Ekskavatoriumi užkliudė vaiką

Pateikiame žinių apie savaitgalį Šilutės rajono policijos komisariate gautą informaciją, įvykius ir pradėtus tyrimus. Koks buvo tas lietingas ir vėsus savaitgalis?

Policija informuoja, kad liepos 29 d. rytą V. Kudirkos – Cintjoniškių gatvių sankryžoje, Šilutėje, vyras, automobiliu „Toyota Avensis“ įvažiavęs į sankryžą, kurioje eismas vyksta ratu, nepraleido sankryžoje dviračiu važiavusio vyro ir su juo susidūrė. Eismo įvykio metu sužalotas dviratininkas po medikų apžiūros gydomas ambulatoriškai.

Rugpjūčio 6 d. rytą  vyras, atvykęs į jam priklausantį ūkinį pastatą Vilų g., Šilutėje, rado išlaužtas ūkinio pastato duris bei pastebėjo, jog pavogtas kitam asmeniui priklausantis dviratis.

Tos pačios dienos vakare Vainuto sen. vyras, vairuodamas ekskavatorių, nepastebėjo mažamečio, gim. 2016 m., ir jį užkliudė. Vaikas buvo išvežtas į gydymo įstaigą.

Tos pačios dienos vėlų vakarą Rusnėje sustabdytas automobilis „Volkswagen Caravelle“, kurį vairavo neblaivus (2,01 prom.) vyras.

Rugpjūčio 7 d, vakare parduotuvėje, Rusnėje, vyras panaudojo fizinį smurtą prieš moterį. Tos pačios dienos vakare Aušros g., Šilutėje, trys nepažįstami asmenys sukėlė fizinį skausmą vyrui. Prieš pusiaunaktį  Gluosnių g., Šilutėje, neblaivus (2.24 prom.) vyras vairavo automobilį „VW Passat“.

Rugpjūčio 8 d. po pusiaunakčio Turgaus g., Šilutėje, ir pusvalandžiu vėliau netoli Klaipėdos g., Šilutėje, neblaivus (2.09 prom.) vyras sukėlė fizinį skausmą savo neblaiviai (1.73 prom.) sugyventinei.

Tauragės apskrities VPK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kaip išsirinkti dyzelinių automobilių servisą?

Šiandien daugelis žmonių neįsivaizduoja gyvenimo be automobilių. Gyvenimas be jų būtų sunkus ir sugaištume daug laiko keliaudami iš vietos į vietą. Tačiau dyzelinis automobilis reikalauja daug priežiūros, o įvairūs gedimai nėra išimtis. Turbūt lengviausias būdas patikimai ir greitai pataisyti vieną ar kitą transporto priemonės gedimą yra kreiptis į remonto centrą. Savaime suprantama, kad kai kurias problemas galima išspręsti patiems, tačiau tikrai ne kiekvienas turi tokių gabumų. Išsirinkti autoservisą gali būti sunku, ypač jei planuojate naudotis šiomis paslaugomis pirmą kartą. Reikia

Piniginę perkeliame į telefoną. Kaip išsaugoti mokėjimo korteles išmaniuosiuose?

Piniginė – jau atgyvena, nes daugumą kortelių galite saugoti tiesiog savo telefone. Vos keliais mygtukų paspaudimais atsiskaitysite už pirkinius tiek prekybos centre ar restorane, tiek ir internete. Kaip išsaugoti korteles savo išmaniuosiuose įrenginiuose, pasakoja „Bitės Profai“. „Pamažu visas reikalingas korteles – tiek mokėjimo, tiek nuolaidų – galėsime išsaugoti išmaniuosiuose įrenginiuose. Įkėlus korteles į skaitmeninę piniginę „Google Pay“ ar „Apple Pay“ visas jas rasite vienoje vietoje. Perkant tereiks keliais mygtuko paspaudimais „įjungti“ ją savo telefono ekrane ir pridėjus telefoną prie bekontakčio

Paminklų kainos. Kodėl pigiai dažniausiai blogai?

Geros kokybės paminklai tarnauja kelis šimtus metų ir net jiems praėjus vis dar mena čia amžinojo poilsio atgulusio žmogaus vardą. Žinoma, tikrai ne visi paminklai, kurių siūlo rinka, yra tokie geri. Dažniausiai glumina paminklų kainos, kurios taip pat lyginamos su daug klausimų keliančia kokybe. Ar tikrai brangiau yra geriau ir kodėl kinta kaina? Akmuo – viskas Kaina pirmiausia kinta nuo medžiagos, kuri yra naudojama paminklo gamyboje. Kiek daugiau kainuoja granitas, tačiau jis tarnauja labai daug metų, nereikalauja jokios priežiūros ir

Kviečia nauja paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“

Rugsėjo 21 d. Vilniaus universiteto biblioteka Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje pristatys rankraščių ir senųjų spaudinių parodą „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“. Renginio metu bus parodyti Lietuvos istorijai ir kultūrai reikšmingi dokumentai, tarp kurių ir šaltiniai, susiję su Šilutės miesto ir krašto praeitimi. Paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“ veiks nuo 13 iki 16 val. Parodos atidarymo renginio pradžia – 15 val. Šis Šilutei skirtas renginys – Vilniaus universiteto bibliotekos nuo 2015 metų tęsiamo projekto „Lietuva Vilniaus universiteto

Taip pat skaitykite