Kai virtuvėje norisi ryškiau ir išskirtiniau

 Spalvų rinkimasis virtuvės erdvei sukelia nemažai streso. Taip yra todėl, nes vieni siūlo rinktis neutralias spalvas, kad būtų lengva derinti baldus, o kiti siūlo kaip tik rinktis ryškias spalvas ir išsiskirti iš minios. Kokią virtuvės spalvą rinktis, priklauso nuo jūsų, tik nepamirškite, jog tai yra jūsų namai ir juose turite jaustis puikiai, o ne slegiančiai.

Rožinė ir geltona

Rožinė spalvos virtuvė yra praturtinta švelnumu, romantika ir elegancija. Šią spalvą galima naudoti ne tik savo madoje, bet ir pritaikyti prie namų interjero. Interjero dizainerių teigimu, rožinė spalva dar ilgą laiką nesiruošia išeiti iš mados, todėl ją rinktis itin rekomenduojama. Tiesa, rožinė spalva virtuvėje gali būti ne vienintelė, tad ją galima derinti su marmuriniu paviršiumi. 

Geltona spalva dėl savo ryškumo yra dėmesį pritraukianti spalva. Ji spinduliuoja džiaugsmu, linksmybėmis, laime ir teigiamu požiūriu. Sakoma, kad ši spalva simbolizuoja net išmintį ir intelektualumą. Geltoną spalvą galima derinti su skirtingomis medienos rūšimis. Taip pat geltona spalva yra funkcionali, nes puikiai atspindi aplinkos šviesą.
Iris.lt parduotuvėje galite atrasti įvairiausių tipų virtuves ir išsirinkti sau geriausią! Juk norisi bent šiek tiek spinduliuoti unikalumu.

Žalia ar mėlyna?

Pirminės žalios spalvos vaizdas gali mus nukelti į pavasario, gamtos, jaunystės ar vasaros melancholiją. Tiesa, ši spalva simbolizuoja harmoniją ir nuolatinį augimą. Vien dėl tokių asociacijų, žalia spalva privalo būti daugumoje virtuvių. Juk galite pasirinkti tik kelias detales, kurios suteiks namams daugiau natūralumo. Žalią spalvą galima derinti su šiltais metalo atspalviais t. y. auksu ir variu, todėl jūsų virtuvė bus ne tik gamtiška, bet ir pabrėžianti tam tikras erdvės vietas.

Mėlyna spalva simbolizuoja ramybę, tad jeigu jūsų namuose jos labiausiai trūksta – rinkitės šią spalvą. Mėlyna spalva turi daugybę skirtingų atspalvių, todėl išsirinkti sau patraukliausią nebus sunku. Ši spalva virtuvei suteiks erdvumo ir artumo su gamtos reiškiniais: dangumi, oru ir vandeniu. Galima manyti, jog mėlyna spalva gali nederėti su virtuve, tačiau pasirinkus šią spalvą sukursite subtilios, stilingos ir unikalios erdvės vaizdą. 

O gal monochrominė?

Monochrominė spalva (vienspalvė) virtuvė yra išties įdomus ir išskirtinis variantas. Monochrominė spalva labiausiai tinka tų žmonių virtuvėse, kurie yra drąsus skirtingiems interjero dizaino stiliams bei nebijo kitų žmonių reakcijos. Interjero specialistai teigia, jog renkantis vienspalvę virtuvę, būtent jai suteiksite prabangos ir modernumo pojūtį. Žinoma, norint tokio tipo virtuvės, teks pasiteirauti specialistų nuomonės, kadangi neturint žinių apie vienspalviškumą, vėliau gali kilti nesklandumu su bendru virtuvės vaizdu. Galite patys susikurti norimą dizainą, o vėliau jį pateikti savo interjero dizaineriui, o šis pateiks savas realias įžvalgas. 

pr2021/68

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Baigiasi vasariškas rugsėjis, žadamas rudeniškas spalis

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša apie savaitgalio orus. Rugsėjo 29 d., penktadienį, dar bus 21-26 laipsniai šilumos, lietaus nežadama. Rugsėjo 30 d., šeštadienį, paskutinę rugsėjo dieną, naktis bus šilta, net +12 – 17°C. Vidurnaktį pajūrį pasieks ir lietaus debesys, iki ryto trumpai palis daugelyje vietovių. Vėjas pūs 8-13 m/s, pajūryje gūsiai sieks 15-17 m/s. Dieną prie jūros bus  +17-19°C, kai kur sušils iki +20-22°C. Spalio 1 d., sekmadienį, gali palyti. Vėjas pūs 15-17 m/s. Naktį bus  +8-13°C, kiek šilčiau bus tik

Nuo šiandien streikuoja mokytojai. Tiesa, ne visi

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga (vadovas Andrius Navickas) skelbia, kad nuo rugsėjo 29 d., penktadienio, 3000 Lietuvos mokytojų streikuoja. Šios profesinės sąjungos vadovas A. Navickas tikina, kad streikas galėtų trukti apie mėnesį.   Žygiuos pėsčiomis į Vilnių… Paskelbtame streike dalyvaujančių mokyklų sąraše yra Šilutės Pamario progimnazija, Šilutės Vydūno gimnazija, Šilutės pirmoji gimnazija ir Žemaičių Naumiesčio gimnazija. Prasidėjus streikui, dalis protestuojančių pedagogų ir juos palaikančių Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) atstovų pėsčiomis pajudės į Vilnių prie Vyriausybės rūmų, į V. Kudirkos aikštę.

Įspūdinga galimybė mokiniams: dalyvaukite FLEX programoje ir nemokamai praleiskite mainų metus JAV

JAV ambasada Lietuvoje ir Amerikos tarptautinio švietimo taryba kviečia moksleivius dalyvauti FLEX programoje. Šią mainų programą remia JAV vyriausybė. FLEX programa suteikia galimybę moksleiviams gyventi amerikiečių šeimose ir mokytis amerikiečių mokyklose 2024-2025 mokslo metais. FLEX programą 1992 m. sukūrė JAV Kongresas. Ši vienerių metų trukmės mainų programa yra visiškai finansuojama ir skirta vidurinių mokyklų moksleiviams, atvykstantiems į JAV. Programos metu moksleiviai sužino apie JAV bei supažindina amerikiečius su Lietuva. Kiekvienas stipendiją gavęs mokinys vienerius metus bus JAV priimančios šeimos nariu

Artėja sudėtingas metas vairuotojams: pataria kaip tamsiuoju metų laiku sumažinti riziką kelyje

Nors vis dar džiugina šilti orai, sparčiai artėjančio šaltojo sezono pradžią pranašauja trumpėjančios dienos. Vairuotojams tai reiškia, kad vis daugiau laiko teks vairuoti tamsoje ir sudėtingesnėmis oro sąlygomis. Šios aplinkybės šaltuoju metų laiku lemia didesnį pavojų kelyje ir išaugantį eismo įvykių, kurių priežastis yra prastas matomumas, skaičių. Draudimo bendrovės ERGO Lietuvoje Verslo klientų transporto draudimo portfelio valdytojas Rimvydas Pocius sako, kad kiekvienais metais tokių avarijų įvyksta bent keli tūkstančiai. Nemažos dalies jų būtų galima išvengti laikantis pagrindinių saugaus vairavimo principų

Taip pat skaitykite