Informuoja policija: Švėkšnoje suskaldyti 7 kapų paminklai

Šilutės rajono policijos komisariate tiriami šie pastarųjų dienų įvykiai rajone. Tai – ir ilgojo Joninių savaitgalio įvykiai, taip pat pranešama apie pastaruoju metu gautus pranešimus.

Birželio 27-os rytą  Švėkšnos kapinėse pastebėti septyni suskaldyti kapų paminklai. Nuostolis apie 15 000 eurų.

Birželio 23 d. po pietų  Stadiono g., Šilutėje, automobilis BMW 528xi, kurį vairavo vyras, gim. 1956 m., nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „Toyota Celica“, kurį vairavo vyras, gim. 1998 m., ir su juo susidūrė. Eismo įvykio metu nukentėjo automobilio „Toyota Celica“ vairuotojas.

Birželio 2-os popietę Armalėnų k., Šilutės sen., namuose rastas mirusios moters (gim. 1971 m.) kūnas su šautine žaizda galvoje. Šalia rastas ir paimtas nelegaliai laikomas pistoletas.

Birželio 26 d. po pietų Vileikių k., Šilutės sen., sunkvežimis MAN, kurį vairavo blaivus vyras, gim. 1959 m., susidūrė su automobiliu „Audi A6“, kurį vairavo blaivus vyras, gim. 1990 m. Po susidūrimo automobilis „Audi A6“ nuvažiavo nuo kelio ir vertėsi. Minėtame automobilyje važiavę keleiviai (gim. 1989 m., gim. 2010 m. ir gim. 2015 m.) pristatyti į gydymo įstaigą.

Birželio 26-os vakare Vainute pažįstamas asmuo išdaužė vyrui, gim. 1971 m., priklausančio gyvenamojo namo langą bei sukėlė jam fizinį skausmą. Tos pačios dienos vakare Pakalnės k., Rusnės sen., nepažįstami asmenys sukėlė fizinį skausmą vyrui, gim. 1962 m., ir pagrobė telefoną „Samsung S21“, kurio vertė 850 eurų.

Birželio 24-os vėlų vakarą Vainute vaikinas, gim. 1998 m., įžūliu elgesiu demonstruodamas nepagarbą aplinkiniams, sukėlė fizinį skausmą nepilnamečiams (gim. 2005 m. ir gim. 2007 m.) bei grasino kitiems asmenims. Vaikinas  buvo sulaikytas.

Birželio 23 d. vėlų vakarą Barvų k., Saugų sen., pažįstamas asmuo sužalojo vyrą, gim. 1965 m.

Tiriamas birželio 16 d. įvykis, kai buvo pastebėtas apgadintas automobilis „Nissan X-TRAIL“, kuris stovėjo  P. Jakšto g., Šilutėje. Nuostolis tikslinamas.

Birželio 23 d. prieš pietus Melioracijos g., Šilutėje, asmuo nešėsi puslitrį naminės.

Taip pat tiriami keli smurto artimoje aplinkoje atvejai.

Tauragės apskrities VPK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tradicinėje Vydūno atminimo konferencijoje dėmesys skirtas karo tematikai

Rugpjūčio 4 dieną įvykusioje konferencijoje „Vydūnas: kada karų nebebus“ daug dėmesio skirta karo tematikai, jo kilimo priežasčių apžvalgai ir pan. Tema pasirinkta neatsitiktinai – Mažosios Lietuvos šviesuolis, filosofas Vydūnas šiai temai skyrė taip pat nemažai dėmesio. Vydūno vardu pavadintoje Pagėgių bibliotekoje kasmet tradiciškai buriasi šio šviesuolio idėjas vertinantys ar propaguojantys entuziastai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. Rugpjūčio pirmąją savaitę Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka bei Vydūno draugija organizuoja konferenciją, kurios metu aptariami svarbiausi per pastaruosius metus nuveikti

Norinčių modernizuoti savo individualų namą iš Šilutės rajono – tik 32

Šiemet paraiškų gauti finansavimą už gyvenamųjų namų (vieno ar dviejų butų) modernizavimą skaičius išaugo bene dvigubai. APVA gavo beveik 1300 paraiškų už daugiau kaip 11 mln. eurų. Iš Aplinkos ministerijos administruojamos Klimato kaitos programos lėšų šiai priemonei skirta 10 mln. eurų. „Kalbant apie šio kvietimo rezultatus, pirmiausia džiugina beveik dvigubai išaugęs paraiškų skaičius – praėjusio kvietimo metu buvo gautos 653 paraiškos. Vertinant pastarųjų trijų metų kvietimų rezultatus, tendencijos panašios – norinčių modernizuoti savo individualų namą gyventojų skaičius kasmet auga“, –

Tarptautinė tautos diena      

Rugpjūčio 9 d. minima Tarptautinė pasaulio vietinių tautų diena. 1992 m. rugpjūčio 9 d. pirmą kartą įvyko tautų darbo grupių susirinkimas dėl žmonių teisių apsaugos. Tarptautinę tautos dieną paskelbė minėtina diena Jungtinių tautų organizacija 1994 m. gruodžio 23 d. Ši diena skirta ginti vietinių tautų – čiabuvių teises. Čiabuviai, dar vadinami aborigenais, autochtonais – tai senieji vietiniai tam tikros vietovės žmonės, tebegyvenantys arba gyvenę toje teritorijoje iki dabartinių gyventojų įsikūrimo. Čiabuvių bendruomenės laikosi savitų tradicijų, išsiskiria iš visos visuomenės. Tokios

Už pareigūnų žeminimą socialiniuose tinkluose gresia baudos

Policijos pareigūnai, dirbdami savo darbą, sulaukia ne tik šiltų padėkos žodžių. Vis dar pasitaiko drąsuolių, nevengiančių įžeidinėti pareigūnus. Antai socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje „Kur stovi trikojis Šilutėje“ buvo patalpinti du įrašai, žeminantys policijos pareigūnus. Labai drąsi 27-erių socialinių tinklų lankytoja ir iškalbingas 59-erių vyriškis savo veiksmais įžeidė ne tik policijos pareigūnų garbę ir orumą, bet ir padarė administracinius nusižengimus, numatytus Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 508 straipsnyje (Statutinio valstybės tarnautojo, karo policijos ar žvalgybos pareigūno garbės ir orumo pažeminimas). Už

Taip pat skaitykite