5 itin dažnai daromų automobilių priežiūros klaidos

Visi norime, kad mūsų turimas automobilis tarnautų ilgai bei patikimai. Belieka tik pridurti, kad tinkama priežiūra yra vienas iš būdų užtikrinti, kad transporto priemonė tarnautų ilgai. Na, o, kad užtikrintumėte tinkamą transporto priemonės priežiūrą, labai svarbu, kad nedarytumėte klaidų. Kai kurios automobilių priežiūros klaidos yra daromos ypač dažnai. Tad pats metas sužinoti, ko svarbu vengti.

  1. Nemanykite, kad automobilį turėtumėte plauti tik tuomet, kai jau vizualiai galite pastebėti nešvarumus. Iš tiesų ant jūsų transporto priemonės visuomet yra nešvarumų, kurie akimi net nepastebimi, tačiau vis tiek gali daryti neigiamą poveikį. Taigi, nelaukite, kol nešvarumai taps matomi – dažnai bei reguliariai plaukite automobilį, kad užtikrintumėte nepriekaištingą švarą.
  2. Dar viena klaida, kurią daro ypač dauag žmonių, neskiriama dėmesio vandens, kuriuos plaunamas automobilis, kokybei. Dauguma vis dar mano, kad visiškai nesvarbu, kokios kokybės vandeniu bus plaunama transporto priemonė. Tačiau svarbu pabrėžti, kad šiam tikslui geriausiai tinka nukalkintas ir suminkštintas vanduo. Tokiame nėra didelės mineralų koncentracijos, todėl išvengiama kontūrinių dėmių ir užtikrinama nepriekaištinga išvaizda.
  3. Automobilui plauti galima naudoti įvairias priemones. Tačiau vienas blogiausių dalykų, kokį tik galite pasirinkti, yra porėta kempinė. Ji netinkama todėl, kad į joje esančias ertmes patenka bei kaupiasi nešvarumai. Taigi, plaunant automobilį tokia kempine ne tik sunku išgauti puikų rezultatų, bet padidėja ir mikro įbrėžimų tikimybė.
  4. Prie stiklo prišalęs ledas – ypač dažna problema, su kuria susiduriama orams atvėsus. Įdomu tai, kad žmonės šią problemą spręsti yra linkę skirtingai, tačiau daug kas mano, kad tinkamiausias būdas – ledą šalinti valytuvais. Visgi, tai vienas blogiausių dalykų, kurį galite padaryti prižiūrėdami savo automobilį. Atminkite, kad valytuvai nėra pajėgūs pašalinti ledą, be to, gadinamos valytuvų šluostės. Tad, jei valytuvais bandysite pašalinti ledą, teks susitaikyti su tuo, kad ne tik nepasieksite norimo rezultato, bet valytuvai tarnaus gerokai trumpiau.
  5. Dar viena klaida – manymas, kad, jei automobilis yra prastos būklės, tai jo neįmanoma parduoti. Spauskite, jei domina greitas automobilio pardavimas.
pr2022/201

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Vydūno viešojoje bibliotekoje ir filialuose – skaitmeninio raštingumo lavinimas

Pagėgių krašto bibliotekos nuolatos organizuoja mokymus, kurių metu ugdomos bei gilinamos gyventojų šiuolaikinių skaitmeninių technologijų panaudos žinios. Tokiu būdu įgyjami ir sėkmingai pritaikomi įgūdžiai. Jie labai praverčia norint efektyviai, įvairiapusiškai saugiai ir atsakingai naudotis internetu. Mokymai suaugusiems Ir šių metų lapkričio 15-18 d. Vydūno bibliotekoje vyko  pradedančiųjų skaitmeninio raštingumo mokymai suaugusiems „Viešosios paslaugos internetu kiekvienam“ bei „Tekstinio dokumento rengimas“. Dalyviai išklausė vyresniosios bibliotekininkės bibliografiniam-informaciniam darbui Astos Andrulienės dėstytą 8 val. kursą. Kadangi grupės dalyviai buvo dėmesingi ir žingeidūs, jie buvo

Orai: kalendorinę žiemą pradėsime savaitgalio šaltuku

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba informuoja apie šią savaitę būsiančius šalčius. Paskutinės rudens trys dienos atneš orų permainų: žadami staigūs ir nemenki šalčiai. Taip baigsis lapkritis, paskutinis rudens mėnuo, jau pažėręs ir sniego, ir atnešęs šalčių. Ketvirtadienį prasideda kalendorinė žiema. Lapkričio 29 d., antradienį, naktį dangų dengs stori debesys, vietomis iškirsi negausūs krituliai, daugiausia sniegas. Kai kur bus slidu, gali susiformuoti silpna lijundra. Pūs nestiprus pietryčių, rytų vėjas. Vės nuo 4 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos. Antradienio dieną kai kur kris

Kviečia balsuoti populiariausio 2022 m. Šilutės rajono sportininko rinkimuose

Šilutės rajono savivaldybės Sporto taryba trečius metus iš eilės rengia populiariausio Šilutės rajono sportininko rinkimus, kuriuose viską lemia tik visuomenės balsavimas. Laimėtojas bus apdovanotas 500 eurų piniginiu prizu. Šiais metais Šilutės r. savivaldybės administracijai pateiktos aštuonios kandidatūros. Balsuoti ir pareikšti savo nuomonę gyventojai gali iki 2022 m. gruodžio 8 d. 17.00 val. Pristatome kandidatus: Evelina Brazdeikytė. Klubo „Rusnės žirgai“ kolektyvo pasididžiavimas ir pavyzdys jauniesiems raiteliams. Pasak kolegų, Evelina neįmanomus dalykus paverčia įmanomais, o jos optimizmu užsikrečia visas kolektyvas. Sunkiu darbu

Dianos Nausėdienės padėka Pamario krašto ugdymo įstaigoms

Artėjant didžiosioms metų šventėms, pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė, Lietuvos Prezidento Gitano Nausėdos žmona, pakvietė kiekvieną savivaldybę dalyvauti akcijoje „Jaukūs namai“. Sukurti kalėdinius namelius, kuriais papuošta Prezidentūros kalėdinė eglė – simbolinis Lietuvos valstybės medis. Šilutės rajono savivaldybė sulaukė  D. Nausėdienės padėkos Šilutės rajono savivaldybės ugdymo įstaigoms už prisidėjimą prie šios gražios akcijos ir sukūrusiems visą namelių miestą!

Taip pat skaitykite