Darbo partiją Šilutėje į rinkimus ves buvęs priešlėktuvinės gynybos papulkininkis Romualdas Renčeliauskas

Antradienį surengtoje spaudos konferencijoje Darbo partijos Šilutės skyriaus pirmininkas Saulius Stankevičius vietos žiniasklaidos atstovus supažindino su šios partijos kandidatu artėjančiuose savivaldos rinkimuose į Šilutės r. savivaldybės merus. Tai – dabartinis Savivaldybės Civilinės, priešgaisrinės ir gyventojų saugos skyriaus vedėjas Romualdas Renčeliauskas.

Apie save pretendentas į mero postą papasakojo, kad Rusijoje yra baigęs dvi aukštąsias politines mokyklas, prieš Lietuvai atgaunant nepriklausomybę tarnavęs priešlėktuvinės gynybos kariuomenėje, karjerą baigė būdamas papulkininkiu.

Anot jo paties, dabar jis iš Rusijos gauna sovietinio karininko pensiją. Apie šios pensijos atsisakymą, sakė nesvarstęs. Tikino sąžiningai triūsiantis Lietuvos valstybei, turįs leidimą dirbti su slaptais valstybės dokumentais.

Renčeliauskas yra kilęs iš Kėdainių ir žavisi Darbo partijos įkūrėjo V. Uspaskich‘o nuveiktais darbais Kėdainių krašte. Pats R. Renčeliauskas į Darbo partiją įstojo šį mėnesį, t. y. lapkritį.

Išsamesnį spaudos konferencijos aprašymą skaitykite penktadienio „Pamario“ laikraštyje.

2 komentarai

  • europietis

    Citata”Rusijoje yra baigęs dvi aukštąsias p o l i t i n e s mokyklas”.Ar autorius nemato reikalo visuomenei pranešti konkrečiai-kokias?Tai atskleistų kandidato į Šilutės rajono merus kolaboracionizmo gylį ir mastą su okupaciniu sovietų režimu. Juk komunistinio režimo sąlygomis kas dar, be TSKP istorijos, galėjo būti studijuojama? KGB “aukštieji” ‘politiniai” mokslai?
    Kad Darbo partija kandidatu į merus kelia kruvino bolševikinio režimo, nusinešusio šimtus tūkstančių dorų lietuvių gyvybių, ginklo klapčiuką – nestebina. Uspaskichas ir Stankė,manau, vykdo Putino projektą. Bet nutylėti tiesą žurnalistui-nedera. Lietuvos nepriklausomybė buvo atkurta 1990 kovo 11-ąją, o Rusų armijos(pučisto generolo Jazovo valdomos)papulkininkis R.Renčeliauskas okupantams tarnavo iki 1992? Kol Jazovą suėmė? Ar ne taip?

  • rūta

    Laikas į pensiją Renčeliauskui, o ne į politiką. Amžius yra amžius….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Prasideda ilgasis savaitgalis. Kokių klaidų nedaryti be priežiūros paliekant namus?

Žolinės savaitgalį dalis Lietuvos žmonių mėgausis besibaigiančia vasara, laisvadienius leisdami kurortuose, sodybose ar prie vandens telkinių. Nors tyrimai rodo, kad mūsų šalies gyventojai labiau negu estai ir latviai rūpinasi namų saugumu, draudikai atkreipia dėmesį, kad vasaros mėnesiais, ypač per Žolinę ar kitus ilguosius savaitgalius, be priežiūros palikti namai nukenčia dažniau nei įprastai. Todėl itin svarbu išvykstant pasirūpinti namų ir juose esančio turto saugumu, kad sugrįžus juos rastumėte tokius, kokius palikote. „Ne tik Lietuvos, bet ir kitų Baltijos šalių gyventojai pastaraisiais

Apgauta moteris neteko 2700 eurų

Tauragės apskrities VPK rugpjūčio 12 d., penktadienį, paskelbė įvykių keturiose šiam komisariatui priklausančiose savivaldybėse suvestinę: Tauragės, Pagėgių ir Šilalės savivaldybėse nieko neužfiksuota, o štai Šilutės rajone – prastos žinios.  Rugpjūčio 11-os rytą Lietuvininkų g., Šilutėje, rastas moters, gim. 1952 m., kūnas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Rugpjūčio 8 d. moteris, gim. 1987 m., paspaudusi elektroniniame pašte gautą nuorodą ir suvedusi prašomus elektroninės bankininkystės duomenis, sąskaitoje neteko 2700 eurų. Rugpjūčio 11 d. Cintjoniškių g., Šilutėje, neblaivus (0,8 prom.) vyras, gim.

Smurtautojai nerimsta

Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai tiria šiuos įvykius. Rugpjūčio 8 d. prieš pietus  namo laiptinėje Traksėdžių k., Šilutės sen., pažįstamas asmuo sukėlė fizinį skausmą nepilnamečiui, gim. 2010 m. Rugpjūčio 10 d. rytą Rusnėje rastas moters, gim. 1942 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Rugpjūčio 10 d. vakare namuose, Liepų g., Šilutėje,  blaivus vyras, gim. 1963 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gim. 1958 m. Tą patį vakarą Vainute neblaivi (2,08 prom.) 21-erių metų mergina sukėlė

Liepa: šilčiausia buvo Ventėje

Liepos mėn. vidutinė oro temperatūra Lietuvoje buvo 17,7°C: nuo 16,9-17°C šiaurės vakariniuose rajonuose iki 18,8-19,1°C pamaryje ir Kuršių nerijoje. Šilčiausia buvo Ventėje (19,1°C), o šalčiausia – Laukuvoje (16,9°C). Aukščiausia oro temperatūra siekė 27,6-32,8°C. Aukščiausia paros oro temperatūra registruota 22 d. Kybartuose 32,8°C, žemiausia – 30 d. Skuode – +4,4°C. Liepos 2 d. baigėsi pirmoji šiais metais kaitra, prasidėjusi birželio 25 d. Kaitra registruota 29-iose iš 52-ų meteorologijos stočių, ilgiausiai, po 7 dienas (06.26-07.02), ji tęsėsi Alytuje, Birštone, Druskininkuose ir Kaišiadoryse.

Taip pat skaitykite