Patarimai, kurie perkant televizorių padės išleisti mažiau

Televizoriai mūsų svetainėse ar netgi miegamuosiuose dažniausiai stovi pakankamai ilgus metus, todėl norisi, kad naujasis pirkinys visapusiškai pateisintų visus lūkesčius. Visgi, tuo pačiu už šią įrangą nesinori permokėti – nors jos vertė dažniausiai priklauso nuo suteikiamų galimybių, yra keletas gudrybių, kurios gali padėti sutaupyti. Siūlome su jomis susipažinti.

Pirkite ankstesnių metų modelius

Tuomet, kai rinkoje pasirodo naujesni atitinkamų produktų modeliai, senesniųjų kaina ganėtinai nukrenta – tai pasakytina ne tik apie televizorius, bet ir apie daugelį kitų buitinės technikos ir elektronikos įrenginių. Gera žinia ta, jog skirtumai tarp šių modelių dažniausiai nėra labai dideli, taigi jeigu neieškote pačių įspūdingiausių galimybių, turite progą už panašias specifikacijas sumokėti šiek tiek mažiau.

Be to, kartais ankstesnių metų televizoriai yra tokie sėkmingi, jog net ir po kelių metų gali išsilaikyti geriausiųjų sąrašuose. Jei norite sužinoti, kurie jų modeliai šiuo metu yra populiariausi, tai padarysite spustelėję čia: https://pigu.lt/lt/g/geriausi-televizoriai.

Palaukite didžiųjų išpardavimų

Tikriausiai ne naujiena, jog tokiomis dienomis kaip Juodasis penktadienis ar Kibernetinis pirmadienis daugelis prekių yra parduodamos su solidžiomis nuolaidomis – tarp jų dažnai galite pastebėti ir televizorius. Didelių akcijų galima tikėtis ir keičiantis sezonams ar artėjant didžiausioms metų šventėms, tad jeigu galite palaukti, tikrai nesuklysite taip padarydami – tai neabejotinai padės sutaupyti. Kitaip tariant, sprendimą, jog ruošiatės pirkti televizorių, reikėtų priimti kuo anksčiau – tuomet turėsite pakankamai laiko šių įrenginių palyginimams ir nuolaidų medžioklei.

Atsakingai rinkitės dydį

Kuo didesnis bus televizorius, tuo geresnės vaizdo raiškos jame norėsis – už šiuos privalumus Jums taip pat reikės sumokėti. Visgi, jeigu sėdėsite labai arti ekrano ar televizorių vos įtalpinsite numatytoje vietoje, net ir pati geriausia rezoliucija negalės atskleisti visų savo galimybių. Nors niuansų renkantis tinkamiausią dydį yra ir daugiau, pradžiai užteks, jog išmatuotumėte atstumą nuo sofos iki televizoriaus: padalinę šį skaičių iš 1,5 karto, gausite maksimalią tinkamą įstrižainę, o iš 3 – minimalią.

Pagalvokite, kokių galimybių Jums iš tiesų reikia

Svarstant, kaip išsirinkti televizorių, reikia pagalvoti ne tik apie dydį ir pagrindines ypatybes, bet ir atsižvelgti į papildomas funkcijas – būtent jos neretai ir nulemia šių įrenginių vertę. Žinoma, visuomet norisi mėgautis kuo geresne vaizdo raiška, tačiau tokios galimybės kaip valdymas balsu, žaidimams pritaikytos funkcijos ar vaizdą bei garsą dar labiau ištobulinančios technologijos bus reikalingos ne kiekvienam. Dar prieš pradėdami paieškas, turėtumėte atsakyti sau į klausimą, kaip dažnai žiūrite televizorių ir ko iš jo tikitės. Žinioms gali pakakti ir paprastesnių modelių, tačiau jei tikitės kino teatro patirties, į didesnes galimybes iš tiesų verta investuoti.

Pirkite internetu

Internete ypatingai patogiai galite palyginti skirtingų televizorių specifikacijas ir netgi skirtingų pardavėjų pasiūlymus, todėl tikrai įmanoma atrasti pačius geriausius kainos pasiūlymus. Be to, daugelis elektroninių parduotuvių nestokoja specialių akcijų ir stengiasi pasiūlyti daugiau privalumų nei jų konkurentai, tad pigiau apsipirkti galima net ir nesulaukus didžiųjų išpardavimų. Galų gale, galėsite sutaupyti ir laiko, kurį sugaištumėte važinėdami į skirtingas parduotuves – nuolat skubantiems tai taip pat skamba kaip didelis privalumas. Gausų televizorių asortimentą siūlo Pigu.lt el. parduotuvėje – šioje svetainėje juos įsigysite labai palankiomis sąlygomis.

Atkreipę dėmesį į visus šiuos patarimus, televizorių galėsite įsigyti už itin priimtiną kainą. Svarbiausia, kad gerai žinotumėte, ko iš šio įrenginio tikitės ir kiek į jį ketinate investuoti – tuomet tikrai pavyks surasti geriausius pasiūlymus.

pr2021/97

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tegul sklando Vydūno mintys tarp mūsų

Šią penktadienio pavakare prie Bitėnų (Pagėgių sav.) kapinių, kartais pavadinamų Mažosios Lietuvos panteonu, vartų susirinko būrelis žmonių. Jie iš M. Jankaus muziejaus, Rambyno regioninio parko, Pagėgių savivaldybės, Vydūno bibliotekos. Proga susirinkti – prieš 30 metų šioje smėlio kalnelio viršukalnėje amžinojo poilsio buvo paguldyti iš Vokietijos pargabenti garsiojo Vydūno (Vilhelmo Storosto) palaikai. Vydūno bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė, lyg atsiprašydama susirinkusiųjų, sakė, kad renginys nebus toks, kokį planavo dėl tądien ir naktį siautusios vėtros. Prieš žengiant per vartus į jaukias kapinaites, M.

Spalio 22-oji. Griežtesnė tvarka Šilutės prekybos centruose

Lietuvoje nuo spalio 22 d. dėl sparčiai plintančio COVID-19 įsigaliojo griežtesnė tvarka aptarnaujant pirkėjus prekybos centruose bei mažose parduotuvėse. Vienur aptarnauja tik turinčius galimybių pasą, kitur reguliuoja pirkėjų srautus pagal į parduotuvę įsinešamų krepšelių ar vežimėlių prekėms kiekį. Prekybos centre IKI Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, veikiantis prekybos centras „Iki“ spalio 22 d. aptarnavo pirkėjus, tik gavusius su ištraukiama rankena didokus krepšius prekėms susidėti. Prie įėjimo į prekybos salę budinti centro darbuotoja pirkėjui primindavo, kad paimtų šį krepšį. Patogus, nes

Naktį audra talžė ir Šilutės rajoną

Jau spalio 21-oji, ketvirtadienis, su vėju ir dažnu lietumi neleido užmiršti Hidrometeorologijos tarnybos ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos paviešintų ir net gyventojams išsiųstų pranešimų, kad bus audra, siautės stiprus vėjas. Šilutėje orai buvo keistai permainingi: štai Pagryniuose, Šilutės priemiestyje, stiprus vėjas plėšė medžių lapus, padange greitai slinko debesys, tai nušvisdavo saulė, tai staiga prapliupdavo lietus, o pavakare padangėje pasirodė vaivorykštės puslankis, greta – mažiau ryškus antras. Vėjas vis stiprėjo. Tačiau ir toks pabjuręs oras šalčio neatnešė. Naktis jau buvo

„Mano VMI“ jau galima rasti žemės mokesčio deklaracijas

žemės mokesčio

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad nuo spalio 21 d. privačios žemės savininkai prisijungę prie Mano VMI jau gali sužinoti mokėtiną žemės mokesčio sumą už 2021 m. ir iš karto ją apmokėti. VMI e. paslaugomis nesinaudojantieji žemės mokesčio deklaracijų sulauks paštu iki lapkričio pradžios. Žemės mokestį šiais metais reikia sumokėti iki lapkričio 15 d. Šilutės rajono savivaldybėje šiais metais žemės mokestis apskaičiuotas 11,5 tūkst. privačios žemės savininkų, kurie į savivaldybės biudžetą sumokės beveik 646,2 tūkst. eurų: apie

Taip pat skaitykite