Jau yra galimybių sustabdyti ir sumažinti raukšlių atsiradimą

Nuo senovės labai buvo vertinamas žmogaus grožis – tobulas kūnas ir gražus veidas. Daugumą iš mūsų gąsdina senėjimas, kurio metu atsiranda raukšlės. Raukšlės gali atsirasti ir nuo streso, nesveikos mitybos, netinkamo gyvenimo būdo – rūkymo, alkoholio.

Šiuolaikinių technologijų dėka yra galimybių  sustabdyti ir sumažinti raukšlių atsiradimą. Vienas iš būdų yra hialurono rūgšties injekcijos. Hialurono rūgšties pagrindinės savybės yra gebėjimas savyje išlaikyti didelį kiekį vandens. Ji išlaiko 1000 kartų daugiau vandens negu pačios molekulinė masė. Hialurono rūgštis išlaiko odos drėgnumą. 

Į poodį įleidžiamos hialurono injekcijos. Taip atliekama odos raukšlių, įdubimų ir asimetrijos korekcija, lūpų  ir veido kontūrų formavimas. Užpildai taip pat naudojami odos elastingumui, drėgmei atkurti ir odos paviršiaus nelygumams sumažinti.

Prieš atliekant procedūrą injekcijos vieta anestezuojama. Todėl pati injekcija būna neskausminga. Pakartoti procedūrą rekomenduojama vieną-du kartus metuose. Atliekant paviršinį odos drėkinimą hialurono rūgšties sudėties preparatu, reikalingų procedūrų skaičius priklauso nuo paciento odos tipo ir amžiaus. Žmogaus amžių veide išduoda raukšlės ir veido kontūro pasikeitimas. Tai gali būti ne vien amžiaus ar laiko atspindys. Raukšlės atsiranda nuo pervargimo, streso, migrenos, netinkamo gyvenimo būdo. Jas pašalinus – vizualiai atjaunėjame net keliolika metų, pagerėja savijauta, atsiranda pasitikėjimas savimi. 

Smulkesnėms ir mimikos raukšlėms  pašalinti  efektyviausia priemone laikoma  botulino toksino injekcijų procedūra. Procedūros metu veikiamos konkrečios veido mimikos raumenų sritys, formuojančios raukšles. Todėl rezultatai jau matyti po kelių dienų. Po procedūros atlikimo pacientui praėjus keletui savaičių rekomenduoja dar kartą apsilankyti  klinikoje, nes gali prireikti papildomų korekcijų. Po botulino injekcijų keletą minučių matosi paraudimas. Darbingumui apribojimų nėra.

Botulino toksinas dabar pas mus yra plačiai naudojamas: ne tik veido raukšlių mažinimui bei kaip priemonė delnų, pėdų, pažastų prakaitavimo pašalinimui. Botulino toksinas – tai neurotoksinas,  veikiantis lokaliai, nepatenkantis į aplinkinius audinius ar kraujotakos sistemą. 

Botulino injekcijos efektas trunka apie šešis mėnesius. Po pusės metų gali vėl atsirasti raukšlės. Tuomet patartina pakartoti procedūrą, bet ne dažniau kaip du kartus per metus. Šis vaistas blokuoja mimikos raumenų veiklą, todėl raukšlės nebegilėja. Net medikamentui nustojus veikti, raukšlės nebūna tokios gilios. Kartojant injekcijas, jos dar labiau išsilygina.

Botulino toksino injekcijos yra neskausmingos ir trunka maždaug 20 – 30 minučių. Odos plotai, kur bus leidžiamas botulino toksinas, patepami anestezuojančiu tepalu. Po keleto minučių plona adata preparatas tam tikromis dozėmis yra suleidžiamas į numatytas vietas: kaktos, nosies, lūpų, smakro zonose.

pr2021/111         

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pagėgiams gresia tiesioginis valdymas. Ministrė A. Bilotaitė ragina Pagėgių savivaldybę ieškoti politinio kompromiso

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė, nuotoliniu būdu susitikusi su Pagėgių savivaldybės meru, valdančiosios daugumos ir opozicijos atstovais bei Vyriausybės atstovu, paragino kuo greičiau paskirti administracijos direktorių, kad būtų išvengta tiesioginio valdymo savivaldybės teritorijoje. Ministrės A. Bilotaitės teigimu, politikai turi elgtis atsakingai rinkėjams ir susitarti dėl Pagėgių savivaldybės administracijos direktoriaus paskyrimo. „Tarybai trūksta gebėjimo…“ „Matome, kad Pagėgių savivaldybės tarybos veiklai trūksta gebėjimo per įstatyme nustatytą terminą priimti būtinus sprendimus ir paskirti administracijos direktorių. Susidariusi situacija pažeidžia ir vietos bendruomenės, ir valstybės

Birželio 29-ąją – Petrinės ir Povilinės

Petrinės ir Povilinės – viena iš plačiai minimų ir gerbiamų apaštalų šventųjų Petro ir Povilo šventė, kasmet švenčiama birželio 29 d. Šv. Petras laikomas Dangaus karalystės raktininku. Simbolinę jo vardo prasmę (gr. petros – uola) atskleidžia jo mokytojo Jėzaus žodžiai, kad Petras būsiantis uola, ant kurios jis pastatysiąs savo bažnyčią. Petro svarbą pabrėžia ir kitas Jėzaus posakis: „Aš tau duosiu raktus nuo dangaus karalystės; kas bus sujungta ant žemės, bus sujungta danguje“. Poroje su šv. Petru šv. Povilas (dar pavadinamas

Nacionalinis šienpjovių čempionatas sugrįžta: šienpjoviai į Rupkalvių kaimą rinksis rugpjūčio 6 dieną

Nacionalinis šienpjovių čempionatas kviečia visus, šienaujančius dalgiais, rungtis dėl metų šienpjovio ir metų šienpjovės titulų. Entuziastai, puoselėjantys šį seną amatą, vienintelėms metuose varžytuvėms rinksis rugpjūčio 6 dieną. Antrą kartą vyksiančio čempionato vieta išlieka ta pati: Nemuno deltos pievos, esančios Rupkalvių kaime, Šilutės rajone. Čempionatas vyks meldinės nendrinukės perimvietėse „Šis šiuolaikiniam žmogui egzotiškas renginys neatsitiktinai vyksta Nemuno deltoje. Viena vertus, Nemuno deltos ir Pamario kraštas garsus savita pievininkų kultūra, garsinusia Mažąją Lietuvą ruošiant šieną kaip strateginės reikšmės kurą. Pavyzdžiui, paštas ir

Iš Žemaitijos dvarų kolekcijų

Vilniaus paveikslų galerijoje birželio 30 d., ketvirtadienį, 17 val. atidaroma paroda iš Žemaitijos dvarų kolekcijų. Minima ir Švėkšna.   Iš Žemaičių muziejaus „Alka“ Ši paroda – pirmasis Žemaičių muziejuje „Alka“ saugomų Žemaitijos dvarų kolekcijų pristatymas Lietuvos sostinėje. Kūriniai parodoje eksponuojami pagal dvarus ir savininkus, kuriems kadaise priklausė. Tai eksponatai iš Oginskių, Pliaterių, Šuazelių-Gufjė, Gorskių bei kitų Žemaitijos didikų ir bajorų dvarų. Ekspoziciją papildo įdomesnių kūrinių komentarai, jų restauravimo ir tyrimų medžiaga, į laikus, kai šios vertybės puošė senųjų dvarų interjerus,

Taip pat skaitykite