Ką turėtume žinoti apie mirusiojo palaikų transportavimą iš Europos Sąjungos šalių?

Įvykus tokiai nelaimei, natūralu, jog artimieji gali pasimesti ir nežinoti ką tokiu atveju daryti. Palaikų transportavimas iš užsienio nėra labai paprastas dalykas. Reikia žinoti, kaip sutvarkyti dokumentus, koks yra pargabenimo procesas, ir išmanyti kitas procedūras.

Todėl tokios nelaimės atveju rekomenduojama kreiptis į šios srities specialistus, kurie teikia palaikų transportavimo paslaugą iš tam tikrų užsienio šalių. Tada jums nereikės vargintis dėl sudėtingų palaikų pargabenimo procedūrų bei dokumentų. Galėsite susitelkti į svarbiausius dalykus ir būti su savo artimaisiais jums sunkiu metu.

Palaikų pargabenimo specialistai, pavyzdžiui, palaikutransportavimas.lt, suteiks jums reikiamą informaciją ir pagalbą, susijusią su palaikų pargabenimu. Sutvarkys ne tik būtiną dokumentaciją, bet ir padės gauti valstybinę paramą palaikams pargabenti. Taip pat komunikuos su reikiamomis institucijomis ir kaip galima greičiau pasistengs pargabenti jūsų artimojo palaikus į Lietuvą. Tokia paslauga yra itin naudinga, palengvinanti tokiu metu užkritusias problemas bei rūpesčius.

Mirusiojo palaikų transportavimas iš Europos Sąjungos šalių apima tam tikras veiklas: transportą, dokumentų tvarkymą, atstovavimą, iškilusių problemų bei situacijų sprendimą, leidimų gavimą, informaciją apie reikalavimus bei reikiamus dokumentus.

Mirusiajam pervežti Europos Sąjungoje yra reikalinga speciali transporto priemonė, kuri atitiktų tarptautinius palaikų transportavimo techninius bei sanitarinius reikalavimus. Tokia transporto priemonė turi turėti specialią šaldymo įrangą, kuri palaikytų reikiamą temperatūrą ir atitiktų kitus reikalavimus. Svarbu žinoti ir tai, jog mirusiojo palaikų transportavimas yra galimas ne tik autotransportu, bet ir keltu, lėktuvu. Pasirenkamas toks būdas, kuris būtų greičiausias ir už labiausiai prieinamą kainą.

Ne ką mažiau svarbus ir gana sudėtingas etapas yra dokumentų tvarkymas, susijęs su mirusiojo pervežimu iš užsienio. Šiame procese dalyvauja tam tikros Lietuvos ir užsienio įstaigos. Dėl šios priežasties, reikalingos dokumentacijos gavimas užtrunka. Be leidimo pervežti palaikus, tenka pasirūpinti karstu, kuris taip pat turi atitikti visus reikalavimus. Mirusiojo palaikų pargabenimas gali užtrukti vidutiniškai nuo trijų iki septynių dienų. Kai kuriais atvejais ši procedūra gali trukti ir ilgiau, Tai priklauso nuo situacijos.

pr2022/119

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Parama verslo plėtrai Šilutės rajone

Šilutės rajono vietos veiklos grupė (VVG) planuoja skelbti kvietimą teikti paraiškas pagal priemonę „Parama ne žemės ūkio verslui kaimo vietovėse plėtoti“ bei gauti finansavimą naujų darbo vietų kūrimo išlaidoms. Parama teikiama įvairiai ekonominei ne žemės ūkio veiklai, apimančiai produktų gamybą, apdorojimą, perdirbimą, įvairių paslaugų teikimą. Galimi pareiškėjai: Šilutės rajone registruotas privatus juridinis arba fizinis asmuo, vykdantis veiklą ilgiau nei 1 m. Juridinio asmens – metinės pardavimo pajamos ataskaitiniais metais (2021 m.) turi būti ne mažesnės kaip 12 vidutinių darbo užmokesčių,

Odinių baldų derinimas: kokiame interjere jie tinka labiausiai?

Tikriausiai nėra nieko malonesnio, nei po sunkios darbo dienos prigulti ant odinio fotelio ar sofos. Nesvarbu, ar norite tiesiog pailsėti, ar ruošiatės žiūrėti mėgstamą laidą, ar pasimėgauti įdomia knyga – tai gali būti tobula akimirka. Patogūs ir stilingi baldai yra aukščiausias komforto elementas. Taigi, kaip reikėtų derinti odinius baldus? Štai keletas naudingų patarimų.   Klasikinės spalvos ir ne tik Iš odos pagaminti baldai yra nepavaldūs laikui ir tinka beveik bet kokio stiliaus interjere. Žinoma, jie visuomet patraukliai atrodys prie klasikinių

Chirurgai paneigia 3 mitus apie abdominoplastiką

Tiek dėl genetikos, tiek dėl drastiško svorio netekimo, gimdymo ar kitų kūno pokyčių, būna, pilvo oda praranda elastingumą ir nesugrįžta į buvusią padėtį. Tokiais atvejais atkurti plokščią pilvą sportu ar subalansuota mityba – sunku ar net visai neįmanoma. Tokiu atveju rekomenduojama abdominoplastika. Tai operacija, kurios metu stangrinama sukritusi oda, suglebę pilvo raumenys ir, pacientui pageidaujant, koreguojamas riebalų perteklius. Šiame straipsnyje specialistai paneigia tris populiariausius mitus apie pilvo plastiką. 1. Ši procedūra skirta tik moterims Pilvo plastika dažniausiai atliekama moterims vien

Kokie orai bus pirmąjį kalendorinės žiemos savaitgalį?

Hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad pirmasis kalendorinės žiemos savaitgalis nebus labai šaltas, tačiau sniego žadama. Gruodžio 2 d., penktadienį, dangus  bus debesuotas, trumpų pragiedrulių gali būti nebent šiaurės rytiniuose rajonuose. Gausaus sniego nebus, vėjas irgi menkas. Aukščiausia temperatūra visoje šalyje išliks neigiama: 1-6 laipsniai šalčio. Gruodžio 3 d., šeštadienį, naktį bus debesuota, nesnigs, tačiau keliuose vietomis bus slidu. Temperatūra bus 3-8 laipsniai šalčio. Šeštadienio dieną debesys bus tankūs, pragiedrulių nelaukiama. Jau po vidurdienio pietiniame šalies pakraštyje pradės snyguriuoti, iki vakaro turėtų

Taip pat skaitykite