10 idėjų, ką veikti Valentino dieną

Nors šių metų Valentino diena jau praėjo, tikrai nėra per anksti jau ruoštis kitai. Ypač, jeigu esate tikras arba tikra, kad tas žmogus, kuris yra greta jūsų,  bus ir kitais metais. 

 

O galiausiai, Meilės dieną švęsti galite tuomet, kai jums norisi. Tai gali būti ne tik tradicinė vasario 14-oji, tačiau ir deivės Mildos diena, kuri pagonių laikais buvo siejama su meile. Ją minime gegužės mėnesį, tad turite dar šiek tiek laiko jai susiplanuoti.

Jeigu nežinote, ką veikti meilės dieną ir kaip smagiai praleisti laiką su antrąja puse – žemiau  pateikiame 10 idėjų.

Vakarienė dviese

Valentino dienos vakarienė yra klasikinis šios gražios šventės minėjimo būdas. Dažniausiai šios nuostabios šventės minėjimui pasirenkamas prabangus restoranas. Norisi solidumo, jaukumo, žinoma, šventinės emocijos. Nebūtina širdelėmis puošta aplinka, tačiau bent jau klasikinė muzika – minimumas.

Jeigu pasimetėte rinkdamiesi ir nežinote, kur vakarieniauti, daugelio pamėgta ir rekomenduojama vieta yra https://trinityvilnius.lt/romantiska-vakariene-dviems. Platus meniu, jauki, romantiška aplinka ir dėmesys profesionalumui – tai, ko dažniausiai norisi šios nuostabios šventės metu.

SPA

SPA yra dar vienas klasikinis Valentino dienos minėjimo būdas. Tinka ne tik SPA salonuose, tačiau ir namuose. Rami muzika, žvakės, įvairūs geliai, galiausiai, viską vainikuoja vieno žmogaus masažas kitam. Esame tikri, kad ši praktiškai nemokama pramoga leis mėgautis buvimu su antra puse.

Gaminimas namuose

Jeigu retai tenka mėgautis maisto gaminimo malonumais su antra puse, tai gali būti puikus meilės dienos minėjimo būdas. Žinoma, būtina išbandyti įmantrius patiekalus, tolimiausių pasaulio šalių tradicinius šedevrus.

Aktyvus laikas kartu

Jeigu norisi tokios Valentino dienos, kurios metu būtų galima patirti nuotykių, – bandykite  įvairias pramogas. Žinoma, kad jos labiausiai pasiteisina ne vakarais, o dienomis. Tai gali būti važiavimas keturračiais arba šokimas parašiutu.

Naujo hobio paieškos

Jeigu neturite hobio, pats laikas jo paieškoti. Tai gali būti smagi galimybė smagiai praleisti laiką ir daugiau pabūti su savo antra puse. Jeigu rasite mėgstamą hobį kiek anksčiau prieš Valentino dieną – jos metu jau bus ką veikti.

Pokalbiai

Daug darbų turinčioms poroms dažniausiai nelieka laiko būti kartu. Taigi, Valentino dienos proga siūloma kalbėtis gulint lovoje. Nereikia nieko daugiau. Na, nebent tik skanaus gėrimo rankose. Juk taip nuostabu yra rasti žmogų, su kuriuo galima kalbėtis iki ryto.

Nakvynė gamtoje

Nors žiema gali atrodyti ne pats tinkamiausias metas nakvynei miške, tačiau su tinkama apranga viskas yra įmanoma. Tokie nuotykiai dažniausiai jungia ir skatina savo santykiuose iš naujo atrasti aistrą.

Filmų žiūrėjimas

Vėlgi, retai būnančioms kartu poroms dažniausiai smagiausios pramogos yra ramiausios, kai galima būti kartu. „Kino pavasario“ filmų žiūrėjimas gali būti vienas iš buvimo kartu įrankiu.

Masažas namuose

Dažniausiai Valentino dieną daugelis SPA salonų yra užimti. Jeigu taip nutiko ir šįkart, galima mėgautis masažu namuose. Internete daug video, kuriuose žingsnis po žingsnio yra parodoma, kaip reikia atlikti klasikinį nugaros arba viso kūno masažą.

Buvimas atskirai

Ir gal kiek keistas patarimas, tačiau jeigu būnate daug laiko su savo antrąja puse – Valentino dieną kaip tik galima paskirti buvimui vienam arba su draugais.

Meilę rodyti reikia kuo dažniau. Tikrai ne tik gražiausių metų švenčių dienomis. Tačiau būtent jomis dažniausiai norisi parodyti dėmesį ir rūpestį labiausiai. Taigi, darykite tai. 

pr2024/41

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Jurginės – „Čyru vyru pavasaris, Jurai, mesk skrandą į pašalį“

Lietuvos etnografijos muziejus taip pavadino paskelbtą balandžio 23 d. minimoms Jurginėms skirtą publikaciją. O sinoptikai, balandžio 21-22 dienomis dalį Lietuvos nuklojus sniegui, skrandos nusimesti neragina. Šaltoka, ypač naktimis, kai daug kur stiprios šalnos, trūksta šilumos ir dienomis. Bet yra ir gerų žinių: oras pamažu šyla, gal sulauksime ir žadamų 24 laipsnių šilumos? O šįkart – apie Jurgines. Nemažai turime atmintinų dienų bei metinių švenčių. Bet prisiminti vertėtų dar vieną – balandžio 23 – Šv. Jurgio dieną.  Nuo seno šią dieną

Medikų dienos proga

Lietuvos medicinos darbuotojų dienos proga bus pagerbti nusipelnę šalies medikai. Minint balandžio 27-ąją – Lietuvos medicinos darbuotojų dieną, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) tradiciškai apdovanojimais pagerbs labiausiai nusipelniusius sveikatos apsaugos srityje dirbančius profesionalus, suteikdama 26-iems Nusipelniusio Lietuvos gydytojo, 27-iems – Nusipelniusio Lietuvos slaugytojo ir 23-ims – Nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo vardą. 27 Nusipelniusių Lietuvos slaugytojų sąraše – Laimutė Pocienė iš Pagėgių pirminės sveikatos priežiūros centro. Šilutės rajono medikų šiuose sąrašuose nėra. „Šiemet už nuopelnus ir pasiekimus bus apdovanota aštuonios dešimtys

Gyvulininkystės ūkiams siūloma naujovė – pavadavimo ūkyje paslaugos

Žemės ūkio ministerija pradėjo diskusiją su socialiniais parneriais dėl naujos bandomosios pilotinės priemonės „Pavadavimo ūkyje paslaugos“, skirtos šalies gyvulininkystės sektoriui. Šią intervencinę priemonę, pritarus Europos Komisijai, ketinama įtraukti į Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023-2027 m. strateginį planą. „Gyvulininkystės ūkiuose pavadavimo paslauga labai aktuali, nes tai sunkus rutininis darbas dėl nepertraukiamo gamybos ciklo, nenormuotos darbo dienos, ypač pieno gamyboje. O siūloma nauja paslauga aktuali ir vyresnio amžiaus, ir jauniesiems ūkininkams“, – sako žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas.Pagalba bus skirta

Agrarinės aplinkosaugos veiklose dalyvaujantiems ūkininkams trumpėja įsipareigojimų laikotarpis

Žemės ūkio ministerijai patikslinus Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 metų programos priemonės „Agrarinė aplinkosauga ir klimatas“ įgyvendinimo taisykles (toliau – AGRO taisyklės), ūkininkams sutrumpintas paskutinių metų įsipareigojimų laikotarpis – dirbti žemę jie gali nelaukdami žemės ūkio naudmenų ir pasėlių deklaravimo pradžios. Pareiškėjai galės vykdyti pasirinktą priemonės „Agrarinė aplinkosauga ir klimatas“ veiklą nuo pirmos paramos paraiškos pateikimo dienos iki paskutinių įsipareigojimo metų gruodžio 31 d., išskyrus atvejus, kai veikloje numatyti specialūs terminai, tada įsipareigojimai turės būti tęsiami iki jų įvykdymo pabaigos. Prisiimtų

Taip pat skaitykite