Kada laikas keisti automobilio amortizatorių?

Transporto priemonės tarnavimo laiko tarpas priklauso nuo daugelio veiksnių. Vienas jų yra mašinos priežiūra, taip pat, keliai, kuriais važiuojama, ir net vairavimo etiketas, kuris gali prisidėti prie greitesnio ir tuo pačiu lėtesnio Jūsų mašinos dėvėjimosi.

Viena gana dažna problema, kuri reikalauja specialistų dėmesio, yra amortizatorių keitimas. Tam tikri signalai rodo, kad laikas šią dalį keisti kita. Juos ir aptarsime.

Amortizatorių būklę gali patikrinti kiekvienas automobilio savininkas. Siūbuokite kėbulą aukštyn bei žemyn, vertindami, kaip transporto priemonė juda. Nors toks tikrinimo būdas gali atrodyti labai primityvus, tačiau jis yra gana veiksmingas.

Svarbiausia atsiminti, kad transporto priemonės amortizatorių būklė, kai mašina stovi stabiliai vietoje, ir kai ji judinama (kai veikia pati), skiriasi. Tad tikrinti būtina atsakingai. Ne veltui geriausia darbus palikti meistrams, kurie nurodys tikslius rezultatus.

Servisuose yra atliekami tam tikri testai, kurių rezultatas gali parodyti, kuriam automobiliui laikas keisti amortizatorius. 

Vėlgi, tą darbą geriausiai padarys šios sferos specialistai. Geriau nebandyti keisti patiems. Kadangi internete galima rasti daug pamokėlių, kai kas mano, kad patiems pavyks pakeisti amortizatorius. Toks bandymas gali sukelti mašinai dar daugiau gedimų, tad siūlome nerizikuoti.

Kita vertus, servisai nebereikalingus, jau susidėvėjusius amortizatorius tinkamai utilizuoja. Deja, keičiantieji juos savo garažuose, neretai atitarnavusias detales išmeta miške. Taip labai kenkiama gamtai, o kartu ir patiems sau. 

Serviso meistrai gali patarti, kuris amortizatorius yra geriausias ir labiausiai tinkamas jūsų mašinai. Jeigu norite pats įsigyti, tokiu atveju siūlome per daug netaupyti. Sumokėję mažiau galite gauti ir prasto gamintojo produktą, kuris, deja, jums tarnaus labai trumpai. 

Pasikartosime, kad kiekvienai transporto priemonei yra kurti ir rekomenduojami konkretūs amortizatoriai. Taip pat, kaip ir kitos automobilių detalės. Būtina į tai atsižvelgti.

Amortizatorių keitimas gali padėti Jūsų mašinai vėl būti funkcionaliai, kuria galėsite saugiai keliauti trumpesniais ar ilgesniais atstumais. 

Daugiau informacijos rasite čia: https://www.vaziuokle.lt/amortizatoriu-keitimas/

pr2021/137

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kepyklose – kūčiukų kepimo įkarštis. Krosnys bus užgesintos tik Kūčių vakarą

kūčiukų

30 sunkvežimių kūčiukų – tiek jų po Lietuvą pasklis vien iš kepyklos Panevėžyje, kur pastarosiomis savaitėmis krosnys negęsta net ir naktį. Išlaikyti lietuvišką kūčiukų kepimo tradiciją – itin atsakinga užduotis. Aukščiausios rūšies miltai ir aguonos, dėmesingai maišoma ir kildinama tešla, tiksliai formuojami mažieji „duonos kepaliukai“ ir jų kelionė į milžinišką krosnį. Kiekvienas kepėjų žingsnis yra gerai pamatuotas ir apskaičiuotas. „Per gana trumpą laikotarpį turime iškepti tiek kūčiukų, kad jų užtektų trims milijonams“, – sako kepyklą Panevėžyje valdančios bendrovės „AR Maistas“

Lumpėnų bibliotekai – 70. Istoriją kuriame kartu…

„2021 m. lapkričio 25 d. Pagėgių savivaldybės administracijos Lumpėnų seniūnijos laisvalaikio salėje atgimsta praeitis ir vėl ataidi iš glūdumos buvę metai“, – šiais žodžiais prasidėjo Pagėgių savivaldybės Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos 7 klasės mokinio Elijaus Andriukaičio skaityta Lumpėnų bibliotekos istorijos apžvalga, prikėlusi 7-is dešimtmečius menančią bibliotekos praeitį. Istorijos vingiais Renginio metu pakeliauta istorijos vingiais – prisimintos čia dirbusios bibliotekininkės, pastatų, glaudusių Lumpėnų biblioteką, istorija, apžvelgta vykdyta veikla. Išsamios apžvalgos baigiamąjį žodį tarė šventinį jubiliejinį renginį vedusi Pagėgių sav. Vydūno viešosios

Kaip bendrauti su sudėtingais lankytojais?

Kasdien kultūros sferos specialistai neišvengiamai susiduria su sudėtingais lankytojais. Ar išties lankytojas visada būna teisus? Lapkričio 25 dieną įvykusių mokymų „Sudėtingi lankytojai: bendravimas ir aptarnavimas“ metu Šilutės rajono kultūros darbuotojai bei Palangos miesto, Kretingos, Klaipėdos rajonų bibliotekininkai sužinojo, kaip išlikti ramiu bendraujant ir nepatekti į konfliktinę situaciją. Mokymų lektorius, Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kūrybinių industrijų fakulteto dėstytojas, verslo vadybos bei socialinės psichologijos profesionalas Juris Belte pateikė konfliktinių situacijų pavyzdžių ir apžvelgė bendravimo su lankytojais kultūros psichologinius aspektus. Dalyviai sužinojo apie

Sulaukėme žiemos: savaitgalį bus šalčio

Penktadienio rytą Šilutėje prireikė atidumo ir atsargumo: po vėjuoto ketvirtadienio, ypač jo vakaro, kai ir snyguriavo, iškritęs šlapias sniegas per naktį sušalo, tapo slidu. Sinoptikai praneša, kad savaitgalį taip pat sulauksime šalčio.  Penktadienio naktį slinkęs ciklonas didelę šalies dalį prausė lietumi, ūžavo smarkus vėjas, Šilutės krašte krito šlapias sniegas. Po tokio atlydžio ėmus plūsti šaltesniam orui pradėjo formuotis plikledis. Dieną irgi plūs vis šaltesnis oras, tad plikledis išsilaikys, prie ledo prišalęs sniegas vers elgtis atsargiau ir vairuotojus, ir pėsčiuosius. Temperatūra

Taip pat skaitykite