Būdai pritraukti daugiau el. pašto prenumeratorių

Naudojant elektroninio pašto marketingą, vienas iš didžiausių iššūkių yra pritraukti kuo daugiau naujienlaiškio prenumeratorių. Visuomet norisi pritraukti tuos žmones, kuriems jūsų teikiamas produktas ar paslauga būtų aktualūs, kitokiu atveju iš jų jokios naudos.

Norite pradėti aktyviai naudotis elektroninio pašto teikiama nauda, bet nepavyksta pritraukti prenumeratorių?

Straipsnyje pateiksime kelis būdus, kurie gali padėti sulaukti didesnio esamų prenumeratorių įsitraukimo ir pritraukti naujų dėmesį. Taip pat kokybiškas paslaugas suteiks profesionalios reklamos agentūros, pvz. www.taurusmedia.lt.

  1. Paruoškite patrauklesnį pasiūlymą. Sutelkite dėmesį į tai, ką siūlote savo klientams už jų elektroninio pašto adresą. Žinoma, galima keisti prenumeravimo mygtuko formą, spalvas, taip tikintis, jog atsiras daugiau susidomėjusių, tačiau be gero pasiūlymo konversijos keisis labai minimaliai. Šiais laikais daugelis labai atidūs ir saugo savo elektroninį paštą, nenorėdami gauti neaktualios informacijos iš skirtingų prekinių ženklų, įmonių, todėl reikia suprasti, ko nori tikslinis jūsų klientas. Tą padaryti nelengva, todėl pabandykite kelis skirtingus pasiūlymus ir stebėkite kas veikia geriausiai.
  1. Pašto adreso įvedimas turi būti kaip įmanoma lengvesnis. Taip užtikrinsite, kad daugiau žmonių užsiprenumeruos naujienlaiškį, nes nereikės daug laiko skirti formos pildymui. Rekomenduojama nenaudoti jokių kitų laukelių ir prašyti tik el. pašto. Nors tokie laukeliai, kaip „vardas“ gali padėti vėliau suasmeninti prenumeratoriui siunčiamą informaciją, tačiau tikimybė, jog daugiau žmonių užpildys formą yra svarbesnė palyginus su informacijos suasmeninimu.
  1. Suteikite vartotojui galimybę rinktis. Vienas iš būdų ne tik pritraukti, bet ir išlaikyti prenumeratorius yra užtikrinimas, jog jie nenutrauks prenumeratos. Jeigu pastebite, jog prenumeratų mažėja, būtinai suteikite galimybę vartotojams pasirinkti kitokius prenumeratos planus. Pavyzdžiui, „vienas laiškas per savaitę“, „vienas laiškas per mėnesį“, „tik akcijas pristatantis laiškas“, „laiškai tik su išskirtiniais pasiūlymais“. Išlaikyti prenumeratorių su lengvesniu prenumeratos planu yra daug geriau nei jo netekti.
  1. Panaudokite socialinius tinklus. Daugelis žmonių kasdien naudojasi Facebook, Instagram ir kitais socialiniais tinklais, todėl šios platformos gali būti vienas iš geriausių būdų pritraukti naujienlaiškio prenumeratorių. Būtinai pakvieskite sekėjus užpildyti prenumeratos formą ir nepamirškite pateikti nuorodos, per kurią bus galima greitai ir lengvai ją rasti.
  1. Nustebinkite klientą. Pasirūpinkite, jog kliento patirtis užsiprenumeravus naujienlaiškį taptų dar geresnė. Suteikite jam geresnį pasiūlymą nei siūlėte mainais už elektroninio pašto adresą. Taip prenumeratorius iškart gali tapti pirkėju. Dar vienas puikus variantas – pasiūlyti papildomą nuolaidą ar pasiūlymą už tai, kad prenumeratorius pasidalintų prenumeratos forma su savo draugais socialiniuose tinkluose.

Būdų kaip pritraukti prenumeratorių yra labai daug, tačiau svarbiausia, jog prenumeratoriais taptų iš tiesų produktu ar paslauga susidomėję asmenys – būtent tokie prenumeratoriai yra naudingi Jūsų verslui. Visuomet pagalvokite kas jus paskatintų užsisakyti prenumeratą bei sekti naujienlaiškius – eksperimentuokite.

Užsak. Nr.2020/21.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Bus kompensuojami nauji tyrimai ir procedūros

Nuo gegužės 1 d. Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis finansuojamų paslaugų sąrašą papildys nauji tyrimai ir procedūros, kurios padės efektyviau diagnozuoti ir gydyti prostatos ir krūties vėžį, žarnyno infekciją. „Siekdama užtikrinti pacientams kuo geresnį paslaugų spektro prieinamumą ir kokybę, Sveikatos apsaugos ministerija skatina naujų paslaugų diegimą į sveikatos apsaugos sistemą. Atsižvelgdami į gydymo įstaigų ir medikų bendruomenės siūlymus, taip pat medicinos mokslo pasiekimus, sudarome sąlygas Lietuvoje taikyti pažangiausius diagnostikos ir gydymo metodus“, – sako Sveikatos apsaugos ministerijos Asmens sveikatos

Lietuvių kalbos mokslui nusipelnęs kraštietis

Šilutės raj. savivaldybės F. Bajoraičio viešoji biblioteka paviešino žinią apie kraštietį profesorių Kazį Alminą, kurio 120-osios gimimo metinės minėtos balandžio 15 d. Minime lietuvių kalbos vardyno rinkėjo bei tyrėjo profesoriaus Kazio Almino 120-ąsias gimimo metines. Tenka pripažinti, jog lietuvių kalbos mokslui nusipelnęs kraštietis nėra plačiai žinomas. Nedaug vietos jam skiriama ir kalbotyros kūrėjams skirtose publikacijose. Tuo tarpu kalbininko nuopelnai yra svarbūs ne tik lietuvių kalbos, bet ir šalies istorijai bei kultūrai. Kazys (Kazimieras) Alminas (iki 1939 m. Alminauskis) priklauso tam

Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė šiemet kviečia kalbėti apie Europos vertybes

Kaip ir kiekvieną pavasarį, balandžio 23-29 d., vyks Lietuvos bibliotekininkų draugijos organizuojama Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė. Tai – svarbiausia metų savaitė visoms šalies bibliotekoms, pristatanti šių kultūros įstaigų veiklą ir iniciatyvas bendruomenei, kviečianti kalbėti apie bibliotekininko profesiją ir jos prestižą. Savaitės metu visose bibliotekose vyks daugybė renginių, o ją vainikuos jau tradicija tapęs masinis bibliotekininkų žygis. Šiųmetė savaitės tema „Europos šeimoje“ akcentuoja vienybę, lygybę ir vertybes. Ji pasirinkta neatsitiktinai – būtent šiemet minimas Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą 20-metis. Pasak

Ar mums pavyks susitarti: artėja referendumas dėl pilietybės išsaugojimo

Gegužės 12 d. vyks referendumas dėl Lietuvos Respublikos (LR) pilietybės išsaugojimo. Reikia susitarti svarbiu klausimu ir išsakyti pilietinę nuomonę dėl Lietuvos ateities: didesnė ar mažesnė – dviejų ar trijų milijonų piliečių valstybė bus Lietuva. Artėjantis referendumas – ne tik užsienio lietuvių klausimas, juo sprendžiama ilgametė problema. Lietuviai, išvykę po 1990 m. kovo 11 d. ir įgiję kitos valstybės pilietybę, praranda gimimu įgytą LR pilietybę. Taip Lietuva kasmet praranda apie 1 000 savo piliečių. Lietuva yra viena iš nedaugelio Europos Sąjungos

Taip pat skaitykite