Ką turėtumėte žinoti, siųsdami siuntas į užsienį?

Tikriausiai sunku būtų rasti šeimą, kurios visi nariai gyventų Lietuvoje. Daugelio mūsų broliai, sesės, dėdės ar tetos gyvena ne gimtojoje šalyje, o kažkur užsienyje, todėl siuntų siuntimas į užsienį ar siuntų gavimas iš užsienio mums nėra jokia naujiena. Siuntų tarnybų pagalba, gabenant prekes į kitas šalis aktyviai naudojasi taip pat ir verslo atstovai.

Patikimas ir ekonomiškas tarptautinių siuntų pristatymas Europoje

DPD siuntos kaina tenkins visus, kurie nori patikimo ir ekonomiško sprendimo greitam tarptautinių siuntų siuntimui Europoje. Jeigu siunčiate siuntą į Latviją arba Estiją, siuntos pristatymas gali trukti nuo 1 iki 2 darbo dienų. Gavėjas visada 1 val. tikslumu nemokamai yra informuojamas apie siuntos pristatymo laiką.

Gabendamas siuntas į Latviją arba Estiją, DPD siūlo ir tokias papildomas paslaugas, kaip siuntos pristatymas į DPD Pickup tinką, siuntos pakartotinis pristatymas, siuntos įvertinimas, krovos darbai, dokumentų grąžinimas, pinigų už prekes surinkimas bei siuntų pristatymas šeštadienį.

Jeigu siunčiate siuntas į Europos Sąjungos šalis, priklausomai nuo atstumo iki jos, siuntos keliauja nuo 1 iki 5 d. d. Pažymėtina, kad 21 Europos Sąjungos šalyje siuntos gavėjas nemokamai 1 val. tikslumu yra informuojamas apie siuntos pristatymo laiką. Papildomų paslaugų sąrašas, lyginant su papildomų paslaugų sąrašu, siunčiant prekes į Latviją ar Estiją, yra kuklesnis, tačiau taip pat aktualus.

Europos Sąjungos šalyse, išskyrus jau minėtąsias Latviją ir Estiją, yra teikiamos šios papildomos paslaugos – siuntų pristatymas į Pickup taškus, siuntų pristatymas privatiems asmenims, pakartotinis siuntų pristatymas bei siuntų įvertinimas.

Siunčiant siuntą į šalis, kurios nepriklauso Europos Sąjungai, pavyzdžiui, į Didžiąją Britaniją, Islandiją, Norvegiją, Serbiją, Šveicariją, Ukrainą ar Bosniją ir Hercegoviną, pristatymo terminas yra šiek tiek ilgesnis, t. y., gali trukti nuo 3 iki 9 d. d.

Atkreiptinas dėmesys į tai, kad privatus asmuo ar įmonė, laukianti jūsų išsiųstos siuntos, turi galimybę sekti savo siuntos kelią, o siuntos privatiems asmenims iki namų durų arba į įmones yra pristatomos iš viso 32 Europos šalyse. Svarbus faktas yra ir tai, kad minėtoji įmonė pristato ne tik nedidelius siuntinius, bet ir EUR ir FIN padėklus net į 19 Europos šalių.

Patikimas ir greitas siuntų siuntimas visame pasaulyje

UPS siuntų kaina yra itin gera, lyginant paslaugos suteikimo ir kainos santykį.

Siuntas į visą pasaulį gabenanti įmonė tai daro nepaprastai greitai, saugiai ir kokybiškai, todėl jūsų išsiųstos siuntos gavėjus visada pasiekia tuo laiku, kada numatyta. Priklausomai nuo pasirinkto paslaugos tipo siuntų pristatymo terminai gali skirtis.

Pasirinkus skubiausių siuntų paslaugą UPS Express Plus, į daugumą Europos verslo centrų jūsų siunta bus pristatyta kitą darbo dieną iki 9.00 val., o į daugumą JAV verslo centrų ir į pagrindinius Kanados verslo centrus – antrąją darbo dieną taip pat iki 9 val. Jeigu naudodamiesi šio tipo paslauga norėsite siųsti siuntas į Aziją, tai galite būti tikri, kad į pagrindinius Azijos verslo regionus jūsų siunta bus pristatyta antrąją darbo dieną taip pat iki 9.00 val.

Pr2022/033

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pasak entnologo L. Klimkos, iki Šeštinių dera viską pasėti

Paskutinį pavasario mėnesį paprastai švenčiame ir dvi kilnojamąsias katalikų bažnyčios šventes – Šeštines ir Sekmines. Šeštinės – Kristaus dangun įžengimo šventė, kilnojama pagal Velykų laiką tarp gegužės 4 ir birželio 2 d., būna šeštosios savaitės po Velykų ketvirtadienį. Tai privaloma šventė tikintiesiems. Kryžiaus dienos Pirmosios trys tos savaitės dienos pažymimos kaip taikos, sveikatos ir derliaus maldavimų dienos. Šios dienos dar buvo vadintos Kryžiaus dienomis. Kadaise Lietuvos kaimuose visas tas dienas žmonių būriai giedodami litanijas eidavo melstis prie kaimo kryžių. Jie

Vyriausybė pritarė, kad medžiotojams būtų privaloma drausti civilinę atsakomybę

Vyriausybė pritarė Seimo siūlymui įvesti privalomą civilinį draudimą kiekvienam medžiotojui. Tačiau siūlo nustatyti vėlesnę šios prievolės įsigaliojimo datą ir numatyti instituciją, kuri vykdys priežiūros funkciją. „Medžiotojai turi apsidrausti, nes tai apsaugos juos pačius nuo įvairių sudėtingų situacijų, kuriose jie gali atsidurti įvykus nelaimei medžioklės metu. Todėl šis sprendimas yra tikrai prasmingas“, – komentavo aplinkos ministras Simonas Gentvilas. Medžioklės įstatyme įtvirtinus pareigą medžiotojams draustis civilinės atsakomybės draudimu bus garantuojamas žalos atlyginimas tretiesiems asmenims, jei jiems, jų sveikatai ar turtui būtų padaryta

Meldinių nendrinukių sutiktuvės Šyšos polderyje

Po kelių metų pertraukos, birželio 1 d. Šyšos polderyje vyks meldinių nendrinukių sutiktuvės. Šį paukštį saugantys ūkininkai ir gamtos mylėtojai kviečiami 12 val. prie Šyšos polderio 2-osios siurblinės, kur, ragaujant skanias vaišes ir klausantis supančios gamtos garsų, vyks neformalus bendravimas su gamtininkais, bus aptariamos šios rūšies apsaugos naujovės, diskutuojama apie ūkininkams iškylančias problemas. Vakare (nuo 19 val.) susirinkusieji bus kviečiami pasitikti saulėlydį klausantis meldinių nendrinukių Šyšos polderio pievose. Išvykimas 19 val. nuo Šyšos polderio 2-osios (naujosios) siurblinės. „Nekantraujame po visų

Pasak VMI, šilutiškiai už 2021 metus dar nesumokėjo beveik 186,8 tūkst. eurų GPM

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad beveik 900 Šilutės r. savivaldybės gyventojų gegužės–birželio mėnesiais sulauks pranešimų apie deklaruotą ir laiku nesumokėtą gyventojų pajamų mokestį (GPM) už 2021 m., kurį reikėjo sumokėti iki gegužės 2 d. Šilutiškiai už praėjusius metus bendrai skolingi 186,8 tūkst. eurų GPM. VMI gyventojus apie turimas skolas informuoja savo iniciatyva per Mano VMI, o nesinaudojančius e.paslaugomis – paštu. „Didžioji dalis mokesčių mokėtojų mokesčius deklaruoja ir sumoka laiku, dėkojame jiems. Visgi kasmet turime ir vėluojančių.

Taip pat skaitykite