Ką reikia žinoti apie verslo duomenų analizę?

Pagrindinės verslo duomenų analizės sąvokos ir metodai. Power Bi analitika ir duomenų analizė atlieka lemiamą vaidmenį priimant verslo sprendimus, nes ji suteikia vertingų įžvalgų ir įrodymų, padedančių priimti strateginius sprendimus.

Analizuodamos didelius duomenų kiekius, įmonės gali nustatyti modelius, tendencijas ir koreliacijas, kurios lemia jų sprendimų priėmimo procesus. Verslo analizė apima visų turimų duomenų peržiūrą ir įvertinimą, siekiant visapusiškai suprasti įmonės veiklą ir rinkos dinamiką. Šis duomenimis pagrįstas metodas leidžia įmonėms priimti pagrįstus sprendimus, optimizuoti veiklą ir teikti geresnį klientų aptarnavimą. Duomenų analizės pagalba įmonės gali nustatyti galimybes, sumažinti riziką ir pasiekti konkurencinių pranašumų rinkoje.

Duomenų analizės procesas prasideda nuo duomenų rinkimo ir paruošimo. Labai svarbu tiksliai ir saugiai rinkti ir saugoti duomenis. Duomenims rinkti ir tvarkyti įmonės naudoja įvairius įrankius ir technologijas, tokias kaip ryšių su klientais valdymas, įmonės išteklių planavimas ir apskaitos programinė įranga. Surinkus duomenis, juos reikia išvalyti ir transformuoti, kad būtų užtikrinta jų kokybė ir suderinamumas su analizės įrankiais. Duomenų paruošimas apima tokias užduotis kaip duomenų valymas, duomenų integravimas ir duomenų transformavimas, siekiant užtikrinti, kad duomenys būtų paruošti analizei. Šis žingsnis yra labai svarbus norint gauti tikslių ir patikimų duomenų įžvalgų.

Duomenų analizės metodai ir įrankiai yra gyvybiškai svarbūs norint iš surinktų duomenų gauti prasmingų įžvalgų. Įmonės naudoja įvairius metodus, pvz., statistinė analizę, duomenų gavybą ir nuspėjamąjį modeliavimą, kuriant modelius ir tendencijas. Statistinė analizė padeda suprasti ryšius tarp kintamųjų ir priimti duomenimis pagrįstus sprendimus. Duomenų konkretizavimas bei jų susisteminimas apima tinkamiausių algoritmų, skirtų vertingai informacijai iš didelių duomenų rinkinių išgauti, tyrimą ir parinkimą. Be to, įmonės naudoja vizualizavimo įrankius, kad pateiktų analizuojamus duomenis vizualiai patraukliu ir lengvai suprantamu formatu . Šie įrankiai padeda nustatyti modelius, tendencijas ir iškrypimus, leidžiančius įmonėms priimti pagrįstus sprendimus, pagrįstus duomenų analizės proceso įžvalgomis.

pr2023/138

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Baigiasi vasariškas rugsėjis, žadamas rudeniškas spalis

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša apie savaitgalio orus. Rugsėjo 29 d., penktadienį, dar bus 21-26 laipsniai šilumos, lietaus nežadama. Rugsėjo 30 d., šeštadienį, paskutinę rugsėjo dieną, naktis bus šilta, net +12 – 17°C. Vidurnaktį pajūrį pasieks ir lietaus debesys, iki ryto trumpai palis daugelyje vietovių. Vėjas pūs 8-13 m/s, pajūryje gūsiai sieks 15-17 m/s. Dieną prie jūros bus  +17-19°C, kai kur sušils iki +20-22°C. Spalio 1 d., sekmadienį, gali palyti. Vėjas pūs 15-17 m/s. Naktį bus  +8-13°C, kiek šilčiau bus tik

Nuo šiandien streikuoja mokytojai. Tiesa, ne visi

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga (vadovas Andrius Navickas) skelbia, kad nuo rugsėjo 29 d., penktadienio, 3000 Lietuvos mokytojų streikuoja. Šios profesinės sąjungos vadovas A. Navickas tikina, kad streikas galėtų trukti apie mėnesį.   Žygiuos pėsčiomis į Vilnių… Paskelbtame streike dalyvaujančių mokyklų sąraše yra Šilutės Pamario progimnazija, Šilutės Vydūno gimnazija, Šilutės pirmoji gimnazija ir Žemaičių Naumiesčio gimnazija. Prasidėjus streikui, dalis protestuojančių pedagogų ir juos palaikančių Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) atstovų pėsčiomis pajudės į Vilnių prie Vyriausybės rūmų, į V. Kudirkos aikštę.

Įspūdinga galimybė mokiniams: dalyvaukite FLEX programoje ir nemokamai praleiskite mainų metus JAV

JAV ambasada Lietuvoje ir Amerikos tarptautinio švietimo taryba kviečia moksleivius dalyvauti FLEX programoje. Šią mainų programą remia JAV vyriausybė. FLEX programa suteikia galimybę moksleiviams gyventi amerikiečių šeimose ir mokytis amerikiečių mokyklose 2024-2025 mokslo metais. FLEX programą 1992 m. sukūrė JAV Kongresas. Ši vienerių metų trukmės mainų programa yra visiškai finansuojama ir skirta vidurinių mokyklų moksleiviams, atvykstantiems į JAV. Programos metu moksleiviai sužino apie JAV bei supažindina amerikiečius su Lietuva. Kiekvienas stipendiją gavęs mokinys vienerius metus bus JAV priimančios šeimos nariu

Artėja sudėtingas metas vairuotojams: pataria kaip tamsiuoju metų laiku sumažinti riziką kelyje

Nors vis dar džiugina šilti orai, sparčiai artėjančio šaltojo sezono pradžią pranašauja trumpėjančios dienos. Vairuotojams tai reiškia, kad vis daugiau laiko teks vairuoti tamsoje ir sudėtingesnėmis oro sąlygomis. Šios aplinkybės šaltuoju metų laiku lemia didesnį pavojų kelyje ir išaugantį eismo įvykių, kurių priežastis yra prastas matomumas, skaičių. Draudimo bendrovės ERGO Lietuvoje Verslo klientų transporto draudimo portfelio valdytojas Rimvydas Pocius sako, kad kiekvienais metais tokių avarijų įvyksta bent keli tūkstančiai. Nemažos dalies jų būtų galima išvengti laikantis pagrindinių saugaus vairavimo principų

Taip pat skaitykite