Oficialiai – apie gaisrą Šilutėje
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos departamentas praneša, kad gegužės 19 d., antradienį, pusę šešių ryto gautas pranešimas apie gaisrą Šilo g., Šilutėje. Gaisras buvo didelis, jį teko gesinti iki 13 val. 19 min. Degė gamybinis pastatas Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, degė pastato stogas. Pastatas sublokuotas iš 4 skirtingos paskirties pastatų: administracinės paskirties (30×20 m, 2 aukštų, stogas dengtas ruberoidu), gamybinės paskirties (35×25 m, 1 aukšto, sienos daugiasluoksnių plokščių, stogas dengtas skarda), žuvų rūkymo ir vytinimo cechas (40×20 m, mūrinis ir daugiasluoksnių

