Informuoja policija: Švėkšnoje suskaldyti 7 kapų paminklai

Šilutės rajono policijos komisariate tiriami šie pastarųjų dienų įvykiai rajone. Tai – ir ilgojo Joninių savaitgalio įvykiai, taip pat pranešama apie pastaruoju metu gautus pranešimus.

Birželio 27-os rytą  Švėkšnos kapinėse pastebėti septyni suskaldyti kapų paminklai. Nuostolis apie 15 000 eurų.

Birželio 23 d. po pietų  Stadiono g., Šilutėje, automobilis BMW 528xi, kurį vairavo vyras, gim. 1956 m., nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „Toyota Celica“, kurį vairavo vyras, gim. 1998 m., ir su juo susidūrė. Eismo įvykio metu nukentėjo automobilio „Toyota Celica“ vairuotojas.

Birželio 2-os popietę Armalėnų k., Šilutės sen., namuose rastas mirusios moters (gim. 1971 m.) kūnas su šautine žaizda galvoje. Šalia rastas ir paimtas nelegaliai laikomas pistoletas.

Birželio 26 d. po pietų Vileikių k., Šilutės sen., sunkvežimis MAN, kurį vairavo blaivus vyras, gim. 1959 m., susidūrė su automobiliu „Audi A6“, kurį vairavo blaivus vyras, gim. 1990 m. Po susidūrimo automobilis „Audi A6“ nuvažiavo nuo kelio ir vertėsi. Minėtame automobilyje važiavę keleiviai (gim. 1989 m., gim. 2010 m. ir gim. 2015 m.) pristatyti į gydymo įstaigą.

Birželio 26-os vakare Vainute pažįstamas asmuo išdaužė vyrui, gim. 1971 m., priklausančio gyvenamojo namo langą bei sukėlė jam fizinį skausmą. Tos pačios dienos vakare Pakalnės k., Rusnės sen., nepažįstami asmenys sukėlė fizinį skausmą vyrui, gim. 1962 m., ir pagrobė telefoną „Samsung S21“, kurio vertė 850 eurų.

Birželio 24-os vėlų vakarą Vainute vaikinas, gim. 1998 m., įžūliu elgesiu demonstruodamas nepagarbą aplinkiniams, sukėlė fizinį skausmą nepilnamečiams (gim. 2005 m. ir gim. 2007 m.) bei grasino kitiems asmenims. Vaikinas  buvo sulaikytas.

Birželio 23 d. vėlų vakarą Barvų k., Saugų sen., pažįstamas asmuo sužalojo vyrą, gim. 1965 m.

Tiriamas birželio 16 d. įvykis, kai buvo pastebėtas apgadintas automobilis „Nissan X-TRAIL“, kuris stovėjo  P. Jakšto g., Šilutėje. Nuostolis tikslinamas.

Birželio 23 d. prieš pietus Melioracijos g., Šilutėje, asmuo nešėsi puslitrį naminės.

Taip pat tiriami keli smurto artimoje aplinkoje atvejai.

Tauragės apskrities VPK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Ramučiuose degė gyvenamasis namas

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas praneša, kad kovo 27 d., pirmadienį, liepsnojo namas Tvenkinio g., Ramučių k. Pranešimas gautas ryte, pusę devynių. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, atvira liepsna degė namo stogas. Pastatas – mūrinis, dviejų aukštų, antro aukšto  perdanga medinė, stogas dengtas šiferiu. Tai – individualus gyvenamasis namas. Gaisro metu nudegė 80 kvadratinių metrų stogo. Išdegė antras aukštas, nuo karščio sutrūkinėjo langų stiklai, sudegė didelė dalis medinės perdangos. Name buvo įrengtas dūmų detektorius. Pareigūnai įspėja gyventojus saugotis priešgaisrinės tarnybos darbuotojais apsimetusių

Savivalda skęsta klaustukų verpetuose

Balandžio 27 d. į pirmąjį posėdį turėtų rinktis naujos sudėties Šilutės rajono savivaldybės taryba. Kovo 19 d. antrajame rinkimų ture tiesiogiai išrinkto mero Vytauto Laurinaičio pasiteiravome, kokių permainų tikėtis Šilutės rajono valdžioje? Pavardžių neišgirdome. Kiek bus mero pavaduotojų? V. Laurinaitis atsakė, kad Šilutės r. savivaldybėje priklausytų dvi vicemerų pareigybės, gal tiek ir bus, gal nebus… „Dar labai neaiškios funkcijos, Vidaus reikalų ministerija iki balandžio pabaigos žada pateikti paaiškinimus. Iki spalio 1 d. ši ministerija turėjo parengi kelias dešimtis teisės aktų

Kaip sumažinti paskolos mėnesio įmoką?

Paskola geromis sąlygomis yra labai svarbi. Vienas iš būdų sumažinti paskolos išlaidas yra pereiti prie paskolos su pigesnėmis palūkanomis. Kaip aš galiu sumažinti savo paskolas? Yra dviejų tipų paskolos: su užstatu (kai skolinatės naudodami turtą, pavyzdžiui, namą kaip užstatą), neužtikrinta (kai tarp jūsų ir skolintojo yra sudaryta oficiali sutartis). Asmeninė paskola yra be užstato, o tai reiškia, kad jūsų namams negresia pavojus. Tai gana nebrangi paskola, kurią grąžinate per nustatytą terminą (paprastai nuo vienerių iki septynerių metų) reguliariai mokėdami mėnesinius

Kokios įmonės gali gauti ES paramą?

Visi Europos piliečiai ir daugelis kitų pasaulio šalių tiesiogiai arba netiesiogiai gauna naudos iš ES biudžeto. Ji padeda milijonams studentų, tūkstančiams mokslininkų ir daugeliui miestų, regionų ir ne pelno organizacijų. Visi ES piliečiai gali kreiptis dėl ES finansavimo, tai apima ir ES įsisteigusias įmones. ES parama turi keletą skirtingų finansavimo programų, dėl kurių galite kreiptis, atsižvelgdami į jūsų verslo ar projekto pobūdį. Finansavimo galimybių taip pat galima gauti per programas, kurias tiesiogiai įgyvendins valstybės narės, pavyzdžiui, atkūrimo ir atsparumo priemonė

Taip pat skaitykite