Kada reikia keisti automobilio kuro filtrus?

Sunku prieiti prie kuro filtro po variklio dangčiu ir patikrinti jo būklę, o vizualiai apžiūrėjus menkai tesužinosime apie filtro vidinę būklę. Geriausia pakeisti filtrą, atliekant automobilio techninę priežiūrą. Tačiau gali prireikti pakeisti ir anksčiau, jei įsigijote automobilį su maža techninės priežiūros istorija ar išvis be jos.

Gamintojų rekomenduojami filtrų keitimo intervalai labai skiriasi: nuo 20 000 iki 150 000 km ridos.  Patikrinkite savo modelio gamintojo rekomendacijas savininko vadove. Slėgio bandymas parodys, kiek PSI generuoja kuro siurblys. Užneštas filtras sumažina slėgį.

Filtro paskirtis

Degalai turi praeiti per filtrą (kai kuriuose modeliuose – du), kad sugautų bet kokias priemaišas ir jos nepatektų į variklį. Dažniausias kuro teršalas yra nuosėdos, kurios laikui bėgant kaupiasi kuro bakų apačioje. Svarbu atlikti filtro savitarną. Filtras ne tik surenka teršalus, bet ir palaiko  jūsų kuro purkštukų švarą. Jeigu leisite savo filtrui užsikimšti, bus pažeisti  ir kuro purkštukai.

Filtro vieta

Kiekvienas kuro filtras yra skirtingas, o filtro vieta priklauso nuo markės ir modelio. Daugelyje naujesnių modelių filtrą galima rasti degalų bake, kur jis gali būti integruoto kuro siurblio modulio dalis arba nebūti. Kitose transporto priemonėse jis gali būti ant transporto priemonės rėmo, apsaugotas skydu už bako ribų. Kai kuriose transporto priemonėse naudojami du degalų filtrai: vienas bako viduje ir kitas bako išorėje, palei degalų tiekimo liniją. Įveskite savo mašinos modelio numerį į automobilio paieškos įrankį ir rasite visus filtrus, kurie tiks jūsų automobiliui. Beje, mažiausiomis kainomis.

Paprasta taisyklė yra ta, kad dauguma kuro filtrų turi būti keičiami kas 30 000 – 40 000 km pagal numatytą techninę priežiūrą. Tačiau jei dažnai važiuojate dulkėtais keliais, reguliariai pilate degalų mažų kaimo miestelių degalinėse arba leidžiate savo automobiliu šiek tiek pasivažinėti bekele, kuro filtrą turėtumėte keisti bent kas 20 000 km. Tai užtikrins, kad jūsų variklis bus švarus, pailgės jo tarnavimo laikas ir apsisaugosite nuo daug brangesnių problemų kelyje.

Savo automobiliui tinkamą kuro filtrą galite rinktis internete: https://www.signeda.lt/filtrai-c3124/kuro-filtrai-c3125/kuro-filtras-c3133.

pr2022/178

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Artėjant Klaipėdos metams atgyja Mažosios Lietuvos muzikinės tradicijos

Šių metų spalio–lapkričio mėnesiais Šilutės kultūros ir pramogų centras įgyvendino projektą „Muzikos ir bendruomeniškumo sintezė“. Artėjant Klaipėdos krašto prisijungimo prie Lietuvos sukakčiai, kilo idėja įprasminti Klaipėdos krašto kultūrinį–muzikinį palikimą, surengiant mokymus, kuriuose būtų ne tik pristatytas unikalus Mažosios Lietuvos muzikinio palikimo lobynas, bet ir surengtas praktinis kūrybinis mokymų ciklas.  Buvo parengta bei pristatyta chorinės ir instrumentinės muzikos programa. Šiuo projektu buvo siekiama sustiprinti mėgėjų meno bendruomenių kompetencijas, ugdyti bendruomeniškumą, plėsti kultūrinį akiratį ir gerosios patirties sklaidą tarp kolektyvų narių ir

Policija praneša apie įvykius Šilutės rajone

Tauragės apskrities VPK informuoja apie įvykius Šilutės rajone, kurie tiriami. Gruodžio 6 d. vakare namuose Lauko g., Šilutėje, rastas moters, gim. 1968 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Policija tiria lapkričio 25 d. vėlaus vakaro įvykį, kai Statybininkų g., Šilutėje,  neblaivus (0,88 prom.) vyras, gim. 1982 m., sukėlė fizinį skausmą kitam neblaiviam (1,32 prom.) vyrui, gim. 1963 m. Gruodžio 6 d. naktį iš vyro, gim. 1982 m., namų Laisvės al., Šilutėje, moteris, gim. 1985

Atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl įtariamos korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos pareigūnai, vadovaujami Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorų, atlieka ikiteisminį tyrimą dėl įtariamos sisteminės korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje. Vakar (gruodžio 6 d.) sulaikytas Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis. Jam pareikšti įtarimai dėl kyšininkavimo. Taip pat vakar sulaikyti dviejų privačių bendrovių vadovai, vienam iš jų pareikšti įtarimai dėl papirkimo, kitam – dėl papirkimo ir dokumentų klastojimo. Siekiant surinkti tyrimui reikšmingus duomenis, atliekami suplanuoti tyrimo veiksmai. Vakar atliktos kratos Šilutės r. savivaldybėje, kitose tyrimui reikšmingose vietose.

Šių metų Laisvės premija paskirta Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui

Seimas nusprendė šių metų Laisvės premiją skirti Rusijos invazijai besipriešinančios Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui. V. Zelenskis – kovos už laisvę priešakyje „Šiandien Ukraina yra europietiška demokratinė valstybė, priversta kovoti už savo teritorijos, kultūros ir žmonių išlikimą, o taip pat ir už mūsų visų laisvę. Todėl Laisvės premijos komisija šių metų Laisvės premiją siūlo skirti Ukrainos prezidentui už jo ir visos ukrainiečių tautos nuopelnus kovoje dėl nepriklausomybės, laisvės bei demokratijos Rusijos karinės agresijos akivaizdoje“, – antradienį sakė Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Taip pat skaitykite