Jau yra galimybių sustabdyti ir sumažinti raukšlių atsiradimą

Nuo senovės labai buvo vertinamas žmogaus grožis – tobulas kūnas ir gražus veidas. Daugumą iš mūsų gąsdina senėjimas, kurio metu atsiranda raukšlės. Raukšlės gali atsirasti ir nuo streso, nesveikos mitybos, netinkamo gyvenimo būdo – rūkymo, alkoholio.

Šiuolaikinių technologijų dėka yra galimybių  sustabdyti ir sumažinti raukšlių atsiradimą. Vienas iš būdų yra hialurono rūgšties injekcijos. Hialurono rūgšties pagrindinės savybės yra gebėjimas savyje išlaikyti didelį kiekį vandens. Ji išlaiko 1000 kartų daugiau vandens negu pačios molekulinė masė. Hialurono rūgštis išlaiko odos drėgnumą. 

Į poodį įleidžiamos hialurono injekcijos. Taip atliekama odos raukšlių, įdubimų ir asimetrijos korekcija, lūpų  ir veido kontūrų formavimas. Užpildai taip pat naudojami odos elastingumui, drėgmei atkurti ir odos paviršiaus nelygumams sumažinti.

Prieš atliekant procedūrą injekcijos vieta anestezuojama. Todėl pati injekcija būna neskausminga. Pakartoti procedūrą rekomenduojama vieną-du kartus metuose. Atliekant paviršinį odos drėkinimą hialurono rūgšties sudėties preparatu, reikalingų procedūrų skaičius priklauso nuo paciento odos tipo ir amžiaus. Žmogaus amžių veide išduoda raukšlės ir veido kontūro pasikeitimas. Tai gali būti ne vien amžiaus ar laiko atspindys. Raukšlės atsiranda nuo pervargimo, streso, migrenos, netinkamo gyvenimo būdo. Jas pašalinus – vizualiai atjaunėjame net keliolika metų, pagerėja savijauta, atsiranda pasitikėjimas savimi. 

Smulkesnėms ir mimikos raukšlėms  pašalinti  efektyviausia priemone laikoma  botulino toksino injekcijų procedūra. Procedūros metu veikiamos konkrečios veido mimikos raumenų sritys, formuojančios raukšles. Todėl rezultatai jau matyti po kelių dienų. Po procedūros atlikimo pacientui praėjus keletui savaičių rekomenduoja dar kartą apsilankyti  klinikoje, nes gali prireikti papildomų korekcijų. Po botulino injekcijų keletą minučių matosi paraudimas. Darbingumui apribojimų nėra.

Botulino toksinas dabar pas mus yra plačiai naudojamas: ne tik veido raukšlių mažinimui bei kaip priemonė delnų, pėdų, pažastų prakaitavimo pašalinimui. Botulino toksinas – tai neurotoksinas,  veikiantis lokaliai, nepatenkantis į aplinkinius audinius ar kraujotakos sistemą. 

Botulino injekcijos efektas trunka apie šešis mėnesius. Po pusės metų gali vėl atsirasti raukšlės. Tuomet patartina pakartoti procedūrą, bet ne dažniau kaip du kartus per metus. Šis vaistas blokuoja mimikos raumenų veiklą, todėl raukšlės nebegilėja. Net medikamentui nustojus veikti, raukšlės nebūna tokios gilios. Kartojant injekcijas, jos dar labiau išsilygina.

Botulino toksino injekcijos yra neskausmingos ir trunka maždaug 20 – 30 minučių. Odos plotai, kur bus leidžiamas botulino toksinas, patepami anestezuojančiu tepalu. Po keleto minučių plona adata preparatas tam tikromis dozėmis yra suleidžiamas į numatytas vietas: kaktos, nosies, lūpų, smakro zonose.

pr2021/111         

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Broniaus Bagdono knygos „Pagėgių krašto kaimai. II dalis“ sutiktuvės Stoniškiuose

Spalio 23 d., stoniškiečiai ir buvę gyventojai, šiuo metu gyvenantys Klaipėdoje, Kaune, rinkosi į jaukiai papuoštą Stoniškių seniūnijos kultūros namų salę. Įvykis neeilinis – pristatoma jau antroji stoniškiečio kultūrininko, pedagogo, literato Broniaus Bagdono surinktos kraštotyrinės medžiagos pagrindu išleista knyga ,,Pagėgių krašto kaimai“ 2 dalis. Pernai, Pagėgių savivaldybės kultūros centro pastangomis, buvo išleista pirmoji leidinio dalis, o šįmet suspėjome išleisti ir antrąją. Didžiausias dėmesys ir pagarba buvo skirta garbaus amžiaus knygos autoriui. Vilniaus folkloro ansamblis „Labingis“ (vad. Milda Ričkutė) savo dainomis,

Norite atrodyti jaunai ir visuomet pasitikėti savimi? Pradėkite nuo rankų… 

Darbo sauga yra labai svarbi, todėl turime darbe ir ne tik elgtis atsakingai. Renkantis darbo drabužius, reikia atkreipti dėmesį į patogumą, prigludimą prie kūno ir palaikymui skirtą temperatūrą. Svarbios drabužių medžiagos ir dizainas padės prisitaikyti prie visų reikalingų įrankių. Renkantis darbo batus, svarbu pasirinkti tinkamą batų dydį ir patogumo lygį, taip pat pasirinkti batus, tinkamus ilgalaikiam nešiojimui.  Turime atkreipti dėmesį ir į savo rankas darbe Svarbu nepamiršti pasirūpinti savo rankomis drėkinamuoju kremu. Jis gali apsaugoti nuo saulės, drėkinti ir apsaugoti

Produktyvumo priešai darbe

Darbo vieta turi skatinti produktyvumą, bet neįmanoma tikėtis, kad darbuotojas taip jausis visas 8 darbo valandas. Deja, tikrovėje darbuotojai išbūna tikrai darbingi vos kelias valandas. Užsitęsus darbui iš namų taip pat pastebėta, kad darbingumas krito. Kokie dalykai labiausiai trukdo susikaupti darbui? Asmeninės žinutės ir pokalbiai. Nebent tai rimtas atvejis, darbo metu telefonu geriau nesinaudoti. Net kelios minutės asmeninei žinutei ar pokalbiui atima iš jūsų produktyvumo. Darbo metu apsiribokite tik komunikacija, reikalinga darbui, o asmeninius reikalus stenkitės palikti iki darbo pabaigos.

Kokybiškos nerūdijančio plieno jungtys

Reikalingos nerūdijančio plieno jungtys, kitos metalo vamzdžių izoliacinės dalys? Pas specializuotus tiekėjus rasite labai daug ir įvairių sau tinkamų. Jungtys iš nerūdijančio plieno yra tvirtos ir patikimos, užtikrina  vamzdžių sandarumą ir gali būti pritaikytos pagal jūsų specifinius pramonės poreikius. Apie visa tai – toliau šiame straipsnyje.   Nerūdijančio plieno privalumai Nerūdijantis plienas yra vienas iš patvariausių ir aplinkos sąlygoms atspariausių metalų, kuriuo galima pasikliauti. Nerūdijančio plieno jungtys atsparios korozijai, jos užtikrina visokeriopą vamzdžių apsaugą ir sandarumą, todėl sistemos veikia sklandžiai,

Taip pat skaitykite