Automobilio abonementas verslui – alternatyva pirkimui ir taršos problemų mažinimas

H2 Mobilumas kaip paslauga – sparčiai augantis sektorius

Jau kelis metus iš eilės tęsiasi tendencija, kad jauni žmonės rečiau įsigyja automobilius ir vietoj nuosavybės renkasi transporto priemonių dalinimosi paslaugą. Tam yra keletas priežasčių – augančios automobilių ir kuro kainos, nepriklausymas nuo gyvenamosios vietos, ekologija bei darbas iš namų.

Dėl šių tendencijų auga mobilumo abonementų paslaugos. MaaS įmonės sujungia viešąjį ir privatų transportą, sukurdamos transporto priemonių tinklą, pritaikytą skirtingiems vartotojams. Vienas iš kertinių šio sektoriaus išskirtinumų yra dėmesys vartotojui ir paslaugų pritaikymas individualiems poreikiams. Todėl MaaS sektorius ir toliau žaibiškai augs, kasmet išsiplėsdamas 25-35 procentais, anot MaaS Alliance tyrimo. Šis augimas ypač bus pastebimas Europoje, kadangi tai yra pagrindinis MaaS plėtros regionas, sudarantis 32 proc. rinkos. 

Išaugus naujų ir naudotų automobilių kainoms, paprastas sprendimas verslui yra transporto priemonių nuoma. MaaS ilgalaikė nuoma užtikrina lanksčias mokėjimo galimybes ir laisvę rinktis kada ir kokią transporto priemonę norite nuomotis.

H2 MaaS indėlis į švaresnę ateitį

Potencialius automobilių savininkus atbaido ne tik augančios kainos, bet ir kylantys taršos mokesčiai. Nors Lietuvoje taršos mokesčiai ir priemonės suvaldyti klimato krizę dar tik pradedami įgyvendinti, vairuotojai gali tikėtis mokesčių kilimo ir kitų suvaržymų, priklausomai nuo transporto priemonės tipo. Automobilio nuoma išlaisvina nuo mokesčių, o įvairių transporto priemonių (įskaitant viešąjį ir privatų transportą) naudojimas sumažina bendrą išmetamų teršalų kiekį. Kelių tyrimų metu buvo pastebėta, jog automobilių dalinimasis sumažina vairuotojo nuvažiuojamų kilometrų skaičių, taip ženkliai sumažinant išmetamųjų dujų kiekį.

Tačiau ekologija yra ne tik dėmesys gamtai, bet ir žmogui. MaaS paslaugų teikėjai didelį dėmesį skiria vartotojui ir rūpesčių, susijusių su automobilio priežiūra, sumažinimu bei optimizavimu.

H2 Naujos galimybės verslui ir alternatyva automobilio pirkimui

MaaS kaip ir kiti sektoriai tobulėja, todėl vis daugiau įmonių ne tik siūlo trumpalaikę transporto priemonių nuomą, bet ir ilgalaikes galimybes. Lietuvoje sparčiai besivystanti MaaS įmonė WeFleet siekia plėtoti lankščias mobilumo paslaugas verslui. WeFleet siūlo ilgalaikį automobilių abonementą įmonėms ir verslams. Tai alternatyva lizingui ir trumpalaikei automobilio nuomai, kadangi fiksuota nuomos suma įtraukia KASKO draudimą, užtikrina 24/7 pagalbą kelyje, klientų aptarnavimą ir automobilių pristatymą į jūsų pasirinktą vietą.

Tai puiki alternatyva tiek mažoms, tiek didelėms įmonėms, siekiančioms užtikrinti darbuotojų patogumą ir judėjimo laisvę. WeFleet automobilių nuoma prasideda nuo vieno mėnesio ir leidžia keliauti visos Europos Sąjungos teritorijoje, o įmonės siūlomi automobiliai yra visiškai nauji, su minimalia rida iki 5000 km.

Prieinamas transportas, tvarumas ir laisvas judėjimas yra keliavimo ir mobilumo ateitis. Gyvenant miestuose, brangstant automobiliams ir augant jų išmetamai taršai, automobilio ir kitų transporto priemonių nuoma tampa efektyviu sprendimu. Tapkite vienais pirmųjų Lietuvoje, prisidedančių prie personalizuoto mobilumo su WeFleet automobilių abonementu verslui.

pr2022/114

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Kokios SEO paslaugos gali būtų naudingos jūsų verslui?

Vienas pagrindinių lankytojų šaltinių daugumai svetainių yra Google paieškos sistema. Ieškodami informacijos, prekių, paslaugų, apžvalgų ar atsiliepimų, dauguma žmonių naudojasi būtent Google. Todėl nenuostabu, kad verslams ir kitiems svetainių savininkams SEO optimizavimas yra tapęs būtinybe. Tačiau kaip ir kitose internetinės rinkodaros srityse, tinkamas SEO optimizavimas reikalauja atitinkamų kompetencijų. Profesionalias SEO paslaugas rinktis geriausia, kai norima kompetentingai optimizuoti svetainę. Tačiau jei norima sutaupyti, SEO optimizavimo darbus galima atlikti ir savarankiškai. Tokiu atveju SEO paslaugos vis tiek gali praversti. Mat SEO optimizacijos

Policija praneša apie įvykius Šilutės rajone

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Balandžio 11-os naktį namuose Traksėdžiuose vyras, gim. 1982 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gim. 1989 m. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Balandžio 10 d. pavakare M. Jankaus g., Šilutėje, neblaivus (3,00 prom.) vyras, gim. 1976 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviai (2,34 prom.) moteriai, gim. 1970 m. Vyras sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Balandžio 10 d. prieš pietus Gluosnių g., Šilutėje, automobilio „Toyota Avensis Verso“ blaivus vairuotojas, gim. 1964 m., važiuodamas pagrindiniu keliu ir sukdamas į

Sveika mityba. Kas tai?

Balandžio 8-ąją Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Rusnės filiale vyko diskusija tema „Sveika mityba“, skirta Pasaulinei sveikatos dienai. Bibliotekoje lankėsi Šilutės visuomenės sveikatos biuro specialistas sveikos mitybos skatinimo srityje Paulius Paulauskas. Prisistatydamas jis paminėjo, kad yra kilęs iš Rusnės, todėl jam ypač malonu pabendrauti su šio krašto žmonėmis. Pokalbį mitybos tema specialistas pradėjo nuo maisto ir vandens svarbos žmogaus organizmui. Paulius Paulauskas pasakojo, kad svarbiausias žmogaus energijos šaltinis yra maistas, o vanduo yra svarbiausia terpė, palaikanti žmogaus gyvybę. Mityba ir

„Regitra“ primena: vežkitės dviračius be rūpesčių – užsisakykite tam skirtą lentelę

Šylant orams prasideda dviračių sezonas, todėl jei ir jūs susiruošėte savo vasaros poilsiui kartu gabentis dviračius, nepamirškite, kad jie neturėtų uždengti automobilio numerio ženklo. Vežkite dviračius be rūpesčių, turėdami „Regitros“ išduotą dviračių transportavimui skirtą numerio lentelę. Ji užtikrina, jog automobilis būtų lengvai identifikuojamas kelyje, atkartojant automobilio numerio ženklus. Šią lentelę galima užsisakyti tiesiog internetu. Dviračiai vis labiau populiarėja, tad nenuostabu, kad ir kelyje vis dažniau sutinkame keliautojus, kartu su savimi besivežančius ir dviračius. Vasaros kelionės dviračiais – malonus laisvalaikio leidimo

Taip pat skaitykite