Patarimai, kurie perkant televizorių padės išleisti mažiau

Televizoriai mūsų svetainėse ar netgi miegamuosiuose dažniausiai stovi pakankamai ilgus metus, todėl norisi, kad naujasis pirkinys visapusiškai pateisintų visus lūkesčius. Visgi, tuo pačiu už šią įrangą nesinori permokėti – nors jos vertė dažniausiai priklauso nuo suteikiamų galimybių, yra keletas gudrybių, kurios gali padėti sutaupyti. Siūlome su jomis susipažinti.

Pirkite ankstesnių metų modelius

Tuomet, kai rinkoje pasirodo naujesni atitinkamų produktų modeliai, senesniųjų kaina ganėtinai nukrenta – tai pasakytina ne tik apie televizorius, bet ir apie daugelį kitų buitinės technikos ir elektronikos įrenginių. Gera žinia ta, jog skirtumai tarp šių modelių dažniausiai nėra labai dideli, taigi jeigu neieškote pačių įspūdingiausių galimybių, turite progą už panašias specifikacijas sumokėti šiek tiek mažiau.

Be to, kartais ankstesnių metų televizoriai yra tokie sėkmingi, jog net ir po kelių metų gali išsilaikyti geriausiųjų sąrašuose. Jei norite sužinoti, kurie jų modeliai šiuo metu yra populiariausi, tai padarysite spustelėję čia: https://pigu.lt/lt/g/geriausi-televizoriai.

Palaukite didžiųjų išpardavimų

Tikriausiai ne naujiena, jog tokiomis dienomis kaip Juodasis penktadienis ar Kibernetinis pirmadienis daugelis prekių yra parduodamos su solidžiomis nuolaidomis – tarp jų dažnai galite pastebėti ir televizorius. Didelių akcijų galima tikėtis ir keičiantis sezonams ar artėjant didžiausioms metų šventėms, tad jeigu galite palaukti, tikrai nesuklysite taip padarydami – tai neabejotinai padės sutaupyti. Kitaip tariant, sprendimą, jog ruošiatės pirkti televizorių, reikėtų priimti kuo anksčiau – tuomet turėsite pakankamai laiko šių įrenginių palyginimams ir nuolaidų medžioklei.

Atsakingai rinkitės dydį

Kuo didesnis bus televizorius, tuo geresnės vaizdo raiškos jame norėsis – už šiuos privalumus Jums taip pat reikės sumokėti. Visgi, jeigu sėdėsite labai arti ekrano ar televizorių vos įtalpinsite numatytoje vietoje, net ir pati geriausia rezoliucija negalės atskleisti visų savo galimybių. Nors niuansų renkantis tinkamiausią dydį yra ir daugiau, pradžiai užteks, jog išmatuotumėte atstumą nuo sofos iki televizoriaus: padalinę šį skaičių iš 1,5 karto, gausite maksimalią tinkamą įstrižainę, o iš 3 – minimalią.

Pagalvokite, kokių galimybių Jums iš tiesų reikia

Svarstant, kaip išsirinkti televizorių, reikia pagalvoti ne tik apie dydį ir pagrindines ypatybes, bet ir atsižvelgti į papildomas funkcijas – būtent jos neretai ir nulemia šių įrenginių vertę. Žinoma, visuomet norisi mėgautis kuo geresne vaizdo raiška, tačiau tokios galimybės kaip valdymas balsu, žaidimams pritaikytos funkcijos ar vaizdą bei garsą dar labiau ištobulinančios technologijos bus reikalingos ne kiekvienam. Dar prieš pradėdami paieškas, turėtumėte atsakyti sau į klausimą, kaip dažnai žiūrite televizorių ir ko iš jo tikitės. Žinioms gali pakakti ir paprastesnių modelių, tačiau jei tikitės kino teatro patirties, į didesnes galimybes iš tiesų verta investuoti.

Pirkite internetu

Internete ypatingai patogiai galite palyginti skirtingų televizorių specifikacijas ir netgi skirtingų pardavėjų pasiūlymus, todėl tikrai įmanoma atrasti pačius geriausius kainos pasiūlymus. Be to, daugelis elektroninių parduotuvių nestokoja specialių akcijų ir stengiasi pasiūlyti daugiau privalumų nei jų konkurentai, tad pigiau apsipirkti galima net ir nesulaukus didžiųjų išpardavimų. Galų gale, galėsite sutaupyti ir laiko, kurį sugaištumėte važinėdami į skirtingas parduotuves – nuolat skubantiems tai taip pat skamba kaip didelis privalumas. Gausų televizorių asortimentą siūlo Pigu.lt el. parduotuvėje – šioje svetainėje juos įsigysite labai palankiomis sąlygomis.

Atkreipę dėmesį į visus šiuos patarimus, televizorių galėsite įsigyti už itin priimtiną kainą. Svarbiausia, kad gerai žinotumėte, ko iš šio įrenginio tikitės ir kiek į jį ketinate investuoti – tuomet tikrai pavyks surasti geriausius pasiūlymus.

pr2021/97

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pasak entnologo L. Klimkos, iki Šeštinių dera viską pasėti

Paskutinį pavasario mėnesį paprastai švenčiame ir dvi kilnojamąsias katalikų bažnyčios šventes – Šeštines ir Sekmines. Šeštinės – Kristaus dangun įžengimo šventė, kilnojama pagal Velykų laiką tarp gegužės 4 ir birželio 2 d., būna šeštosios savaitės po Velykų ketvirtadienį. Tai privaloma šventė tikintiesiems. Kryžiaus dienos Pirmosios trys tos savaitės dienos pažymimos kaip taikos, sveikatos ir derliaus maldavimų dienos. Šios dienos dar buvo vadintos Kryžiaus dienomis. Kadaise Lietuvos kaimuose visas tas dienas žmonių būriai giedodami litanijas eidavo melstis prie kaimo kryžių. Jie

Vyriausybė pritarė, kad medžiotojams būtų privaloma drausti civilinę atsakomybę

Vyriausybė pritarė Seimo siūlymui įvesti privalomą civilinį draudimą kiekvienam medžiotojui. Tačiau siūlo nustatyti vėlesnę šios prievolės įsigaliojimo datą ir numatyti instituciją, kuri vykdys priežiūros funkciją. „Medžiotojai turi apsidrausti, nes tai apsaugos juos pačius nuo įvairių sudėtingų situacijų, kuriose jie gali atsidurti įvykus nelaimei medžioklės metu. Todėl šis sprendimas yra tikrai prasmingas“, – komentavo aplinkos ministras Simonas Gentvilas. Medžioklės įstatyme įtvirtinus pareigą medžiotojams draustis civilinės atsakomybės draudimu bus garantuojamas žalos atlyginimas tretiesiems asmenims, jei jiems, jų sveikatai ar turtui būtų padaryta

Meldinių nendrinukių sutiktuvės Šyšos polderyje

Po kelių metų pertraukos, birželio 1 d. Šyšos polderyje vyks meldinių nendrinukių sutiktuvės. Šį paukštį saugantys ūkininkai ir gamtos mylėtojai kviečiami 12 val. prie Šyšos polderio 2-osios siurblinės, kur, ragaujant skanias vaišes ir klausantis supančios gamtos garsų, vyks neformalus bendravimas su gamtininkais, bus aptariamos šios rūšies apsaugos naujovės, diskutuojama apie ūkininkams iškylančias problemas. Vakare (nuo 19 val.) susirinkusieji bus kviečiami pasitikti saulėlydį klausantis meldinių nendrinukių Šyšos polderio pievose. Išvykimas 19 val. nuo Šyšos polderio 2-osios (naujosios) siurblinės. „Nekantraujame po visų

Pasak VMI, šilutiškiai už 2021 metus dar nesumokėjo beveik 186,8 tūkst. eurų GPM

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad beveik 900 Šilutės r. savivaldybės gyventojų gegužės–birželio mėnesiais sulauks pranešimų apie deklaruotą ir laiku nesumokėtą gyventojų pajamų mokestį (GPM) už 2021 m., kurį reikėjo sumokėti iki gegužės 2 d. Šilutiškiai už praėjusius metus bendrai skolingi 186,8 tūkst. eurų GPM. VMI gyventojus apie turimas skolas informuoja savo iniciatyva per Mano VMI, o nesinaudojančius e.paslaugomis – paštu. „Didžioji dalis mokesčių mokėtojų mokesčius deklaruoja ir sumoka laiku, dėkojame jiems. Visgi kasmet turime ir vėluojančių.

Taip pat skaitykite