Difuzinių plėvelių funkcionalumas

Tinkamam namo tam tikrų vietų sandarinimui, labai svarbu geros kokybės medžiagos, kurios gali užtikrinti būsto funkcionalumą, ilgaamžiškumą bei sandarumą. O jis yra labai svarbus, kadangi tokiu atveju jūsų būstas bus kur kas energetiškai efektyvesnis, gyvenimas, žinoma, tvaresnis ir pigesnis.

Viena iš sandarinimo medžiagų yra difuzinės plėvelės, kurių pasiūla rinkoje šiuo metu yra labai plati. Detaliau su jomis galite susipažinti čia: https://www.bauen.lt/difuzines-pleveles.

Izoliuoja nuo drėgmės

Pirmiausia tai yra pati geriausia priemonė, kuri gali padėti apsaugoti pastato vidų nuo drėgmės. Ne veltui dažniausiai difuzinės plėvelės yra naudojamos prieš dedant stogo dangą. Kai kurie suprasdami jų svarbą sutinka mokėti daugiau, tačiau būti ramūs radę gerą kokybę, kuri atsiperka. Kinta ir pačių plėvelių storumas, tad priklausomai nuo to, kur jos bus dedamos, galima rasti ir labiausiai tinkamas.

Apsauga nuo šalčio

Tai yra labai gera apsauga ne tik nuo drėgmės, tačiau ir nuo šalčio. Juk norisi, kad prišildytuose namuose šiluma išsilaikytų maksimaliai ilgai. O tam reikia geros kokybės medžiagų, kurios dažniausiai prasideda nuo pasirinktos tinkamiausios plėvelės.

Lengvas dengimas

Daugeliui žmonių patinka, kad dengti šias plėveles yra labai paprastas darbas, tad nereikia samdyti specialistų. Kiekvienas gali pats tinkamai atlikti dengimo darbus. Kadangi šios plėvelės yra gana lengvos – jų komponavimas tam tikrose vietose tampa dar greitesnis ir paprastesnis. Tai yra svarbus privalumas, kuris skatina rinktis jas, o ne kitas galimas medžiagas.

Saugo ir nuo graužikų

Galiausiai, plėvelės taip pat tampa puikia apsauga nuo graužikų. Jos padeda sumažinti tikimybę, kad jie pateks į patalpas. Dėl to siūlomos labai įvairios jų panaudojimo galimybės. Tai yra, ne tik ant stogo.

Esant tokiai plačiai medžiagų pasiūlai dažniausiai nėra sunku rasti tokią opciją, kuri jums labiausiai tinka. Tik renkantis siūlome tartis su specialistais, kurie vis dažniau konsultuoja internetu. Esame tikri, kad rasite opciją, kuri ne tik patenkina, tačiau ir pranoksta Jūsų asmeninius poreikius.

pr2023/02

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Apie saulę ir vandenis. Ieškoti išeities paskatino brangstanti elektra

Praėjusių metų elektros kainos svyravimai rinkoje privertė ne vieną atsakingo verslo subjektą ieškoti išeičių. Įvertinusi energetikos kainų kilimo tendencijas, UAB „Šilutės vandenys“ administracija ėmė svarstyti, kas gi bus artimiausioje ateityje. Išvada aiški, kad jų sunaudojamas elektros kiekis, o jie sunaudoja apie 2 mln. kilovatvalandžių per metus, pabrangs maždaug trigubai… Tokiu atveju turės brangti ir gyventojams bei įmonėms tiekiamas vanduo. Kitu atveju „Šilutės vandenų“ lauktų nemenki finansiniai sunkumai. Bendrovės administracija, jausdama atsakomybę dėl nepalankios situacijos, kreipėsi į savo steigėją – Šilutės

Avarijoje žuvo vyras

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Vasaris prasidėjo skaudžiais įvykiais. Vasario 7 d. rytą šalia Sakūčių k., Kintų sen., apsemtuose laukuose pastebėtas nuo kelio nuvažiavęs ir apvirtęs automobilis „Audi A4“, kurio viduje rastas mirusio vyro, gim. 1974 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Vasario 7 d. naktį Švėkšnoje sustabdytas automobilis „Mitsubishi Carisma“, kurį vairavo neblaivus (2,29 prom.) ir teisės vairuoti neturintis vyras, gim. 1997 m. Vasario 8 d. naktį namuose Pašyšių k.,

Receptas Picos dienai artėjant: visą būrį pamaitinsite už 15 Eur

pica

Ketvirtadienį, vasario 9-ąją, minėsime Tarptautinę picos dieną. Tądien daugelis jos gerbėjų būtent ją užsisakys kavinėje ar į namus. Tačiau sostinės picerijose maža pica gali kainuoti ir 10 eurų, taigi, norint pamaitinti visą šeimą ar draugų kompaniją susidaro nemenka suma. Norintys sutaupyti gali ją išsikepti namuose –  skaičiuojama, kad ruošiant didesnį kiekį, naminė pica su kumpiu žmogui kainuoja apie 3 eurus. Picą kepti namuose – paprasta ir taupu Vilma Juodkazienė, prekybos tinklo „Iki“ atstovė, sako, kad pica yra vienas populiariausių patiekalų,

Išmaniųjų elektros skaitiklių keitimas. Ką būtina žinoti?

išmanusis-skaitiklis

Bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) diegia išmaniuosius elektros skaitiklius, leidžiančius klientams sekti detalų elektros energijos suvartojimą ir pamiršti būtinybę nurašinėti skaitiklių duomenis. Nors naujovės ilgalaikėje perspektyvoje padės taupyti elektrą ir koreguoti vartojimo įpročius, gyventojams gali kilti klausimų dėl skaitiklių keitimo proceso, tikslumo ir suvartotos energijos fiksavimo. Skaitikliai sertifikuoti „Visi išmanieji elektros skaitikliai yra sertifikuoti pagal Europos Sąjungos direktyvose nustatytus standartus ir turi praeiti kokybės patikrą, o atkeliavę į Lietuvą yra dar kartą tikrinami išorinėje nepriklausomoje kokybės laboratorijoje, todėl vartotojai gali

Taip pat skaitykite