Ką reikia žinoti apie mobiliųjų telefonų taisymo paslaugas?

Kai netikėtai sugenda mobilusis telefonas, gyvenimas tarsi sustoja. Todėl lieka viena išeitis – kreiptis į telefonų taisymo kompanijas, kurios gali padėti išspręsti šią problemą greitai ir profesionaliai. 

 

Ką reikia žinoti apie mobiliųjų telefonų taisymo paslaugas?

Dažnai susiduriama su situacija, kai vartotojas pats mano galintis sutvarkyti telefono gedimą ir pabandęs tai atlikti, telefoną sugadina nepataisomai. To daryti tikrai nepatartina. Geriau telefono įrenginį pristatyti profesionalams.

 

Nors šiuo metu sugedus mobiliam telefonui galima susisiekti su daugybe techninės priežiūros įmonės darbuotojų, svarbu žinoti, kad remontą galima patikėti tik ekspertams

Turite pasirinkti gerai žinomą kompaniją, teikiančią mobiliųjų telefonų taisymo paslaugas. Tik tada galite būti tikri, kad tikrai kreipiatės į patikimus ekspertus. Nereikėtų taupyti pinigų ir rinktis pigiausio paslaugų specialisto, kuris dirba namuose ar turguje. Nežinote, ar ten sulauksite gero aptarnavimo, o rizikuoti brangiu daiktu tikrai neverta.

Profesionali įmonė, teikianti remonto paslaugas, garantuoja, kad darbai bus atlikti teisingai ir profesionalai naudoja tik tinkamas ir originalias detales. Neretai neaiškiose vietose remontuojami mobilieji telefonai taisomi pakeičiant originalias detales neoriginaliomis. Tuomet yra labai didelė tikimybė, kad jums teks remontuoti savo mobilųjį įrenginį ne vieną kartą, nes neoriginalios detalės neturi ilgai galiojančios garantijos, o genda daug dažniau bei greičiau nei originalios. Pagalvokite, kas jums svarbiau, tuomet nuspręskite, ar norite kokybiškų telefono remonto paslaugų, ar tinka pigesnis variantas.

Šiuo metu kai kurios įmonės teikia aukštos kokybės mobiliųjų telefonų taisymo paslaugas

Apsilankykite phonefix.lt svetainėje ir sužinokite daugiau apie siūlomas paslaugas. Beje, šiuo metu jums net nereikia atvykti ir nusiųsti sugedusio telefono remonto įmonei. Ekspertai gali atvykti taisyti į jūsų namus. Pavyzdžiui, jūsų telefonas netikėtai sugenda ir negalite išeiti iš darbo ar iš namų. Tuomet kreipsitės į šią paslaugą teikiančius specialistus ir jie atvyks sutartu adresu ir sutartu laiku. Teliks paduoti telefoną, kurį specialistas sutvarkys.

Telefonų taisykla skuba jums į pagalbą! 

pr2021/103

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Nepasiturintiems šalies gyventojams – maisto produktai ir higienos priemonės

Birželio mėnesį nepasiturinčius Lietuvos gyventojus pasieks šiais metais jau trečioji parama maisto produktais. Paramą gaus kiek daugiau nei 205 tūkst. sunkiau besiverčiančių žmonių. Parama nepasiturintiems gyventojams šiemet dar bus dalijama ir rugpjūčio, spalio bei gruodžio mėnesiais. Kartu su birželio ir gruodžio mėnesių maisto produktais gyventojai sulauks ir paramos higienos priemonėmis. „Maisto dalijimas yra viena iš valstybės teikiamos paramos formų, kuri padeda nepasiturintiems ar sunkumų patiriantiems žmonėms. Valstybės teikiama parama visada pasiekia tuos, kam pagalbos reikia labiausiai“, – sako socialinės apsaugos

Kuo svarbūs mineraliniai papildai galvijams?

Mineralinės medžiagos karvių organizme užtikrina fiziologines reakcijas ir apykaitos procesus. Šios medžiagos  dalyvauja įvairiose biocheminėse reakcijose, įeina į kai kurių fermentų sudėtį. Jos įtakoja gyvulių produktyvumą, augimo intensyvumą bei reprodukcines funkcijas. Pagrindinis mikroelementų šaltinis atrajotojams – augalinės kilmės pašarai Mikroelementų kiekį pašaruose ir gyvulio organizme lemia daug veiksnių: dirvožemis, aplinkos sąlygos, pašarų ruošimo ir konservavimo būdas, antagonistiniai mineraliniai elementai, skirtingų pašarų santykis racione. Cheminiai elementai, būtini organizmui egzistuoti, vadinami biogeniniais elementais. Atsižvelgiant į keletą kriterijų, jie skirstomi į makro- ir

Miniatiūrų konkursas „Mūsų vienas vardas – Lietuva“

Šilutės pirmoji gimnazija interneto svetainėje pasidalijo štai tokia žinia. Birželio 2 d. Šilutės pirmosios gimnazijos bibliotekoje įvyko respublikinio miniatiūrų konkurso-parodos „Mūsų vienas vardas – Lietuva” baigiamasis apdovanojimų renginys. Sulaukėme svečių iš Šilalės, Tauragės, Kretingos ir Šilutės rajonų. Respublikinio bendrojo ugdymo įstaigų 9-12 klasių mokinių miniatiūrų konkursas-paroda „Mūsų vienas vardas – Lietuva“, skirtas Klaipėdos krašto prijungimo šimtmečiui paminėti. Miniatiūrų autoriai, 9-12 kl. mokiniai, mažo formato kūrinėlyje siekė išreikšti savo požiūrį į gimtąjį kraštą. Miniatiūrų konkurse dalyvavo 11 mokyklų (pateikta 100 darbų):

Už labai geras demokratijos žinias – kelionė į Belgiją

Šilutės Vydūno gimnazija paviešino Nacionaliniame demokratijos žinių konkurse sėkmės sulaukusio Luko Šilinsko įspūdžius iš apsilankymo Briuselyje, Belgijoje. Kuo ši išvyka gimnazistui Lukui buvo įdomi? Paskaitykime. Gegužės 31 dieną Europos Parlamente, Briuselyje, Belgijoje, dalyvavau susitikime su europarlamentaru Liudu Mažyliu. Susitikimo metu buvo aptarti įvairūs Europai ir Lietuvai aktualūs klausimai, išsamiai pristatyti Parlamento darbo principai ir artimiausi tikslai. Po dienos Parlamente lietuvių delegacija su L. Mažyliu susitiko neoficialioje aplinkoje. Parlamentaras papasakojo apie savo kelią nuo mokyklos suolo iki dabartinių pareigų Europos Parlamente.

Taip pat skaitykite