Jau yra galimybių sustabdyti ir sumažinti raukšlių atsiradimą

Nuo senovės labai buvo vertinamas žmogaus grožis – tobulas kūnas ir gražus veidas. Daugumą iš mūsų gąsdina senėjimas, kurio metu atsiranda raukšlės. Raukšlės gali atsirasti ir nuo streso, nesveikos mitybos, netinkamo gyvenimo būdo – rūkymo, alkoholio.

Šiuolaikinių technologijų dėka yra galimybių  sustabdyti ir sumažinti raukšlių atsiradimą. Vienas iš būdų yra hialurono rūgšties injekcijos. Hialurono rūgšties pagrindinės savybės yra gebėjimas savyje išlaikyti didelį kiekį vandens. Ji išlaiko 1000 kartų daugiau vandens negu pačios molekulinė masė. Hialurono rūgštis išlaiko odos drėgnumą. 

Į poodį įleidžiamos hialurono injekcijos. Taip atliekama odos raukšlių, įdubimų ir asimetrijos korekcija, lūpų  ir veido kontūrų formavimas. Užpildai taip pat naudojami odos elastingumui, drėgmei atkurti ir odos paviršiaus nelygumams sumažinti.

Prieš atliekant procedūrą injekcijos vieta anestezuojama. Todėl pati injekcija būna neskausminga. Pakartoti procedūrą rekomenduojama vieną-du kartus metuose. Atliekant paviršinį odos drėkinimą hialurono rūgšties sudėties preparatu, reikalingų procedūrų skaičius priklauso nuo paciento odos tipo ir amžiaus. Žmogaus amžių veide išduoda raukšlės ir veido kontūro pasikeitimas. Tai gali būti ne vien amžiaus ar laiko atspindys. Raukšlės atsiranda nuo pervargimo, streso, migrenos, netinkamo gyvenimo būdo. Jas pašalinus – vizualiai atjaunėjame net keliolika metų, pagerėja savijauta, atsiranda pasitikėjimas savimi. 

Smulkesnėms ir mimikos raukšlėms  pašalinti  efektyviausia priemone laikoma  botulino toksino injekcijų procedūra. Procedūros metu veikiamos konkrečios veido mimikos raumenų sritys, formuojančios raukšles. Todėl rezultatai jau matyti po kelių dienų. Po procedūros atlikimo pacientui praėjus keletui savaičių rekomenduoja dar kartą apsilankyti  klinikoje, nes gali prireikti papildomų korekcijų. Po botulino injekcijų keletą minučių matosi paraudimas. Darbingumui apribojimų nėra.

Botulino toksinas dabar pas mus yra plačiai naudojamas: ne tik veido raukšlių mažinimui bei kaip priemonė delnų, pėdų, pažastų prakaitavimo pašalinimui. Botulino toksinas – tai neurotoksinas,  veikiantis lokaliai, nepatenkantis į aplinkinius audinius ar kraujotakos sistemą. 

Botulino injekcijos efektas trunka apie šešis mėnesius. Po pusės metų gali vėl atsirasti raukšlės. Tuomet patartina pakartoti procedūrą, bet ne dažniau kaip du kartus per metus. Šis vaistas blokuoja mimikos raumenų veiklą, todėl raukšlės nebegilėja. Net medikamentui nustojus veikti, raukšlės nebūna tokios gilios. Kartojant injekcijas, jos dar labiau išsilygina.

Botulino toksino injekcijos yra neskausmingos ir trunka maždaug 20 – 30 minučių. Odos plotai, kur bus leidžiamas botulino toksinas, patepami anestezuojančiu tepalu. Po keleto minučių plona adata preparatas tam tikromis dozėmis yra suleidžiamas į numatytas vietas: kaktos, nosies, lūpų, smakro zonose.

pr2021/111         

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Apie saulę ir vandenis. Ieškoti išeities paskatino brangstanti elektra

Praėjusių metų elektros kainos svyravimai rinkoje privertė ne vieną atsakingo verslo subjektą ieškoti išeičių. Įvertinusi energetikos kainų kilimo tendencijas, UAB „Šilutės vandenys“ administracija ėmė svarstyti, kas gi bus artimiausioje ateityje. Išvada aiški, kad jų sunaudojamas elektros kiekis, o jie sunaudoja apie 2 mln. kilovatvalandžių per metus, pabrangs maždaug trigubai… Tokiu atveju turės brangti ir gyventojams bei įmonėms tiekiamas vanduo. Kitu atveju „Šilutės vandenų“ lauktų nemenki finansiniai sunkumai. Bendrovės administracija, jausdama atsakomybę dėl nepalankios situacijos, kreipėsi į savo steigėją – Šilutės

Avarijoje žuvo vyras

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Vasaris prasidėjo skaudžiais įvykiais. Vasario 7 d. rytą šalia Sakūčių k., Kintų sen., apsemtuose laukuose pastebėtas nuo kelio nuvažiavęs ir apvirtęs automobilis „Audi A4“, kurio viduje rastas mirusio vyro, gim. 1974 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Vasario 7 d. naktį Švėkšnoje sustabdytas automobilis „Mitsubishi Carisma“, kurį vairavo neblaivus (2,29 prom.) ir teisės vairuoti neturintis vyras, gim. 1997 m. Vasario 8 d. naktį namuose Pašyšių k.,

Receptas Picos dienai artėjant: visą būrį pamaitinsite už 15 Eur

pica

Ketvirtadienį, vasario 9-ąją, minėsime Tarptautinę picos dieną. Tądien daugelis jos gerbėjų būtent ją užsisakys kavinėje ar į namus. Tačiau sostinės picerijose maža pica gali kainuoti ir 10 eurų, taigi, norint pamaitinti visą šeimą ar draugų kompaniją susidaro nemenka suma. Norintys sutaupyti gali ją išsikepti namuose –  skaičiuojama, kad ruošiant didesnį kiekį, naminė pica su kumpiu žmogui kainuoja apie 3 eurus. Picą kepti namuose – paprasta ir taupu Vilma Juodkazienė, prekybos tinklo „Iki“ atstovė, sako, kad pica yra vienas populiariausių patiekalų,

Išmaniųjų elektros skaitiklių keitimas. Ką būtina žinoti?

išmanusis-skaitiklis

Bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) diegia išmaniuosius elektros skaitiklius, leidžiančius klientams sekti detalų elektros energijos suvartojimą ir pamiršti būtinybę nurašinėti skaitiklių duomenis. Nors naujovės ilgalaikėje perspektyvoje padės taupyti elektrą ir koreguoti vartojimo įpročius, gyventojams gali kilti klausimų dėl skaitiklių keitimo proceso, tikslumo ir suvartotos energijos fiksavimo. Skaitikliai sertifikuoti „Visi išmanieji elektros skaitikliai yra sertifikuoti pagal Europos Sąjungos direktyvose nustatytus standartus ir turi praeiti kokybės patikrą, o atkeliavę į Lietuvą yra dar kartą tikrinami išorinėje nepriklausomoje kokybės laboratorijoje, todėl vartotojai gali

Taip pat skaitykite