Kada laikas keisti automobilio amortizatorių?

Transporto priemonės tarnavimo laiko tarpas priklauso nuo daugelio veiksnių. Vienas jų yra mašinos priežiūra, taip pat, keliai, kuriais važiuojama, ir net vairavimo etiketas, kuris gali prisidėti prie greitesnio ir tuo pačiu lėtesnio Jūsų mašinos dėvėjimosi.

Viena gana dažna problema, kuri reikalauja specialistų dėmesio, yra amortizatorių keitimas. Tam tikri signalai rodo, kad laikas šią dalį keisti kita. Juos ir aptarsime.

Amortizatorių būklę gali patikrinti kiekvienas automobilio savininkas. Siūbuokite kėbulą aukštyn bei žemyn, vertindami, kaip transporto priemonė juda. Nors toks tikrinimo būdas gali atrodyti labai primityvus, tačiau jis yra gana veiksmingas.

Svarbiausia atsiminti, kad transporto priemonės amortizatorių būklė, kai mašina stovi stabiliai vietoje, ir kai ji judinama (kai veikia pati), skiriasi. Tad tikrinti būtina atsakingai. Ne veltui geriausia darbus palikti meistrams, kurie nurodys tikslius rezultatus.

Servisuose yra atliekami tam tikri testai, kurių rezultatas gali parodyti, kuriam automobiliui laikas keisti amortizatorius. 

Vėlgi, tą darbą geriausiai padarys šios sferos specialistai. Geriau nebandyti keisti patiems. Kadangi internete galima rasti daug pamokėlių, kai kas mano, kad patiems pavyks pakeisti amortizatorius. Toks bandymas gali sukelti mašinai dar daugiau gedimų, tad siūlome nerizikuoti.

Kita vertus, servisai nebereikalingus, jau susidėvėjusius amortizatorius tinkamai utilizuoja. Deja, keičiantieji juos savo garažuose, neretai atitarnavusias detales išmeta miške. Taip labai kenkiama gamtai, o kartu ir patiems sau. 

Serviso meistrai gali patarti, kuris amortizatorius yra geriausias ir labiausiai tinkamas jūsų mašinai. Jeigu norite pats įsigyti, tokiu atveju siūlome per daug netaupyti. Sumokėję mažiau galite gauti ir prasto gamintojo produktą, kuris, deja, jums tarnaus labai trumpai. 

Pasikartosime, kad kiekvienai transporto priemonei yra kurti ir rekomenduojami konkretūs amortizatoriai. Taip pat, kaip ir kitos automobilių detalės. Būtina į tai atsižvelgti.

Amortizatorių keitimas gali padėti Jūsų mašinai vėl būti funkcionaliai, kuria galėsite saugiai keliauti trumpesniais ar ilgesniais atstumais. 

Daugiau informacijos rasite čia: https://www.vaziuokle.lt/amortizatoriu-keitimas/

pr2021/137

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Ar verta rinktis aliuminio langus?

Rinkdamiesi naujus langus susiduriame su gausybe variantų. Vienas iš populiariausių – aliuminio langai. Ar tai tikrai geras pasirinkimas? Norėdami tai išsiaiškinti, prieš priimdami teisingą sprendimą, turite įvertinti šių langų privalumus ir trūkumus. Aliuminio profilio langai pasižymi puikiomis savybėmis, tokiomis kaip ilgaamžiškumas Jei pasirinksite kokybiškus langus ir juos montuos patyrę meistrai, kokybė jus džiugins ilgai. Tokie langai nekeičia savo išvaizdos ir eksploatacinių savybių daugelį metų. Taip pat verta paminėti, kad juos labai lengva prižiūrėti, lengva valyti. Taip yra dėl specialios dangos,

Plaukimas baidarėmis su vaikais: saugios kelionės patarimai

Ramus plaukimas baidarėmis su šeima – tai patogus laisvalaikis gamtoje ir neišdildomas įspūdis. Pamirškite kasdienius rūpesčius, susikraukite lagaminus ir leiskitės į kelionę baidarėmis! Tiesa, jei nuspręsite plaukti su vaikais, jums gali kilti daug klausimų. Vienas iš dažniausiai užduodamų klausimų: ar tikrai saugu vaikus pasiimti plaukti baidarėmis? Keliautojų dažnai klausiama, kokiu maršrutu pasirinkti ir kokių papildomų saugumo priemonių reikėtų imtis? Pateikiame trumpą atmintinę, kaip plaukimą baidarėmis su vaikais paversti malonia, saugia ir įsimintina jūsų šeimos pramoga. Plaukdami laikykitės svarbių saugos taisyklių

Prognozuojami karščiai, lietus su griaustiniu ir vėju, galima kruša

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad birželio 27 d., pirmadienis, po karšto ilgojo savaitgalio pokyčių dar neatneš – šalyje išsilaikys sausi, saulėti ir karšti orai.  5-10 m/s pietinis, rytinis vėjas gaivins menkai. Aukščiausia temperatūra pavėsyje šiandien sieks 28–33 laipsnius karščio, atokaitoje bus dar karščiau, todėl įdienojus geriau lauke nebūti. Įprasta, kad tvyrant tokiam karčiui medikai pataria vengti aktyvaus judėjimo ir su tuo susijusių darbų. Birželio 28 d., antradienį, orai ims keistis. Naktį lietaus dar nenumatoma. Bus ramu, tvanku ir labai šilta,

Birželio 29-ąją – Pasieniečių diena

Tai profesinė Lietuvos beveik pusketvirto tūkstančio Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) tarnautojų ir darbuotojų šventė. Šia proga vyks šventiniai renginiai ir Šilutėje. Programa Šilutėje: 11 val. Šv. mišios Šv. Kryžiaus katalikų bažnyčioje (Katalikų Bažnyčios g. 1); 12 val. VSAT vėliavų būrių maršas – paradas nuo bažnyčios Turgaus ir Lietuvininkų gatvėmis iki Šilutės senojo turgaus aikštės; 12.30 val. iškilmės aikštėje, pasieniečių rikiuotė, apdovanojimai; 13 val. Vidaus reikalų ministerijos reprezentacinio pučiamųjų orkestro koncertas; 13.30 val. parodomoji pasieniečių kinologų su šunimis programa; 14

Taip pat skaitykite