Kada laikas keisti automobilio amortizatorių?

Transporto priemonės tarnavimo laiko tarpas priklauso nuo daugelio veiksnių. Vienas jų yra mašinos priežiūra, taip pat, keliai, kuriais važiuojama, ir net vairavimo etiketas, kuris gali prisidėti prie greitesnio ir tuo pačiu lėtesnio Jūsų mašinos dėvėjimosi.

Viena gana dažna problema, kuri reikalauja specialistų dėmesio, yra amortizatorių keitimas. Tam tikri signalai rodo, kad laikas šią dalį keisti kita. Juos ir aptarsime.

Amortizatorių būklę gali patikrinti kiekvienas automobilio savininkas. Siūbuokite kėbulą aukštyn bei žemyn, vertindami, kaip transporto priemonė juda. Nors toks tikrinimo būdas gali atrodyti labai primityvus, tačiau jis yra gana veiksmingas.

Svarbiausia atsiminti, kad transporto priemonės amortizatorių būklė, kai mašina stovi stabiliai vietoje, ir kai ji judinama (kai veikia pati), skiriasi. Tad tikrinti būtina atsakingai. Ne veltui geriausia darbus palikti meistrams, kurie nurodys tikslius rezultatus.

Servisuose yra atliekami tam tikri testai, kurių rezultatas gali parodyti, kuriam automobiliui laikas keisti amortizatorius. 

Vėlgi, tą darbą geriausiai padarys šios sferos specialistai. Geriau nebandyti keisti patiems. Kadangi internete galima rasti daug pamokėlių, kai kas mano, kad patiems pavyks pakeisti amortizatorius. Toks bandymas gali sukelti mašinai dar daugiau gedimų, tad siūlome nerizikuoti.

Kita vertus, servisai nebereikalingus, jau susidėvėjusius amortizatorius tinkamai utilizuoja. Deja, keičiantieji juos savo garažuose, neretai atitarnavusias detales išmeta miške. Taip labai kenkiama gamtai, o kartu ir patiems sau. 

Serviso meistrai gali patarti, kuris amortizatorius yra geriausias ir labiausiai tinkamas jūsų mašinai. Jeigu norite pats įsigyti, tokiu atveju siūlome per daug netaupyti. Sumokėję mažiau galite gauti ir prasto gamintojo produktą, kuris, deja, jums tarnaus labai trumpai. 

Pasikartosime, kad kiekvienai transporto priemonei yra kurti ir rekomenduojami konkretūs amortizatoriai. Taip pat, kaip ir kitos automobilių detalės. Būtina į tai atsižvelgti.

Amortizatorių keitimas gali padėti Jūsų mašinai vėl būti funkcionaliai, kuria galėsite saugiai keliauti trumpesniais ar ilgesniais atstumais. 

Daugiau informacijos rasite čia: https://www.vaziuokle.lt/amortizatoriu-keitimas/

pr2021/137

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Menininkė unikaliai pavaizdavo internetą 

Žinoma menininkė Jolita Vaitkutė trimis meniniais kūriniai pavaizdavo internetą – naudodama namuose randamus daiktus ji įkūnijo su kokiomis savybėmis jai siejasi naujos kartos 5G internetas. Neįprasta, nauja forma lietuvių kūrėja perteikė namų interneto greitį ir stabilumą. „Užduotis pavaizduoti internetą buvo sunki. Juk internetas mums – būtinas, tačiau jo apčiuopti ar pamatyti negalime. Dažnai internetą priimame kaip duotybę – kad jis tiesiog yra. Visgi jam dingus vos akimirkai, iškart jo pasigendame. Kurdama ieškojau formų kaip perteikti svarbiausias interneto savybes – tam

Sekmadienį – į muziejų nemokamai

2023-aisiais, kaip ir ankstesniais metais, Kultūros ministerijai pavaldūs muziejai kiekvieną paskutinį mėnesio sekmadienį kviečia lankytojus apžiūrėti savo nuolatines ekspozicijas nemokamai. Lankytojų taip pat lauks Kernavės archeologinės vietovės muziejus. Pirmoji tokia proga – jau šį sekmadienį, sausio 29 d. „2022 metais nemokamo muziejų lankymo paskutinį kiekvieno mėnesio sekmadienį galimybe pasinaudojo 336 251 lankytojas. Tai gerokai daugiau nei 2021-aisiais ir 2020-aisiais, kai lankytojų skaičius svyravo apie 200 tūkst. kasmet. Tiesa, reikia atsižvelgti į tai, kad tai buvo vadinamieji pandeminiai metai ir dėl

Dėl potvynio kai kuriuose valstybinės reikšmės keliuose draudžiamas eismas

Dėl spartaus vandens lygio kilimo Lietuvos vakarinėje dalyje daugėja apsemtų valstybinės reikšmės kelių. Potvynio metu pablogėja ne tik kelio dangos konstrukcija, bet ir kyla pavojus patiems eismo dalyviams. Būtent todėl šiuo metu maždaug 37-38 km valstybinės reikšmės rajoninių kelių ruožuose dėl apsėmimo yra ribojamas eismas. Vieni kelių ruožai yra pravažiuojami, kituose eismas draudžiamas. Dėl padidėjusio vandens kiekio Lietuvos vakarinėje dalyje apsemti 16 valstybinės reikšmės rajoninių kelių ruožai, kuriais draudžiamas eismas. Didžiausias – 60 centimetrų  – vandens gylis nustatytas rajoniniame kelyje

Projektų valdymo programos

Projektų valdymo programomis valdomi tam tikro proceso rinkiniai, kuriais siekiama didesnio masto efektyvumo. Projektų valdymas apima atskirų užduočių koordinavimą, o programos valdymas yra susijusių sugrupuotų projektų koordinavimas. Projektai sujungiami į programą, kai tokio rinkinio valdymo nauda yra didesnė atskirų vienetų valdymą. Susijusi sąvoka yra projektų portfelio valdymas – metodas, skirtas organizacijoms valdyti ir įvertinti daugybę projektų sugrupuojant juos į strateginius portfelius. Tada analizuojamas portfelių bendras efektyvumas, jų įvertinimai lyginami su faktinėmis išlaidomis, ar jie atitinka didesnius strateginius organizacijos tikslus. Taigi,

Taip pat skaitykite