Automobilio raktų gamyba įvairiems atvejams

Raktų gamyba praverčia įvairiose situacijose – pametus automobilio, buto raktus, norint turėti daugiau tos pačios spynos raktų.

Gamyba, pagal automobilio spynelę

Dažna situacija kai pametami visi automobilio raktai ir nėra nuo ko nukopijuoti naujo. Vilniuje veikianti įmonė, kurią galima surasti internetinėje svetainėje raktupasaulis.lt, siūlo paslaugą – raktų gamyba pagal spyną. Tokiu atveju raktas atgaminamas pagal automobilio spynelę. Taigi, pametę visus automobilio raktus nestresuokite, verčiau kreipkitės į specialistus. Vis tik, geriau, kad tokia situacija neatsitiktų, nes raktų gamyba pagal spynelę yra žymiai brangesnė paslauga, vien imobilaizerio įrašymas gali kainuoti apie 100 eurų.

Sugedo automobilio signalizacijos pultelis

Jeigu automobilio signalizacijos pultelis nustojo veikti, galbūt tereikia pakeisti bateriją. Tačiau, ką daryti, kai tai atlikote, o pultelis vis tiek neveikia? Jums vėl pagelbės raktupasaulis.lt profesionalai, atliekantys šias paslaugas:

  • aplietų raktų taisymas;
  • iškritusių mygtukų keitimas;
  • sugedusių kondensatorių keitimas;
  • signalizacijų remontas.

Automobilio raktų gamyba

Rekomenduojame visada turėti bent du komplektus automobilio raktų, nes vieną pametus, antrąjį lengviau pagaminti pagal turimą raktą, o ne automobilio spynelę.  Taigi, jeigu dar neturite antrojo rakto ar jį pametėte, galite kreiptis raktupasaulis.lt darbuotojus, teikiančius šias paslaugas:

  • automobilio raktų gamyba;
  • raktų gamyba pagal durų spyną;
  • automobilio durelių atidarymas;
  • senų raktų ištrynimas iš automobilio kompiuterio.

Taigi, raktų gamybos įmonė Vilniuje teikia visas paslaugas, susijusias su automobilio atrakinimu. Be minėtų paslaugų, teikiamas automobilių užraktų valdymo modulių remontas. Ne visada problema slypi raktų pultelyje, kitais atvejais sugenda automobilio užrakinimo sistema, užvedimo sistema, vairo užraktas (blokas). Visais šiais atvejais kreipkitės į  raktų taisyklą Vilniuje, Šeškinės g. 59.

Įmonė taip pat atlieka rakto sinchronizavimą su pulteliu, keičia baterijas, keičia rakto korpusą. Teikiamos ne tik raktų gamybos paslaugos, bet ir galima įsigyti jų korpusus, raktų dalis, signalizacijos pultelius. Visi darbai vykdomi greitai ir kokybiškai, sutartu laiku. Pasirinkę patikimą partnerį būsite garantuoti, jog naujieji raktai jūsų kišenėje atsidurs laiku ir užvedę automobilį spėsite atlikti suplanuotus darbus.

pr2022/070

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Orai: antroji savaitės pusė atneš šilumos

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad spalio 3 d., pirmadienį, pragiedrulių atsiras tik vakariniame Lietuvos pakraštyje, čia ir lietaus nežadama. Rugsėjo mėnesį LHMT duomenimis rugsėjo mėnesio antrojo dešimtadienio vidutinė oro temperatūra Lietuvoje buvo 11,4°C. Aukščiausia oro temperatūra siekė 16,1–20,4°C, žemiausia nukrito iki 0,3–7,3°C, Nidoje 8,7°C. Šilčiausia buvo 11 d. Klaipėdoje – 20,4°C, vėsiausia – 11-os naktį Skuode, 0,3°C. Schemoje rugsėjo mėn. kritulių kiekis.   Spalio 4 d., antradienį, tik Rytų Lietuvoje vietomis lis smarkiai. Temperatūra žemės iki 4-9, pajūryje iki 10-12°C.

Šiemet Lietuvoje – beveik 15 tūkst. santuokų, Šilutės rajone – 241

2022 metais, kaip įprasta, jaunavedžiai gražiausiai savo gyvenimo šventei rinkosi vasaros savaitgalius – skelbia Registrų centras. Remiantis metrikacijos paslaugų informacinės sistemos (MEPIS) duomenimis, populiariausių santuokos sudarymo datų viršūnėje – rugpjūčio 20-oji. Tądien žiedus sumainė beveik 870 porų. Per 770 jaunavedžių savo šventei pasirinko rugpjūčio 6-ąją, dar beveik 750 – liepos 23 dieną. Įdomu, kad pernai dažniausiai pasirenkamų vestuvių datų trejetuke taip pat puikavosi rugpjūčio ir liepos savaitgaliai. 2021-ųjų rugpjūčio 21-ąją amžinos meilės įžadais apsikeitė beveik 540 porų, dar apie 400

Siūloma nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą ir jo neskirstyti rajonais

Aplinkos ministerija parengė įsakymo projektą dėl vilkų sumedžiojimo 2022-2023 m. limito ir kviečia visuomenę, suinteresuotas institucijas su juo susipažinti. Atsižvelgus į vilkų populiacijos būklės stebėsenos duomenis, rūšies apsaugos poreikius ir moksliniais tyrimais apskaičiuotą vilkų šeimų skaičių, siūloma nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą. Siekiant, kad vilkai būtų medžiojami proporcingai jų natūraliai gausai, limito rekomenduojama neskirstyti rajonams. Vilko apsaugos planas įpareigoja nustatant sumedžiojimo limitą įvertinti besiveisiančių vilkų šeimų skaičių. Tyrimai rodo, kad Lietuvos teritorijoje gyvena ne mažiau kaip 87 vilkų šeimos. Vilko

Taip pat skaitykite