Inhaliatoriai – kvėpavimo takų susirgimams gydyti

Rudens bei žiemos sezonais, kai suaktyvėja susirgimai peršalimo ligomis, į pagalbą sveikstant gali atskubėti ne tik karštos arbatos bei medikamentai, bet ir inhaliatoriai, tinkami naudoti namuose. Įvairių tipų inhaliatoriai padeda greičiau pasveikti sergant bronchitu, plaučių uždegimu, taip pat yra tinkami naudoti sloguojant ar kosėjant. Tyliai veikiantys prietaisai skirti ne tik suaugusiems, bet ir vaikams, todėl yra ypač paklausūs.

Esant poreikiui, drėkinti kvėpavimo takus, mažinti susidariusius uždegiminius procesus, inhaliacinė terapija tampa tikru išsigelbėjimu. Jeigu anksčiau šios procedūros buvo prieinamos tik gydymo įstaigose, laikui bėgant rinkoje atsirado namų naudojimui pritaikytų inhaliatorių, lengvinančių peršalimo požymius bei padedančių kovoti su astma.

Prevencijai ir ligų gydymui

Kompresorinis inhaliatorius yra nešiojamas prietaisas, skirtas apatinių ir viršutinių kvėpavimo takų sutrikimų prevencijai. Kompaktiškas inhaliatorius visuomet gali būti kartu su jumis, o jo veikimo procesas padeda esant dusuliui, apsunkintam kvėpavimui ar kai sunku atsikosėti. Kompresorinis inhaliatorius tampa būtinas turėti prietaisas susiduriant su ūminiais kvėpavimo takų sutrikimais.

Gyvenant netinkamos drėgmės sąlygomis ir jaučiant, kad kvėpavimo takų gleivinė yra išsausėjusi, inhaliatoriai užtikrina saugią ir efektyvią pagalbą drėkinant kvėpavimo takus, padedant lengvinti sekreciją.

Jeigu esate pastebėję, kad šeimos nariai vėsiuoju sezonu yra linkę sirgti peršalimo ligomis, namų naudojimui tinkamas inhaliatorius gali puikiai pasitarnauti kaip prevencinė priemonė. Biomed.lt parduodami inhaliatoriai yra tinkami naudoti net ir mažiausiems šeimos nariams, o jų efektyvumas ir kokybiškumas yra patvirtintas gamintojų.

Paklausos padidėjimą lėmė pandemija

Pastebima, kad inhaliatorių paklausa ypač padidėjo pastaraisiais metais, pasaulį sukausčius pandemijai. Prietaisai tapo perkami, siekiant apsisaugoti nuo COVID-19 sukeliamų kvėpavimo takų komplikacijų, o taip pat atrado savo paskirtį lengvai peršalus ir norint greičiau pasveikti. Modernūs inhaliatoriai neužims daug vietos namų erdvėje, jie yra lengvai transportuojami, todėl prietaisą galėsite vežtis kartu su savimi į darbo komandiruotes ar trumpam savaitgalio poilsiui.

pr2021/90

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Besidomintiems paukščių gyvenimu

Į Lietuvą sugrįžtantiems gandrams sutvarkyta per 100 lizdų Bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) prisideda prie saugesnės aplinkos paukščiams – išlydėjus ir laukiant sugrįžtančių į Lietuvą gandrų, ant elektros linijų atramų pavojingai sukrauti gandralizdžiai sutvarkomi arba iškeliami ant specialių platformų. Kasmet perėti į Lietuvą parskrendantys gandrai lizdus suka tiesiai ant elektros linijų atramų. Pasak ESO Tinklų eksploatavimo tarnybos direktoriaus Virgiliajus Žukausko, elektros skirstymo oro linijos nėra natūrali gandrų buveinė. Todėl kasmet ESO perkelia gandralizdžius. Nuo praėjusių metų kovo ESO perkėlė net

Atsakė į amžiną klausimą: kuo skiriasi balto ir rudo lukšto kiaušiniai?

Tik baltus arba vien rudus – daugelis iš įpročio renkasi būtent vienos spalvos kiaušinius. Kitus veikia įsitikinimas, kad skirtinga lukšto spalva reiškia ir skirtingą kiaušinio kokybę. Tiesa, anot Vaidos Budrienės, prekybos tinko „Iki“ komunikacijos vadovės, prieš Velykas šios dvi pirkėjų grupės susivienija ir daugiausiai renkasi būtent baltuosius kiaušinius, kuriuos marginti yra paprasčiau. „Kasmet pastebime, kad prieš Velykas itin išauga kiaušinių baltu lukštu pardavimai. Šiuo metu kaip tik specialiai šiai šventei turime itin didelį tokių kiaušinių pasirinkimą. Taip pat šiuo laikotarpiu

Didėja transporto techninės apžiūros kainos

Lietuvos transporto saugos administracija (LTSA) pagal Privalomosios transporto priemonių techninės apžiūros maksimalių kainų nustatymo metodiką apskaičiavo, kiek nuo šių metų liepos mėnesio transporto priemonių savininkams kainuos techninės apžiūros paslauga. Techninės apžiūros kainos indeksuojamos kiekvienais metais, atsižvelgiant į infliacijos ir darbo užmokesčio pokyčius šalyje, jei darbo užmokesčio pokytis nuo paskutinio kainų tvirtinimo yra lygus arba viršija 9 proc. ir/arba infliacijos/defliacijos pokytis yra lygus arba viršija 5 proc. pagal Statistikos departamento duomenis. Pagal 2023 m. kovo mėnesį Statistikos departamento pateiktus naujausius duomenis

Saulės moduliai: kuo juos nuplauti pavasarį?

Po tamsios ir niūrios žiemos saulės modulių savininkai ruošiasi pradėti „gaudyti“ pavasario saulę. Tačiau kartu su prasidedančiu intensyviu saulės gamybos sezonu patariama nepersistengti valant, plaunant ar kitaip bandant nušveisti saulės modulius. Energetikos sprendimų bendrovės „Elektrum Lietuva“ saulės produktų vadovė Domantė Navarskaitė atkreipia dėmesį, kad nuo saulės modulių įvairūs nešvarumai pakankamai efektyviai pasišalina patys. „Saulės moduliai yra statomi kampu, su nuolydžiu, todėl paprastai krituliai juos neblogai nuplauna be jokių papildomų žmogaus pastangų. Taip nuo modulių gerai pašalinamos dulkės, medžių lapai ar

Taip pat skaitykite