Ar dar ilgai taip neatsakingai bus leidžiami pagėgiškių pinigai? Kodėl meras Vaidas Bendaravičius taip „saugo“ administracijos direktorių Virginijų Komskį?

2020 m. Pagėgių savivaldybės administracija ES ir Pagėgių savivaldybės biudžeto lėšomis pradėjo įgyvendinti projektą „Kraštovaizdžio apsaugos gerinimas  Pagėgių savivaldybėje“. Projekto tikslas – sutvarkyti Benininkų upelio vagą, šlaitus ir aplinkui esančią teritoriją, kurioje turėtų žaliuoti medžiai ir žydėti pieva. Žadėta, kad toje pievoje vešės net iki 70 rūšių laukinių ir kitokių žydinčių augalų. Darbus atliko konkursą laimėjusi uždaroji akcinė bendrovė „Kalibrus“ (direktorius Kęstas Komskis).

Sprendžiant iš viešai prieinamos informacijos, darbai atlikti ir 2020 m. rudenį  pasirašytas darbų priėmimo aktas. Visi suprantame: jeigu darbai priimti, tai darbus kažkuris iš valdininkų priėmė. Ir, be abejo, savivaldybės administracija, vadovaujama Virginijaus Komskio, sumokėjo pinigus projektą įgyvendinusiai UAB „Kalibrus“.

Deja, praėjusiais metais pagėgiškiai neišvydo nei žaliuojančių medžių, nei gražios pievos su žydinčiomis įvairiaspalvėmis gėlėmis…

2021 m. rudenį meras Vaidas Bendaravičius pažadėjo iš projekto vykdytojų, tai yra iš Kęsto Komskio vadovaujamos UAB „Kalibrus“, išsireikalauti, „kad viskas būtų taip, kaip numatyta projekte“ (http://www.pamarys.eu/pagegiu-zydinti-pieva/).

… atėjo ir 2022 m. pavasaris. Situacija tokia pat, o gal dar ir niūresnė. Spręskite iš nuotraukos. Ar meras tesės savo žodį?

Ar išreikalaus iš Kęsto Komskio vadovaujamos įmonės pašalinti trūkumus?

Tarybos nariai socialdemokratė Aušra Zongailienė ir Ričardas Mažutis kreipėsi į administracijos direktorių, prašydami informuoti, kiek buvo sumokėta už darbus ir kokie atlikti veiksmai, kad būtų pašalinti trūkumai.

Gautą atsakymą paviešinsime.

 

P.S. Meras Vaidas Bendaravičius 2022 m. balandžio 29 d. „Šilokarčemai“ teigė, kad Aušros Zongailienės kandidatūros neteiktų į administracijos direktoriaus postą, nes mano, kad „ji neturi tinkamų ir reikalingų kompetencijų“.

Mes atsakome: „Taip, Mere, Jūs teisus! Socialdemokratų kandidatai tikrai neturi „reikalingų kompetencijų“ šitaip neatsakingai elgtis priimant darbus, kurie, galimai, nebuvo atlikti taip, kaip numatyta projekte. Ir neturi  „reikalingų kompetencijų“ mokėti pinigus už nekokybiškai atliktus darbus.“

Mere, jei galite, paneikite, kad tai nėra viena iš priežasčių šitaip „saugoti“ administracijos direktorių Virginijų Komskį, nors jam 10 tarybos narių pateikė nepasitikėjimo interpeliaciją.

 

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Nijolės Kovaliovos asmeninės sąskaitos. Užsak. Nr. pr2022/072.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Siūloma nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą ir jo neskirstyti rajonais

Aplinkos ministerija parengė įsakymo projektą dėl vilkų sumedžiojimo 2022-2023 m. limito ir kviečia visuomenę, suinteresuotas institucijas su juo susipažinti. Atsižvelgus į vilkų populiacijos būklės stebėsenos duomenis, rūšies apsaugos poreikius ir moksliniais tyrimais apskaičiuotą vilkų šeimų skaičių, siūloma nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą. Siekiant, kad vilkai būtų medžiojami proporcingai jų natūraliai gausai, limito rekomenduojama neskirstyti rajonams. Vilko apsaugos planas įpareigoja nustatant sumedžiojimo limitą įvertinti besiveisiančių vilkų šeimų skaičių. Tyrimai rodo, kad Lietuvos teritorijoje gyvena ne mažiau kaip 87 vilkų šeimos. Vilko

Iš Šilutės kilęs Valdas Benkunskas sieks Vilniaus miesto mero posto

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) Vilniaus miesto mero rinkimuose kelia dabartinio sostinės mero pavaduotojo Valdo Benkunsko kandidatūrą.  Vilniaus miesto vicemeras V. Benkunskas 12 metų dirba Vilniaus miesto savivaldybėje, septynerius metus yra Vilniaus vicemeras. V. Benkunskas šiuo metu savivaldybėje yra atsakingas už sostinės šilumos ir energetikos ūkį. 37-erių metų politikas prie TS-LKD prisijungė 2008 metais, 2011 m. buvo išrinktas Tarybos nariu Vilniaus miesto savivaldybėje. 2015-2017 metais ir nuo 2019-ųjų buvo Vilniaus miesto savivaldybės vicemeras, kuruoja energetikos, sporto ir sveikatingumo

Sukčių sėkmė nesibaigia. Šįkart apgautas vyras neteko 6328 eurų

Tauragės apskrities VPK skelbia rugsėjo 29-30 dienų įvykius Šilutės rajone. Sukčiai Rugsėjo 29 d.  vyras, gim. 1983 m., internetiniame puslapyje radęs skelbimą apie parduodamas galandimo stakles ir gaterį, į pardavėjo sąskaitą už juos pervedė pinigus, tačiau prekių negavo. Nuostolis 6328 Eur. Tiesą sakant, keistoka istorija… Kaip galima pirkti gaterį, pinigus iš anksto pervedant internetu… Juk čia ne koks porcelianinis puodukas. Ar galėjo pirkėjas pervesti solidžią sumą pinigų nematęs paties mechanizmo? O jeigu matė, tai tikriausiai žino, kur tas gateris yra?

Taip pat skaitykite