Sniegas sugriovė šiukšlių vežimo grafiką

Gausiau pasnigus ir dar nespėjus nuvalyti kelių, ne iki visų konteinerių pavyksta privažiuoti ir UAB „Ecoservice Klaipėda“ transportui, kuris pagal paskelbtą grafiką nustatytomis dienomis Šilutės rajone privalo ištuštinti atliekų konteinerius: popieriaus, plastiko, stiklo, komunalinių atliekų (šiukšlių).

Šilutės r. savivaldybės Viešųjų paslaugų skyriaus vedėjas Remigijus Rimkus informavo, kad pavienių skundų sulaukė, tačiau yra ir rimta priežastis: buvo daug sniego, pustė, tad ne visus keliukus spėta nuvalyti. Anot vedėjo, yra tokių namų ūkių, kurių šeimininkams atliekas iš savo sodybos reikia nugabenti iki surinkėjams privažiuojamo kelio.

„Tokių sodybų gyventojams sunkiau, ypač jei jie garbaus amžiaus… Ir tas keliukas užsnigtas, ir nenuvalytas, ir kelias iki konteinerio atliekų surinkėjams gali būti neprivažiuojamas. Turime suprasti, kad šis nukrypimas nuo paslaugos suteikimo grafiko yra laikinas. Gal vėliau, bet atliekos bus išvežtos. Dabar šalta, žada ir didesnių šalčių, o šaltuoju metų laiku privalu atliekas išvežti kartą per mėnesį. Tai bus padaryta. Turime sistemą, matome, kada ir kur ištuštinti konteineriai, o to nepadarius, nebus mokama už šią paslaugą. Gausiai pasnigus, pasimatė bėdų Šilutėje: stovi daug apsnigtų automobilių, atliekų surinkėjų transportui trūksta vietos privažiuoti, apsisukti. Buvo skundų, kad neišveža atliekų. Sakyčiau, tereikia įvertinti situaciją, aplinkybes ir suprasti, kad žiemą ir gamta daro savo. Būna skambučių, bet gausybės skundų tikrai nėra“, – sakė R. Rimkus.

UAB „Ecoservice Klaipėda“ informuoja, kad išvežimo dieną prie konteinerių jau 6 val. privalo būti užtikrinti privažiavimai, jie negali būti užstatyti automobiliais. Jeigu komunalinės atliekos dėl transporto gedimo lieka neišvežtos, jas išveš kitą darbo dieną. Dėl nepalankių orų, nesant galimybių privažiuoti, visos susikaupusios atliekos bus išvežtos atsiradus tinkamoms sąlygoms.

Šią informaciją papildė logistikos koordinatorė Galina Traškevičienė: „Teko Šilutėje kviesti policiją, kai dėl stovinčių automobilių nebuvo galimybės mūsų transportui privažiuoti prie konteinerių. Tokiu atveju mūsų vairuotojai kreipiasi pagalbos į policiją. Dėl sniego, nenuvalytų ir slidžių kelių truputį sutriko atliekų surinkimas, tačiau vieną dieną nepavykus, važiuojama kitą dieną.

pamarys.eu inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Šventuosius Jokūbo metus pasitikome tradiciniame piligrimų žygyje

2021 metai – Šventieji Jokūbo metai. Tai metai, kai liepos 25 d. yra sekmadienis, o per šimtmetį tai nutinka keliolika kartų. Šv. Jokūbo kelias (isp. Camino de Santiago) – katalikų piligriminis kelias į Kompostelos Santjago katedrą Ispanijoje kur, manoma, yra palaidotas Apaštalas Jokūbas. Šis kelias žinomas nuo viduramžių, jam jau virš 1000 metų. Važiuodami pernai specialiais šio kelio ženklais sužymėtu keliu susipažinome su mūsų krašto kultūros ir istorijos paveldu. Išvykstančius piligrimus palaimino ir išlydėjo Šilutės katalikų parapijos dekanas Remigijus Saunorius.

Bitininkai kviečiami teikti paraiškas

Bičių laikytojai, bitininkų asociacijos, bitininkų kooperatyvai, mokslo ir studijų institucijos jau gali teikti paramos paraiškas Paramos Lietuvos bitininkystės sektoriui 2020–2022 metų programos priemonėms įgyvendinti. Šiam kvietimui skirta 180 954 Eur. Programoje numatytos priemonės, kurioms įgyvendinti bitininkai gali gauti valstybės paramą: techninė pagalba bitininkams ir jų grupėms; kova su avilių kenkėjais ir bičių ligomis, ypač varoatoze; bičių avilių transportavimo į ganyklas racionalizavimas; medaus fizinių ir cheminių savybių analizė; bičių šeimų atnaujinimas; bitininkystei ir bitininkystės produkcijai skirtos taikomųjų mokslinių tyrimų programos; rinkos

Savaitė prasidėjo vagystėmis

Pirmąjį vasaros mėnesį pagausėjo vagysčių, sulaikytų neblaivių vairuotojų bei, kaip įprasta, netrūko smurtautojų. Šios savaitės pirmadienį ir antradienį Šilutės rajono policijos komisariate užfiksuoti šie įvykiai, kuriuos tiria pareigūnai. Birželio14 d. pavakare iš garažo Užkardos g., Gaidelių kaime, Šilutės sen., buvo pavogtas suvirinimo aparatas ir virinimo vielos ritės. Nuostolis 500 eurų. Policija tiria ir birželio 5 d. įvykį, kai buvo pastebėtas išdaužtas autobusų stotelės Lietuvininkų g., Šilutėje, šoninis stiklas. Nuostolis 220 eurų. Birželio14-15 d. Liepų g., Šilutėje,  iš automobilio „Honda Accord“

Europos automobilių kroso čempionato etape Vilkyčiuose bus ir lietuvių

Praėjusiais metais dėl pasaulinės pandemijos Lietuva neteko itin aukštos klasės renginio – Europos automobilių kroso čempionato etapo, kuris turėjo būti surengtas Vilkyčiuose. Tąkart šias varžybas, kaip ir dalį kitų etapų Europos čempionato kalendoriuje, teko atšaukti. Tačiau šiemet automobilių kroso gerbėjai šias lenktynes tikrai išvys. Geriausi Europos automobilių kroso lenktynininkai, besivaržantys bagiais bei kėbuliniais automobiliais, Lietuvoje pasirodys liepos 3-4 d. Tai bus antrasis Europos autokroso čempionato etapas. Dvi dienas varžysis Europos automobilių kroso čempionato dalyviai. Tarp iškeltų daugelio senojo žemyno šalių

Taip pat skaitykite