Dantų implantų priežiūros gidas

Dantų implantai yra puiki, net geriausia galimybė vėl šypsotis sveikai ir gražiai. Žinoma, ne tik džiaugtis estetiškai atrodančiais dantimis, tačiau taip pat ir mėgautis tikrai gana paprastu maisto kramtymu. Tiesa, kaip ir natūralūs dantys, taip ir dantų implantai reikalauja šiek tiek priežiūros, kad jie tikrai tarnautų visą gyvenimą, kaip dažniausiai yra žadama.

implantaiValyti reikia kasdien

Dantų implantacija atveria galimybes vėl džiaugtis gražia ir sveika šypsena. Tačiau žmogus turi dėti užtektinai pastangų, kad tokia šypsena išliktų visą gyvenimą. Mitas, kad dantų implantams reikia labai daug priežiūros, tačiau faktas, kad kažkiek jos tikrai reikia.

Dantų implantai yra prižiūrimi beveik taip pat kaip ir tikri dantys. Pirmiausia siūlome įsigyti geras burnos ertmės priežiūros priemones. Tai yra dantų šepetukas. Dažniausiai tiems, kurie turi jautrius dantis bei implantus siūlomas gana minkštas dantų šepetukas. Taip pat reikia pasirūpinti burnos skalavimo skysčiu, kurį reikia naudoti reguliariai. Būtinas ir dantų siūlas.

Valyti reikia ne tik dantis, tačiau ir visą burnos ertmę. Tuomet Jūsų dirbtiniai dantys atrodys puikiai ir tarnaus visą gyvenimą.  Geriausia valyti po kiekvieno valgio, ypač jei buvo valgomi saldumynai. Jeigu tokios galimybės nėra – bent jau siūlome suvalgyti po to obuolį arba išgerti kuo daugiau vandens. Tokiu atveju bus pašalinamos apnašos nuo implantų, kurios ir galėtų daryti kokią nors neigiamą įtaką.

Reguliarus lankymasis pas specialistą apžiūrai

Lygiai taip pat reikia reguliariai lankytis pas specialistą, kuris apžiūrės jūsų implantus. Daugelis žmonių mano, kad kai yra sakoma, kad dantų implantai tarnaus visą gyvenimą, tai reiškia, kad jiems visai nereikės skirti dėmesio. Tikrai ne. Tiek valymas, tiek reguliarios patikros, kurios dažniausiai siūlomos du kartus per metus, yra būtinos. Tai dažniausiai tik paprasta apžiūra, kadangi tikėtina, kad dantų implantai atrodys puikiai ir tarnaus jums toliau. Vis dėlto, jeigu bus kokių nors netikslumų, galima džiaugtis, kad jie bus greitai sutvarkyti ir dantų implantai toliau bus funkcionalūs.

Rinkitės kliniką bei implantavimo metodą

Svarbiausia yra rasti gerą odontologijos kliniką Panevėžyje ar kitame mieste, kurioje ne tik bus atlikta procedūra. Suteiks visą svarbiausią informaciją apie dantų implantavimo galimybes ir kaip tinkamai juos prižiūrėti. Šiuo metu klinikų yra daug, tad būtina jomis domėtis detaliau. Taip pat įsitikinkite, kokios siūlomos garantijos.

Reikia nepamiršti, kad yra labai daug ir labai įvairių implantavimo metodų. Pavyzdžiui, šiuo metu gana daug dėmesio sulaukia vienmomentė implantacija, kuri džiugina labai didele sparta, tinka tokiu atveju, kai reikia implantuoti vieną arba kelis dantis. Dar viena vis dažniau minima opcija yra „all-on-4“ („visi ant keturių“). Svarbiausia dėl jums labiausiai tinkamos procedūros tartis su specialistais, kurie teikia paslaugas. Jie ne tik pasiūlys labiausiai tinkamą variantą, tačiau ir nurodys, kaip riekia prižiūrėti konkrečius implantus, kad jie kuo ilgiau tarnautų. Ir, žinoma, tarnavimo metu ne tik gražiai atrodytų, tačiau ir leistų be jokio vargo sukramtyti maistą.

pr2023/92

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Pirmosios ponios Dianos Nausėdienės vizitas Pagėgių sav. Vydūno viešojoje bibliotekoje

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė lankėsi Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje, kur dalyvavo bendroje edukacijoje ir diskusijoje su Pagėgių Šv. Kryžiaus parapijos Carito, Meno ir sporto mokyklos neformaliojo suaugusiųjų švietimo bei Pagėgių sav. neįgaliųjų draugijos atstovais, bibliotekos lankytojais. „Be galo malonu būti tarp aktyvių, skaitančių, mąstančių, socialiai atsakingų žmonių. Ačiū jums už tai, kad esate tie Vydūno įkvėpti spinduliai, nešantys ir dalijantys šviesą kitiems, ypatingai jaunimui. Tai be galo svarbu, tai kuria atvirą, drąsią ir tvirtą bendruomenę“, – sakė D. Nausėdienė.

Joninėms ant Rambyno kalno 140 metų

Šventas mūsų kalnas ir šita vieta – buvo taip per amžius, bus taip visada. Daug čia buvo švenčių, keitėsi laikai, o Rambynas žilas matė visa tai… Regimantas Šilinskas „Ant Rambyno“   Prieš 140 metų ant legendomis apipinto didingo Rambyno kalno pirmą kartą suskambo lietuviška daina, eilėmis ir scenarijų žodžiais prabilo mėgėjiškų teatrų dalyviai, o susirinkę žiūrovai iš visos Lietuvos iki ryto klausėsi muzikos, juokėsi, verkė ir dainavo kartu. Buvo kartu. Ši šventė – gyvoji tradicija, o jos meninė ir kultūrinė

Vogė alkoholinius gėrimus

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Nuo kovo 2 iki gegužės 2 dienos 38-erių metų vyras per 8 kartus iš parduotuvės Šilutėje pavogė alkoholinių gėrimų už 154 eurus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Į Šilutės r. PK kreipėsi vyras, gim. 1977 m., dėl socialiniame tinkle paskelbtos šmeižiančios informacijos apie jį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Birželio 11 d. vakare Saugose akivaizdžiai neblaivus (tikrintis neblaivumą atsisakė) vyras, gim. 1971 m., sužalojo 6 metais už save vyresnį vyrą. Įtariamasis sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Į

Ant naujo pašto ženklo – pirmą sykį Klaipėdoje startuosiančios didžiųjų burlaivių lenktynės

Šiandien, birželio 14 d. Lietuvos paštas išleidžia Natalijos Vaišnorienės kurtą pašto ženklą „Lietuvos didžiųjų burlaivių regata“. Pašto ženklo nominalas – 1,55 Eur, tiražas – 40 tūkst. vnt. Antspaudavimas pirmos dienos datos spaudu išleidimo dieną vyks Klaipėdos pašte, adresu H. Manto g. 7. Didžiųjų burlaivių lenktynių „The Tall Ships Races“ starto uostu šįmet pirmą kartą istorijoje taps Klaipėda. Į Lietuvos uostamiestį birželio 27-30 d. suplauks didieji burlaiviai, o birželio 30-ąją iš Klaipėdos startavę burlaiviai lenktyniaus iki Helsinkio. Liepos 7 dieną jie

Taip pat skaitykite