Automobilio abonementas verslui – alternatyva pirkimui ir taršos problemų mažinimas

H2 Mobilumas kaip paslauga – sparčiai augantis sektorius

Jau kelis metus iš eilės tęsiasi tendencija, kad jauni žmonės rečiau įsigyja automobilius ir vietoj nuosavybės renkasi transporto priemonių dalinimosi paslaugą. Tam yra keletas priežasčių – augančios automobilių ir kuro kainos, nepriklausymas nuo gyvenamosios vietos, ekologija bei darbas iš namų.

Dėl šių tendencijų auga mobilumo abonementų paslaugos. MaaS įmonės sujungia viešąjį ir privatų transportą, sukurdamos transporto priemonių tinklą, pritaikytą skirtingiems vartotojams. Vienas iš kertinių šio sektoriaus išskirtinumų yra dėmesys vartotojui ir paslaugų pritaikymas individualiems poreikiams. Todėl MaaS sektorius ir toliau žaibiškai augs, kasmet išsiplėsdamas 25-35 procentais, anot MaaS Alliance tyrimo. Šis augimas ypač bus pastebimas Europoje, kadangi tai yra pagrindinis MaaS plėtros regionas, sudarantis 32 proc. rinkos. 

Išaugus naujų ir naudotų automobilių kainoms, paprastas sprendimas verslui yra transporto priemonių nuoma. MaaS ilgalaikė nuoma užtikrina lanksčias mokėjimo galimybes ir laisvę rinktis kada ir kokią transporto priemonę norite nuomotis.

H2 MaaS indėlis į švaresnę ateitį

Potencialius automobilių savininkus atbaido ne tik augančios kainos, bet ir kylantys taršos mokesčiai. Nors Lietuvoje taršos mokesčiai ir priemonės suvaldyti klimato krizę dar tik pradedami įgyvendinti, vairuotojai gali tikėtis mokesčių kilimo ir kitų suvaržymų, priklausomai nuo transporto priemonės tipo. Automobilio nuoma išlaisvina nuo mokesčių, o įvairių transporto priemonių (įskaitant viešąjį ir privatų transportą) naudojimas sumažina bendrą išmetamų teršalų kiekį. Kelių tyrimų metu buvo pastebėta, jog automobilių dalinimasis sumažina vairuotojo nuvažiuojamų kilometrų skaičių, taip ženkliai sumažinant išmetamųjų dujų kiekį.

Tačiau ekologija yra ne tik dėmesys gamtai, bet ir žmogui. MaaS paslaugų teikėjai didelį dėmesį skiria vartotojui ir rūpesčių, susijusių su automobilio priežiūra, sumažinimu bei optimizavimu.

H2 Naujos galimybės verslui ir alternatyva automobilio pirkimui

MaaS kaip ir kiti sektoriai tobulėja, todėl vis daugiau įmonių ne tik siūlo trumpalaikę transporto priemonių nuomą, bet ir ilgalaikes galimybes. Lietuvoje sparčiai besivystanti MaaS įmonė WeFleet siekia plėtoti lankščias mobilumo paslaugas verslui. WeFleet siūlo ilgalaikį automobilių abonementą įmonėms ir verslams. Tai alternatyva lizingui ir trumpalaikei automobilio nuomai, kadangi fiksuota nuomos suma įtraukia KASKO draudimą, užtikrina 24/7 pagalbą kelyje, klientų aptarnavimą ir automobilių pristatymą į jūsų pasirinktą vietą.

Tai puiki alternatyva tiek mažoms, tiek didelėms įmonėms, siekiančioms užtikrinti darbuotojų patogumą ir judėjimo laisvę. WeFleet automobilių nuoma prasideda nuo vieno mėnesio ir leidžia keliauti visos Europos Sąjungos teritorijoje, o įmonės siūlomi automobiliai yra visiškai nauji, su minimalia rida iki 5000 km.

Prieinamas transportas, tvarumas ir laisvas judėjimas yra keliavimo ir mobilumo ateitis. Gyvenant miestuose, brangstant automobiliams ir augant jų išmetamai taršai, automobilio ir kitų transporto priemonių nuoma tampa efektyviu sprendimu. Tapkite vienais pirmųjų Lietuvoje, prisidedančių prie personalizuoto mobilumo su WeFleet automobilių abonementu verslui.

pr2022/114

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Savaitgalio orai: šeštadienis bus lietaus  

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad rugpjūčio 5 d., penktadienį, dangų dengs menkas debesų sluoksnis. Nelis. Pūs vidutinio stiprumo pietų, pietryčių krypties vėjas. Bus karšta diena. Įdienojus oras kais iki 27-32 laipsnių karščio. Rugpjūčio 6 d., šeštadienį, naktis be lietaus, tik paryčiais vakarinį šalies pakraštį pasieks vėsesni orai. Vakariniuose rajonuose ims slinkti trumpalaikės liūtys, gali sugriaudėti perkūnija. Pietų, pietvakarių vėjas keis kryptį į vakarų, šiaurės vakarų, bus nestiprus. Debesų daugės, tačiau oras neskubės vėsti ir saulei tekant termometrai rodys nuo 15

Liepą Šilutės rajone – 70 santuokų

Santuokų skaičiumi liepos mėnuo išskirtinis 2022 metais. Taip pat ir tuo, kad iš 70 santuokų net 37 – bažnytinės, o dvi – užsienyje. Šilutės r. savivaldybės Civilinės metrikacijos poskyris skelbia, kad liepą rajone įregistruota: 52 naujagimiai, 55 mirtys, 70 santuokų ir 6 ištuokos. Liepą sulaukta 25 berniukų ir 27 mergaičių, 28 naujagimiai gimė Šilutės mieste, 24 – seniūnijose, 23 sulaukta užsienyje, jie tik įtraukti į sąrašus. Viena šeima susilaukė dvynių. 17 naujagimių pripažinta tėvystė, nes poros nėra įregistravusios santuokos. Populiarūs

Kada reikia siuntimo pas gydytoją, o kada ne?

Siuntimas pas gydytoją specialistą yra svarbus ir, rodos, daugumai žmonių aiškus dalykas. Ligonių kasų specialistai pastebi, kad neretai gyventojai nežino, jog kai kuriais atvejais norint gauti Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis apmokamas gydytojų specialistų paslaugas siuntimo nė nereikia. Privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems žmonėms siuntimus gauti PSDF lėšomis apmokamų paslaugų išduoda šeimos gydytojai arba gydytojai specialistai. Siuntimai išduodami, jei gydytojui dėl paciento sveikatos būklės reikia pasikonsultuoti su kitu gydytoju, atlikti tyrimus, tikslinti gydymą, gydyti ligoninėje. Siuntimas galioja 60 dienų ir

Kataraktą galima įveikti

Akies lęšiukas savo funkcijas atlieka gerai tik tada, kai jis yra skaidrus, tačiau yra tokių akių ligų, kurios trukdo lęšiukui tinkamai funkcionuoti. Viena iš jų – katarakta. Katarakta (akies lęšiuko sudrumstėjimas) – viena dažniausių regėjimo netekimo priežasčių. Šią ligą gali sukelti nemažai veiksnių, tačiau pagrindinis susirgimo rizikos faktorius yra amžius. Sulėtėjus medžiagų apykaitai, akies lęšiukas pradeda drumstėti. Tai natūralūs senatviniai organizmo pokyčiai. Tačiau jei lęšiuko skaidrumas ima trukdyti įprastiniai veiklai, reiktų nedelsiant kreiptis į gydytoją. Jaunesniems žmonėms katarakta gali būti

Taip pat skaitykite