Ekspertas atskleidžia, kas yra Search GPT optimizavimas

Kai Search GPT technologija veržiasi į paieškos sistemas, ekspertai perspėja: kas ignoruos šią naujovę, gali greitai prarasti konkurencinį pranašumą. 

Search GPT yra dirbtinio intelekto technologija, pateikianti atsakymus natūralia kalba viduje ChatGPTChatGPT naudotojai atliekant paiešką, jau mato nuorodas į konkrečius tinklapius kaip informacijos šaltinius arba rekomenduojamus verslus.

Search GPT iš tikrųjų reiškia jūsų verslui, ir kodėl ruoštis tam reikėtų jau dabar?

Savo įžvalgomis dalijasi SEO strategas ir EASYSEO agentūros vadovas Vladimir  Malykh.

Kas yra Search GPT optimizavimas?

Search GPT optimizavimas – tai procesas, kurio metu verslo informacija ir svetainė pritaikoma taip, kad būtų lengvai randama ir suprantama Search GPT platformoje. Tai panašu į tradicinę SEO (optimizaciją paieškos sistemoms), bet pritaikyta dirbtinio intelekto pagrindu veikiančiai paieškos sistemai, kuri pateikia tiesioginius atsakymus į vartotojų klausimus.

Verslui tai reiškia naujas galimybes būti matomam vis dažniau naudojamoje Search GPT paieškoje. Tinkamai optimizuotas turinys leis Search GPT greitai surasti ir pateikti jūsų verslą kaip atsakymą vartotojams, ieškantiems prekių ar paslaugų, kurias jūs siūlote.

Tai padidina tikimybę, tapti rodomu tarp kitų variantų, nes vartotojai vis dažniau pasikliauja šiuo įrankiu greitiems atsakymams ir sprendimams.

Plačiau apie tai, kaip veikia Search GPT paieška su pavyzdžiais EASYSEO agentūros vadovas pasakoja čia →

Kokiam verslui tinka Search GPT optimizavimas

Yra du verslų tipai, kurie jau dabar turėtų atkreipti dėmesį į ateities paieškos pokyčius ir ruoštis Search GPT optimizavimui.

Pirma, verslai, kurie šiuo metu užima geras pozicijas Google paieškoje. 

Jei jūsų verslas jau yra matomas ir lengvai randamas Google paieškoje, natūralu, kad tokie verslai norės turėti  panašias pozicijas Search GPT paieškoje.

Verslo matomumas pirmuosiuose paieškos rezultatuose, stiprina įmonės prekės ženklą ir daro įtaką pardavimams. Tačiau be tinkamo pasiruošimo naujoms technologijoms, šias pozicijas gali perimti konkurentai, kurie aktyviai ruošiasi šiam pokyčiui.

Antra, verslai, kurie dar tik planuoja savo augimą ir siekia užimti svarbias pozicijas internete. 

Search GPT optimizacija jau dabar gali padėti greičiau ir tvirčiau įsitvirtinti paieškose. Kadangi tai yra ilgalaikis procesas, pradėjus dabar, galima užtikrinti, kad verslas bus matomas tuomet, kai ši technologija taps plačiai naudojama.

Jei jūsų verslas dar neturi pageidaujamo matomumo paieškos sistemose, dabar pats metas kreiptis į EASYSEO agentūrą.

EASYSEO gali pateikti vertingų įžvalgų ir parodyti, kokios galimybės liko neišnaudotos dabartinėje Google paieškos sistemoje. Tikėtina, kad būtent šios priemonės gali tapti jūsų tramplinu į ateitį, užtikrinant verslo matomumą ne tik šiandien, bet ir rytojaus paieškos technologijose.

„ChatGPT“ vartotojų skaičius sparčiai auga

Kasdienės užklausos „ChatGPT“ platformoje šiuo metu auga itin greitai ir, kai kuriais duomenimis, gali net lenkti „Google“ paieškos augimo tempą pirmaisiais jos gyvavimo metais.

„ChatGPT“ yra itin populiarus visame pasaulyje. Kiekvieną savaitę juo naudojasi apie 200 milijonų žmonių. 2024 m. liepos mėnesį ši platforma sulaukė net 2,5 milijardo apsilankymų!

Milijonai žmonių kasdien kreipiasi į „ChatGPT“ norėdami gauti greitų atsakymų ar patarimų įvairiomis temomis – nuo sveikatos klausimų iki verslo strategijų.

Šis pokytis rodo, kad „ChatGPT“ tampa alternatyva įprastai paieškai, nes žmonės vertina tiesioginį atsakymą ir greitą sprendimą, ypač kai kalbama apie aktualius klausimus ar specifinę informaciją.

Be to, Search GPT taip pat pasinaudoja Google paieškos funkcijomis, siekdama užtikrinti panašią vartotojų patirtį ir greitą informacijos prieinamumą.

Tai ne tik papildo „Google“, bet ir keičia paieškos įpročius, ypač jaunesnėje auditorijoje, kuri vis labiau pasikliauja šiuo įrankiu. Verslui tai svarbus signalas: jei norite būti randami ir matomi ten, kur auga vartotojų dėmesys, būtina pradėti ruoštis Search GPT optimizavimui.

Verslas, kuris laiku pritaikys savo svetainę ir informaciją prie „ChatGPT“ algoritmų, užsitikrins geras pozicijas ateities paieškoje, kur kasdienės užklausos tik didės.

„Google“ ir Search GPT – kuri optimizacija tinka Jūsų verslui?

Sprendžiant, ar rinktis Google optimizavimą, ar ruoštis Search GPT, svarbu suprasti, kuo šios dvi paieškos sistemos skiriasi ir kaip jos gali paveikti jūsų verslo sėkmę.

Google optimizavimas (SEO) jau daugelį metų yra patikimas būdas pritraukti klientų srautą. Google vartotojai dažniausiai ieško prekių ar paslaugų, o jų užklausos dažnai susijusios su konkrečiais pirkiniais ar sprendimais. Turėdami aukštas pozicijas Google paieškoje, jūs užtikrinate savo matomumą potencialiems klientams, kurie aktyviai ieško būtent to, ką siūlote.

Search GPT optimizavimas orientuojasi į kitokį vartotojų elgesį – čia svarbiausia pateikti greitą, tiesioginį atsakymą į vartotojų klausimus. Search GPT vartotojai dažnai tikisi trumpų ir tikslių atsakymų.

Pavyzdžiui, jei kas nors klausia apie jūsų siūlomą paslaugą ar produkto naudą, Search GPT optimizacija padės jūsų verslui atsirasti pačioje atsakymo pradžioje. Ši platforma itin sparčiai populiarėja, ypač tarp jaunesnių vartotojų, kurie nori greitų ir tiesių atsakymų, be papildomos informacijos naršymo.

Abiejų optimizacijų privalumai yra aiškūs. Google optimizavimas išlieka esminiu kanalu norint užtikrinti nuolatinį klientų srautą, o Search GPT optimizavimas tampa būtinu norint būti matomam ateities paieškose. Šiuo metu protingiausia rinktis abi paieškos sistemas. Taip būsite matomi tiek tradicinėse Google paieškose, tiek naujojoje Search GPT platformoje.

EASYSEO agentūra padeda  verslams efektyviai pasiruošti abiem paieškos sistemoms, užtikrinant, kad verslas bus lengvai randamas tiek Google, tiek Search GPT paieškose.

Kreipkitės į EASYSEO ir sužinokite apie jūsų verslo neišnaudojamas galimybes.

pr2024/146

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Eismo įvykiai Šilutėje

Tauragės apskrities VPK praneša apie du eismo įvykius Šilutėje. Gruodžio 5-os rytą Lietuvininkų g., Šilutėje, blaivus 30-metis automobiliu BMW partrenkė ir sužalojo pėsčiųjų perėja ėjusią moterį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Šiek tiek anksčiau, lapkričio 26-os pavakare Tilžės g., Šilutėje, blaivi vairuotoja, gim. 1972 m., citroenu važiavusi per nereguliuojamą pėsčiųjų perėją nepastebėjo pėsčiosios ir ją partrenkė. Nukentėjusioji dėl sužalojimų buvo pristatyta į gydymo įstaigą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Ieškoma būdų, kaip reguliuoti kormoranų ir probleminių vilkų gausą

kormoranai

Aplinkos ministerija parengė ir teikia derinti Saugomų rūšių naudojimo tvarkos aprašo ir kitų teisės aktų pakeitimus, kuriais keičiama kormoranų gausos reguliavimo tvarka bei leidimų paimti iš gamtos didelę žalą darančius ar pavojų keliančius vilkus ne medžioklės sezono metu išdavimo tvarka. Vilkai Ir šiuo metu gali būti išduodamas leidimas paimti iš gamtos didelę žalą darantį vilką, tačiau labai dažnai sumedžiojamas ne konkretus žalą ūkiniams gyvūnams padaręs vilkas. Tokia situacija susiklosto, nes medžiotojai neturi galimybių ištisomis dienomis budėti prie papjauto gyvulio ir

Milijono centų piramidei – 10 metų!

milijonas

Prieš dešimt metų, 2014 m. lapkričio 29 d., Pinigų muziejuje, Vilniuje, baigta statyti unikali piramidė, sudaryta iš daugiau kaip milijono lietuviškų vieno cento monetų. Šis unikalus statinys ne tik tapo pasaulio rekordininku, bet ir simboliškai žymi atsisveikinimą su litu. Per dešimtmetį piramidė tapo Pinigų muziejaus traukos centru ir įkvėpimo šaltiniu tūkstančiams lankytojų. Idėjos gimimas Milijono centų piramidės idėja kilo dviem Vilniaus universiteto fizikos studentams – Vytautui Jakštui ir Domui Jokubauskui. Įkvėpti „YouTube“ matyto vaizdo įrašo, kuriame amerikietis pastatė piramidę iš

Prezidentas priėmė septynių teisėjų priesaiką

piramidė

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija ir atsižvelgdamas į Teisėjų tarybos patarimus, ketvirtadienį pasirašė dekretus dėl Lietuvos apeliacinio, Regionų administracinio ir apylinkių teismų teisėjų skyrimo ir priėmė jų priesaikas. Naujieji teisėjai prisiekė būti ištikimi Lietuvos Respublikai, savo pareigas atlikti garbingai, vykdyti teisingumą pagal Lietuvos Respublikos Konstituciją ir įstatymus, ginti žmogaus teises, laisves ir teisėtus interesus. „Šalia teisėjo formalųjį statusą apibrėžiančių kodeksų, įstatymų, kitų teisės aktų, taip pat Jums keliamų etinių ir profesinio pasirengimo reikalavimų, nuo šiol Jus visada lydės

Taip pat skaitykite