Ką turėtume žinoti apie mirusiojo palaikų transportavimą iš Europos Sąjungos šalių?

Įvykus tokiai nelaimei, natūralu, jog artimieji gali pasimesti ir nežinoti ką tokiu atveju daryti. Palaikų transportavimas iš užsienio nėra labai paprastas dalykas. Reikia žinoti, kaip sutvarkyti dokumentus, koks yra pargabenimo procesas, ir išmanyti kitas procedūras.

Todėl tokios nelaimės atveju rekomenduojama kreiptis į šios srities specialistus, kurie teikia palaikų transportavimo paslaugą iš tam tikrų užsienio šalių. Tada jums nereikės vargintis dėl sudėtingų palaikų pargabenimo procedūrų bei dokumentų. Galėsite susitelkti į svarbiausius dalykus ir būti su savo artimaisiais jums sunkiu metu.

Palaikų pargabenimo specialistai, pavyzdžiui, palaikutransportavimas.lt, suteiks jums reikiamą informaciją ir pagalbą, susijusią su palaikų pargabenimu. Sutvarkys ne tik būtiną dokumentaciją, bet ir padės gauti valstybinę paramą palaikams pargabenti. Taip pat komunikuos su reikiamomis institucijomis ir kaip galima greičiau pasistengs pargabenti jūsų artimojo palaikus į Lietuvą. Tokia paslauga yra itin naudinga, palengvinanti tokiu metu užkritusias problemas bei rūpesčius.

Mirusiojo palaikų transportavimas iš Europos Sąjungos šalių apima tam tikras veiklas: transportą, dokumentų tvarkymą, atstovavimą, iškilusių problemų bei situacijų sprendimą, leidimų gavimą, informaciją apie reikalavimus bei reikiamus dokumentus.

Mirusiajam pervežti Europos Sąjungoje yra reikalinga speciali transporto priemonė, kuri atitiktų tarptautinius palaikų transportavimo techninius bei sanitarinius reikalavimus. Tokia transporto priemonė turi turėti specialią šaldymo įrangą, kuri palaikytų reikiamą temperatūrą ir atitiktų kitus reikalavimus. Svarbu žinoti ir tai, jog mirusiojo palaikų transportavimas yra galimas ne tik autotransportu, bet ir keltu, lėktuvu. Pasirenkamas toks būdas, kuris būtų greičiausias ir už labiausiai prieinamą kainą.

Ne ką mažiau svarbus ir gana sudėtingas etapas yra dokumentų tvarkymas, susijęs su mirusiojo pervežimu iš užsienio. Šiame procese dalyvauja tam tikros Lietuvos ir užsienio įstaigos. Dėl šios priežasties, reikalingos dokumentacijos gavimas užtrunka. Be leidimo pervežti palaikus, tenka pasirūpinti karstu, kuris taip pat turi atitikti visus reikalavimus. Mirusiojo palaikų pargabenimas gali užtrukti vidutiniškai nuo trijų iki septynių dienų. Kai kuriais atvejais ši procedūra gali trukti ir ilgiau, Tai priklauso nuo situacijos.

pr2022/119

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Savaitgalio orai: šeštadienis bus lietaus  

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad rugpjūčio 5 d., penktadienį, dangų dengs menkas debesų sluoksnis. Nelis. Pūs vidutinio stiprumo pietų, pietryčių krypties vėjas. Bus karšta diena. Įdienojus oras kais iki 27-32 laipsnių karščio. Rugpjūčio 6 d., šeštadienį, naktis be lietaus, tik paryčiais vakarinį šalies pakraštį pasieks vėsesni orai. Vakariniuose rajonuose ims slinkti trumpalaikės liūtys, gali sugriaudėti perkūnija. Pietų, pietvakarių vėjas keis kryptį į vakarų, šiaurės vakarų, bus nestiprus. Debesų daugės, tačiau oras neskubės vėsti ir saulei tekant termometrai rodys nuo 15

Liepą Šilutės rajone – 70 santuokų

Santuokų skaičiumi liepos mėnuo išskirtinis 2022 metais. Taip pat ir tuo, kad iš 70 santuokų net 37 – bažnytinės, o dvi – užsienyje. Šilutės r. savivaldybės Civilinės metrikacijos poskyris skelbia, kad liepą rajone įregistruota: 52 naujagimiai, 55 mirtys, 70 santuokų ir 6 ištuokos. Liepą sulaukta 25 berniukų ir 27 mergaičių, 28 naujagimiai gimė Šilutės mieste, 24 – seniūnijose, 23 sulaukta užsienyje, jie tik įtraukti į sąrašus. Viena šeima susilaukė dvynių. 17 naujagimių pripažinta tėvystė, nes poros nėra įregistravusios santuokos. Populiarūs

Kada reikia siuntimo pas gydytoją, o kada ne?

Siuntimas pas gydytoją specialistą yra svarbus ir, rodos, daugumai žmonių aiškus dalykas. Ligonių kasų specialistai pastebi, kad neretai gyventojai nežino, jog kai kuriais atvejais norint gauti Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis apmokamas gydytojų specialistų paslaugas siuntimo nė nereikia. Privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems žmonėms siuntimus gauti PSDF lėšomis apmokamų paslaugų išduoda šeimos gydytojai arba gydytojai specialistai. Siuntimai išduodami, jei gydytojui dėl paciento sveikatos būklės reikia pasikonsultuoti su kitu gydytoju, atlikti tyrimus, tikslinti gydymą, gydyti ligoninėje. Siuntimas galioja 60 dienų ir

Kataraktą galima įveikti

Akies lęšiukas savo funkcijas atlieka gerai tik tada, kai jis yra skaidrus, tačiau yra tokių akių ligų, kurios trukdo lęšiukui tinkamai funkcionuoti. Viena iš jų – katarakta. Katarakta (akies lęšiuko sudrumstėjimas) – viena dažniausių regėjimo netekimo priežasčių. Šią ligą gali sukelti nemažai veiksnių, tačiau pagrindinis susirgimo rizikos faktorius yra amžius. Sulėtėjus medžiagų apykaitai, akies lęšiukas pradeda drumstėti. Tai natūralūs senatviniai organizmo pokyčiai. Tačiau jei lęšiuko skaidrumas ima trukdyti įprastiniai veiklai, reiktų nedelsiant kreiptis į gydytoją. Jaunesniems žmonėms katarakta gali būti

Taip pat skaitykite