Vienašališkai nutraukta Šilutės prieplaukos (uosto) operatoriaus koncesijos sutartis
Balandžio 20 d., pirmadienį, neeiliniame Šilutės r. savivaldybės tarybos posėdyje tarybos nariai pritarė vienašališkam Šilutės prieplaukos (uosto) operatoriaus koncesijos sutarties su UAB „Kintai“ nutraukimui. Teigiama, kad šis Tarybos sprendimas – būtinas pagrindas tolesniems veiksmams. Dabar savivaldybės laukia formalios turto perėmimo procedūros ir intensyvus teisinis procesas, siekiant iki galo apginti viešąjį interesą bei sugrąžinti uosto valdymą savivaldybei. Posėdis buvo transliuotas tiesiogiai. Įrašą galima peržiūrėti savivaldybės interneto svetainėje. Primename, kad 18 Tarybos narių balsavo už, 2 – susilaikė. Iš 25 Tarybos narių

















































