Apklausoje dalyvavo… 5 trijų seniūnijų gyventojai

Šilutės r. savivaldybės taryba planuoja svarstyti vietos gyventojų apklausų dėl Šilutės rajono savivaldybės Gardamo, Vainuto, Žemaičių Naumiesčio seniūnijų gyvenamųjų vietovių teritorijų ribų nustatymo (keitimo) rezultatus. Teks jiems pritarti arba nepritarti.

Šiuo metu Gardamo, Vainuto, Žemaičių Naumiesčio seniūnijų gyvenamųjų vietovių teritorijų ribos nėra patvirtintos. Rengiamu planu nustatomos (keičiamos) Gardamo, Vainuto, Žemaičių Naumiesčio seniūnijų gyvenamųjų vietovių teritorijų ribos.

Vietos gyventojų apklausa vyko nuo šių metų gegužės 12 d. iki birželio 12 d.  Apklausoje dalyvavo: Gardamo seniūnijoje – 5 gyventojai, Vainuto seniūnijoje – 2 gyventojai, Žemaičių Naumiesčio seniūnijoje – 0 gyventojų.

Gauti 2 gyventojų pritarimai ir 5 gyventojų nepritarimai (į gyventojų išreikštą nuomonę atsižvelgta, sprendiniai pakoreguoti). Apklausos rezultatai yra patariamojo pobūdžio, o dalyvavimas apklausoje yra laisvas ir savanoriškas.

Viena iš pagrindinių priežasčių organizuoti kaimo gyvenamųjų vietovių teritorijų ribų nustatymą buvo ta, kad šiuo metu yra tik nepatvirtintos (sąlyginės) gyvenamųjų teritorijų ribos, kurios yra netikslios. Dėl nenustatytų gyvenamųjų teritorijų ribų susiduriama su problemomis ir nepatogumais registruojant nekilnojamąjį turtą, mokant mokesčius už žemę ar deklaruojant pasėlius. Dėl seniūnijų, kadastro vietovių ir gyvenamųjų ribų nesutapimų ar netikslumų neretai vienas žemės sklypas, priklausantis vienam savininkui, patenka ne tik į kelias skirtingas gyvenamąsias vietoves, bet net ir į skirtingas seniūnijas. Dėl minėtų priežasčių žemės savininkai yra priversti už to paties sklypo atskiras dalis mokėti atskirus mokesčius, nes tos dalys registruotos kitu adresu. Dėl tokių netikslumų kyla papildomų problemų ir rajonuose dirbantiems matininkams.

Pritarus vietos gyventojų apklausų rezultatams, bus galima tęsti plano rengimą ir nustatyti  Gardamo, Vainuto, Žemaičių Naumiesčio seniūnijų gyvenamųjų vietovių teritorijų ribas.

Galimas vietos gyventojų nepasitenkinimas pasikeitus gyvenamųjų vietovių riboms.

Planas rengiamas Savivaldybės biudžeto lėšomis.

Tokią informaciją vietos politikams pateikia Ramunė Vytartienė, Architektūros ir urbanistikos skyriaus teritorijų planavimo specialistė.

Ar Savivaldybės taryba pritars gyventojų apklausos rezultatams, informuosime vėliau.

Parengta pagal Savivaldybės inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kaip vykdomos biuro darbuotojų bei IT specialistų atrankos?

Šiandieną daugelyje organizacijų darbuojasi biuro darbuotojai bei IT specialistai. Ar žinote, kaip yra vykdoma jų paieška? Kaip vykdoma biuro darbuotojų paieška? Darbuotojų paieška yra vykdoma etapais. Pirmasis etapas yra susijęs su būsimo darbdavio poreikių išgryninimu. Pokalbių metu yra išsamiai aptariama, kokių darbuotojų yra ieškoma, kokie kompetencijų ir kitų savybių reikalavimai jiems yra keliami, panašūs klausimai. Šis etapas yra labai svarbus, nes tik tiksliai žinant, ko ieškoma, galima tai rasti. Išsiaiškinus realius būsimo darbdavio poreikius, išorės specialistai atlieka siūlomo darbo bei

Kaip išsirinkti ir priderinti rankinę prie savo aprangos?

Gerai pasirinkta rankinė gali būti ne tik funkcionali, bet ir stilinga! Sužinokite daugiau apie pagrindines stiliaus tendencijas ir išsirinkite tinkamiausią rankinę. Stilinga rankinė – nepakeičiama spintos dalis Stilinga ir tinkamo dydžio moteriška rankinė gali ne tik pagerinti jūsų stilių, bet ir padėti su savimi visada turėti svarbiausius daiktus. Žinoma, kartais išsirinkti rankinę gali būti gana sudėtinga užduotis, nes galite rasti tokią daugybę įvairiausių stilių, dydžių ir modelių! Dėl to naudinga sužinoti daugiau apie pagrindines stiliaus tendencijas ir apie geriausius rankinių

Daiktai, be kurių neišsiversite virtuvėje

Yra tiek daug keistų dalykų, kuriais galite užpildyti savo virtuvės stalčius ir spinteles. Kai kurie yra tiesiog nenaudingi, bet kai kurie tikrai yra gana geri pirkiniai, pavyzdžiui, vienkartiniai rankšluoščiai. Štai kelių dalykų, be kurių negalime išsiversti savo virtuvėje, sąrašas. Matavimo šaukštai Kai kepate, daugumoje receptų labai svarbu tiksliai išmatuoti ingredientus. Daug kartų gaminio cheminė sudėtis grindžiama tiksliais skirtingų ingredientų santykiais, o rezultatai gali būti ne tokie puikūs, jei viską sujauksite ir tik sumesite produktus. Todėl kepdami visada naudokite matavimo šaukštus.

Gydomasis masažas. Kada jis reikalingas?

Masažas – tai kombinuotas mechaninis ir refleksinis poveikis audiniams ir organams trinties, spaudimo, vibracijos pavidalu, kuris atliekamas tiesiai ant žmogaus kūno paviršiaus tiek rankomis, tiek specialiais prietaisais, siekiant gydomojo ar kito poveikio. Kada gydomasis masažas yra reikalingas? Kodėl masažas naudingas kiekvienam žmogui? Sveikam žmogui masažas gali padėti palaikyti raumenų tonusą, malšinti patinimą ir nuovargį. O jei nerimaujama dėl nugaros ar kaklo skausmų, buvo traumos kojose ar rankose, tai, žinoma, masažas padės pagerinti raumenų ir sąnarių funkcines savybes. Trumpai tariant, kas

Taip pat skaitykite