Apklausoje dalyvavo… 5 trijų seniūnijų gyventojai

Šilutės r. savivaldybės taryba planuoja svarstyti vietos gyventojų apklausų dėl Šilutės rajono savivaldybės Gardamo, Vainuto, Žemaičių Naumiesčio seniūnijų gyvenamųjų vietovių teritorijų ribų nustatymo (keitimo) rezultatus. Teks jiems pritarti arba nepritarti.

Šiuo metu Gardamo, Vainuto, Žemaičių Naumiesčio seniūnijų gyvenamųjų vietovių teritorijų ribos nėra patvirtintos. Rengiamu planu nustatomos (keičiamos) Gardamo, Vainuto, Žemaičių Naumiesčio seniūnijų gyvenamųjų vietovių teritorijų ribos.

Vietos gyventojų apklausa vyko nuo šių metų gegužės 12 d. iki birželio 12 d.  Apklausoje dalyvavo: Gardamo seniūnijoje – 5 gyventojai, Vainuto seniūnijoje – 2 gyventojai, Žemaičių Naumiesčio seniūnijoje – 0 gyventojų.

Gauti 2 gyventojų pritarimai ir 5 gyventojų nepritarimai (į gyventojų išreikštą nuomonę atsižvelgta, sprendiniai pakoreguoti). Apklausos rezultatai yra patariamojo pobūdžio, o dalyvavimas apklausoje yra laisvas ir savanoriškas.

Viena iš pagrindinių priežasčių organizuoti kaimo gyvenamųjų vietovių teritorijų ribų nustatymą buvo ta, kad šiuo metu yra tik nepatvirtintos (sąlyginės) gyvenamųjų teritorijų ribos, kurios yra netikslios. Dėl nenustatytų gyvenamųjų teritorijų ribų susiduriama su problemomis ir nepatogumais registruojant nekilnojamąjį turtą, mokant mokesčius už žemę ar deklaruojant pasėlius. Dėl seniūnijų, kadastro vietovių ir gyvenamųjų ribų nesutapimų ar netikslumų neretai vienas žemės sklypas, priklausantis vienam savininkui, patenka ne tik į kelias skirtingas gyvenamąsias vietoves, bet net ir į skirtingas seniūnijas. Dėl minėtų priežasčių žemės savininkai yra priversti už to paties sklypo atskiras dalis mokėti atskirus mokesčius, nes tos dalys registruotos kitu adresu. Dėl tokių netikslumų kyla papildomų problemų ir rajonuose dirbantiems matininkams.

Pritarus vietos gyventojų apklausų rezultatams, bus galima tęsti plano rengimą ir nustatyti  Gardamo, Vainuto, Žemaičių Naumiesčio seniūnijų gyvenamųjų vietovių teritorijų ribas.

Galimas vietos gyventojų nepasitenkinimas pasikeitus gyvenamųjų vietovių riboms.

Planas rengiamas Savivaldybės biudžeto lėšomis.

Tokią informaciją vietos politikams pateikia Ramunė Vytartienė, Architektūros ir urbanistikos skyriaus teritorijų planavimo specialistė.

Ar Savivaldybės taryba pritars gyventojų apklausos rezultatams, informuosime vėliau.

Parengta pagal Savivaldybės inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

4 priežastys, kodėl juntamas skausmas žandikaulio srityje

Skausmas dažniausiai yra vienas pirmųjų simptomų, įspėjančių apie sveikatos sutrikimą. Kiekvieną dieną kalbame, kramtome, kandame, žiovaujame, todėl žandikaulio sąnariams tenka didelis krūvis. Priežasčių, kodėl atsirado skausmas būtent šioje srityje – gali būti daug. Šiame straipsnyje aptarsime 4 pagrindines skausmo atsiradimo priežastis.   1. Lėtinis griežimas dantimis Žandikaulio sąnariai gali sutrikti dėl bruksizmo, kitaip vadinamo dantų griežimu. Griežiant viršutinis ir apatinis žandikauliai stipriai sukandami ir dantys trinami vienas į kitą. Dažnai trinami dantų paviršiai gali sukelti ne tik dantų traumas, bet

Trys biuro popieriaus rūšys, ypač reikalingos verslui

Ar teko girdėti pasakymą, kad darbus reikia pradėti nuo balto popieriaus lapo? O ar žinote, kad liaudies dainose dažnai popieriumi buvo vadinami pinigai? Senolių išmintis dažniausiai nemeluoja. Todėl nenuostabu, kad net šiais laikais verslininkams vis dar verta investuoti į aukštos kokybės popierių. Juk jis naudingas daugeliu atvejų, pavyzdžiui, planuojant laiką susitikimams ar užsirašant naudingą informaciją. Reikėtų nepamiršti ir to, kad sėkmingam verslui reikia įvairiausių rūšių popieriaus. Todėl mūsų tikslas – trumpai pristatyti tris biure dažniausiai naudojamas popieriaus rūšis. 1. Kopijavimo

Kada sutrenktą kūno vietą šildyti, kada šaldyti, o kada kreiptis į mediką?

Sinoptikai prognozuoja lijundrą, plikledį. Tad pasivaikščiojimas žiemą gali baigtis netikėtu nugriuvimu paslydus ir vėliau jį lydinčiais skausmais. „Eurovaistinės“ vaistininkė Jovita Aleknienė pataria, kaip namų sąlygomis greičiau palengvinti raumenų patempimus, sutrenkimus ir kitas traumas. Taip pat paaiškina, kokiais atvejais reikėtų gydytis šaldančiomis, o kokiais – šildančiomis priemonėmis. Šildymas ir šaldymas – ar jie tikrai veiksmingi? Šalčio ir šilumos terapija dažnai yra naudojama patempimams, skausmui, patinimams ir kitoms traumoms gydyti. Anot vaistininkės, tinkamai pasitelktas šaltis arba šiluma gali sumažinti skausmą, padėti pažeistiems

Ilgalaikė automobilio nuoma, automobilio abonementas ar lizingas: patarimai verslui

Šiandien vis daugiau verslų sprendžia gana sudėtingą dilemą – ar transporto priemonę įsigyti ar nuomotis? Šiuo metu rinkoje susijusių paslaugų spektras išties platus. Tai gali būti ilgalaikė ir trumpalaikė automobilio nuoma, transporto priemonės lizingas, automobilių veiklos nuoma ar sparčiai populiarėjanti paslauga – automobilio nuoma su abonementu. Ekspertai nori atkreipti dėmesį, kad kiekvienas variantas turi savų privalumų ir trūkumų, todėl prieš priimant galutinį sprendimą, reikėtų racionaliai įvertinti jums siūlomas galimybes. Daugiau galimybių pasirinkti Kiekvienas verslas ieško optimalaus sprendimo savo veiklai, todėl

Taip pat skaitykite