmonių virtuvėse, kurie yra drąsus skirtingiems interjero dizaino stiliams bei nebijo kitų žmonių reakcijos. Interjero specialistai teigia, jog renkantis vienspalvę virtuvę, būtent jai suteiksite prabangos ir modernumo pojūtį. Žinoma, norint tokio tipo virtuvės, teks pasiteirauti specialistų nuomonės, kadangi neturint žinių apie vienspalviškumą, vėliau gali kilti nesklandumu su bendru virtuvės vaizdu. Galite patys susikurti norimą dizainą, o vėliau jį pateikti savo interjero dizaineriui, o šis pateiks savas realias įžvalgas. 

pr2021/68

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kaip išsirinkti dyzelinių automobilių servisą?

Šiandien daugelis žmonių neįsivaizduoja gyvenimo be automobilių. Gyvenimas be jų būtų sunkus ir sugaištume daug laiko keliaudami iš vietos į vietą. Tačiau dyzelinis automobilis reikalauja daug priežiūros, o įvairūs gedimai nėra išimtis. Turbūt lengviausias būdas patikimai ir greitai pataisyti vieną ar kitą transporto priemonės gedimą yra kreiptis į remonto centrą. Savaime suprantama, kad kai kurias problemas galima išspręsti patiems, tačiau tikrai ne kiekvienas turi tokių gabumų. Išsirinkti autoservisą gali būti sunku, ypač jei planuojate naudotis šiomis paslaugomis pirmą kartą. Reikia

Piniginę perkeliame į telefoną. Kaip išsaugoti mokėjimo korteles išmaniuosiuose?

Piniginė – jau atgyvena, nes daugumą kortelių galite saugoti tiesiog savo telefone. Vos keliais mygtukų paspaudimais atsiskaitysite už pirkinius tiek prekybos centre ar restorane, tiek ir internete. Kaip išsaugoti korteles savo išmaniuosiuose įrenginiuose, pasakoja „Bitės Profai“. „Pamažu visas reikalingas korteles – tiek mokėjimo, tiek nuolaidų – galėsime išsaugoti išmaniuosiuose įrenginiuose. Įkėlus korteles į skaitmeninę piniginę „Google Pay“ ar „Apple Pay“ visas jas rasite vienoje vietoje. Perkant tereiks keliais mygtuko paspaudimais „įjungti“ ją savo telefono ekrane ir pridėjus telefoną prie bekontakčio

Paminklų kainos. Kodėl pigiai dažniausiai blogai?

Geros kokybės paminklai tarnauja kelis šimtus metų ir net jiems praėjus vis dar mena čia amžinojo poilsio atgulusio žmogaus vardą. Žinoma, tikrai ne visi paminklai, kurių siūlo rinka, yra tokie geri. Dažniausiai glumina paminklų kainos, kurios taip pat lyginamos su daug klausimų keliančia kokybe. Ar tikrai brangiau yra geriau ir kodėl kinta kaina? Akmuo – viskas Kaina pirmiausia kinta nuo medžiagos, kuri yra naudojama paminklo gamyboje. Kiek daugiau kainuoja granitas, tačiau jis tarnauja labai daug metų, nereikalauja jokios priežiūros ir

Kviečia nauja paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“

Rugsėjo 21 d. Vilniaus universiteto biblioteka Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje pristatys rankraščių ir senųjų spaudinių parodą „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“. Renginio metu bus parodyti Lietuvos istorijai ir kultūrai reikšmingi dokumentai, tarp kurių ir šaltiniai, susiję su Šilutės miesto ir krašto praeitimi. Paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“ veiks nuo 13 iki 16 val. Parodos atidarymo renginio pradžia – 15 val. Šis Šilutei skirtas renginys – Vilniaus universiteto bibliotekos nuo 2015 metų tęsiamo projekto „Lietuva Vilniaus universiteto

Taip pat skaitykite