Ekskavatoriumi užkliudė vaiką

Pateikiame žinių apie savaitgalį Šilutės rajono policijos komisariate gautą informaciją, įvykius ir pradėtus tyrimus. Koks buvo tas lietingas ir vėsus savaitgalis?

Policija informuoja, kad liepos 29 d. rytą V. Kudirkos – Cintjoniškių gatvių sankryžoje, Šilutėje, vyras, automobiliu „Toyota Avensis“ įvažiavęs į sankryžą, kurioje eismas vyksta ratu, nepraleido sankryžoje dviračiu važiavusio vyro ir su juo susidūrė. Eismo įvykio metu sužalotas dviratininkas po medikų apžiūros gydomas ambulatoriškai.

Rugpjūčio 6 d. rytą  vyras, atvykęs į jam priklausantį ūkinį pastatą Vilų g., Šilutėje, rado išlaužtas ūkinio pastato duris bei pastebėjo, jog pavogtas kitam asmeniui priklausantis dviratis.

Tos pačios dienos vakare Vainuto sen. vyras, vairuodamas ekskavatorių, nepastebėjo mažamečio, gim. 2016 m., ir jį užkliudė. Vaikas buvo išvežtas į gydymo įstaigą.

Tos pačios dienos vėlų vakarą Rusnėje sustabdytas automobilis „Volkswagen Caravelle“, kurį vairavo neblaivus (2,01 prom.) vyras.

Rugpjūčio 7 d, vakare parduotuvėje, Rusnėje, vyras panaudojo fizinį smurtą prieš moterį. Tos pačios dienos vakare Aušros g., Šilutėje, trys nepažįstami asmenys sukėlė fizinį skausmą vyrui. Prieš pusiaunaktį  Gluosnių g., Šilutėje, neblaivus (2.24 prom.) vyras vairavo automobilį „VW Passat“.

Rugpjūčio 8 d. po pusiaunakčio Turgaus g., Šilutėje, ir pusvalandžiu vėliau netoli Klaipėdos g., Šilutėje, neblaivus (2.09 prom.) vyras sukėlė fizinį skausmą savo neblaiviai (1.73 prom.) sugyventinei.

Tauragės apskrities VPK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Miškų savininkus kviečia apžiūrėti savo miškus

Šių metų sausis tik įpusėjo, o Lietuvoje jau du kartus siautė stiprūs vėjai. Jie laužė ir vertė medžius miškuose, parkuose, pakelėse, gyvenvietėse. Sprendžiant iš gaunamų pranešimų, labiausiai nukentėjo Vakarų Lietuvoje, Dzūkijoje ir Panevėžio regione esantys miškai. Valstybinė miškų tarnyba kviečia miškų savininkus apžiūrėti savo miškus ir vėjo pažeistus medžius sutvarkyti iki pavasarinio atšilimo. Valstybinės miškų tarnybos miško sanitarinės apsaugos specialistai pažymi, kad 2021 metų vasarą šalies miškai kentėjo nuo labai karštų orų. Labiausiai nusilpo eglės, todėl pernai eglynuose gausėjo žievėgraužių

Šilutėje veikianti įmonė „Klasmann-Deilmann“ dalį gamybos žada perkelti į Latviją

Portalas 15min.lt praneša, kad problemos su Kinija kai kuriuos Lietuvos verslininkus skatina keisti savo planus. Keli jau pranešė iškeliantys dalį gamybos iš Lietuvos. Tai planuoja daryti ir durpių substratus gaminanti Šilutėje įsikūrusi „Klasmann-Deilmann“. Kinija nuo gruodžio pradžios aktyviai blokuoja Lietuvos įmonių eksportą – Kinijos muitinės duomenimis, gruodį į Kiniją pateko prekių iš Lietuvos tik už 3 mln. eurų, kai rugsėjį šis skaičius siekė 44 mln. eurų. Be to, Kinija spaudžia ir tarptautines bendroves nenaudoti Lietuvoje gaminamų komponentų. Vietoj Lietuvos pasirinkusio

Dviem iš trijų lietuvių trūksta vitamino D. Kaip jo gauti su maistu? 

Pastebimai pagerinti gyvenimo kokybę ir sumažinti įvairių ligų grėsmę – tokį poveikį gali turėti pakankamas vitamino D kiekis organizme. Jis padeda užtikrinti tinkamas smegenų funkcijas, sustiprina imuninę sistemą, apsaugo nuo vėžio, įvairių infekcijų, širdies ir kraujagyslių ligų. Viena produktų grupė – ypatinga Šeimos gydytojas V. Morozovas akcentuoja vitamino D svarbą žmogaus organizmui. Anot mediko, šis elementas stiprina sveikatą bei imunitetą, padeda išvengti onkologinių bei širdies ir kraujagyslių ligų, pagerina gyvenimo kokybę. Tiesa, pažymi pašnekovas, kad pilnai atsiskleistų visa vitamino D

Minime Ievos Simonaitytės 125-ąsias gimimo metines

Sausio 23 d. minimos Ievos Simonaitytės 125-osios gimimo metinės. Šiuos metus Seimas paskelbė I. Simonaitytės metais. Šia proga pateikiame ištraukų iš Domo Kauno parengtos knygos „Aš esu Etmės Evė: Ieva Simonaitytė amžininkų liudijimuose“. Leidinyje, skirtame įprasminti šios Mažosios Lietuvos metraštininkės atmintį, publikuojami penkiasdešimt septynių žmonių, pažinojusių arba artimai besibičiuliavusių su rašytoja, sakytiniai liudijimai. Jie užrašyti 1978–1983 metais. Tikrasis vardas Evė Ieva Simonaitytė (1897–1978) – išskirtinio likimo asmenybė. Pavainikė, benamės duktė. Būdama penkerių, jau žinojo lemtį: aš esu Etmės Evė. Nuo

Taip pat skaitykite