Oficialiai – apie gaisrą Šilutėje

Nuotrauka iš „Pamario“ archyvo
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos departamentas praneša, kad gegužės 19 d., antradienį, pusę šešių ryto gautas pranešimas apie gaisrą Šilo g., Šilutėje.
Gaisras buvo didelis, jį teko gesinti iki 13 val. 19 min.
Degė gamybinis pastatas
Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, degė pastato stogas. Pastatas sublokuotas iš 4 skirtingos paskirties pastatų: administracinės paskirties (30×20 m, 2 aukštų, stogas dengtas ruberoidu), gamybinės paskirties (35×25 m, 1 aukšto, sienos daugiasluoksnių plokščių, stogas dengtas skarda), žuvų rūkymo ir vytinimo cechas (40×20 m, mūrinis ir daugiasluoksnių plokščių, 1 aukšto, stogas dengtas skarda, ant stogo įrengtos 30 kW saulės baterijos) ir šaldytuvas (50×20 m, 1 aukšto, daugiasluoksnių plokščių, stogas dengtas skarda). Gaisro metu nudegė ir nuardytas rūkymo ir vytinimo cecho stogas, pradegė 10 kvadratinių metrų perdengimo, vidus sulietas vandeniu. Įmonės užsakytas ekskavatorius su žnyplėmis nuardė stogą.
Rasta karo laikų mina
Gegužės 18 d. Pakamonių k., Stoniškių sen., Pagėgių sav., laukuose rastas sprogmuo. Atvyko ugniagesiai gelbėtojai, buvo įvestas planas „Skydas“. Stoniškių ugniagesių komanda budėjo, kol atvyko išminuotojai. Prieš 24 val. atvyko Inžinerijos bataliono išminuotojai. Rastą 82 mm minosvaidžio miną išminuotojai sunaikino vietoje.





