Ką reikia žinoti apie mobiliųjų telefonų taisymo paslaugas?

Kai netikėtai sugenda mobilusis telefonas, gyvenimas tarsi sustoja. Todėl lieka viena išeitis – kreiptis į telefonų taisymo kompanijas, kurios gali padėti išspręsti šią problemą greitai ir profesionaliai. 

 

Ką reikia žinoti apie mobiliųjų telefonų taisymo paslaugas?

Dažnai susiduriama su situacija, kai vartotojas pats mano galintis sutvarkyti telefono gedimą ir pabandęs tai atlikti, telefoną sugadina nepataisomai. To daryti tikrai nepatartina. Geriau telefono įrenginį pristatyti profesionalams.

 

Nors šiuo metu sugedus mobiliam telefonui galima susisiekti su daugybe techninės priežiūros įmonės darbuotojų, svarbu žinoti, kad remontą galima patikėti tik ekspertams

Turite pasirinkti gerai žinomą kompaniją, teikiančią mobiliųjų telefonų taisymo paslaugas. Tik tada galite būti tikri, kad tikrai kreipiatės į patikimus ekspertus. Nereikėtų taupyti pinigų ir rinktis pigiausio paslaugų specialisto, kuris dirba namuose ar turguje. Nežinote, ar ten sulauksite gero aptarnavimo, o rizikuoti brangiu daiktu tikrai neverta.

Profesionali įmonė, teikianti remonto paslaugas, garantuoja, kad darbai bus atlikti teisingai ir profesionalai naudoja tik tinkamas ir originalias detales. Neretai neaiškiose vietose remontuojami mobilieji telefonai taisomi pakeičiant originalias detales neoriginaliomis. Tuomet yra labai didelė tikimybė, kad jums teks remontuoti savo mobilųjį įrenginį ne vieną kartą, nes neoriginalios detalės neturi ilgai galiojančios garantijos, o genda daug dažniau bei greičiau nei originalios. Pagalvokite, kas jums svarbiau, tuomet nuspręskite, ar norite kokybiškų telefono remonto paslaugų, ar tinka pigesnis variantas.

Šiuo metu kai kurios įmonės teikia aukštos kokybės mobiliųjų telefonų taisymo paslaugas

Apsilankykite phonefix.lt svetainėje ir sužinokite daugiau apie siūlomas paslaugas. Beje, šiuo metu jums net nereikia atvykti ir nusiųsti sugedusio telefono remonto įmonei. Ekspertai gali atvykti taisyti į jūsų namus. Pavyzdžiui, jūsų telefonas netikėtai sugenda ir negalite išeiti iš darbo ar iš namų. Tuomet kreipsitės į šią paslaugą teikiančius specialistus ir jie atvyks sutartu adresu ir sutartu laiku. Teliks paduoti telefoną, kurį specialistas sutvarkys.

Telefonų taisykla skuba jums į pagalbą! 

pr2021/103

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tegul sklando Vydūno mintys tarp mūsų

Šią penktadienio pavakare prie Bitėnų (Pagėgių sav.) kapinių, kartais pavadinamų Mažosios Lietuvos panteonu, vartų susirinko būrelis žmonių. Jie iš M. Jankaus muziejaus, Rambyno regioninio parko, Pagėgių savivaldybės, Vydūno bibliotekos. Proga susirinkti – prieš 30 metų šioje smėlio kalnelio viršukalnėje amžinojo poilsio buvo paguldyti iš Vokietijos pargabenti garsiojo Vydūno (Vilhelmo Storosto) palaikai. Vydūno bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė, lyg atsiprašydama susirinkusiųjų, sakė, kad renginys nebus toks, kokį planavo dėl tądien ir naktį siautusios vėtros. Prieš žengiant per vartus į jaukias kapinaites, M.

Spalio 22-oji. Griežtesnė tvarka Šilutės prekybos centruose

Lietuvoje nuo spalio 22 d. dėl sparčiai plintančio COVID-19 įsigaliojo griežtesnė tvarka aptarnaujant pirkėjus prekybos centruose bei mažose parduotuvėse. Vienur aptarnauja tik turinčius galimybių pasą, kitur reguliuoja pirkėjų srautus pagal į parduotuvę įsinešamų krepšelių ar vežimėlių prekėms kiekį. Prekybos centre IKI Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, veikiantis prekybos centras „Iki“ spalio 22 d. aptarnavo pirkėjus, tik gavusius su ištraukiama rankena didokus krepšius prekėms susidėti. Prie įėjimo į prekybos salę budinti centro darbuotoja pirkėjui primindavo, kad paimtų šį krepšį. Patogus, nes

Naktį audra talžė ir Šilutės rajoną

Jau spalio 21-oji, ketvirtadienis, su vėju ir dažnu lietumi neleido užmiršti Hidrometeorologijos tarnybos ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos paviešintų ir net gyventojams išsiųstų pranešimų, kad bus audra, siautės stiprus vėjas. Šilutėje orai buvo keistai permainingi: štai Pagryniuose, Šilutės priemiestyje, stiprus vėjas plėšė medžių lapus, padange greitai slinko debesys, tai nušvisdavo saulė, tai staiga prapliupdavo lietus, o pavakare padangėje pasirodė vaivorykštės puslankis, greta – mažiau ryškus antras. Vėjas vis stiprėjo. Tačiau ir toks pabjuręs oras šalčio neatnešė. Naktis jau buvo

„Mano VMI“ jau galima rasti žemės mokesčio deklaracijas

žemės mokesčio

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad nuo spalio 21 d. privačios žemės savininkai prisijungę prie Mano VMI jau gali sužinoti mokėtiną žemės mokesčio sumą už 2021 m. ir iš karto ją apmokėti. VMI e. paslaugomis nesinaudojantieji žemės mokesčio deklaracijų sulauks paštu iki lapkričio pradžios. Žemės mokestį šiais metais reikia sumokėti iki lapkričio 15 d. Šilutės rajono savivaldybėje šiais metais žemės mokestis apskaičiuotas 11,5 tūkst. privačios žemės savininkų, kurie į savivaldybės biudžetą sumokės beveik 646,2 tūkst. eurų: apie

Taip pat skaitykite