Inhaliatoriai – kvėpavimo takų susirgimams gydyti

Rudens bei žiemos sezonais, kai suaktyvėja susirgimai peršalimo ligomis, į pagalbą sveikstant gali atskubėti ne tik karštos arbatos bei medikamentai, bet ir inhaliatoriai, tinkami naudoti namuose. Įvairių tipų inhaliatoriai padeda greičiau pasveikti sergant bronchitu, plaučių uždegimu, taip pat yra tinkami naudoti sloguojant ar kosėjant. Tyliai veikiantys prietaisai skirti ne tik suaugusiems, bet ir vaikams, todėl yra ypač paklausūs.

Esant poreikiui, drėkinti kvėpavimo takus, mažinti susidariusius uždegiminius procesus, inhaliacinė terapija tampa tikru išsigelbėjimu. Jeigu anksčiau šios procedūros buvo prieinamos tik gydymo įstaigose, laikui bėgant rinkoje atsirado namų naudojimui pritaikytų inhaliatorių, lengvinančių peršalimo požymius bei padedančių kovoti su astma.

Prevencijai ir ligų gydymui

Kompresorinis inhaliatorius yra nešiojamas prietaisas, skirtas apatinių ir viršutinių kvėpavimo takų sutrikimų prevencijai. Kompaktiškas inhaliatorius visuomet gali būti kartu su jumis, o jo veikimo procesas padeda esant dusuliui, apsunkintam kvėpavimui ar kai sunku atsikosėti. Kompresorinis inhaliatorius tampa būtinas turėti prietaisas susiduriant su ūminiais kvėpavimo takų sutrikimais.

Gyvenant netinkamos drėgmės sąlygomis ir jaučiant, kad kvėpavimo takų gleivinė yra išsausėjusi, inhaliatoriai užtikrina saugią ir efektyvią pagalbą drėkinant kvėpavimo takus, padedant lengvinti sekreciją.

Jeigu esate pastebėję, kad šeimos nariai vėsiuoju sezonu yra linkę sirgti peršalimo ligomis, namų naudojimui tinkamas inhaliatorius gali puikiai pasitarnauti kaip prevencinė priemonė. Biomed.lt parduodami inhaliatoriai yra tinkami naudoti net ir mažiausiems šeimos nariams, o jų efektyvumas ir kokybiškumas yra patvirtintas gamintojų.

Paklausos padidėjimą lėmė pandemija

Pastebima, kad inhaliatorių paklausa ypač padidėjo pastaraisiais metais, pasaulį sukausčius pandemijai. Prietaisai tapo perkami, siekiant apsisaugoti nuo COVID-19 sukeliamų kvėpavimo takų komplikacijų, o taip pat atrado savo paskirtį lengvai peršalus ir norint greičiau pasveikti. Modernūs inhaliatoriai neužims daug vietos namų erdvėje, jie yra lengvai transportuojami, todėl prietaisą galėsite vežtis kartu su savimi į darbo komandiruotes ar trumpam savaitgalio poilsiui.

pr2021/90

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną – apie saugumą keliuose visiems eismo dalyviams

Rugsėjo 26 d., sekmadienį,  Lietuvoje jau dvyliktą kartą bus minima Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena. Jos tikslas – priminti visiems apie pagarbą vieni kitiems kelyje, pagalvoti, ar mes, kiekvienas iš mūsų, tinkamai elgiamės kelyje. Anot VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos (toliau – Kelių direkcijos) direktoriaus Remigijaus Lipkevičiaus, svarbiausia – kiekvieno atsakomybė už save patį ir kitą žmogų. Todėl minėdami Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną primename, kad saugumas priklauso tik nuo mūsų pačių. Vienas neatsakingas poelgis – viršytas greitis, vairavimas apsvaigus, važiavimas neprisisegus

Martyno Pekarsko „Pilis“ – personalinė paroda Kintuose

Spalio 1 d. penktadienį, 17.00  val. „Kintai Arts“ rezidencijoje (Kintai, Kuršių g. 30) atidaroma Martyno Pekarsko personalinė kūrybos paroda “Pilis”. Šioje parodoje autorius pristato savo poros metų darbo Kintuose – studijoje miške – rezultatus. Tarp didelio formato eksponatų tapyba, muzikiniu metodu atlikti piešiniai, „ready-made“ artefaktai, tekstai. „Neišeik pro duris ir pažinsi pasaulį. Nedirsčiok pro langą ir išvysi kelius. Juo toliau nukaksi, juo mažiau žinosi. Tad išmintingas žmogus neina ir žino; nežiūri ir permato; neveikia ir nuveikia“. Laozi Parodos autorius:  – Aš

COVID-19: „Šilutės rajone situacija grėsminga“

Taip šiandien, rugsėjo 24-os rytą, sakė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Šilutės skyriaus vedėja Roma Jovaišaitė. Kadangi praėjusios paros, rugsėjo 23 d., duomenis Statistikos departamentas skelbia po pusės dešimtos, R. Jovaišaitė paminėjo statistiką, sietiną su rugsėjo 22 d. situacija. 100 tūkst. gyventojų Lietuvoje tenka 550,7 susirgimo atvejo. Šilutės rajone šis skaičius siekia 1008,4 atvejo, tai penkta vieta Lietuvoje, prasčiau tik Rietavo, Telšių, Klaipėdos miesto ir Palangos savivaldybių teritorijose. Užtat Raseinių rajone šis skaičius tėra 137,2… Lietuvoje per savaitę iš atliktų tyrimų

Meras praskleidė Savivaldybės detektyvo uždangą

Šilutės r. savivaldybės mero Vytauto Laurinaičio rugsėjo 17 d. potvarkiu buvo sudaryta tarnybinio nusižengimo tyrimo komisija. Ir po pirmojo komisijos narių susirinkimo niekas nieko neaiškino. Pirmininkė dėl nedarbingumo nedalyvavo, kiti keturi nariai informacijos siūlė kreiptis vis į savo kolegas… Tai ir beliko pavadinti itin slaptu detektyvu Šilutės rajono savivaldybėje. Tuomet rašėme: 2021 m. rugsėjo 17 d. mero Vytauto Laurinaičio potvarkiu sudaryta Tarnybinio nusižengimo tyrimo komisija. Kieno ir kokį nusižengimą tirs ši komisija? Paslaptis! Daugiau išsiaiškinti nieko nepavyko…   Visas ankstesnis straipsnis

Taip pat skaitykite