Ar dar ilgai taip neatsakingai bus leidžiami pagėgiškių pinigai? Kodėl meras Vaidas Bendaravičius taip „saugo“ administracijos direktorių Virginijų Komskį?

2020 m. Pagėgių savivaldybės administracija ES ir Pagėgių savivaldybės biudžeto lėšomis pradėjo įgyvendinti projektą „Kraštovaizdžio apsaugos gerinimas  Pagėgių savivaldybėje“. Projekto tikslas – sutvarkyti Benininkų upelio vagą, šlaitus ir aplinkui esančią teritoriją, kurioje turėtų žaliuoti medžiai ir žydėti pieva. Žadėta, kad toje pievoje vešės net iki 70 rūšių laukinių ir kitokių žydinčių augalų. Darbus atliko konkursą laimėjusi uždaroji akcinė bendrovė „Kalibrus“ (direktorius Kęstas Komskis).

Sprendžiant iš viešai prieinamos informacijos, darbai atlikti ir 2020 m. rudenį  pasirašytas darbų priėmimo aktas. Visi suprantame: jeigu darbai priimti, tai darbus kažkuris iš valdininkų priėmė. Ir, be abejo, savivaldybės administracija, vadovaujama Virginijaus Komskio, sumokėjo pinigus projektą įgyvendinusiai UAB „Kalibrus“.

Deja, praėjusiais metais pagėgiškiai neišvydo nei žaliuojančių medžių, nei gražios pievos su žydinčiomis įvairiaspalvėmis gėlėmis…

2021 m. rudenį meras Vaidas Bendaravičius pažadėjo iš projekto vykdytojų, tai yra iš Kęsto Komskio vadovaujamos UAB „Kalibrus“, išsireikalauti, „kad viskas būtų taip, kaip numatyta projekte“ (http://www.pamarys.eu/pagegiu-zydinti-pieva/).

… atėjo ir 2022 m. pavasaris. Situacija tokia pat, o gal dar ir niūresnė. Spręskite iš nuotraukos. Ar meras tesės savo žodį?

Ar išreikalaus iš Kęsto Komskio vadovaujamos įmonės pašalinti trūkumus?

Tarybos nariai socialdemokratė Aušra Zongailienė ir Ričardas Mažutis kreipėsi į administracijos direktorių, prašydami informuoti, kiek buvo sumokėta už darbus ir kokie atlikti veiksmai, kad būtų pašalinti trūkumai.

Gautą atsakymą paviešinsime.

 

P.S. Meras Vaidas Bendaravičius 2022 m. balandžio 29 d. „Šilokarčemai“ teigė, kad Aušros Zongailienės kandidatūros neteiktų į administracijos direktoriaus postą, nes mano, kad „ji neturi tinkamų ir reikalingų kompetencijų“.

Mes atsakome: „Taip, Mere, Jūs teisus! Socialdemokratų kandidatai tikrai neturi „reikalingų kompetencijų“ šitaip neatsakingai elgtis priimant darbus, kurie, galimai, nebuvo atlikti taip, kaip numatyta projekte. Ir neturi  „reikalingų kompetencijų“ mokėti pinigus už nekokybiškai atliktus darbus.“

Mere, jei galite, paneikite, kad tai nėra viena iš priežasčių šitaip „saugoti“ administracijos direktorių Virginijų Komskį, nors jam 10 tarybos narių pateikė nepasitikėjimo interpeliaciją.

 

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Nijolės Kovaliovos asmeninės sąskaitos. Užsak. Nr. pr2022/072.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Sekmadienį įsigalioja naujos Konstitucijos pataisos

Gegužės 22 d., sekmadienį, įsigalioja trys prieš mėnesį Seimo priimtos Konstitucijos pataisos, susijusios su rinkimais. Visos jos svarbios tiek dėl kitąmet įvyksiančių merų ir savivaldybių tarybų rinkimų, tiek dėl 2024 metais numatomų Seimo rinkimų. Pagrindiniame šalies dokumente įtvirtintos nuostatos dėl tiesioginių merų rinkimų, jaunesnių kandidatų į Seimą ir apribojimo užimti pareigas, pažeidus Konstituciją, trukmės nustatymo. Seimas, įgyvendindamas Konstitucinio Teismo nutarimą, priimtomis Konstitucijos pataisomis nusprendė, kad savivaldos teisė turi būti įgyvendinama ne tik per savivaldybių tarybas, bet ir per savivaldybių merus.

Vasaros pranašai – žaibai: kaip apsisaugoti?

Sakoma, kad tikroji vasara prasideda tik nugriaudėjus pirmosioms perkūnijoms. Turbūt retas laukia šios gamtos stichijos. Ji gali būti išties pavojinga tiek žmonių sveikatai ir gyvybei, tiek turtui. Ir nors daugeliui turbūt nebereikia priminti, kad žaibuojant negalima slėptis po aukštais medžiais ar būti vandenyje, tačiau dar ne visi žino, kaip nuo šios stichijos poveikio apsaugoti elektroninę įrangą, kurią didelės energijos iškrova gali sugadinti nepataisomai ir pridaryti rimtų nuostolių. Stichija, kurios verčiau pasisaugoti Kas sekundę visame pasaulyje į žemės paviršių trenkia apie

Prognozuojamas lietingas ir vėjuotas savaitgalis

Gegužės 20-ąją, penktadienį, į Lietuvą artės šaltasis atmosferos frontas. Bus debesuota su pragiedruliais. Daugelyje vietovių praslinks trumpi lietūs, kuriuos vietomis lydės perkūnijos. Kai kur nušniokš smarkiai. Pūs apysmarkis pietvakarių, vakarų. Kai kur numatomi staigūs vėjo gūsiai iki 15-18 m/s. Bus šilta diena, daug kur šils iki 18-23, beveik visur pietinėje šalies dalyje iki 24-26, tik prie jūros ir šiaurės rytiniuose rajonuose vietomis tesušils iki 15-17 laipsnių. Gegužės 21 d., šeštadienį, naktį visoje šalyje žymesnio lietaus nenumatoma, tik dienai pereinant į

Ilgametė Šilutės ligoninės gydytoja – Lietuvos gydytojų sąjungos garbės narė

Pikžirnienė

Vilniuje įvyko Lietuvos gydytojų sąjungos (LGS) suvažiavimas, kurio metu Šilutės ligoninės Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus vedėjai Audronei Pikžirnienei buvo suteiktas šios organizacijos Garbės nario vardas. Gydytoja anesteziologė–reanimatologė A. Pikžirnienė LGS Šilutės filialui vadovavo 20 metų. Per šį laikotarpį pasiekta daug dalykų, gerinančių gydytojų darbo sąlygas, finansavimą sveikatos apsaugai, visuomenės sveikatą.  Lietuvos gydytojų sąjunga yra profsąjunginė savarankiška, savanoriška organizacija, vienijanti daugiau nei  70 proc. Lietuvos gydytojų ir ginanti gydytojų profesines, darbo, ekonomines, socialines teises bei interesus. 1989–aisiais šalies Atgimimo laikotarpiu

Taip pat skaitykite