Sniegas sugriovė šiukšlių vežimo grafiką

Gausiau pasnigus ir dar nespėjus nuvalyti kelių, ne iki visų konteinerių pavyksta privažiuoti ir UAB „Ecoservice Klaipėda“ transportui, kuris pagal paskelbtą grafiką nustatytomis dienomis Šilutės rajone privalo ištuštinti atliekų konteinerius: popieriaus, plastiko, stiklo, komunalinių atliekų (šiukšlių).

Šilutės r. savivaldybės Viešųjų paslaugų skyriaus vedėjas Remigijus Rimkus informavo, kad pavienių skundų sulaukė, tačiau yra ir rimta priežastis: buvo daug sniego, pustė, tad ne visus keliukus spėta nuvalyti. Anot vedėjo, yra tokių namų ūkių, kurių šeimininkams atliekas iš savo sodybos reikia nugabenti iki surinkėjams privažiuojamo kelio.

„Tokių sodybų gyventojams sunkiau, ypač jei jie garbaus amžiaus… Ir tas keliukas užsnigtas, ir nenuvalytas, ir kelias iki konteinerio atliekų surinkėjams gali būti neprivažiuojamas. Turime suprasti, kad šis nukrypimas nuo paslaugos suteikimo grafiko yra laikinas. Gal vėliau, bet atliekos bus išvežtos. Dabar šalta, žada ir didesnių šalčių, o šaltuoju metų laiku privalu atliekas išvežti kartą per mėnesį. Tai bus padaryta. Turime sistemą, matome, kada ir kur ištuštinti konteineriai, o to nepadarius, nebus mokama už šią paslaugą. Gausiai pasnigus, pasimatė bėdų Šilutėje: stovi daug apsnigtų automobilių, atliekų surinkėjų transportui trūksta vietos privažiuoti, apsisukti. Buvo skundų, kad neišveža atliekų. Sakyčiau, tereikia įvertinti situaciją, aplinkybes ir suprasti, kad žiemą ir gamta daro savo. Būna skambučių, bet gausybės skundų tikrai nėra“, – sakė R. Rimkus.

UAB „Ecoservice Klaipėda“ informuoja, kad išvežimo dieną prie konteinerių jau 6 val. privalo būti užtikrinti privažiavimai, jie negali būti užstatyti automobiliais. Jeigu komunalinės atliekos dėl transporto gedimo lieka neišvežtos, jas išveš kitą darbo dieną. Dėl nepalankių orų, nesant galimybių privažiuoti, visos susikaupusios atliekos bus išvežtos atsiradus tinkamoms sąlygoms.

Šią informaciją papildė logistikos koordinatorė Galina Traškevičienė: „Teko Šilutėje kviesti policiją, kai dėl stovinčių automobilių nebuvo galimybės mūsų transportui privažiuoti prie konteinerių. Tokiu atveju mūsų vairuotojai kreipiasi pagalbos į policiją. Dėl sniego, nenuvalytų ir slidžių kelių truputį sutriko atliekų surinkimas, tačiau vieną dieną nepavykus, važiuojama kitą dieną.

pamarys.eu inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Visi naujausi straipsniai

Koronaviruso pandemija karūnavo apelsiną

Pasaulį užklupusi koronaviruso pandemija paskatino daugiau dėmesio skirti natūraliems imuniteto stiprinimo būdams. Natūralaus vitamino C šaltinio – apelsinų – paklausa pirmosios pandemijos metu pernai pavasarį taip šoktelėjo, kad Viduržemio jūros šalių ūkininkai buvo priversti ieškoti būdų, kaip patenkinti žaibiškai išaugusią paklausą. Augo ne tik šviežių vaisų, bet ir sulčių poreikis. Skaičiuojama, kad apelsinų sulčių gamyba 2020-2021 metų sezoną pasaulyje turėtų išaugti apie 17 procentų. Panašus augimas prognozuojamas ir Lietuvos rinkai. Didžiausios Lietuvoje sulčių gamintojos „Eckes-Granini Lietuva“ generalinis direktorius Marius Gudauskas

Darbo keitimas karantino metu: kaip sėkmingai įsilieti į naują kolektyvą ar veiklos sritį?

Jau beveik metus trunkanti COVID-19 pandemija ne tik perkėlė daugelį darbų į namus ir darbuotojus išmokė dirbti nuotoliniu būdu, bet ir ne vieną paskatino ieškoti naujo darbo ar, likus be jo, išbandyti jėgas visiškai naujoje srityje. Kam ruoštis, jei karantino metu nusprendėte keisti darbo pobūdį ar įsilieti į naują kolektyvą? Elektroninės parduotuves „Senukai.lt“ ir „1A.lt“ Baltijos šalyse valdančios bendrovės „Kesko Senukai Digital“ administracijos vadovė Solveta Bružaitė pastebi, kad pastarieji 12 mėnesių darbo rinkoje buvo kaip niekuomet intensyvūs ir kupini iššūkių.

Kaip meninių vertybių restauratorius tapo 3D modeliuotoju?

3D modeliavimas – profesija, kurios dėka sukuriamos virtualios realybės ir kompiuterinių žaidimų erdvės, ji dažnai naudojama ir kuriant filmus ar projektuojant įvairius objektus gamybai. Trimatės erdvės modeliuotojas Lukas Paulauskas sako, jog sunkiausia šiame darbe analizuoti ir suprasti, kaip objektai padaryti realybėje, o labiausiai džiugina, kai juos pavyksta kokybiškai atkurti skaitmeninėje erdvėje. L. Paulauskas pasakoja, kad jo profesinis kelias prasidėjo prieš maždaug ketverius metus, kai jam buvo pasiūlyta prisidėti prie virtualiosios realybės erdvių kūrimo Kauno technologijos universitete (KTU). „Tuomet virtuali realybė

Zigmantas Balčytis: „Daržovių augintojai tikisi kompensacijų ir šiemet“

Vasario 22 d. Seimo narys Zigmantas Balčytis raštu kreipėsi į žemės ūkio ministrą prašydamas, kad būtų ieškoma būdų, kaip tęsti daržovių augintojams svarbią laikinosios pagalbos priemonę. 2020 metais prasidėjusi ir tebesitęsianti pandemija, COVID-19 ligos plitimas skaudžiai palietė visus sektorius, tarp jų ir žemės ūkio: daržovių augintojai, kurie negalėjo realizuoti derliaus, turėjo jį utilizuoti. Valstybė žemės ūkio ministro įsakymu skyrė laikinąją pagalbą, kuria pasinaudojo didžioji dalis daržovių augintojų, laiku suspėjusių užpildyti reikiamus dokumentus. Seimo narys Z. Balčytis sako, kad regionuose pasitaikė

Taip pat skaitykite