Automobilio abonementas verslui – alternatyva pirkimui ir taršos problemų mažinimas

H2 Mobilumas kaip paslauga – sparčiai augantis sektorius

Jau kelis metus iš eilės tęsiasi tendencija, kad jauni žmonės rečiau įsigyja automobilius ir vietoj nuosavybės renkasi transporto priemonių dalinimosi paslaugą. Tam yra keletas priežasčių – augančios automobilių ir kuro kainos, nepriklausymas nuo gyvenamosios vietos, ekologija bei darbas iš namų.

Dėl šių tendencijų auga mobilumo abonementų paslaugos. MaaS įmonės sujungia viešąjį ir privatų transportą, sukurdamos transporto priemonių tinklą, pritaikytą skirtingiems vartotojams. Vienas iš kertinių šio sektoriaus išskirtinumų yra dėmesys vartotojui ir paslaugų pritaikymas individualiems poreikiams. Todėl MaaS sektorius ir toliau žaibiškai augs, kasmet išsiplėsdamas 25-35 procentais, anot MaaS Alliance tyrimo. Šis augimas ypač bus pastebimas Europoje, kadangi tai yra pagrindinis MaaS plėtros regionas, sudarantis 32 proc. rinkos. 

Išaugus naujų ir naudotų automobilių kainoms, paprastas sprendimas verslui yra transporto priemonių nuoma. MaaS ilgalaikė nuoma užtikrina lanksčias mokėjimo galimybes ir laisvę rinktis kada ir kokią transporto priemonę norite nuomotis.

H2 MaaS indėlis į švaresnę ateitį

Potencialius automobilių savininkus atbaido ne tik augančios kainos, bet ir kylantys taršos mokesčiai. Nors Lietuvoje taršos mokesčiai ir priemonės suvaldyti klimato krizę dar tik pradedami įgyvendinti, vairuotojai gali tikėtis mokesčių kilimo ir kitų suvaržymų, priklausomai nuo transporto priemonės tipo. Automobilio nuoma išlaisvina nuo mokesčių, o įvairių transporto priemonių (įskaitant viešąjį ir privatų transportą) naudojimas sumažina bendrą išmetamų teršalų kiekį. Kelių tyrimų metu buvo pastebėta, jog automobilių dalinimasis sumažina vairuotojo nuvažiuojamų kilometrų skaičių, taip ženkliai sumažinant išmetamųjų dujų kiekį.

Tačiau ekologija yra ne tik dėmesys gamtai, bet ir žmogui. MaaS paslaugų teikėjai didelį dėmesį skiria vartotojui ir rūpesčių, susijusių su automobilio priežiūra, sumažinimu bei optimizavimu.

H2 Naujos galimybės verslui ir alternatyva automobilio pirkimui

MaaS kaip ir kiti sektoriai tobulėja, todėl vis daugiau įmonių ne tik siūlo trumpalaikę transporto priemonių nuomą, bet ir ilgalaikes galimybes. Lietuvoje sparčiai besivystanti MaaS įmonė WeFleet siekia plėtoti lankščias mobilumo paslaugas verslui. WeFleet siūlo ilgalaikį automobilių abonementą įmonėms ir verslams. Tai alternatyva lizingui ir trumpalaikei automobilio nuomai, kadangi fiksuota nuomos suma įtraukia KASKO draudimą, užtikrina 24/7 pagalbą kelyje, klientų aptarnavimą ir automobilių pristatymą į jūsų pasirinktą vietą.

Tai puiki alternatyva tiek mažoms, tiek didelėms įmonėms, siekiančioms užtikrinti darbuotojų patogumą ir judėjimo laisvę. WeFleet automobilių nuoma prasideda nuo vieno mėnesio ir leidžia keliauti visos Europos Sąjungos teritorijoje, o įmonės siūlomi automobiliai yra visiškai nauji, su minimalia rida iki 5000 km.

Prieinamas transportas, tvarumas ir laisvas judėjimas yra keliavimo ir mobilumo ateitis. Gyvenant miestuose, brangstant automobiliams ir augant jų išmetamai taršai, automobilio ir kitų transporto priemonių nuoma tampa efektyviu sprendimu. Tapkite vienais pirmųjų Lietuvoje, prisidedančių prie personalizuoto mobilumo su WeFleet automobilių abonementu verslui.

pr2022/114

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Parama verslo plėtrai Šilutės rajone

Šilutės rajono vietos veiklos grupė (VVG) planuoja skelbti kvietimą teikti paraiškas pagal priemonę „Parama ne žemės ūkio verslui kaimo vietovėse plėtoti“ bei gauti finansavimą naujų darbo vietų kūrimo išlaidoms. Parama teikiama įvairiai ekonominei ne žemės ūkio veiklai, apimančiai produktų gamybą, apdorojimą, perdirbimą, įvairių paslaugų teikimą. Galimi pareiškėjai: Šilutės rajone registruotas privatus juridinis arba fizinis asmuo, vykdantis veiklą ilgiau nei 1 m. Juridinio asmens – metinės pardavimo pajamos ataskaitiniais metais (2021 m.) turi būti ne mažesnės kaip 12 vidutinių darbo užmokesčių,

Odinių baldų derinimas: kokiame interjere jie tinka labiausiai?

Tikriausiai nėra nieko malonesnio, nei po sunkios darbo dienos prigulti ant odinio fotelio ar sofos. Nesvarbu, ar norite tiesiog pailsėti, ar ruošiatės žiūrėti mėgstamą laidą, ar pasimėgauti įdomia knyga – tai gali būti tobula akimirka. Patogūs ir stilingi baldai yra aukščiausias komforto elementas. Taigi, kaip reikėtų derinti odinius baldus? Štai keletas naudingų patarimų.   Klasikinės spalvos ir ne tik Iš odos pagaminti baldai yra nepavaldūs laikui ir tinka beveik bet kokio stiliaus interjere. Žinoma, jie visuomet patraukliai atrodys prie klasikinių

Chirurgai paneigia 3 mitus apie abdominoplastiką

Tiek dėl genetikos, tiek dėl drastiško svorio netekimo, gimdymo ar kitų kūno pokyčių, būna, pilvo oda praranda elastingumą ir nesugrįžta į buvusią padėtį. Tokiais atvejais atkurti plokščią pilvą sportu ar subalansuota mityba – sunku ar net visai neįmanoma. Tokiu atveju rekomenduojama abdominoplastika. Tai operacija, kurios metu stangrinama sukritusi oda, suglebę pilvo raumenys ir, pacientui pageidaujant, koreguojamas riebalų perteklius. Šiame straipsnyje specialistai paneigia tris populiariausius mitus apie pilvo plastiką. 1. Ši procedūra skirta tik moterims Pilvo plastika dažniausiai atliekama moterims vien

Kokie orai bus pirmąjį kalendorinės žiemos savaitgalį?

Hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad pirmasis kalendorinės žiemos savaitgalis nebus labai šaltas, tačiau sniego žadama. Gruodžio 2 d., penktadienį, dangus  bus debesuotas, trumpų pragiedrulių gali būti nebent šiaurės rytiniuose rajonuose. Gausaus sniego nebus, vėjas irgi menkas. Aukščiausia temperatūra visoje šalyje išliks neigiama: 1-6 laipsniai šalčio. Gruodžio 3 d., šeštadienį, naktį bus debesuota, nesnigs, tačiau keliuose vietomis bus slidu. Temperatūra bus 3-8 laipsniai šalčio. Šeštadienio dieną debesys bus tankūs, pragiedrulių nelaukiama. Jau po vidurdienio pietiniame šalies pakraštyje pradės snyguriuoti, iki vakaro turėtų

Taip pat skaitykite