Dantų implantų priežiūros gidas

Dantų implantai yra puiki, net geriausia galimybė vėl šypsotis sveikai ir gražiai. Žinoma, ne tik džiaugtis estetiškai atrodančiais dantimis, tačiau taip pat ir mėgautis tikrai gana paprastu maisto kramtymu. Tiesa, kaip ir natūralūs dantys, taip ir dantų implantai reikalauja šiek tiek priežiūros, kad jie tikrai tarnautų visą gyvenimą, kaip dažniausiai yra žadama.

implantaiValyti reikia kasdien

Dantų implantacija atveria galimybes vėl džiaugtis gražia ir sveika šypsena. Tačiau žmogus turi dėti užtektinai pastangų, kad tokia šypsena išliktų visą gyvenimą. Mitas, kad dantų implantams reikia labai daug priežiūros, tačiau faktas, kad kažkiek jos tikrai reikia.

Dantų implantai yra prižiūrimi beveik taip pat kaip ir tikri dantys. Pirmiausia siūlome įsigyti geras burnos ertmės priežiūros priemones. Tai yra dantų šepetukas. Dažniausiai tiems, kurie turi jautrius dantis bei implantus siūlomas gana minkštas dantų šepetukas. Taip pat reikia pasirūpinti burnos skalavimo skysčiu, kurį reikia naudoti reguliariai. Būtinas ir dantų siūlas.

Valyti reikia ne tik dantis, tačiau ir visą burnos ertmę. Tuomet Jūsų dirbtiniai dantys atrodys puikiai ir tarnaus visą gyvenimą.  Geriausia valyti po kiekvieno valgio, ypač jei buvo valgomi saldumynai. Jeigu tokios galimybės nėra – bent jau siūlome suvalgyti po to obuolį arba išgerti kuo daugiau vandens. Tokiu atveju bus pašalinamos apnašos nuo implantų, kurios ir galėtų daryti kokią nors neigiamą įtaką.

Reguliarus lankymasis pas specialistą apžiūrai

Lygiai taip pat reikia reguliariai lankytis pas specialistą, kuris apžiūrės jūsų implantus. Daugelis žmonių mano, kad kai yra sakoma, kad dantų implantai tarnaus visą gyvenimą, tai reiškia, kad jiems visai nereikės skirti dėmesio. Tikrai ne. Tiek valymas, tiek reguliarios patikros, kurios dažniausiai siūlomos du kartus per metus, yra būtinos. Tai dažniausiai tik paprasta apžiūra, kadangi tikėtina, kad dantų implantai atrodys puikiai ir tarnaus jums toliau. Vis dėlto, jeigu bus kokių nors netikslumų, galima džiaugtis, kad jie bus greitai sutvarkyti ir dantų implantai toliau bus funkcionalūs.

Rinkitės kliniką bei implantavimo metodą

Svarbiausia yra rasti gerą odontologijos kliniką Panevėžyje ar kitame mieste, kurioje ne tik bus atlikta procedūra. Suteiks visą svarbiausią informaciją apie dantų implantavimo galimybes ir kaip tinkamai juos prižiūrėti. Šiuo metu klinikų yra daug, tad būtina jomis domėtis detaliau. Taip pat įsitikinkite, kokios siūlomos garantijos.

Reikia nepamiršti, kad yra labai daug ir labai įvairių implantavimo metodų. Pavyzdžiui, šiuo metu gana daug dėmesio sulaukia vienmomentė implantacija, kuri džiugina labai didele sparta, tinka tokiu atveju, kai reikia implantuoti vieną arba kelis dantis. Dar viena vis dažniau minima opcija yra „all-on-4“ („visi ant keturių“). Svarbiausia dėl jums labiausiai tinkamos procedūros tartis su specialistais, kurie teikia paslaugas. Jie ne tik pasiūlys labiausiai tinkamą variantą, tačiau ir nurodys, kaip riekia prižiūrėti konkrečius implantus, kad jie kuo ilgiau tarnautų. Ir, žinoma, tarnavimo metu ne tik gražiai atrodytų, tačiau ir leistų be jokio vargo sukramtyti maistą.

pr2023/92

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Šilutė: mero komandoje – socialdemokratė Vaidutė Armonienė

Šilutės rajono savivaldybės mero patarėjos pareigas jau eina socialdemokratė Vaidutė Armonienė. Ji – antroji mero patarėja, anksčiau dirbusi Edita Šukytė ir po savivaldos rinkimų liko šiose pareigose. Šilutės rajono savivaldybės taryba patvirtino, kad tiesiogiai išrinktas meras Vytautas Laurinaitis savo komandoje gali turėti du vicemerus, du patarėjus, savivaldybės administracijos direktorių. Mero valia, ką jis pasirenka į šią komandą. Kol kas merui sekėsi: į vicemerus pasiūlė Socialdemokratų partijos Šilutės skyriaus pirmininką Tomą Budrikį, savivaldybės Taryba pritarė. Savivaldybės administracijos direktoriumi paskyrė Andrių Jurkų,

Orai vės, šalnų vis bus, žadama ir lietaus

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba informuoja apie artėjančio savaitgalio orus. Birželio 2 d., penktadienį, naktį daug kur trumpai palis (vyraus nedidelis lietus). Vėjas pūs iš šiaurės, 8-13 m/s, pajūryje gūsiai 15 m/s. Temperatūra bus 2-7, vietomis – 8-10 laipsnių šilumos, dirvos paviršiuje kai kur, didesnė tikimybė šiaurės vakaruose, šalnos, bus nuo 0 iki 2 laipsnių šalčio.  Dieną vietomis trumpas, daugiausia nedidelis lietus. Vėjas šiaurės, šiaurės vakarų, 9-14 m/s, kai kur gūsiai 15-17 m/s. Temperatūra  bus 12-17 laipsnių šilumos. Birželio 3 d., šeštadienį,

Žinios iš policijos

Tauragės apskrities VPK informuoja apie įvykius Šilutės rajone. Jie tiriami. Gegužės 30 d. prieš pietus Pagrynių k., Šilutės sen., neblaiviai (2,42 prom.) moteriai, gim. 1972 m., sukėlė fizinį skausmą vyras, gim. 1989 m. Birželio 1 d. popietę Traksėdžių k., Šilutės sen., moteris, gim. 1954 m., sukėlė fizinį skausmą vyrui, gim. 1953 m. Įtariamoji buvo sulaikyta. Gegužės 21 d. naktį Traksėdžių k., Šilutės sen., moteris, gim. 1996 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviam (4,69 prom.) vyrui, gim. 1987 m. Gegužės 31 d.

Taip pat skaitykite