Ką turėtumėte žinoti, siųsdami siuntas į užsienį?

Tikriausiai sunku būtų rasti šeimą, kurios visi nariai gyventų Lietuvoje. Daugelio mūsų broliai, sesės, dėdės ar tetos gyvena ne gimtojoje šalyje, o kažkur užsienyje, todėl siuntų siuntimas į užsienį ar siuntų gavimas iš užsienio mums nėra jokia naujiena. Siuntų tarnybų pagalba, gabenant prekes į kitas šalis aktyviai naudojasi taip pat ir verslo atstovai.

Patikimas ir ekonomiškas tarptautinių siuntų pristatymas Europoje

DPD siuntos kaina tenkins visus, kurie nori patikimo ir ekonomiško sprendimo greitam tarptautinių siuntų siuntimui Europoje. Jeigu siunčiate siuntą į Latviją arba Estiją, siuntos pristatymas gali trukti nuo 1 iki 2 darbo dienų. Gavėjas visada 1 val. tikslumu nemokamai yra informuojamas apie siuntos pristatymo laiką.

Gabendamas siuntas į Latviją arba Estiją, DPD siūlo ir tokias papildomas paslaugas, kaip siuntos pristatymas į DPD Pickup tinką, siuntos pakartotinis pristatymas, siuntos įvertinimas, krovos darbai, dokumentų grąžinimas, pinigų už prekes surinkimas bei siuntų pristatymas šeštadienį.

Jeigu siunčiate siuntas į Europos Sąjungos šalis, priklausomai nuo atstumo iki jos, siuntos keliauja nuo 1 iki 5 d. d. Pažymėtina, kad 21 Europos Sąjungos šalyje siuntos gavėjas nemokamai 1 val. tikslumu yra informuojamas apie siuntos pristatymo laiką. Papildomų paslaugų sąrašas, lyginant su papildomų paslaugų sąrašu, siunčiant prekes į Latviją ar Estiją, yra kuklesnis, tačiau taip pat aktualus.

Europos Sąjungos šalyse, išskyrus jau minėtąsias Latviją ir Estiją, yra teikiamos šios papildomos paslaugos – siuntų pristatymas į Pickup taškus, siuntų pristatymas privatiems asmenims, pakartotinis siuntų pristatymas bei siuntų įvertinimas.

Siunčiant siuntą į šalis, kurios nepriklauso Europos Sąjungai, pavyzdžiui, į Didžiąją Britaniją, Islandiją, Norvegiją, Serbiją, Šveicariją, Ukrainą ar Bosniją ir Hercegoviną, pristatymo terminas yra šiek tiek ilgesnis, t. y., gali trukti nuo 3 iki 9 d. d.

Atkreiptinas dėmesys į tai, kad privatus asmuo ar įmonė, laukianti jūsų išsiųstos siuntos, turi galimybę sekti savo siuntos kelią, o siuntos privatiems asmenims iki namų durų arba į įmones yra pristatomos iš viso 32 Europos šalyse. Svarbus faktas yra ir tai, kad minėtoji įmonė pristato ne tik nedidelius siuntinius, bet ir EUR ir FIN padėklus net į 19 Europos šalių.

Patikimas ir greitas siuntų siuntimas visame pasaulyje

UPS siuntų kaina yra itin gera, lyginant paslaugos suteikimo ir kainos santykį.

Siuntas į visą pasaulį gabenanti įmonė tai daro nepaprastai greitai, saugiai ir kokybiškai, todėl jūsų išsiųstos siuntos gavėjus visada pasiekia tuo laiku, kada numatyta. Priklausomai nuo pasirinkto paslaugos tipo siuntų pristatymo terminai gali skirtis.

Pasirinkus skubiausių siuntų paslaugą UPS Express Plus, į daugumą Europos verslo centrų jūsų siunta bus pristatyta kitą darbo dieną iki 9.00 val., o į daugumą JAV verslo centrų ir į pagrindinius Kanados verslo centrus – antrąją darbo dieną taip pat iki 9 val. Jeigu naudodamiesi šio tipo paslauga norėsite siųsti siuntas į Aziją, tai galite būti tikri, kad į pagrindinius Azijos verslo regionus jūsų siunta bus pristatyta antrąją darbo dieną taip pat iki 9.00 val.

Pr2022/033

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

IN MEMORIAM Gerdrūta Leškytė (1942 03 04–2023 12 05)

IN MEMORIAM Gerdrūta Leškytė (1942 03 04–2023 12 05) Pamario bibliotekininkų bendruomenę pasiekė skaudi žinia. Žiemiškai baltą gruodžio 5-osios rytą Amžinybėn iškeliavo buvusi ilgametė Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos darbuotoja Gerdrūta Leškytė. Daugelis šilutiškių ją prisimena kaip Giedrę iš bibliotekos. Gerdrūta Leškytė gimė 1942 kovo 4 d. Upynoje, Šilalės rajone. 1959 m. baigė Upynos vidurinę mokyklą. Taip pačiais metais pradėjo dirbti Lietuvos TSR valstybinėje respublikinėje bibliotekoje (dabar – Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka). 1965–1968 m. dirbo Šilalės rajono Upynos vidurinės

Atsakė, kiek elektros sunaudoja kalėdinės girliandos: suma gali siekti ir eurą, ir kelis šimtus

Artėjant Kalėdoms, norisi namus papuošti elektrinėmis girliandomis ir dekoracijomis, tačiau dažną stabdo dvejonės, kaip tokios puošmenos gali išauginti sąskaitas už elektrą. Ekspertai sako, kad vienareikšmiškai pasakyti, kiek elektros sunaudos kalėdinės dekoracijos, yra sudėtinga, nes tai priklauso ir nuo jų parametrų, ir nuo naudojimo laiko. „Elektrinės girliandos turi labai daug parametrų, kurie gali lemti tokių papuošimų elektros sunaudojimą: girliandos ilgis, lempučių kiekis joje, lempučių tipas ir galingumas. Labiausiai elektros sunaudojimas priklauso nuo girliandos lempučių kiekio, tipo ir galingumo, tad į tai

Popietė „Advento vainikas kitaip“

​Švėkšnoje veikiantis „Diemedžio“ ugdymo centras interneto svetainėje pasidalijo šia gera žinia. ​Adventas – laukimo ir susikaupimo, gerų darbų metas. Norisi draugauti, būti geresniais kitiems, dažniau nusišypsoti. Advento simbolis – vainikas, kuris reiškia šviesos troškimą. Gruodžio 2 dieną, ,,Diemedžio” ugdymo centre vyko edukacinė popietė „Advento vainikas kitaip“, kurią organizavo auklėtoja Vilma Uselienė. Popietė prasidėjo B. Fererro istorija apie 4 advento vainiko žvakes, kurios simbolizuoja taiką, tikėjimą, meilę ir viltį. Ši istorija privertė susimąstyti apie tai, kaip svarbu išsaugoti viltį, nes kol

Šilutės M. Jankaus pagrindinėje mokykloje – „Laiškas Gediminui“

Šių metų spalio-lapkričio mėnesiais Šilutės M. Jankaus pagrindinėje mokykloje buvo įgyvendinamas mokyklinis projektas „Laiškas Gediminui“. 2023-ieji metai yra paskelbti Gedimino laiškų metais, todėl vienas iš projekto tikslų ir buvo paminėti šį istorinį įvykį. Mokiniai, dalyvaudami šiame svarbiame projekte, pagilino savo istorines žinias apie Lietuvos kunigaikštį Gediminą, suprato jo rašytų laiškų svarbą, sužinojo, kas padėjo kunigaikščiui jo sumanymą išpildyti ir su kokiais instrumentais buvo rašomi laiškai. Pirmoje projekto dalyje mokiniai buvo supažindinti su daugybe knygų, esančių bibliotekoje, apie garsųjį Gediminą. Antroje

Taip pat skaitykite