Gofruoto kartono konstrukcijos – ką turėtume žinoti?

Popieriaus atradimas – tai pasaulio perversmo pradžia. Yra daug istorijų apie popieriaus kūrimą. Popierius, kaip dauguma išradimų gerinant žmonijos vystymąsi ir gyvenimo kokybę, buvo išrastas atsitiktinai. Nors nuo kartono išradimo praėjo daugiau nei 160 metų, jis vis dar labai reikalingas mūsų gyvenime.

To priežastis – nuolatos besivystanti elektroninės prekybos industrija. Nuo tada, kai atsirado pirmoji internetinė parduotuvė pasaulyje – 1994 m. – pramonė smarkiai išaugo. Ir kartoninės dėžės tapo labai paklausios.

Amžių sandūroje, pramonės revoliucijos epochoje, ženkliai išaugo tinkamos pakuotės paklausa gaminiams ir naujai atsirandančių prekių ženklų parduotuvėms. Tai viena iš priežasčių, kodėl Roberto Gairo išrastos sulankstomos kartoninės dėžės tapo populiarios pasauliniu mastu. Pakuotės įgavo naują gyvenimą ir prasidėjo nauja istorija, kuri tęsiasi iki šiol.

Galime drąsiai teigti, kad šiandieninė prekyba atrodytų visiškai kitaip, be sulankstomų kartoninių dėžių.

Kokį kartoną pasirinkti?

Svarbiausias parametras, į kurį reikėtų atsižvelgti renkantis kartoną, yra jo svoris. Gofruotas kartonas sudarytas iš išorinio ir vidinio popieriaus lapų. Išoriniai lakštai yra banguoti. Iš čia ir kilo šios pakavimo medžiagos pavadinimas. Tarp turimo kartono išsiskiria žema ir aukšta banga. Pirmasis tipas yra atsparesnis plokščiam gniuždymui. Todėl jis yra atsparesnis dūriams ir smūgiams. Antrasis bangų tipas pasižymi geromis elastingumo savybėmis ir geresniu standumu, todėl šiek tieks skiriasi ir kaina.

Būtent gofruotas kartonas populiariausias pakavimo pramonėje. Tai viena iš dažniausiai naudojamų medžiagų. Gofruotas kartonas skirstomas į daugybę tipų. Kiekvienas iš jų turi šiek tiek skirtingą pritaikymą ir technines specifikacijas. Svarbiausia jų paskirtis – apsaugoti viduje esančias prekes. Be to, jos tinka patogiam daiktų laikymui ir transportavimui.

Kai viską sudėliojame, paaiškėja, kad tai gaminiai, sukurti šiandieninio pasaulio poreikiams.

Kartoninės pakuotės skirstymo kriterijai yra šie:

  • dydis;
  • kartono tipas;
  • lankstymo būdas;
  • pritaikymas.

Atskiri produktai, taip pat labai glaudžiai susiję su kartoninėmis dėžėmis, yra gofruoto kartono gaminiai.

pr2022/120

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Pirmosios ponios Dianos Nausėdienės vizitas Pagėgių sav. Vydūno viešojoje bibliotekoje

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė lankėsi Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje, kur dalyvavo bendroje edukacijoje ir diskusijoje su Pagėgių Šv. Kryžiaus parapijos Carito, Meno ir sporto mokyklos neformaliojo suaugusiųjų švietimo bei Pagėgių sav. neįgaliųjų draugijos atstovais, bibliotekos lankytojais. „Be galo malonu būti tarp aktyvių, skaitančių, mąstančių, socialiai atsakingų žmonių. Ačiū jums už tai, kad esate tie Vydūno įkvėpti spinduliai, nešantys ir dalijantys šviesą kitiems, ypatingai jaunimui. Tai be galo svarbu, tai kuria atvirą, drąsią ir tvirtą bendruomenę“, – sakė D. Nausėdienė.

Joninėms ant Rambyno kalno 140 metų

Šventas mūsų kalnas ir šita vieta – buvo taip per amžius, bus taip visada. Daug čia buvo švenčių, keitėsi laikai, o Rambynas žilas matė visa tai… Regimantas Šilinskas „Ant Rambyno“   Prieš 140 metų ant legendomis apipinto didingo Rambyno kalno pirmą kartą suskambo lietuviška daina, eilėmis ir scenarijų žodžiais prabilo mėgėjiškų teatrų dalyviai, o susirinkę žiūrovai iš visos Lietuvos iki ryto klausėsi muzikos, juokėsi, verkė ir dainavo kartu. Buvo kartu. Ši šventė – gyvoji tradicija, o jos meninė ir kultūrinė

Vogė alkoholinius gėrimus

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Nuo kovo 2 iki gegužės 2 dienos 38-erių metų vyras per 8 kartus iš parduotuvės Šilutėje pavogė alkoholinių gėrimų už 154 eurus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Į Šilutės r. PK kreipėsi vyras, gim. 1977 m., dėl socialiniame tinkle paskelbtos šmeižiančios informacijos apie jį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Birželio 11 d. vakare Saugose akivaizdžiai neblaivus (tikrintis neblaivumą atsisakė) vyras, gim. 1971 m., sužalojo 6 metais už save vyresnį vyrą. Įtariamasis sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Į

Ant naujo pašto ženklo – pirmą sykį Klaipėdoje startuosiančios didžiųjų burlaivių lenktynės

Šiandien, birželio 14 d. Lietuvos paštas išleidžia Natalijos Vaišnorienės kurtą pašto ženklą „Lietuvos didžiųjų burlaivių regata“. Pašto ženklo nominalas – 1,55 Eur, tiražas – 40 tūkst. vnt. Antspaudavimas pirmos dienos datos spaudu išleidimo dieną vyks Klaipėdos pašte, adresu H. Manto g. 7. Didžiųjų burlaivių lenktynių „The Tall Ships Races“ starto uostu šįmet pirmą kartą istorijoje taps Klaipėda. Į Lietuvos uostamiestį birželio 27-30 d. suplauks didieji burlaiviai, o birželio 30-ąją iš Klaipėdos startavę burlaiviai lenktyniaus iki Helsinkio. Liepos 7 dieną jie

Taip pat skaitykite