Darbo partiją Šilutėje į rinkimus ves buvęs priešlėktuvinės gynybos papulkininkis Romualdas Renčeliauskas

Antradienį surengtoje spaudos konferencijoje Darbo partijos Šilutės skyriaus pirmininkas Saulius Stankevičius vietos žiniasklaidos atstovus supažindino su šios partijos kandidatu artėjančiuose savivaldos rinkimuose į Šilutės r. savivaldybės merus. Tai – dabartinis Savivaldybės Civilinės, priešgaisrinės ir gyventojų saugos skyriaus vedėjas Romualdas Renčeliauskas.

Apie save pretendentas į mero postą papasakojo, kad Rusijoje yra baigęs dvi aukštąsias politines mokyklas, prieš Lietuvai atgaunant nepriklausomybę tarnavęs priešlėktuvinės gynybos kariuomenėje, karjerą baigė būdamas papulkininkiu.

Anot jo paties, dabar jis iš Rusijos gauna sovietinio karininko pensiją. Apie šios pensijos atsisakymą, sakė nesvarstęs. Tikino sąžiningai triūsiantis Lietuvos valstybei, turįs leidimą dirbti su slaptais valstybės dokumentais.

Renčeliauskas yra kilęs iš Kėdainių ir žavisi Darbo partijos įkūrėjo V. Uspaskich‘o nuveiktais darbais Kėdainių krašte. Pats R. Renčeliauskas į Darbo partiją įstojo šį mėnesį, t. y. lapkritį.

Išsamesnį spaudos konferencijos aprašymą skaitykite penktadienio „Pamario“ laikraštyje.

2 komentarai

  • europietis

    Citata”Rusijoje yra baigęs dvi aukštąsias p o l i t i n e s mokyklas”.Ar autorius nemato reikalo visuomenei pranešti konkrečiai-kokias?Tai atskleistų kandidato į Šilutės rajono merus kolaboracionizmo gylį ir mastą su okupaciniu sovietų režimu. Juk komunistinio režimo sąlygomis kas dar, be TSKP istorijos, galėjo būti studijuojama? KGB “aukštieji” ‘politiniai” mokslai?
    Kad Darbo partija kandidatu į merus kelia kruvino bolševikinio režimo, nusinešusio šimtus tūkstančių dorų lietuvių gyvybių, ginklo klapčiuką – nestebina. Uspaskichas ir Stankė,manau, vykdo Putino projektą. Bet nutylėti tiesą žurnalistui-nedera. Lietuvos nepriklausomybė buvo atkurta 1990 kovo 11-ąją, o Rusų armijos(pučisto generolo Jazovo valdomos)papulkininkis R.Renčeliauskas okupantams tarnavo iki 1992? Kol Jazovą suėmė? Ar ne taip?

  • rūta

    Laikas į pensiją Renčeliauskui, o ne į politiką. Amžius yra amžius….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

COVID-19 – socialinės globos įstaigose

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kiekvieną pirmadienį skelbia naujausią informaciją apie koronaviruso plitimą Lietuvos socialinės globos įstaigose. Šilutės rajone veikia minimai ministerijai pavaldūs Macikų socialinės globos namai, vietos Savivaldybės pavaldumo Šilutės socialinės globos namai (buvę senelių globos namai), yra trys privatūs – „Pamario senjorų namai“, „Senjorų Eldoradas“ ir „Globavita“. Ministerija skelbia, kad šalyje esančiuose globos namuose įkurdinta beveik 13 tūkst. garbaus amžiaus ir neįgalių žmonių. Tokių namų yra 215, šiuo metu veikia 206. Rugpjūčio 2 d. duomenimis, šiuo metu nustatyti

Kviečiame teikti pasiūlymus Gyvūnų gerovės metams paminėti

Seimui 2022 m. paskelbus Gyvūnų gerovės metais, Aplinkos ministerija kviečia visuomenę, socialinius partnerius, verslą pasidalinti idėjomis, kaip juos paminėti. Pasiūlymų laukiame iki rugpjūčio 20 d. elektroniniu paštu info@am.lt. Atrinktos priemonės bus įtrauktos į Gyvūnų gerovės metų minėjimo programą. „Aš norėčiau, kad kiekvieni metai būtų gyvūnų gerovės, nes dėmesio šiai sričiai stokojama tiek iš valstybės, tiek iš piliečių. Juk, pripažinkim, kad dar požiūris į gyvį kaip į daiktą, nuosavybę, kažkokį madingą atributą, pelno nešėją labai gajus“, – pastebi aplinkos ministro patarėjas,

Prezidentas: sienų apsaugai – platesni karių įgaliojimai

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda antradienį susitikęs su krašto apsaugos ministru Arvydu Anušausku ir kariuomenės vadu gen. ltn. Valdemaru Rupšiu aptarė karių įsitraukimą ekstremaliosios situacijos metu. Šalies vadovas teigiamai įvertino susitikimo metu krašto apsaugos ministro A. Anušausko pristatytus Krašto apsaugos sistemos organizavimo ir karo tarnybos įstatymo bei Karinės jėgos naudojimo statuto pakeitimus, nustatančius konkrečius įgaliojimus, kuriuos kariai įgytų ekstremaliųjų situacijų metu, ir šių įgaliojimų įgijimo sąlygas. „Įstatymų pakeitimai leis kariams efektyviai prisidėti tiek saugant Lietuvos Respublikos sienas, tiek, poreikiui esant,

Taip pat skaitykite