Jau veikia atsiskaitymo už degalus būdas – automobilio numeriu

Nuo gegužės 11 d. degalinių tinklo „Circle K Lietuva“ klientai gali atsiskaityti už degalus nauju būdu „Pay by plate“. Kameros nuskaitys degalų įsipylusio automobilio numerius, o atsiskaitymas bus susietas su kliento paskyra specialioje programėlėje.

„Pay by Plate“ (liet. Įsipilk ir mokėk automobilio numeriais) atsiskaitymo metodas eliminuos būtinybę už degalus atsiskaityti fiziškai: užsipylus degalų, nereikės nieko mokėti. Tai įvyks automatiškai, pinigus nuskaitant nuo kliento paskyroje pateiktos mokėjimo kortelės. Klientas savo paskyroje galės pridėti kelis automobilių numerius, tačiau dėl saugumo tas pats automobilio numeris negalės būti registruotas keliose paskyrose.

Lygiai tokiu pačiu principu veiks ir mokėjimo kortelių aktyvacija programėlėje. Kad būtų galima naudotis naujuoju funkcionalumu, degalinių tinklo klientams reikės užsiregistruoti specialiai tam sukurtoje programėlėje „Easy Fuel“.

Piniginės nebereikia…

„Visada siekėme savo klientams sukurti kuo patogesnę patirtį. Iki šiol už degalus buvo galima atsiskaityti visais įmanomais būdais: parduotuvėje prie kasos, kortele prie terminalo, bekontakte kortele, telefonu parduotuvių kasose, mobiliu mokėjimu. Nusprendėme pasiūlyti dar vieną patogų ir greitą būdą. Neabejojame, kad daliai mūsų klientų ši paslauga padarys apsilankymą degalinėje dar patogesniu. Tokiam atsiskaitymui net nereikės su savimi turėti piniginės…“ – sako „Circle K“ degalų kategorijos vadovas Batijos šalims Rokas Laurinavičius.

Pasak jo, į specialias kameras ir visą reikalingą įrangą vien Lietuvoje buvo investuota virš 400 tūkst. eurų, o pačios programos kūrimas visam degalinių tinklui pasaulyje pareikalavo 1 mln. eurų siekiančių investicijų. Naujasis atsiskaitymo metodas šiuo metu diegiamas degalinių tinkle JAV ir Baltijos šalyse.

Eksperimentas

Gegužės 11 d. „Circle K“ vykdė eksperimentą, kurio metu dalyviai turėjo užsipilti 5 litrus degalų ir atsiskaityti skirtingais būdais, o jų laikas buvo fiksuojamas. Jo metu „Įsipilk ir mokėk automobilio numeriais“ atsiskaitymas, kartu su degalų pylimu, truko 1 min. 13 sek. – šis būdas buvo greičiausias. Mokant už degalus degalinėje užtruko ilgiausiai – 1 min. 45 sek.

Šio naujo atsiskaitymo būdo pristatyme dalyvavo ir „Circle K milesPlus racing team“ komandos lenktynininkas Jonas Gelžinis. Pirkėjų patogumui siūlomi ir kiti atsiskaitymo būdai, pvz., mokėjimas savitarnos terminale prie pompos ir atsiskaitymas per mobiliąją programėlę.

Aktualu skubantiems

„Lenktynėse itin svarbus greitis. Nors miesto gatvėse šie principai negalioja, tikrai niekas nenori laukti eilėse ir gaišti daug laiko pilantis degalus. Todėl šis metodas, leidžiantis pripildyti degalų baką ir paprasčiausiai nuvažiuoti, yra labai patrauklus ir turėtų ne vieno žmogaus gyvenime sutaupyti bent keletą minučių. Dar niekur neteko bandyti tokios inovacijos“, – komentuoja J. Gelžinis.

Balandį atlikta „Circle K Lietuva“ jaunosios kartos atstovų apklausa atskleidė, kad 6 iš 10-ties skaitmeniniai atsiskaitymai apsipirkimo vietose yra labai svarbūs, o 35 proc. šį naują atsiskaitymo už degalus būdą vertina teigiamai ir mano, kad tai įdomi ir inovatyvi funkcija, tokios trūko. Pusei (52 proc.) respondentų būtų įdomu išbandyti šį naują atsiskaitymo už degalus būdą.

18-24 metų asmenų apklausa atlikta apklausus lojalumo programos „Circle K Extra“ narius balandžio 10-16 dienomis. Jos metu iš viso apklausti 352 respondentai, gyvenantys Lietuvoje.

Inga Vaitkevičiūtė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Nepasiturintiems šalies gyventojams – maisto produktai ir higienos priemonės

Birželio mėnesį nepasiturinčius Lietuvos gyventojus pasieks šiais metais jau trečioji parama maisto produktais. Paramą gaus kiek daugiau nei 205 tūkst. sunkiau besiverčiančių žmonių. Parama nepasiturintiems gyventojams šiemet dar bus dalijama ir rugpjūčio, spalio bei gruodžio mėnesiais. Kartu su birželio ir gruodžio mėnesių maisto produktais gyventojai sulauks ir paramos higienos priemonėmis. „Maisto dalijimas yra viena iš valstybės teikiamos paramos formų, kuri padeda nepasiturintiems ar sunkumų patiriantiems žmonėms. Valstybės teikiama parama visada pasiekia tuos, kam pagalbos reikia labiausiai“, – sako socialinės apsaugos

Kuo svarbūs mineraliniai papildai galvijams?

Mineralinės medžiagos karvių organizme užtikrina fiziologines reakcijas ir apykaitos procesus. Šios medžiagos  dalyvauja įvairiose biocheminėse reakcijose, įeina į kai kurių fermentų sudėtį. Jos įtakoja gyvulių produktyvumą, augimo intensyvumą bei reprodukcines funkcijas. Pagrindinis mikroelementų šaltinis atrajotojams – augalinės kilmės pašarai Mikroelementų kiekį pašaruose ir gyvulio organizme lemia daug veiksnių: dirvožemis, aplinkos sąlygos, pašarų ruošimo ir konservavimo būdas, antagonistiniai mineraliniai elementai, skirtingų pašarų santykis racione. Cheminiai elementai, būtini organizmui egzistuoti, vadinami biogeniniais elementais. Atsižvelgiant į keletą kriterijų, jie skirstomi į makro- ir

Miniatiūrų konkursas „Mūsų vienas vardas – Lietuva“

Šilutės pirmoji gimnazija interneto svetainėje pasidalijo štai tokia žinia. Birželio 2 d. Šilutės pirmosios gimnazijos bibliotekoje įvyko respublikinio miniatiūrų konkurso-parodos „Mūsų vienas vardas – Lietuva” baigiamasis apdovanojimų renginys. Sulaukėme svečių iš Šilalės, Tauragės, Kretingos ir Šilutės rajonų. Respublikinio bendrojo ugdymo įstaigų 9-12 klasių mokinių miniatiūrų konkursas-paroda „Mūsų vienas vardas – Lietuva“, skirtas Klaipėdos krašto prijungimo šimtmečiui paminėti. Miniatiūrų autoriai, 9-12 kl. mokiniai, mažo formato kūrinėlyje siekė išreikšti savo požiūrį į gimtąjį kraštą. Miniatiūrų konkurse dalyvavo 11 mokyklų (pateikta 100 darbų):

Už labai geras demokratijos žinias – kelionė į Belgiją

Šilutės Vydūno gimnazija paviešino Nacionaliniame demokratijos žinių konkurse sėkmės sulaukusio Luko Šilinsko įspūdžius iš apsilankymo Briuselyje, Belgijoje. Kuo ši išvyka gimnazistui Lukui buvo įdomi? Paskaitykime. Gegužės 31 dieną Europos Parlamente, Briuselyje, Belgijoje, dalyvavau susitikime su europarlamentaru Liudu Mažyliu. Susitikimo metu buvo aptarti įvairūs Europai ir Lietuvai aktualūs klausimai, išsamiai pristatyti Parlamento darbo principai ir artimiausi tikslai. Po dienos Parlamente lietuvių delegacija su L. Mažyliu susitiko neoficialioje aplinkoje. Parlamentaras papasakojo apie savo kelią nuo mokyklos suolo iki dabartinių pareigų Europos Parlamente.

Taip pat skaitykite