Į Šilutę ateina Kalėdos su staigmenomis

kalėdosJau aišku, kad Kalėdų eglės įžiebimo šventė Šilutėje vyks gruodžio 10 d. 16.30 val. 

Iš Šilutės seniūnijos vyr. specialisto Algirdo Ivanausko sužinojome, kad žalią eglę miestui dovanoja gyventojai iš Vydūno gatvės. Ji bus atvežta lapkričio 29 d., pirmadienį, ir pastatyta įprastoje miesto vietoje, šalia dar vis tvarkomo, tačiau jau gražiau atrodančio Šilutės kultūros ir pramogų centro.

Puošyba nesikeičia

Pasak A. Ivanauso, aplinkui eglę kalėdinių puošmenų rasis daugiau ir gražių. Ypač nušvis ir  Lietuvininkų gatvėje įrengtas ir gausiai lankomas Šeimų skveras.

Šilutės r. savivaldybės Kultūros poskyrio vedėja Vilma Griškevičienė neslėpė, kad Šilutės miesto kalėdinės eglės įžiebimo šventė vyks įprastai: miestelėnai ir svečiai galės susirinkti prie jos.

„COVID-19 banga mieste jau slūgsta. Žinome, kad didžiųjų metų švenčių proga gyventojai nori susiburti eglės įžiebimo metu, pasidžiaugti koncertu, programa vaikams. Tad ir šventė suplanuota kaip ankstesniais metais būdavo. Tikimės, kad miestelėnai neužmiršo saugumo reikalavimų. Nors renginys vyks lauke, reikia rūpintis savo ir kitų sveikata. To tikimės“,  – sakė  V. Griškevičienė. Ji priminė, kad eglės įžiebimo vakarą bus smagu, linksma ir įdomu. Būsią kalėdinės „svarstyklės“, nykštukų ieškojimo varžybos, o kam seksis geriausiai, gaus Kalėdų senelio dovanų.

Kalėdinių eglučių alėja

Prie Šilutės H. Šojaus muziejaus vėl džiaugsimės kalėdinių eglučių alėja, mažąsias žaliaskares puoš kolektyvai, bendruomenės. V. Griškevičienė sakė, kad labai norėtųsi, jog tradiciškai miestelėnai išpuoštų vitrinas, langus, gal net kiemus. Naujovių numatyta puošiant Šeimų skverą, taip pat parką šalia H. Šojaus dvaro.

Eglės įžiebimo šventės proga veiks kalėdinė prekyba, o H. Šojaus muziejus kvies pasinaudoti Kalėdų senelio paštu, taip pat atvykti ir pamatyti Kalėdų senelio butą muziejuje, nusifotografuoti, ta proga bus ir kalėdinių dovanų.

KalėdosTad pramogų Šilutėje bus ir vėliau, po eglės įžiebimo šventės.

„Šilutiškiai ir svečiai tikrai pajus šventės nuotaiką. Tam ruošiasi Savivaldybės administracija, Šilutės seniūnija, Hugo Šojaus muziejaus ir kultūros ir pramogų centro darbuotojai, visi pagalbininkai, įstaigų, įmonių bei organizacijų kolektyvai, kurie papuoš eglutes alėjoje šalia muziejaus. Tegul lieka vietos staigmenoms, netikėtumams… Gal kol kas visko neviešinsime. Juk gruodžio 10-oji netoli, tada bus įžiebta eglė, tada viską ir pamatysime…“ – sakė V. Griškevičienė.

Stasė Skutulienė

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Parama verslo plėtrai Šilutės rajone

Šilutės rajono vietos veiklos grupė (VVG) planuoja skelbti kvietimą teikti paraiškas pagal priemonę „Parama ne žemės ūkio verslui kaimo vietovėse plėtoti“ bei gauti finansavimą naujų darbo vietų kūrimo išlaidoms. Parama teikiama įvairiai ekonominei ne žemės ūkio veiklai, apimančiai produktų gamybą, apdorojimą, perdirbimą, įvairių paslaugų teikimą. Galimi pareiškėjai: Šilutės rajone registruotas privatus juridinis arba fizinis asmuo, vykdantis veiklą ilgiau nei 1 m. Juridinio asmens – metinės pardavimo pajamos ataskaitiniais metais (2021 m.) turi būti ne mažesnės kaip 12 vidutinių darbo užmokesčių,

Odinių baldų derinimas: kokiame interjere jie tinka labiausiai?

Tikriausiai nėra nieko malonesnio, nei po sunkios darbo dienos prigulti ant odinio fotelio ar sofos. Nesvarbu, ar norite tiesiog pailsėti, ar ruošiatės žiūrėti mėgstamą laidą, ar pasimėgauti įdomia knyga – tai gali būti tobula akimirka. Patogūs ir stilingi baldai yra aukščiausias komforto elementas. Taigi, kaip reikėtų derinti odinius baldus? Štai keletas naudingų patarimų.   Klasikinės spalvos ir ne tik Iš odos pagaminti baldai yra nepavaldūs laikui ir tinka beveik bet kokio stiliaus interjere. Žinoma, jie visuomet patraukliai atrodys prie klasikinių

Chirurgai paneigia 3 mitus apie abdominoplastiką

Tiek dėl genetikos, tiek dėl drastiško svorio netekimo, gimdymo ar kitų kūno pokyčių, būna, pilvo oda praranda elastingumą ir nesugrįžta į buvusią padėtį. Tokiais atvejais atkurti plokščią pilvą sportu ar subalansuota mityba – sunku ar net visai neįmanoma. Tokiu atveju rekomenduojama abdominoplastika. Tai operacija, kurios metu stangrinama sukritusi oda, suglebę pilvo raumenys ir, pacientui pageidaujant, koreguojamas riebalų perteklius. Šiame straipsnyje specialistai paneigia tris populiariausius mitus apie pilvo plastiką. 1. Ši procedūra skirta tik moterims Pilvo plastika dažniausiai atliekama moterims vien

Kokie orai bus pirmąjį kalendorinės žiemos savaitgalį?

Hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad pirmasis kalendorinės žiemos savaitgalis nebus labai šaltas, tačiau sniego žadama. Gruodžio 2 d., penktadienį, dangus  bus debesuotas, trumpų pragiedrulių gali būti nebent šiaurės rytiniuose rajonuose. Gausaus sniego nebus, vėjas irgi menkas. Aukščiausia temperatūra visoje šalyje išliks neigiama: 1-6 laipsniai šalčio. Gruodžio 3 d., šeštadienį, naktį bus debesuota, nesnigs, tačiau keliuose vietomis bus slidu. Temperatūra bus 3-8 laipsniai šalčio. Šeštadienio dieną debesys bus tankūs, pragiedrulių nelaukiama. Jau po vidurdienio pietiniame šalies pakraštyje pradės snyguriuoti, iki vakaro turėtų

Taip pat skaitykite