Chirurgai paneigia 3 mitus apie abdominoplastiką

Tiek dėl genetikos, tiek dėl drastiško svorio netekimo, gimdymo ar kitų kūno pokyčių, būna, pilvo oda praranda elastingumą ir nesugrįžta į buvusią padėtį. Tokiais atvejais atkurti plokščią pilvą sportu ar subalansuota mityba – sunku ar net visai neįmanoma. Tokiu atveju rekomenduojama abdominoplastika. Tai operacija, kurios metu stangrinama sukritusi oda, suglebę pilvo raumenys ir, pacientui pageidaujant, koreguojamas riebalų perteklius. Šiame straipsnyje specialistai paneigia tris populiariausius mitus apie pilvo plastiką.

1. Ši procedūra skirta tik moterims

Pilvo plastika dažniausiai atliekama moterims vien todėl,  kad ji yra įtraukta į „Mommy makeover“ procedūrų paketą. Į šį paketą, pagal individualų poreikį, taip pat įeina ir krūtų plastinės operacijos. Nepaisant to, dėl nepageidaujamų riebalų ar odos pertekliaus pilvo srityje, pilvo plastikai ryžtasi ir vyrai. Tad nesvarbu, ar esate moteris, ar vyras, ši operacija suteikia galimybę kiekvienam susigrąžinti pasitikėjimą savimi.

2. Tą patį rezultatą galima pasiekti sveika mityba ir sportu

Internete galima rasti daug informacijos, kad aktyvus gyvenimo būdas ir subalansuota mityba pagerina gyvenimo kokybę ir, jei įdedama pakankamai pastangų, – suteikia norimas kūno linijas. Žinoma, įvairiomis mankštomis galima tiek numesti svorio, tiek sustiprinti raumenis. Vis dėlto tradiciniai svorio reguliavimo metodai ne visada leidžia pasiekti norimų rezultatų.

Pavyzdžiui, netekus daug svorio ar kartais po nėštumo atsiradus odos pertekliui, savo pastangomis – mityba ir sportu – jo pašalinti beveik neįmanoma. Dėl šių priežasčių abdominoplastika – efektyviausias suglebusios odos ir raumenų atkūrimo būdas.

3. Po operacijos lieka didžiuliai randai

Dėl to, kad šios procedūros metu atliekami pjūviai, manoma, kad pjūvių vietose išliks dideli, lengvai pastebimi randai. Tačiau realybė kitokia – po profesionaliai atliktos operacijos ir sumaniai parinktos pjūvių vietos, tinkamai prižiūrimi, randai puikiausiai sugyja. Tad čia svarbi ne tik profesionali operavimo technika, bet ir tinkama pooperacinio laikotarpio priežiūra. Svarbu paminėti, kad pjūviai atliekami tose vietose, kuriose randus lengva paslėpti po apatiniu trikotažu. Tad baimintis matomų randų – neverta.

Akivaizdu, mitų apie abdominoplastiką – daug. Nepaisant minėtųjų mitų, ši operacija vienas iš efektyviausių būdų, leidžiančių susigrąžinti gerą savijautą ir pasitikėjimą savimi. Jeigu jau kuris laikas jaučiate diskomfortą dėl suglebusios odos ir susilpnėjusių pilvo raumenų, kreipkitės į šios srities specialistus. Patyrę chirurgai padės susigrąžinti dailias kūno linijas – galėsite džiaugtis nepriekaištingais rezultatais.

pr2022/209

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Interjero ABC: komodos pasirinkimas

Komodos yra neatsiejama interjero dalis, nes jos padeda išlaikyti tvarką ir suteikia papildomą vietą daiktams laikyti. Vis dėlto pasirinkti tinkamą komodą gali būti tikras iššūkis. Koks stilius geriausiai tinka jūsų namams? Kokią medžiagą rinktis? Koks dydis būtų optimaliausias? Šį kartą pasidalinsime patarimais ir įžvalgomis, padėsiančiomis jums rasti tobulą komodą. Nesvarbu, ar ieškote klasikinės šamingos elegancijos, modernaus minimalizmo, ar kaimiško žavesio – mes turime ką pasiūlyti kiekvienam skoniui ir poreikiui. Tad atsipalaiduokite, išgerkite puodelį kavos ir pasiruoškite leistis į komodų pasaulio

Kaip tinkamai maitinti savo augintinį?

Tinkama mityba yra svarbi ne tik žmonėms, bet ir gyvūnams. Jei norime, kad mūsų augintinis būtų sveikas ir nugyventų ilgą gyvenimą, svarbu maitinti jį tinkamai ir laikantis tam tikrų taisyklių. Juk naminiai gyvūnai yra visiškai priklausomi nuo žmogaus. Jie negali tiesiog atidaryti šaldytuvo, kai nori valgyti. Tad kiekvienas šeimininkas turi žinoti savo augintinio ypatybes ir individualius poreikius, ir pagal juos pasirinkti tinkamą mitybą. Pagrindinės augintinių maitinimo taisyklės Daugelis šeimininkų renkasi jau paruoštą maistas gyvūnams, kurį galima įsigyti parduotuvėje. Ir tai

Kaip užtikrinti, kad atsiskaityti elektroninėje parduotuvėje būtų patogu?

Svarstote, kodėl jūsų internetinės parduotuvės lankytojas paliko pilną pirkinių krepšelį ir dingo? To priežastys gali būti įvairios. Viena iš jų – pernelyg sudėtingas ir ilgas procesas apmokant pirkinį, o taip pat – galimybės atsiskaityti pirkėjo norimu būdu nebuvimas, privertęs potencialų pirkėją persigalvoti. Ar jūsų internetinėje parduotuvėje atsiskaityti patogu ir saugu? 21 proc. respondentų, dalyvavusių apklausoje apie apsipirkimo internete įpročius, nurodė, kad nusprendė nebepirkti, nes nebuvo galimybės atsiskaityti norimu būdu*. Tinkamai parinkti internetinės parduotuvės mokėjimo būdai gali padėti įmonėms padidinti pardavimus,

Converse evoliucija. Kodėl  jie tokie populiarūs?

Converse – tai tas prekės ženklas, kuris ne tik išgyveno šimtmetį, bet ir išaugo iki visame pasaulyje mylimos ikonos. Kaip gi atrodo toji magija, dėl kurios Converse kedai išlieka populiariausi tarp kiekvienos subkultūros atstovų – nuo roko žvaigždžių iki šiuolaikinių influencerių? Ar jie tikrai yra patys geriausi batai visiems atvejams, ar mes tiesiog negalime atsispirti toms žavingoms, guminėmis nosimis puoštoms ikonoms? Pasiruoškite – ši kelionė per Converse istoriją atskleis, kaip šie paprasti sportbačiai tapo neatsiejama mūsų garderobo dalimi! Kaip viskas

Taip pat skaitykite