Kai virtuvėje norisi ryškiau ir išskirtiniau

 Spalvų rinkimasis virtuvės erdvei sukelia nemažai streso. Taip yra todėl, nes vieni siūlo rinktis neutralias spalvas, kad būtų lengva derinti baldus, o kiti siūlo kaip tik rinktis ryškias spalvas ir išsiskirti iš minios. Kokią virtuvės spalvą rinktis, priklauso nuo jūsų, tik nepamirškite, jog tai yra jūsų namai ir juose turite jaustis puikiai, o ne slegiančiai.

Rožinė ir geltona

Rožinė spalvos virtuvė yra praturtinta švelnumu, romantika ir elegancija. Šią spalvą galima naudoti ne tik savo madoje, bet ir pritaikyti prie namų interjero. Interjero dizainerių teigimu, rožinė spalva dar ilgą laiką nesiruošia išeiti iš mados, todėl ją rinktis itin rekomenduojama. Tiesa, rožinė spalva virtuvėje gali būti ne vienintelė, tad ją galima derinti su marmuriniu paviršiumi. 

Geltona spalva dėl savo ryškumo yra dėmesį pritraukianti spalva. Ji spinduliuoja džiaugsmu, linksmybėmis, laime ir teigiamu požiūriu. Sakoma, kad ši spalva simbolizuoja net išmintį ir intelektualumą. Geltoną spalvą galima derinti su skirtingomis medienos rūšimis. Taip pat geltona spalva yra funkcionali, nes puikiai atspindi aplinkos šviesą.
Iris.lt parduotuvėje galite atrasti įvairiausių tipų virtuves ir išsirinkti sau geriausią! Juk norisi bent šiek tiek spinduliuoti unikalumu.

Žalia ar mėlyna?

Pirminės žalios spalvos vaizdas gali mus nukelti į pavasario, gamtos, jaunystės ar vasaros melancholiją. Tiesa, ši spalva simbolizuoja harmoniją ir nuolatinį augimą. Vien dėl tokių asociacijų, žalia spalva privalo būti daugumoje virtuvių. Juk galite pasirinkti tik kelias detales, kurios suteiks namams daugiau natūralumo. Žalią spalvą galima derinti su šiltais metalo atspalviais t. y. auksu ir variu, todėl jūsų virtuvė bus ne tik gamtiška, bet ir pabrėžianti tam tikras erdvės vietas.

Mėlyna spalva simbolizuoja ramybę, tad jeigu jūsų namuose jos labiausiai trūksta – rinkitės šią spalvą. Mėlyna spalva turi daugybę skirtingų atspalvių, todėl išsirinkti sau patraukliausią nebus sunku. Ši spalva virtuvei suteiks erdvumo ir artumo su gamtos reiškiniais: dangumi, oru ir vandeniu. Galima manyti, jog mėlyna spalva gali nederėti su virtuve, tačiau pasirinkus šią spalvą sukursite subtilios, stilingos ir unikalios erdvės vaizdą. 

O gal monochrominė?

Monochrominė spalva (vienspalvė) virtuvė yra išties įdomus ir išskirtinis variantas. Monochrominė spalva labiausiai tinka tų žmonių virtuvėse, kurie yra drąsus skirtingiems interjero dizaino stiliams bei nebijo kitų žmonių reakcijos. Interjero specialistai teigia, jog renkantis vienspalvę virtuvę, būtent jai suteiksite prabangos ir modernumo pojūtį. Žinoma, norint tokio tipo virtuvės, teks pasiteirauti specialistų nuomonės, kadangi neturint žinių apie vienspalviškumą, vėliau gali kilti nesklandumu su bendru virtuvės vaizdu. Galite patys susikurti norimą dizainą, o vėliau jį pateikti savo interjero dizaineriui, o šis pateiks savas realias įžvalgas. 

pr2021/68

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Miškų savininkus kviečia apžiūrėti savo miškus

Šių metų sausis tik įpusėjo, o Lietuvoje jau du kartus siautė stiprūs vėjai. Jie laužė ir vertė medžius miškuose, parkuose, pakelėse, gyvenvietėse. Sprendžiant iš gaunamų pranešimų, labiausiai nukentėjo Vakarų Lietuvoje, Dzūkijoje ir Panevėžio regione esantys miškai. Valstybinė miškų tarnyba kviečia miškų savininkus apžiūrėti savo miškus ir vėjo pažeistus medžius sutvarkyti iki pavasarinio atšilimo. Valstybinės miškų tarnybos miško sanitarinės apsaugos specialistai pažymi, kad 2021 metų vasarą šalies miškai kentėjo nuo labai karštų orų. Labiausiai nusilpo eglės, todėl pernai eglynuose gausėjo žievėgraužių

Šilutėje veikianti įmonė „Klasmann-Deilmann“ dalį gamybos žada perkelti į Latviją

Portalas 15min.lt praneša, kad problemos su Kinija kai kuriuos Lietuvos verslininkus skatina keisti savo planus. Keli jau pranešė iškeliantys dalį gamybos iš Lietuvos. Tai planuoja daryti ir durpių substratus gaminanti Šilutėje įsikūrusi „Klasmann-Deilmann“. Kinija nuo gruodžio pradžios aktyviai blokuoja Lietuvos įmonių eksportą – Kinijos muitinės duomenimis, gruodį į Kiniją pateko prekių iš Lietuvos tik už 3 mln. eurų, kai rugsėjį šis skaičius siekė 44 mln. eurų. Be to, Kinija spaudžia ir tarptautines bendroves nenaudoti Lietuvoje gaminamų komponentų. Vietoj Lietuvos pasirinkusio

Dviem iš trijų lietuvių trūksta vitamino D. Kaip jo gauti su maistu? 

Pastebimai pagerinti gyvenimo kokybę ir sumažinti įvairių ligų grėsmę – tokį poveikį gali turėti pakankamas vitamino D kiekis organizme. Jis padeda užtikrinti tinkamas smegenų funkcijas, sustiprina imuninę sistemą, apsaugo nuo vėžio, įvairių infekcijų, širdies ir kraujagyslių ligų. Viena produktų grupė – ypatinga Šeimos gydytojas V. Morozovas akcentuoja vitamino D svarbą žmogaus organizmui. Anot mediko, šis elementas stiprina sveikatą bei imunitetą, padeda išvengti onkologinių bei širdies ir kraujagyslių ligų, pagerina gyvenimo kokybę. Tiesa, pažymi pašnekovas, kad pilnai atsiskleistų visa vitamino D

Minime Ievos Simonaitytės 125-ąsias gimimo metines

Sausio 23 d. minimos Ievos Simonaitytės 125-osios gimimo metinės. Šiuos metus Seimas paskelbė I. Simonaitytės metais. Šia proga pateikiame ištraukų iš Domo Kauno parengtos knygos „Aš esu Etmės Evė: Ieva Simonaitytė amžininkų liudijimuose“. Leidinyje, skirtame įprasminti šios Mažosios Lietuvos metraštininkės atmintį, publikuojami penkiasdešimt septynių žmonių, pažinojusių arba artimai besibičiuliavusių su rašytoja, sakytiniai liudijimai. Jie užrašyti 1978–1983 metais. Tikrasis vardas Evė Ieva Simonaitytė (1897–1978) – išskirtinio likimo asmenybė. Pavainikė, benamės duktė. Būdama penkerių, jau žinojo lemtį: aš esu Etmės Evė. Nuo

Taip pat skaitykite