Chirurgai paneigia 3 mitus apie abdominoplastiką

Tiek dėl genetikos, tiek dėl drastiško svorio netekimo, gimdymo ar kitų kūno pokyčių, būna, pilvo oda praranda elastingumą ir nesugrįžta į buvusią padėtį. Tokiais atvejais atkurti plokščią pilvą sportu ar subalansuota mityba – sunku ar net visai neįmanoma. Tokiu atveju rekomenduojama abdominoplastika. Tai operacija, kurios metu stangrinama sukritusi oda, suglebę pilvo raumenys ir, pacientui pageidaujant, koreguojamas riebalų perteklius. Šiame straipsnyje specialistai paneigia tris populiariausius mitus apie pilvo plastiką.

1. Ši procedūra skirta tik moterims

Pilvo plastika dažniausiai atliekama moterims vien todėl,  kad ji yra įtraukta į „Mommy makeover“ procedūrų paketą. Į šį paketą, pagal individualų poreikį, taip pat įeina ir krūtų plastinės operacijos. Nepaisant to, dėl nepageidaujamų riebalų ar odos pertekliaus pilvo srityje, pilvo plastikai ryžtasi ir vyrai. Tad nesvarbu, ar esate moteris, ar vyras, ši operacija suteikia galimybę kiekvienam susigrąžinti pasitikėjimą savimi.

2. Tą patį rezultatą galima pasiekti sveika mityba ir sportu

Internete galima rasti daug informacijos, kad aktyvus gyvenimo būdas ir subalansuota mityba pagerina gyvenimo kokybę ir, jei įdedama pakankamai pastangų, – suteikia norimas kūno linijas. Žinoma, įvairiomis mankštomis galima tiek numesti svorio, tiek sustiprinti raumenis. Vis dėlto tradiciniai svorio reguliavimo metodai ne visada leidžia pasiekti norimų rezultatų.

Pavyzdžiui, netekus daug svorio ar kartais po nėštumo atsiradus odos pertekliui, savo pastangomis – mityba ir sportu – jo pašalinti beveik neįmanoma. Dėl šių priežasčių abdominoplastika – efektyviausias suglebusios odos ir raumenų atkūrimo būdas.

3. Po operacijos lieka didžiuliai randai

Dėl to, kad šios procedūros metu atliekami pjūviai, manoma, kad pjūvių vietose išliks dideli, lengvai pastebimi randai. Tačiau realybė kitokia – po profesionaliai atliktos operacijos ir sumaniai parinktos pjūvių vietos, tinkamai prižiūrimi, randai puikiausiai sugyja. Tad čia svarbi ne tik profesionali operavimo technika, bet ir tinkama pooperacinio laikotarpio priežiūra. Svarbu paminėti, kad pjūviai atliekami tose vietose, kuriose randus lengva paslėpti po apatiniu trikotažu. Tad baimintis matomų randų – neverta.

Akivaizdu, mitų apie abdominoplastiką – daug. Nepaisant minėtųjų mitų, ši operacija vienas iš efektyviausių būdų, leidžiančių susigrąžinti gerą savijautą ir pasitikėjimą savimi. Jeigu jau kuris laikas jaučiate diskomfortą dėl suglebusios odos ir susilpnėjusių pilvo raumenų, kreipkitės į šios srities specialistus. Patyrę chirurgai padės susigrąžinti dailias kūno linijas – galėsite džiaugtis nepriekaištingais rezultatais.

pr2022/209

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Menininkė unikaliai pavaizdavo internetą 

Žinoma menininkė Jolita Vaitkutė trimis meniniais kūriniai pavaizdavo internetą – naudodama namuose randamus daiktus ji įkūnijo su kokiomis savybėmis jai siejasi naujos kartos 5G internetas. Neįprasta, nauja forma lietuvių kūrėja perteikė namų interneto greitį ir stabilumą. „Užduotis pavaizduoti internetą buvo sunki. Juk internetas mums – būtinas, tačiau jo apčiuopti ar pamatyti negalime. Dažnai internetą priimame kaip duotybę – kad jis tiesiog yra. Visgi jam dingus vos akimirkai, iškart jo pasigendame. Kurdama ieškojau formų kaip perteikti svarbiausias interneto savybes – tam

Sekmadienį – į muziejų nemokamai

2023-aisiais, kaip ir ankstesniais metais, Kultūros ministerijai pavaldūs muziejai kiekvieną paskutinį mėnesio sekmadienį kviečia lankytojus apžiūrėti savo nuolatines ekspozicijas nemokamai. Lankytojų taip pat lauks Kernavės archeologinės vietovės muziejus. Pirmoji tokia proga – jau šį sekmadienį, sausio 29 d. „2022 metais nemokamo muziejų lankymo paskutinį kiekvieno mėnesio sekmadienį galimybe pasinaudojo 336 251 lankytojas. Tai gerokai daugiau nei 2021-aisiais ir 2020-aisiais, kai lankytojų skaičius svyravo apie 200 tūkst. kasmet. Tiesa, reikia atsižvelgti į tai, kad tai buvo vadinamieji pandeminiai metai ir dėl

Dėl potvynio kai kuriuose valstybinės reikšmės keliuose draudžiamas eismas

Dėl spartaus vandens lygio kilimo Lietuvos vakarinėje dalyje daugėja apsemtų valstybinės reikšmės kelių. Potvynio metu pablogėja ne tik kelio dangos konstrukcija, bet ir kyla pavojus patiems eismo dalyviams. Būtent todėl šiuo metu maždaug 37-38 km valstybinės reikšmės rajoninių kelių ruožuose dėl apsėmimo yra ribojamas eismas. Vieni kelių ruožai yra pravažiuojami, kituose eismas draudžiamas. Dėl padidėjusio vandens kiekio Lietuvos vakarinėje dalyje apsemti 16 valstybinės reikšmės rajoninių kelių ruožai, kuriais draudžiamas eismas. Didžiausias – 60 centimetrų  – vandens gylis nustatytas rajoniniame kelyje

Projektų valdymo programos

Projektų valdymo programomis valdomi tam tikro proceso rinkiniai, kuriais siekiama didesnio masto efektyvumo. Projektų valdymas apima atskirų užduočių koordinavimą, o programos valdymas yra susijusių sugrupuotų projektų koordinavimas. Projektai sujungiami į programą, kai tokio rinkinio valdymo nauda yra didesnė atskirų vienetų valdymą. Susijusi sąvoka yra projektų portfelio valdymas – metodas, skirtas organizacijoms valdyti ir įvertinti daugybę projektų sugrupuojant juos į strateginius portfelius. Tada analizuojamas portfelių bendras efektyvumas, jų įvertinimai lyginami su faktinėmis išlaidomis, ar jie atitinka didesnius strateginius organizacijos tikslus. Taigi,

Taip pat skaitykite