Du Šilutės rajono seniūnai – apie įvykius Lietuvoje

Daugiau nei du mėnesius nuosekliai žemyn lūžusi koronavirusinės infekcijos (COVID-19 ligos) protrūkių kreivė jau trečią savaitę iš eilės, augant protrūkių skaičiui, kyla. Praėjusią savaitę aktyvių COVID-19 protrūkių fiksuota trečdaliu daugiau nei savaitę prieš tai. skelbia Nacionalinis visuomenės sveikatos centras, remdamasis epidemiologinių tyrimų metu surinktais duomenimis. 

Sparčiai plinta COVID-19 Lietuvoje ir Šilutės rajone. Nelegalių migrantų antplūdis reikalauja didelių išlaidų, kyla grėsmių. Prie Seimo surengtas protesto mitingas baigėsi riaušėmis, nukentėjo pareigūnai.

Kaip šią situaciją vertina Šilutės rajono seniūnai?

 

„Vertinu neigiamai…“

Taip sakė šiuo metu atostogaujantis Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus ir pridūrė, jog žmonės nesuvokia situacijos rimtumo ir žaidžia su ugnimi.

„Dar gruodį lengvai persirgau užsikrėtęs koronavirusu, jau pasiskiepijau, rodos, ir seniūnijos darbuotojai nenusiteikę prieš skiepus. Nesinori vardinti, koks COVID-19 baisus ir pavojingas, kad virusas mutuoja, kad ligoninėse sparčiai daugėja šia liga sergančiųjų, kitomis ligomis sergantiems vietų trūks… Surengia mitingą prieš ribojimus, prieš skiepijimą… Ir dar elgiasi taip. Demokratija yra tvarka, o čia panašu į anarchiją. Dar ir buvusių, esamų politikų dalyvavo. Rinkėjai turėtų įsidėmėti juos ir labai atsakingai vertinti per rinkimus. Kai kurie politikai tik naudojasi tokiu mitingu. Gal žmonės to nesupranta? O Seimo nariai, kurie tame mitinge irgi dalyvavo, manau, teršia Seimo vardą. Kokios ten buvo kalbos… Gėda klausytis, juk žmogus kalba mokytas, aukštąjį mokslą baigęs, gyvenimo matęs. Kaip sakoma, šaukštas deguto statinę medaus sugadina“, – savo nuomonę telefonu išsakė R. Steponkus.

 

„Nesidomėjau mitingu, aš nemitinguočiau…“

Taip sakė Katyčių seniūnė Gražina Kungienė, kuri nusiteikusi negaišti laiko ir nesiklausyti, nežiūrėti žinių apie tokius mitingus, koks įvyko prie Seimo.

„Esu pasiskiepijusi nuo COVID-19, visi seniūnijos darbuotojai irgi tą padarė. Katyčių seniūnijos gyventojai noriai skiepijosi ir tą daro, neteko girdėti kalbų, kad nenori, kad nusiteikę prieš skiepus. Gal ir yra vienas žmogus, kuris rašo nepritarimo skiepams komentarus. Galiu tik džiaugtis, kad nei susirgusių gyventojų turime, nei nusiteikusių prieš skiepus. Žmonės suvokia, kad virusas baisus, tad saugosi, paiso nustatytų ribojimų, dėvi veido kaukes, vengia susibūrimų. Pastebiu, kad plinta daug neigiamos, klaidinančios informacijos. Neva skiepas turės įtakos vaisingumui… Mokslininkai dirba, turime vakcinų, tikiu, kad jiems ateityje dar labiau seksis. Skiepai buvo ir anais laikais, skiepijo vaikus, skiepijo žmones nuo įvairių ligų.

Mes čia gyvename ramiai. Žmonės supratingi, geranoriški. Buvo tokių, kuriuos seniūnijos transportu vežėme skiepytis, nes jiems tokios pagalbos reikėjo“, – į politikos reikalus nenorinti kištis kalbėjo Katyčių seniūnė G. Kungienė.

Bendravo Stasė Skutulienė

Vienas komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kaip išsirinkti dyzelinių automobilių servisą?

Šiandien daugelis žmonių neįsivaizduoja gyvenimo be automobilių. Gyvenimas be jų būtų sunkus ir sugaištume daug laiko keliaudami iš vietos į vietą. Tačiau dyzelinis automobilis reikalauja daug priežiūros, o įvairūs gedimai nėra išimtis. Turbūt lengviausias būdas patikimai ir greitai pataisyti vieną ar kitą transporto priemonės gedimą yra kreiptis į remonto centrą. Savaime suprantama, kad kai kurias problemas galima išspręsti patiems, tačiau tikrai ne kiekvienas turi tokių gabumų. Išsirinkti autoservisą gali būti sunku, ypač jei planuojate naudotis šiomis paslaugomis pirmą kartą. Reikia

Piniginę perkeliame į telefoną. Kaip išsaugoti mokėjimo korteles išmaniuosiuose?

Piniginė – jau atgyvena, nes daugumą kortelių galite saugoti tiesiog savo telefone. Vos keliais mygtukų paspaudimais atsiskaitysite už pirkinius tiek prekybos centre ar restorane, tiek ir internete. Kaip išsaugoti korteles savo išmaniuosiuose įrenginiuose, pasakoja „Bitės Profai“. „Pamažu visas reikalingas korteles – tiek mokėjimo, tiek nuolaidų – galėsime išsaugoti išmaniuosiuose įrenginiuose. Įkėlus korteles į skaitmeninę piniginę „Google Pay“ ar „Apple Pay“ visas jas rasite vienoje vietoje. Perkant tereiks keliais mygtuko paspaudimais „įjungti“ ją savo telefono ekrane ir pridėjus telefoną prie bekontakčio

Paminklų kainos. Kodėl pigiai dažniausiai blogai?

Geros kokybės paminklai tarnauja kelis šimtus metų ir net jiems praėjus vis dar mena čia amžinojo poilsio atgulusio žmogaus vardą. Žinoma, tikrai ne visi paminklai, kurių siūlo rinka, yra tokie geri. Dažniausiai glumina paminklų kainos, kurios taip pat lyginamos su daug klausimų keliančia kokybe. Ar tikrai brangiau yra geriau ir kodėl kinta kaina? Akmuo – viskas Kaina pirmiausia kinta nuo medžiagos, kuri yra naudojama paminklo gamyboje. Kiek daugiau kainuoja granitas, tačiau jis tarnauja labai daug metų, nereikalauja jokios priežiūros ir

Kviečia nauja paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“

Rugsėjo 21 d. Vilniaus universiteto biblioteka Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje pristatys rankraščių ir senųjų spaudinių parodą „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“. Renginio metu bus parodyti Lietuvos istorijai ir kultūrai reikšmingi dokumentai, tarp kurių ir šaltiniai, susiję su Šilutės miesto ir krašto praeitimi. Paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“ veiks nuo 13 iki 16 val. Parodos atidarymo renginio pradžia – 15 val. Šis Šilutei skirtas renginys – Vilniaus universiteto bibliotekos nuo 2015 metų tęsiamo projekto „Lietuva Vilniaus universiteto

Taip pat skaitykite