Darbo partiją Šilutėje į rinkimus ves buvęs priešlėktuvinės gynybos papulkininkis Romualdas Renčeliauskas

Antradienį surengtoje spaudos konferencijoje Darbo partijos Šilutės skyriaus pirmininkas Saulius Stankevičius vietos žiniasklaidos atstovus supažindino su šios partijos kandidatu artėjančiuose savivaldos rinkimuose į Šilutės r. savivaldybės merus. Tai – dabartinis Savivaldybės Civilinės, priešgaisrinės ir gyventojų saugos skyriaus vedėjas Romualdas Renčeliauskas.

Apie save pretendentas į mero postą papasakojo, kad Rusijoje yra baigęs dvi aukštąsias politines mokyklas, prieš Lietuvai atgaunant nepriklausomybę tarnavęs priešlėktuvinės gynybos kariuomenėje, karjerą baigė būdamas papulkininkiu.

Anot jo paties, dabar jis iš Rusijos gauna sovietinio karininko pensiją. Apie šios pensijos atsisakymą, sakė nesvarstęs. Tikino sąžiningai triūsiantis Lietuvos valstybei, turįs leidimą dirbti su slaptais valstybės dokumentais.

Renčeliauskas yra kilęs iš Kėdainių ir žavisi Darbo partijos įkūrėjo V. Uspaskich‘o nuveiktais darbais Kėdainių krašte. Pats R. Renčeliauskas į Darbo partiją įstojo šį mėnesį, t. y. lapkritį.

Išsamesnį spaudos konferencijos aprašymą skaitykite penktadienio „Pamario“ laikraštyje.

Hits: 34

2 komentarai

  • europietis

    Citata”Rusijoje yra baigęs dvi aukštąsias p o l i t i n e s mokyklas”.Ar autorius nemato reikalo visuomenei pranešti konkrečiai-kokias?Tai atskleistų kandidato į Šilutės rajono merus kolaboracionizmo gylį ir mastą su okupaciniu sovietų režimu. Juk komunistinio režimo sąlygomis kas dar, be TSKP istorijos, galėjo būti studijuojama? KGB “aukštieji” ‘politiniai” mokslai?
    Kad Darbo partija kandidatu į merus kelia kruvino bolševikinio režimo, nusinešusio šimtus tūkstančių dorų lietuvių gyvybių, ginklo klapčiuką – nestebina. Uspaskichas ir Stankė,manau, vykdo Putino projektą. Bet nutylėti tiesą žurnalistui-nedera. Lietuvos nepriklausomybė buvo atkurta 1990 kovo 11-ąją, o Rusų armijos(pučisto generolo Jazovo valdomos)papulkininkis R.Renčeliauskas okupantams tarnavo iki 1992? Kol Jazovą suėmė? Ar ne taip?

  • rūta

    Laikas į pensiją Renčeliauskui, o ne į politiką. Amžius yra amžius….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pasaulinė kultūros diena paminėta virtualiai

1935 m. balandžio 15 d. Vašingtone JAV prezidentas Franklinas Ruzveltas ir dvidešimties Lotynų Amerikos šalių atstovai pasirašė sutartį dėl meno ir mokslo įstaigų bei istorinių paminklų išsaugojimo. Dabar ši diena paskelbta Pasauline kultūros diena, siekiant paskatinti saugoti visos žmonijos kultūros vertybes. Šia proga Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Informacijos skyriaus specialistai pakvietė visus kolegas bei kitų kultūros įstaigų darbuotojus, meno kolektyvus, bibliotekos lankytojus dalyvauti virtualioje viktorinoje „Kultūra – tau, man, kitiems…“, skirtoje šiai dienai paminėti. Kultūra kiekvienam iš mūsų yra

Sinoptikai džiugina: savaitgalį kai kur bus iki 19 laipsnių šilumos

Jau keletą dienų netoli mūsų šalies besisukantis ir tankius debesis plukdantis ciklonas niekur nesitrauks ir šiandien, tačiau debesų sluoksnis nebebus toks vientisas, daugelyje rajonų bent retkarčiais pasirodys saulė. Lietaus taip pat bus mažiau – palis tik vietomis, daugiausiai pietinėje šalies dalyje, vyraus trumpalaikio pobūdžio lietus. Įdienojus papūs stiprokas šiaurės rytų vėjas, kai kur gūsiai sieks 15 m/s. Iš rytų plūs šiltesnio oro masė, todėl net ir storesni debesys nesutrukdys orui sušilti iki 9-14 laipsnių. Šeštadienį debesuotumas bus nepastovus – naktį

Šilutės meno mokykla švenčia 55 metų veiklos sukaktį

Pandemija ir karantinai dėl COVID-19 nesutrukdė Šilutės meno mokyklos bendruomenei švęsti savo įstaigos veiklos 55 metų sukaktį. Tereikia užsukti į šios mokyklos interneto svetainę. Šios mokyklos istorija prasidėjo 1965 metų rugsėjo 1 d. Jau peržengtas 55 metų slenkstis. Į gyvenimą išlydėta per 1600 muzikantų, keli šimtai dailės skyriaus mokinių, šokėjų. Būtent muzikos, dailės ir šokio meno mokoma šioje mokykloje, kuri yra papildomo ugdymo, tad tėvai už savo vaikų lavinimą moka nustatytą mokestį. Šventes, kai suguža gausybė svečių, buvusių pedagogų, mokinių,

Nauja tvarka perkant automobilį

Lietuvoje nuo gegužės 1 d. ims veikti Transporto priemonių savininkų apskaitos sistema: pirkdami automobilį gausite specialų kodą. Su Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo ir Administracinių nusižengimų kodekso pakeitimais siejama sistema norima, kad gyventojai nesusidurtų su nesąžininga prekyba automobiliais, o jų teisės būtų apsaugotos, kad būtų suformuota skaidri transporto priemonių bei jų detalių prekyba, sumažėtų šioje srityje nesąžiningų sandorių, valstybė gautų priklausančius mokesčius. Vidaus reikalų ministrė  A. Bilotaitė pastebėjo, kad iki šiol dauguma automobilių pirkimo-pardavimo sandorių vyksta grynaisiais pinigais, taip galima

Taip pat skaitykite