Patarimai, kurie perkant televizorių padės išleisti mažiau

Televizoriai mūsų svetainėse ar netgi miegamuosiuose dažniausiai stovi pakankamai ilgus metus, todėl norisi, kad naujasis pirkinys visapusiškai pateisintų visus lūkesčius. Visgi, tuo pačiu už šią įrangą nesinori permokėti – nors jos vertė dažniausiai priklauso nuo suteikiamų galimybių, yra keletas gudrybių, kurios gali padėti sutaupyti. Siūlome su jomis susipažinti.

Pirkite ankstesnių metų modelius

Tuomet, kai rinkoje pasirodo naujesni atitinkamų produktų modeliai, senesniųjų kaina ganėtinai nukrenta – tai pasakytina ne tik apie televizorius, bet ir apie daugelį kitų buitinės technikos ir elektronikos įrenginių. Gera žinia ta, jog skirtumai tarp šių modelių dažniausiai nėra labai dideli, taigi jeigu neieškote pačių įspūdingiausių galimybių, turite progą už panašias specifikacijas sumokėti šiek tiek mažiau.

Be to, kartais ankstesnių metų televizoriai yra tokie sėkmingi, jog net ir po kelių metų gali išsilaikyti geriausiųjų sąrašuose. Jei norite sužinoti, kurie jų modeliai šiuo metu yra populiariausi, tai padarysite spustelėję čia: https://pigu.lt/lt/g/geriausi-televizoriai.

Palaukite didžiųjų išpardavimų

Tikriausiai ne naujiena, jog tokiomis dienomis kaip Juodasis penktadienis ar Kibernetinis pirmadienis daugelis prekių yra parduodamos su solidžiomis nuolaidomis – tarp jų dažnai galite pastebėti ir televizorius. Didelių akcijų galima tikėtis ir keičiantis sezonams ar artėjant didžiausioms metų šventėms, tad jeigu galite palaukti, tikrai nesuklysite taip padarydami – tai neabejotinai padės sutaupyti. Kitaip tariant, sprendimą, jog ruošiatės pirkti televizorių, reikėtų priimti kuo anksčiau – tuomet turėsite pakankamai laiko šių įrenginių palyginimams ir nuolaidų medžioklei.

Atsakingai rinkitės dydį

Kuo didesnis bus televizorius, tuo geresnės vaizdo raiškos jame norėsis – už šiuos privalumus Jums taip pat reikės sumokėti. Visgi, jeigu sėdėsite labai arti ekrano ar televizorių vos įtalpinsite numatytoje vietoje, net ir pati geriausia rezoliucija negalės atskleisti visų savo galimybių. Nors niuansų renkantis tinkamiausią dydį yra ir daugiau, pradžiai užteks, jog išmatuotumėte atstumą nuo sofos iki televizoriaus: padalinę šį skaičių iš 1,5 karto, gausite maksimalią tinkamą įstrižainę, o iš 3 – minimalią.

Pagalvokite, kokių galimybių Jums iš tiesų reikia

Svarstant, kaip išsirinkti televizorių, reikia pagalvoti ne tik apie dydį ir pagrindines ypatybes, bet ir atsižvelgti į papildomas funkcijas – būtent jos neretai ir nulemia šių įrenginių vertę. Žinoma, visuomet norisi mėgautis kuo geresne vaizdo raiška, tačiau tokios galimybės kaip valdymas balsu, žaidimams pritaikytos funkcijos ar vaizdą bei garsą dar labiau ištobulinančios technologijos bus reikalingos ne kiekvienam. Dar prieš pradėdami paieškas, turėtumėte atsakyti sau į klausimą, kaip dažnai žiūrite televizorių ir ko iš jo tikitės. Žinioms gali pakakti ir paprastesnių modelių, tačiau jei tikitės kino teatro patirties, į didesnes galimybes iš tiesų verta investuoti.

Pirkite internetu

Internete ypatingai patogiai galite palyginti skirtingų televizorių specifikacijas ir netgi skirtingų pardavėjų pasiūlymus, todėl tikrai įmanoma atrasti pačius geriausius kainos pasiūlymus. Be to, daugelis elektroninių parduotuvių nestokoja specialių akcijų ir stengiasi pasiūlyti daugiau privalumų nei jų konkurentai, tad pigiau apsipirkti galima net ir nesulaukus didžiųjų išpardavimų. Galų gale, galėsite sutaupyti ir laiko, kurį sugaištumėte važinėdami į skirtingas parduotuves – nuolat skubantiems tai taip pat skamba kaip didelis privalumas. Gausų televizorių asortimentą siūlo Pigu.lt el. parduotuvėje – šioje svetainėje juos įsigysite labai palankiomis sąlygomis.

Atkreipę dėmesį į visus šiuos patarimus, televizorių galėsite įsigyti už itin priimtiną kainą. Svarbiausia, kad gerai žinotumėte, ko iš šio įrenginio tikitės ir kiek į jį ketinate investuoti – tuomet tikrai pavyks surasti geriausius pasiūlymus.

pr2021/97

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Artėjant Klaipėdos metams atgyja Mažosios Lietuvos muzikinės tradicijos

Šių metų spalio–lapkričio mėnesiais Šilutės kultūros ir pramogų centras įgyvendino projektą „Muzikos ir bendruomeniškumo sintezė“. Artėjant Klaipėdos krašto prisijungimo prie Lietuvos sukakčiai, kilo idėja įprasminti Klaipėdos krašto kultūrinį–muzikinį palikimą, surengiant mokymus, kuriuose būtų ne tik pristatytas unikalus Mažosios Lietuvos muzikinio palikimo lobynas, bet ir surengtas praktinis kūrybinis mokymų ciklas.  Buvo parengta bei pristatyta chorinės ir instrumentinės muzikos programa. Šiuo projektu buvo siekiama sustiprinti mėgėjų meno bendruomenių kompetencijas, ugdyti bendruomeniškumą, plėsti kultūrinį akiratį ir gerosios patirties sklaidą tarp kolektyvų narių ir

Policija praneša apie įvykius Šilutės rajone

Tauragės apskrities VPK informuoja apie įvykius Šilutės rajone, kurie tiriami. Gruodžio 6 d. vakare namuose Lauko g., Šilutėje, rastas moters, gim. 1968 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Policija tiria lapkričio 25 d. vėlaus vakaro įvykį, kai Statybininkų g., Šilutėje,  neblaivus (0,88 prom.) vyras, gim. 1982 m., sukėlė fizinį skausmą kitam neblaiviam (1,32 prom.) vyrui, gim. 1963 m. Gruodžio 6 d. naktį iš vyro, gim. 1982 m., namų Laisvės al., Šilutėje, moteris, gim. 1985

Atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl įtariamos korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos pareigūnai, vadovaujami Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorų, atlieka ikiteisminį tyrimą dėl įtariamos sisteminės korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje. Vakar (gruodžio 6 d.) sulaikytas Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis. Jam pareikšti įtarimai dėl kyšininkavimo. Taip pat vakar sulaikyti dviejų privačių bendrovių vadovai, vienam iš jų pareikšti įtarimai dėl papirkimo, kitam – dėl papirkimo ir dokumentų klastojimo. Siekiant surinkti tyrimui reikšmingus duomenis, atliekami suplanuoti tyrimo veiksmai. Vakar atliktos kratos Šilutės r. savivaldybėje, kitose tyrimui reikšmingose vietose.

Šių metų Laisvės premija paskirta Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui

Seimas nusprendė šių metų Laisvės premiją skirti Rusijos invazijai besipriešinančios Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui. V. Zelenskis – kovos už laisvę priešakyje „Šiandien Ukraina yra europietiška demokratinė valstybė, priversta kovoti už savo teritorijos, kultūros ir žmonių išlikimą, o taip pat ir už mūsų visų laisvę. Todėl Laisvės premijos komisija šių metų Laisvės premiją siūlo skirti Ukrainos prezidentui už jo ir visos ukrainiečių tautos nuopelnus kovoje dėl nepriklausomybės, laisvės bei demokratijos Rusijos karinės agresijos akivaizdoje“, – antradienį sakė Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Taip pat skaitykite