Kada verta rinktis lanksčias pakuotes?

Lanksti pakuotė yra puikus sprendimas netaisyklingų formų gaminiams pakuoti. Pastaruoju metu jos vis labiau populiarėja tarp gamintojų, norinčių derinti aukštą kokybę su patrauklia kaina. Šiame straipsnyje aptarsime, kuo lanksčios pakuotės išsiskiria ir kuriose pramonės šakose tinka geriausiai. 

Kas yra lanksti pakuotė?

Lanksčios pakuotės yra itin patvarūs įvairios paskirties, formos ir dydžio gaminiai. Pagrindinis jų privalumas – galimybė prisitaikyti prie individualaus kliento poreikių ir pasirinkto vieno produkto specifikos. Pagamintos iš plastiko, folijos ar popieriaus, jos leidžia veiksmingai apsaugoti gaminį, kartu atsižvelgiant į rinkodaros funkciją, kurią pakuotė turėtų atlikti. Dėl gamyboje naudojamų medžiagų jos puikiai apsaugo nuo neigiamo išorės veiksnių poveikio (drėgmės, UV spindulių, taršos), tuo pačiu išsiskiria itin patraukliu dizainu.

Šiuolaikines lanksčias pakuotes renkasi įvairių pramonės šakų įmonės, kurios rūpinasi plačiomis savo gaminių personalizavimo galimybėmis. Ant lanksčios pakuotės galima dėti bet kokius skaitmeninius spaudinius. Jos puikiai atrodo parduotuvių lentynose ir pritraukia klientų dėmesį, o tai teigiamai atsiliepia pardavimams.

Svarbiausi lanksčios pakuotės privalumai yra šie:

 • galimybė jas lengvai pritaikyti atskiriems gaminiams,
 • ypač didelis sandarumas,
 • didelės personalizavimo galimybės – medžiagų ir spalvų derinys leidžia gauti išskirtinį dizainą,
 • suderinamumas su automatinėmis gamybos linijomis (greitas pakavimas),
 • mažesnės gamybos sąnaudos,
 • vietos taupymas (sandėlio ar parduotuvės lentynose),
 • mažinamos transporto išlaidos,
 • po naudojimo galima perdirbti.

Kada verta rinktis lanksčią pakuotę?

Tinkamas pakuočių pasirinkimas yra didelis iššūkis verslininkams, norintiems, kad jų gaminiai gavėjus pasiektų nepažeisti. Lanksčios pakuotės yra vienas iš sprendimų, kurio siekia daugelio pramonės šakų įmonės. Jie yra tiek minkštų plėvelių, tiek maišelių, skirtų konkretiems produktams, pavidalu. Jie labiausiai tinka ne tokiems subtiliems gaminiams, kurie pasižymi nestandartinėmis formomis, dydžiu ar konsistencija. Printela gaminamos lanksčios pakuotės puiki alternatyva birioms medžiagoms pakuoti, kurios parduodamos įvairaus svorio, pvz., prieskoniams. Vis dažniau jos naudojamos ir skystiems produktams (taip pat ir padažams) laikyti.

Kurios pramonės šakos dažniausiai renkasi lanksčią pakuotę?

Ekonomiškai efektyvias ir kartu patvarias lanksčias pakuotes labai dažnai renkasi šios pramonės šakos:

 • maisto;
 • kosmetikos;
 • farmacijos;
 • pramoninės.
pr2022/193

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Vydūno viešojoje bibliotekoje ir filialuose – skaitmeninio raštingumo lavinimas

Pagėgių krašto bibliotekos nuolatos organizuoja mokymus, kurių metu ugdomos bei gilinamos gyventojų šiuolaikinių skaitmeninių technologijų panaudos žinios. Tokiu būdu įgyjami ir sėkmingai pritaikomi įgūdžiai. Jie labai praverčia norint efektyviai, įvairiapusiškai saugiai ir atsakingai naudotis internetu. Mokymai suaugusiems Ir šių metų lapkričio 15-18 d. Vydūno bibliotekoje vyko  pradedančiųjų skaitmeninio raštingumo mokymai suaugusiems „Viešosios paslaugos internetu kiekvienam“ bei „Tekstinio dokumento rengimas“. Dalyviai išklausė vyresniosios bibliotekininkės bibliografiniam-informaciniam darbui Astos Andrulienės dėstytą 8 val. kursą. Kadangi grupės dalyviai buvo dėmesingi ir žingeidūs, jie buvo

Orai: kalendorinę žiemą pradėsime savaitgalio šaltuku

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba informuoja apie šią savaitę būsiančius šalčius. Paskutinės rudens trys dienos atneš orų permainų: žadami staigūs ir nemenki šalčiai. Taip baigsis lapkritis, paskutinis rudens mėnuo, jau pažėręs ir sniego, ir atnešęs šalčių. Ketvirtadienį prasideda kalendorinė žiema. Lapkričio 29 d., antradienį, naktį dangų dengs stori debesys, vietomis iškirsi negausūs krituliai, daugiausia sniegas. Kai kur bus slidu, gali susiformuoti silpna lijundra. Pūs nestiprus pietryčių, rytų vėjas. Vės nuo 4 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos. Antradienio dieną kai kur kris

Kviečia balsuoti populiariausio 2022 m. Šilutės rajono sportininko rinkimuose

Šilutės rajono savivaldybės Sporto taryba trečius metus iš eilės rengia populiariausio Šilutės rajono sportininko rinkimus, kuriuose viską lemia tik visuomenės balsavimas. Laimėtojas bus apdovanotas 500 eurų piniginiu prizu. Šiais metais Šilutės r. savivaldybės administracijai pateiktos aštuonios kandidatūros. Balsuoti ir pareikšti savo nuomonę gyventojai gali iki 2022 m. gruodžio 8 d. 17.00 val. Pristatome kandidatus: Evelina Brazdeikytė. Klubo „Rusnės žirgai“ kolektyvo pasididžiavimas ir pavyzdys jauniesiems raiteliams. Pasak kolegų, Evelina neįmanomus dalykus paverčia įmanomais, o jos optimizmu užsikrečia visas kolektyvas. Sunkiu darbu

Dianos Nausėdienės padėka Pamario krašto ugdymo įstaigoms

Artėjant didžiosioms metų šventėms, pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė, Lietuvos Prezidento Gitano Nausėdos žmona, pakvietė kiekvieną savivaldybę dalyvauti akcijoje „Jaukūs namai“. Sukurti kalėdinius namelius, kuriais papuošta Prezidentūros kalėdinė eglė – simbolinis Lietuvos valstybės medis. Šilutės rajono savivaldybė sulaukė  D. Nausėdienės padėkos Šilutės rajono savivaldybės ugdymo įstaigoms už prisidėjimą prie šios gražios akcijos ir sukūrusiems visą namelių miestą!

Taip pat skaitykite