Kada ir kodėl perka automobilius į Kazachstaną?

Vis dažniau matome tokius ar panašius skelbimus. Ir tikrai neatsitiktinai, kadangi ši Azijos valstybė yra vertinama kaip viena iš perspektyviausių naudotų automobilių rinkų. Į kurią keliauja transporto priemonės praktiškai iš visos Europos, ne išimtis ir Lietuva.

Žinoma,  apie tai plačiau kažką žino nedaugelis. Kadangi dažnu atveju žmonės nelabai domisi, kur keliauja jų parduotas automobilis. Ir tai visiškai normalu. Tačiau vertėtų žinoti, jog būtent į šią šalį transporto priemones gabenančios įmonės neretai galės pasiūlyti geriausią kainą. Kadangi dažnu atveju net ir ne vieną dešimtmetį skaičiuojanti arba apgadinta transporto priemonė gali būti verta gerokai daugiau, negu metalo kaina. Todėl nereikėtų skubėti jos utilizuoti arba atiduoti į metalo supirktuvę.

Tuo labiau, kad visuomet galima susisiekti su šioje srityje dirbančiais specialistais bei sužinoti jų pasiūlymą. Kadangi kiekvieną kartą jis apskaičiuojamas individualiai, įvertinant automobilio būklę bei kitus aspektus. Tiesa, prieš tai reikėtų pasidomėti, ar įmonės veikla atitinka užklausą –  superkame automobilius i Kazachstaną. Nes tikrai ne kiekviena įmonė tuo užsiima. O tai reiškia, kad ne kiekviena iš jų galės pasiūlyti atitinkamą kainą.

Kokios būklės turi būti automobilis?

Dažniausiai kažkokių specifinių reikalavimų nėra. Kadangi perkami praktiškai visų gamintojų ir įvairiausios būklės automobiliai. Tiesa, kai kurie iš jų keliauti į Azijos rinka negalės, tačiau juos vis tiek galima priduoti bei gauti sąžiningą atlygį. Todėl tikrai vertėtų apie tokį variantą pasidomėti plačiau. Tuo labiau, kad šiomis dienomis praktiškai visą informaciją labai paprasta rasti internete. O tuomet jau galima susisiekti su šioje srityje dirbančiomis įmonėmis. Bei sužinoti dar daugiau detalių ar netgi tikslią sumą, kurią būtų galima gauti už turimą automobilį. Tą galima padaryti užpildžius specialią formą internetinėje svetainėje, parašius elektroninį laišką ar paprasčiausiai paskambinus telefonu.

Taigi, iš esmės automobilio būklė nėra labai svarbu. Ir nuo to tik priklausys suma, kurią būtų galima už jį gauti. Kadangi jis gali būti sėkmingai parduotas net ir tuo atveju, jeigu nekeliaus į Kazachstaną. Ir neretai net tuomet ši suma bus didesnė, negu galėtų būti sumokėta jį atidavus utilizuoti. Todėl nereikėtų skubėti to daryti. Net jeigu transporto priemonė iš pirmo žvilgsnio atrodo tikrai prastos būklės.

Lygiai taip pat nereikėtų nerimauti dėl smarkiai apgadintų ar dėl techninių problemų nevažiuojančių automobilių. Kadangi jie gali būti paimami iš praktiškai bet kurios šalies vietos. Tiesa, tokius superkame automobilius i Kazachstaną ne tik dalyvauti eisme, bet ir panaudoti atsarginėms detalėms. Kadangi nemažai transporto priemonių Azijoje dar yra prieš tai remontuojamos ir tik tuomet išrieda į miestų gatves.

pr2022/240

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Apie saulę ir vandenis. Ieškoti išeities paskatino brangstanti elektra

Praėjusių metų elektros kainos svyravimai rinkoje privertė ne vieną atsakingo verslo subjektą ieškoti išeičių. Įvertinusi energetikos kainų kilimo tendencijas, UAB „Šilutės vandenys“ administracija ėmė svarstyti, kas gi bus artimiausioje ateityje. Išvada aiški, kad jų sunaudojamas elektros kiekis, o jie sunaudoja apie 2 mln. kilovatvalandžių per metus, pabrangs maždaug trigubai… Tokiu atveju turės brangti ir gyventojams bei įmonėms tiekiamas vanduo. Kitu atveju „Šilutės vandenų“ lauktų nemenki finansiniai sunkumai. Bendrovės administracija, jausdama atsakomybę dėl nepalankios situacijos, kreipėsi į savo steigėją – Šilutės

Avarijoje žuvo vyras

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Vasaris prasidėjo skaudžiais įvykiais. Vasario 7 d. rytą šalia Sakūčių k., Kintų sen., apsemtuose laukuose pastebėtas nuo kelio nuvažiavęs ir apvirtęs automobilis „Audi A4“, kurio viduje rastas mirusio vyro, gim. 1974 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Vasario 7 d. naktį Švėkšnoje sustabdytas automobilis „Mitsubishi Carisma“, kurį vairavo neblaivus (2,29 prom.) ir teisės vairuoti neturintis vyras, gim. 1997 m. Vasario 8 d. naktį namuose Pašyšių k.,

Receptas Picos dienai artėjant: visą būrį pamaitinsite už 15 Eur

pica

Ketvirtadienį, vasario 9-ąją, minėsime Tarptautinę picos dieną. Tądien daugelis jos gerbėjų būtent ją užsisakys kavinėje ar į namus. Tačiau sostinės picerijose maža pica gali kainuoti ir 10 eurų, taigi, norint pamaitinti visą šeimą ar draugų kompaniją susidaro nemenka suma. Norintys sutaupyti gali ją išsikepti namuose –  skaičiuojama, kad ruošiant didesnį kiekį, naminė pica su kumpiu žmogui kainuoja apie 3 eurus. Picą kepti namuose – paprasta ir taupu Vilma Juodkazienė, prekybos tinklo „Iki“ atstovė, sako, kad pica yra vienas populiariausių patiekalų,

Išmaniųjų elektros skaitiklių keitimas. Ką būtina žinoti?

išmanusis-skaitiklis

Bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) diegia išmaniuosius elektros skaitiklius, leidžiančius klientams sekti detalų elektros energijos suvartojimą ir pamiršti būtinybę nurašinėti skaitiklių duomenis. Nors naujovės ilgalaikėje perspektyvoje padės taupyti elektrą ir koreguoti vartojimo įpročius, gyventojams gali kilti klausimų dėl skaitiklių keitimo proceso, tikslumo ir suvartotos energijos fiksavimo. Skaitikliai sertifikuoti „Visi išmanieji elektros skaitikliai yra sertifikuoti pagal Europos Sąjungos direktyvose nustatytus standartus ir turi praeiti kokybės patikrą, o atkeliavę į Lietuvą yra dar kartą tikrinami išorinėje nepriklausomoje kokybės laboratorijoje, todėl vartotojai gali

Taip pat skaitykite