Gydomasis masažas. Kada ir kam jis reikalingas?

Masažas geriausiai žinomas kaip būdas atsipalaiduoti ir sumažinti stresą. Švelnus raminantis masažas gali sumažinti stresą, palengvinti raumenų skausmus, pagerinti miegą ir nuotaiką. Mažiau žinomas faktas, kad masažas turi daug naudos, ne tik atsipalaidavimui. Licencijuoti masažo terapeutai jums tikrai pasakytų, kad medicininis arba gydomasis masažas gali padėti ir iškilus rimtesnėms sveikatos problemoms.

Masažo terapiją klinikinėje ar ligoninės aplinkoje atlieka licencijuoti specialistai, išmokyti rasti problemines sritis ir sutelkti dėmesį į jas. Šis terapinis masažo tipas apima labiau sutelktą dėmesį į minkštuosius kūno audinius – raumenis, sausgysles ir raiščius, kurie judina ir palaiko kūną. Jūsų gydytojas, chiropraktikas ar kineziterapeutas gali rekomenduoti atlikti gydomąjį masažą, kuris papildytų kitus gydymo būdus, kuriuos jau naudojate tam tikrai kūno vietai gydyti.

Būna, kad norimų rezultatų neduos tradicinis gydymo būdas. Šiuo atveju praverčia reguliarus masažo gydymas.

Tai gali sumažinti diskomfortą ir skausmą

Masažo terapeutas gali padėti įveikti daugelį ligų, kurios yra lėtinės (tai reiškia, kad jos trunka ilgai) arba ūmios (nesena sveikatos problema, kuria gali būti pasirūpinta artimiausiu metu). Šios problemos gali būti: pasikartojantys streso negalavimai dėl sėdimos ar stovimos pozos po kelias valandas per dieną; migrena; klasteriniai galvos skausmai, įtampos galvos skausmai arba sinusiniai galvos skausmai; emporomandibulinio sąnario ir raumenų sutrikimas; patempimai ir patempimai (sumažinus uždegimą); nugaros apačios skausmas; tendonitas; spinduliuojantis mišinys, pooperacinis randų audinys (su gydytojo leidimu), sušalęs petys.

Kai pirmą kartą skambinate susitarti dėl susitikimo, svarbu masažo terapeutui tiksliai paaiškinti, ką norėtumėte daryti ir kokios jūsų problemos. Pasikalbėkite su terapeutu, kokie yra jūsų specifiniai poreikiai. Pavyzdžiui, kodėl gydytojas rekomendavo pasidaryti gydomąjį masažą? Kokios sritys kelia susirūpinimą ir kodėl arba kaip tai atsitiko?

Kuo daugiau informacijos pateiksite, tuo geriau bus dirbti terapeutui, kuris jums atliks gydomojo masažo seansus. Jei masažo terapeutas nėra susipažinęs su jūsų problemomis, galite būti nukreiptas pas kolegą, kuris gali geriau patenkinti konkrečius jūsų poreikius.

Tai gali būti gydomasis masažas Vilniuje ar kitoje įstaigoje.

pr2022/163

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Vydūno viešojoje bibliotekoje ir filialuose – skaitmeninio raštingumo lavinimas

Pagėgių krašto bibliotekos nuolatos organizuoja mokymus, kurių metu ugdomos bei gilinamos gyventojų šiuolaikinių skaitmeninių technologijų panaudos žinios. Tokiu būdu įgyjami ir sėkmingai pritaikomi įgūdžiai. Jie labai praverčia norint efektyviai, įvairiapusiškai saugiai ir atsakingai naudotis internetu. Mokymai suaugusiems Ir šių metų lapkričio 15-18 d. Vydūno bibliotekoje vyko  pradedančiųjų skaitmeninio raštingumo mokymai suaugusiems „Viešosios paslaugos internetu kiekvienam“ bei „Tekstinio dokumento rengimas“. Dalyviai išklausė vyresniosios bibliotekininkės bibliografiniam-informaciniam darbui Astos Andrulienės dėstytą 8 val. kursą. Kadangi grupės dalyviai buvo dėmesingi ir žingeidūs, jie buvo

Orai: kalendorinę žiemą pradėsime savaitgalio šaltuku

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba informuoja apie šią savaitę būsiančius šalčius. Paskutinės rudens trys dienos atneš orų permainų: žadami staigūs ir nemenki šalčiai. Taip baigsis lapkritis, paskutinis rudens mėnuo, jau pažėręs ir sniego, ir atnešęs šalčių. Ketvirtadienį prasideda kalendorinė žiema. Lapkričio 29 d., antradienį, naktį dangų dengs stori debesys, vietomis iškirsi negausūs krituliai, daugiausia sniegas. Kai kur bus slidu, gali susiformuoti silpna lijundra. Pūs nestiprus pietryčių, rytų vėjas. Vės nuo 4 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos. Antradienio dieną kai kur kris

Kviečia balsuoti populiariausio 2022 m. Šilutės rajono sportininko rinkimuose

Šilutės rajono savivaldybės Sporto taryba trečius metus iš eilės rengia populiariausio Šilutės rajono sportininko rinkimus, kuriuose viską lemia tik visuomenės balsavimas. Laimėtojas bus apdovanotas 500 eurų piniginiu prizu. Šiais metais Šilutės r. savivaldybės administracijai pateiktos aštuonios kandidatūros. Balsuoti ir pareikšti savo nuomonę gyventojai gali iki 2022 m. gruodžio 8 d. 17.00 val. Pristatome kandidatus: Evelina Brazdeikytė. Klubo „Rusnės žirgai“ kolektyvo pasididžiavimas ir pavyzdys jauniesiems raiteliams. Pasak kolegų, Evelina neįmanomus dalykus paverčia įmanomais, o jos optimizmu užsikrečia visas kolektyvas. Sunkiu darbu

Dianos Nausėdienės padėka Pamario krašto ugdymo įstaigoms

Artėjant didžiosioms metų šventėms, pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė, Lietuvos Prezidento Gitano Nausėdos žmona, pakvietė kiekvieną savivaldybę dalyvauti akcijoje „Jaukūs namai“. Sukurti kalėdinius namelius, kuriais papuošta Prezidentūros kalėdinė eglė – simbolinis Lietuvos valstybės medis. Šilutės rajono savivaldybė sulaukė  D. Nausėdienės padėkos Šilutės rajono savivaldybės ugdymo įstaigoms už prisidėjimą prie šios gražios akcijos ir sukūrusiems visą namelių miestą!

Taip pat skaitykite